آخرین اخبار

سياسي

تغییر مكان موكب احمدبن موسی(ع) در كربلا

فارس آنلاین - معاون اجرایی موكب احمدبن موسی(ع) از تغییر مكان این موكب در سال جاری در كربلای معلی خبر داد و گفت: فاصله محل برپایی موكب احمدبن ...

حفاظت از انقلاب و دست‌آوردهایش وظیفه است

فارس آنلاین - فرمانده سپاه فجر استان فارس با اشاره به سیاه‌نمایی‌هایی كه علیه سپاه پاسداران انجام شده و می‌شود، گفت: سپاه و بسیج موفق شده از ...

مدیریت ارشد استان با تغییر کاربری باغ های قصردشت شیراز مخالف است

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: مدیریت ارشد این استان با هر گونه تغییر کاربری که به باغ های قصردشت شیراز آسیب و خسارت وارد کند و زمینه از بین رفتن آنها را مهیا سازد، مخالف است.

توجه شورای برنامه ریزی استان به حفاظت و صیانت از باغات شیراز /شایستگی و توانمندی خدمت به مردم ملاک انتخاب مدیران

فارس آنلاین - استاندار فارس بر حفاظت و صیانت از باغات شیراز تاکید داشت و گفت: تغییر کاربری ها نباید به گونه ای باشد که به باغات آسیبی وارد نماید و زمینه را برای از بین رفتن آنها فراهم نماید.

قوت کشاورزی در گرو وجود منابع آب خواهد بود/ صدا و سیما در فرهنگ سازی استفاده بهینه از آب نقش آفرین باشد

فارس آنلاین - استاندار فارس قوت کشاورزی را در وجود منابع آبی دانست و گفت: کمبود آب مشکلاتی را در حوزه کشاورزی و آب شرب بوجود آورده و اصل کار مدیران این است که در راستای رفع مشکل ایجاد شده راهکار ارائه نمایند تا مشکلات بیشتر نشوند.

امام جمعه موقت شیراز: مردم ایران پاسخ قاطعی به ترامپ دادند

فارس آنلاین - شیراز- ایرنا- امام جمعه موقت شیراز با اشاره به سخنان اخیر رئیس جمهوری آمریکا گفت: ترامپ می خواست با تندگویی و توهین به انقلاب اسلامی و کشور ما ضربه بزند اما مردم ایران با موضع گیری صحیح، پاسخ قاطع و دندان شکنی به وی دادند؛ این موضع گیری ها ارزشمند و بخشی از سرمایه های انقلاب است.

استاندار فارس: برای افزایش سهم مدیریتی بانوان در جامعه تلاش خواهم کرد

فارس آنلاین - شیراز- ایرنا- استاندار فارس با بیان اینکه مطالبه سهم بانوان در امور مدیریتی جامعه یک مطالبه به حق است، گفت: برای تحقق این مطالبه تلاش می کنم و برای نقش آفرینی زنان می کوشیم بیش از گذشته شرایط را فراهم کنیم.

توسعه متوازن آموزشی در همه نقاط استان فارس

فارس آنلاین - استاندار فارس بر توسعه متوازن در حوزه آموزش و پرورش در تمام نقاط استان فارس تاکید کرد و گفت: شیراز به واسطه مرکزیت استان از تجهیزات و امکانات آموزشی و نیز معلمین به مراتب مناسب تری برخوردار است و همین موضوع موجب شده است زمینه علم آموزی در این شهر آسان تر باشد اما باید با رویکرد اعتدالی استاندارد های آموزشی در همه نقاط فارس تسری یابد.

توسعه متوازن آموزشی در همه نقاط استان فارس

فارس آنلاین - استاندار فارس بر توسعه متوازن در حوزه آموزش و پرورش در تمام نقاط استان فارس تاکید کرد و گفت: شیراز به واسطه مرکزیت استان از تجهیزات و امکانات آموزشی به مراتب مطلوب تری برخوردار است و همین موضوع موجب شده است زمینه علم آموزی در این شهر آسان تر باشد اما باید با رویکرد اعتدالی استاندارد های آموزشی در همه نقاط فارس تسری یابد.

برندسازی پزشکی شیراز نیازمند تعامل و ترغیب بخش خصوصی است

فارس آنلاین - معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس گفت: ارائه تسهیلات و خدمات تخصصی پزشکی همراه با تبلیغات متناسب با روش های نوین دنیا مستلزم تعامل با بخش خصوصی و حضور فعال آنهاست.

استاندار فارس:ایجاد کشت جایگزین درحد شعار باقی مانده است

فارس آنلاین - شیراز - ایرنا-استاندار فارس گفت:‌ برخی راهکارها مثل ایجاد کشت جایگزین برای شلتوک در این استان در حد شعار باقی مانده است، چرا دستگاه های مسوول در این زمینه راهکار علمی و عملی ارائه نمی دهند؟

سرمایه گذاران خارجی در استان فارس می توانند تمامی مجوزها را به صورت متمرکز از مرکز خدمات سرمایه گذاری استان پیگیری و اخذ نمایند

فارس آنلاین - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: به منظور اجرایی شدن پنجره واحد سرمایه گذاری از این پس پی گیری صدور تمامی مجوزهای مورد نیاز متقاضیان در مرکز خدمات سرمایه گذاری استان خواهد بود .

درمان، اشتغال و مسکن جانبازان با جدیت پی گیری شود/ غفلت و کاهلی در رسیدگی به امور ایثارگران پذیرفتنی نیست

فارس آنلاین - استاندار فارس رسیدگی به امور درمان، اشتغال و مسکن جانبازان را از اولویت های مهم دانست و تأکید کرد: هیچ غفلت و کاهلی در رسیدگی به امور ایثارگران پذیرفتنی نیست.

واكنش دانشگاهیان شیراز و فارس به سخنان ترامپ

فارس آنلاین - دانشجویان، اساتید و كاركنان دانشگاه‌های شیراز، علوم پزشكی شیراز و واحدهای مختلف دانشگاه آزاد در نقاط مختلف استان فارس در واكنش به ...

وزن سیاسی ترامپ در جهان

فارس آنلاین - روزنامه طلوع از نشریات استان فارس روز دوشنبه در شماره 2079 یادداشتی با عنوان `وزن سیاسی ترامپ در جهان` منتشر کرده است.

تجمع های دانشجویی در فارس در اعتراض به سخنان رئیس جمهوری آمریکا

فارس آنلاین - شیراز- ایرنا- سخنرانی جمعه 21 مهرماه دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با موج اعتراض مردم استان فارس همگام با دیگر نقاط کشور روبرو شده است و در این راستا، دانشجویان دانشگاه های مختلف تجمع های مختلفی را برگزار کرده اند.

تحلیل همه جانبه از شخصیت رئیس جمهوری آمریکا دراختیار مسئولان قرار گیرد

فارس آنلاین - شیراز - ایرنا - عضو هیات علمی و قائم مقام دانشگاه شیراز با اشاره به سخنان اخیر رئیس جمهوری آمریکا درباره ایران و برجام گفت: با توجه به ناقص بودن تحلیل های رسانه ای درباره `دونالد ترامپ`، انتظار می رود که تحقیق و تحلیل‌های همه‌جانبه‌ و دقیق‌تر از شخصیت و تفکر وی دراختیار مسئولان قرار گیرد.

استاندار فارس: نیازمند 10 هزار میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل خطوط مترو شیراز هستیم

فارس آنلاین - شیراز- ایرنا- استاندار فارس گفت: تاکنون افزون بر 2 هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح قطار شهری شیراز هزینه شده است و برای تکمیل خطوط 6 گانه مترو در این کلانشهر نیازمند 10 هزار میلیارد تومان اعتبار هستیم.

برای توسعه و پیشرفت راهی جز استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی نداریم/ تکمیل نهایی 6 خط قطار شهری نیازمند 10 هزار میلیارد تومان اعتبار است

فارس آنلاین - استاندار فارس بر استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی برای جبران کمبود اعتبارات دولتی در پروژه های کلان و مهم کلان شهر شیراز تاکید کرد.

نیروی انسانی پروژه ها باید از متخصصان بومی تأمین شود/ پیشرفت 99درصدی فولاد غدیر نی ریز

فارس آنلاین - استاندار فارس در حاشیه بازدید از مجموعه فولاد غدیر نی ریز بر تأمین نیروی انسانی پروژه های عمرانی و صنعتی استان از متخصصان و کارشناسان بومی تأکید کرد.

خلیج فارس در همه عصرها و نسل ها ریشه دارد / ترامپ تاریخ و جغرافیا را مرور کند

فارس آنلاین - شیراز - ایرنا - دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا جمعه 21 مهر در سخنانش از نامی جعلی به جای خلیج فارس استفاده کرد که واکنش های جهانی داشت و برخی ازمردم و چهره های سرشناس فرهنگی در استان فارس، ترامپ را به مرور دوباره تاریخ و جغرافیا فراخواندند و گفتند: خلیج فارس ریشه در هویت ایرانی و جایگاه ویژه در همه عصرها و نسل ها دارد و با جنجال آفرینی سیاستمداران تازه کار آمریکایی تغییری در وجهه آن ایجاد نمی شود.

ترامپ و برجامی که پاره نمی شود

فارس آنلاین - روزنامه افسانه چاپ شیراز درشماره 3415 یادداشتی با عنوان `ترامپ و برجامی که پاره نمی شود` مواضع رئیس جمهوری آمریکا در ارتباط با ایران را نقد کرده است.

تشکیل کارگروه مشترک، پیشنهاد استاندار فارس برای توسعه روابط با ایالت بلوچستان پاکستان

فارس آنلاین - شیراز- ایرنا- رئیس مجلس ایالت بلوچستان پاکستان در دیدار با استاندار فارس در شیراز بر توسعه روابط دوجانبه با جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد، دیداری که با طرح پیشنهاد تشکیل کارگروه مشترک برای توسعه روابط دوجانبه همراه بود.

ایران و پاکستان مشترکات زیادی با هم دارند/ آماده گسترش مبادلات تجاری با ایالت بلوچستان پاکستان هستیم

فارس آنلاین - استاندار فارس با بیان این که ایران و پاکستان دارای ارتباط فرهنگی و اقتصاد دیرینه ای هستند و از لحاظ فرهنگی، دینی و آداب و رسوم به یکدیگر نزدیک هستند، گفت: ایران و پاکستان مشترکات زیادی با هم دارند و به همین دلیل پیوند بسیار مستحکمی میان دو کشور ایجاد شده است.

طرح تکاپو در حوزه گردشگری استان دارای ظرفیت ها و قابلیت های زیادی در راستای اشتغال پایدار است

فارس آنلاین - معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس گفت: با توجه به ویژگی طرح تکاپو می توان با شناسایی نیازها از فرصت های موجود در راستای بهبود زیرساخت های گردشگری و اشتغال پایدار بهتر استفاده کرد.

مسئله اشتغال، نگاهی ژرف و عمیق را طلب می کند

فارس آنلاین - استاندار فارس کارگروه اشتغال استان را یکی از مهم ترین و اثرگذار ترین کارگروهها دانست و گفت: اعضای این کارگروه باید با دیدی ژرف و عمیق به مسئله اشتغال که یکی از ضروری ترین مسائل جامعه است نگاه کنند و برای ایجاد اشتغال برنامه عملیاتی و کاربردی ارائه نمایند.

عمق فرهنگ ایران در شعر حافظ متجلی است/ فارس در شکل گیری تمدن اسلامی ایران نقش آفرین بوده است/حافظ آسیب ها و فسادها را تا اعماق می شناسد و جراح وار به نیشتر انتقاد می شکافد و آنگاه به مهربانی، مرهم می نهد/ حافظ نمونه تمام عیار یک ایرانی مسلمان هوشمند هنرمند است/ سرمشق حافظ در فصاحت پروری قران مجید است/ دیوان حافظ آئینه جان بینی و جهان بینی ایران است/ حافظ به ما می آموزد که سرانجام تدبیر و امید بر بی تدبیری و یاس غالب می آید

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: حافظ، مسلمانی پاک اعتقاد است و آنچه از شعرش تجلی می کند عمق فرهنگ ایران است.

جامعه دانا توانا خواهد بود

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: اگر دانایی با رویکرد کاربردی و پرسشگری مبنای کار در جامعه باشد، توانائی هم محقق خواهد شد ...

جامعه دانا، توانا خواهد بود

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: اگر دانایی با رویکرد کاربردی و پرسشگری مبنای کار در جامعه باشد، توانائی هم محقق خواهد شد.

استاندار فارس: دستگاه های اجرایی از تصمیم گیری های جزیره ای اجتناب کنند

فارس آنلاین - شیراز- ایرنا- استاندار فارس، ضمن تاکید بر لزوم هم افزایی دستگاه های اجرایی در زمینه سرمایه گذاری و حمایت از بخش خصوصی گفت: دستگاه های اجرایی باید از تصمیم گیری های جزیره ای در این زمینه اجتناب کنند.

موتور محرکه استان در پرتو تلاش و کارکرد استانداری به حرکت در می آید/ همت خود را برای جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی به کار خواهیم گرفت

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: در نظام اداری و مدیریتی کشور، استانداری بعنوان نمایندگی عالی دولت دارای جایگاه ویژه و ممتازی است که همه کارگزاران این جایگاه بایستی با آگاهی و بینش و تسلط به علم روز مدیریت در حوزه های مختلف مجهز باشند.

صادرکنندگان، سفیران اقتصادی ایران در خارج از کشور به شمار می روند

فارس آنلاین - استاندار فارس بر توسعه صادرات تاکید کرد و گفت: محصولات صادراتی باید از کیفیت بالا برخوردار بوده و در صادرات، منافع ملی نیز باید مد نظر قرار گیرد و صادرکنندگان ما به عنوان سفیران اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور به شمار می روند.

ضرورت امکان ‌سنجی و نیازهای واقعی زائران اربعین حسینی براى خدمت رسانى مطلوب

فارس آنلاین - معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس گفت: هم اکنون باید امکان ‌سنجی و نیازهای واقعی داخل و خارج مرز در ایام اربعین حسینی براى خدمت رسانى به زائران هم استانى صورت گیرد.

تک نرخی شدن بیکاری در استان فارس اولویت اول همه مسئولان باشد

فارس آنلاین - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع گفت: با ابلاغ بسته های پنج گانه رونق تولید و اشتغال از مجموعه سیاست های اقتصاد مقاومتی در سال 1396 و در اجرای سیاست های بسته اشتغال و توانمند سازی نیروی کار، کلیه دستگاه های اجرایی و اقتصادی استان مکلفند در راستای تک رقمی شدن نرخ بیکاری در استان فارس برنامه ریزی و فعالیت کنند.

معاون استانداری فارس: دستگاه های اجرایی استان برای تک رقمی شدن بیکاری برنامه ریزی کنند

فارس آنلاین - شیراز- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: با توجه به ابلاغ بسته اشتغال و توانمندسازی نیروی کار، تمام دستگاه های اجرایی و اقتصادی استان برای تک رقمی شدن بیکاری برنامه ریزی و فعالیت کنند.

استاندار فارس: توسعه و رونق اقتصادی استان با همکاری دانشگاه ها رقم می خورد

فارس آنلاین - شیراز- ایرنا- استاندار فارس گفت: می کوشیم تمام فعالیت ها در استان علمی تر و کارآمدتر شود تا ضمن فراهم شدن زمینه نشاط و پویایی هرچه بیشتر جامعه، شرایط برای توسعه، آبادانی و رونق اقتصادی فارس با همکاری دانشگاه ها رقم بخورد.

تقویت احزاب ، باعث پویایی جامعه خواهد شد

فارس آنلاین - استاندار فارس بر تقویت احزاب تاکید کرد و گفت: نگاه درست و کارشناسی به احزاب، پویایی جامعه را به دنبال خواهد داشت البته این نگاه باید در چارچوب قانون، باعث نشاط و بالندگی جامعه شود به طوریکه احزاب فعال شده و بتوان از نظرات آنها در بحث های سیاسی، عمرانی، اجتماعی، اقتصادی و فناوری بهره گرفت.

نگاه اجتماعی در نیروی انتظامی موثر و کارساز خواهد بود/ بهره گیری از تکنولوژی و دانش روز اثر بخشی کار پلیس را بیشتر می کند

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: برقراری نظم و امنیت وظیفه اصلی و ذاتی نیروی انتظامی می باشد اما نباید کارکرد این نیرو را تنها از منظر امنیتی نگاه کرد بلکه قطعاً نگاه اجتماعی در نیروی انتظامی موثر و کارساز خواهد بود.

سفر رئیس مجلس به فارس / بازخوانی خدمات دولت، مروری بر نیازهای محلی و منطقه ای

فارس آنلاین - شیراز - ایرنا -علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی،هفته گذشته(12 تا 14 مهر96)در سفر به استان فارس از 6 شهرستان این استان بازدید کردودر جمع مردم و در نشست های کارشناسی و شوراهای اداری مسایل و مشکلات منطقه ای و محلی این مناطق را بررسی کرد،این سفر در محافل رسانه ای به عنوان فرصتی برای بازخوانی خدمات دولت به این مناطق و مروری بر نیازهای محلی و منطقه ای قلمداد می شود.

سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به فارس پایان یافت

فارس آنلاین - شیراز- ایرنا- علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که چهارشنبه 12 مهر با هدف دیدار با مردم و افتتاح چند طرح عمرانی به استان فارس وارد شده بود، جمعه 14 مهر با پایان سفر خود به تهران بازگشت.

رئیس مجلس: استقامت و مجاهدت مردم ایران عاملی بازدارنده در مقابل تهدید دشمن است

فارس آنلاین - شیراز- ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: استقامت و روحیه مجاهدت مردم ایران در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی عاملی بازدارنده در مقابل تهدید دشمن بوده است.

امام جمعه شیراز: اگر اوباما روی کار بود سخنان ترامپ را تکرار می کرد

فارس آنلاین - شیراز- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز با اشاره به فضاسازی رسانه ای برای اعلام نظر ترامپ رئیس جمهوری آمریکا درباره برجام گفت: نظر آمریکا درباره برجام از قبل مشخص بوده است و اگر اوباما رئیس جمهوری پیشین این کشور نیز امروز روی کار بود همان نظری که ترامپ اعلام می کند را با لعاب و در فضای تلطیف شده بیان می کرد.

لاریجانی: آمریکایی‌ها در مساله هسته‌ای شیطنت می‌کنند

فارس آنلاین - شیراز- ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی ها با وجود ناکامی در اقدامات خصمانه خود علیه ملت ایران پس از انقلاب اسلامی هنوز به کینه ورزی خود ادامه می دهند و در مساله هسته ای شیطنت می کنند.

دیدار رئیس مجلس با شاگرد حضرت امام (ره) در مرودشت

فارس آنلاین - شیراز- ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی روز جمعه در سومین روز سفر به استان فارس با حضور در منزل آیت الله سید محمود موسوی نژاد رئیس حوزه علمیه امام صادق (ع) مرودشت و از شاگردان امام خمینی (ره) با وی دیدار کرد.

کمیته های برنامه ریزی شهرستان ها بر مبنای ظرفیت های هر شهرستان جهت گیری صحیح را در دستور کار قرار دهند/ایجاد رونق اقتصادی مهم ترین مسئله کشور است

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: کمیته های برنامه ریزی شهرستان ها بر مبنای ظرفیت ها و قابلیت های هر شهرستان جهت گیری های صحیح و راه کارهای مناسب برای توسعه شهرستان را در دستور کار خود قرار دهند.

رئیس مجلس شورای اسلامی:جامعه بدون اقتصاد سالم به اهداف متعالی نمی رسد

فارس آنلاین - شیراز- ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در جامعه اسلامی به اقتصاد سالم توجه شده واقتصاد باید ثروت‌زا و زاینده باشد و مردم نقش مولد و فعال داشته باشند لذا شهید مطهری در زمینه اقتصاد سالم اظهار داشتند اگر جامعه‌ای، اقتصاد سالم نداشته باشد، به اهداف متعالی نمی‌رسد.

رئیس مجلس: آمایش سرزمینی در سطح ملی بازتعریف شود

فارس آنلاین - شیراز- ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در توزیع منابع در شهرستان های محروم مشکلاتی وجود دارد که نشان می دهد بازتعریف آمایش سرزمینی در سطح ملی ضروری است.

رئیس مجلس: تحول در اقتصاد کشور با مدیریت جهادی امکان پذیر است

فارس آنلاین - شیراز- ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تحول در اقتصاد کشور با مدیریت جهادی و مجاهدانه امکان پذیر است تا در پرتوی این تلاش ها به اهداف مورد نظر در حوزه اشتغال دست یابیم.

رئیس اداره اخبار مجلس: همه نامه های مردمی به دقت بررسی می شود

فارس آنلاین - شیراز- ایرنا- تصاویری از یک گونی حاوی نامه های مردمی به رئیس مجلس شورای اسلامی در سفر به شهرستان ممسنی در غرب استان فارس در شبکه های اجتماعی در حال بازنشر است که واکنش رئیس اداره اخبار مجلس را در پی داشت.

جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی با همت جمعی محقق می شود

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی با همت جمعی محقق می شود و با اطمینان می گویم که دست تمام سرمایه گذارانی را که با نیت واقعی ایجاد اشتغال در این عرصه وارد می شوند به گرمی می فشاریم.

روادید پیاده روی اربعین چهار استان کشور در شیراز صادر می شود

فارس آنلاین - شیراز- ایرنا- رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در شیراز گفت: روادید (ویزا) ویژه سفر زائران عتبات عالیات استان های فارس، هرمزگان، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد با هدف شرکت در آیین پیاده روی اربعین در شیراز صادر می شود.

اعمال نظارت مؤثر منوط به چابک‌‌تر شدن دولت است/تأکید بر رفع مشکلات تولیدکنندگان

فارس آنلاین - رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هر چه سیستم دولتی فربه‌تر شود، امکان فساد بیشتر می‌شود، گفت: چابک‌تر شدن دولت باعث افزایش اعمال نظارت مؤثر می‌شود.

لاریجانی: ارتقای تولید محور تلاش مشترک دولت و مجلس است

فارس آنلاین - شیراز- ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش مجلس و دولت در این راستا است که شرایط لازم برای ارتقای وضعیت تولید در کشور را فراهم کنند، تلاش هایی که نتیجه آن اشتغالزایی برای جوانان خواهد بود.

اخبار خواندنی

رئیس مجلس به استان فارس سفر کرد

رئیس مجلس:مسیرآمریکا در موضوع هسته ای مربوط به ایران، اشتباه است

رئیس مجلس شورای اسلامی وارد شیراز شد

رئیس مجلس شورای اسلامی به استان فارس سفر می کند

راه‌اندازی پویش مردمی شهید عبدالله اسكندری در فضای مجازی

یادواره شهدای بانكی فارس برگزار می‌شود

فضای مجازی ظرفیتی برای پیشبرد اهداف انقلاب است

مشکل اصلی نابرابری‌های آزاردهنده است

گزارش تصویری حضوراستاندار فارس در مراسم عزاداری روز عاشورا

دفاع مقدس تبلور تمام ارزش‌های عاشورایی بود

امام جمعه شیراز :تشییع پیکر شهید حججی نشانگر اوج و دگرگونی است

تاسوعا و عاشورا مظهر ایستادگی است

بازدید 12 ساعته استاندار فارس از پروژه آزاد راه شیراز-اصفهان

استان فارس از استان های پیشرو کشور در کاهش نرخ بیکاری است

گزارش تصویری بازدید 12 ساعته استاندار فارس از پروژه آزادراه شیراز-اصفهان

توجه به سالمندان یک ضرورت است

نمونه شهید حججی در ایران كم نیستند

توسعه پایدار گردشگری استان مستلزم به فعلیت رساندن ظرفیت های بالقوه است

انتقال پتروشیمی‌های فارس از سه سال قبل كلید خورد

نگاه و رفتار شورای برنامه ریزی استان در توسعه فارس نقش آفرین خواهد بود / با هر طرح که زمینه اشتغال جوانان استان را فراهم نماید موافقت خواهیم کرد/ حفاظت از باغات شیراز یکی از اولویت های اصلی خواهد بود

مدیران نگاه فراگیر و توسعه‌ای داشته باشند/ مخالف تغییر كاربری فضای سبز هستم

منابع اعتباری پشتوانه پیشرفت پروژه ها می باشد

بیمارستان شماره 2 نمازی، کارکرد موثری در حوزه بهداشت و درمان استان خواهد داشت

آموزش عامل کلیدی در توسعه و افزایش کارایی فردی و اثر بخشی سازمانی است

حافظ جایگاه رفیعی در حوزه عرفان برگرفته از قرآن دارد

عمران و آبادانی فارس در تمام ابعاد ضروری است

قدردانی از خبرنگاران پیشكسوت فارس در دوران دفاع مقدس

نقش‌آفرینی رزمندگان فارس در دوران دفاع مقدس مشهود است

اقدامات نیروی انتظامی فضای كار و توسعه را فراهم می‌كند

گسترش زمینه آموزش و دانایی مسیر توسعه کشور را هموار می کند

آغاز جمع‌آوری اطلاعات شهدای دانشجو در فارس

طرح های جدید برای مهار آسیب های اجتماعی باید مورد توجه قرار گیرد

گسترده شدن زمینه آموزش و دانایی مسیر توسعه کشور را هموار می کند

امنیت و آرامش امروز حاصل پایداری ها و جانفشانی های ایثارگران است

استان پهناور فارس، ایران کوچک است/ ایجاد امید در مردم یکی از مهم ترین موضوعات است/ جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی مهم ترین اولویت خواهد بود

شور اربعینی بین زائرین حسینی ایجاد کنیم/ محوریت مراسم اربعین حسینی باید مردمی و خودجوش باشد

استاندار فارس: توسعه کشور در گرو توسعه آموزش و پرورش است

راه توسعه و پیشرفت آینده مملکت در گرو توجه به مدرسه است/ ارتباط بین مدرسه و صنعت برقرار شود

محکومیت آمران حمله به «علی مطهری» در دادگاه نظامی شیراز

تشییع پیکر شهید مدافع حرم در راهپیمایی ضد ترامپ مردم شیراز

امام جمعه مرودشت: پاسخ روحانی به سخنان ترامپ در خور تحسین بود

امام جمعه شیراز: سخنان ترامپ بیانگر جاه طلبی بی حد و حصر دشمنان است

وظیفه آموزش و پرورش تربیت انسان‌هایی مستقل است

آمادگی كامل پلیس فارس برای تامین امنیت ایام محرم

سیاست ایران صلح و دوستی است

برگزاری رژه اقتدار در شیراز/ غیاثی: ایران در بالاترین جایگاه اقتدار قرار دارد

سیاست نظام جمهوری اسلامی ایران صلح، دوستی و حسن همجواری است/ شعار نظام جمهوری اسلامی ایران امنیت برای همه است

مادر شهید عباس نکوکار در سالروز شهادت فرزندش آسمانی شد

اجرای بیش از 150 برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در داراب

استاندار فارس با آرمان های شهدا تجدید میثاق کرد

بهبود وضعیت راه ها در سایر عرصه ها تاثیرگذار خواهد بود

نقشه راه دانشگاههای استان باید از مسیر دانشگاه شیراز عبور نماید

استاندار فارس: فرمانداران زمینه بهره گیری از تمام ظرفیت های شهرستان ها را فراهم کنند

نمایشگاه بهشت خاکی در شیراز برپا می‌شود

فرمانداران زمینه بهره گیری از تمام ظرفیت های شهرستان ها را فراهم کنند

نشاط و امید جامعه در گرو توجه به تمام خاستگاهها در چارچوب قانون می باشد

تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس در استان فارس/ برگزاری 1370 ویژه برنامه در گرامی‌داشت دفاع مقدس

یكی از ثمرات دفاع مقدس احیای خودباوری مردم ایران بود

اصلاح طلبان فارس خواستار بکارگیری زنان و جوانان در سطوح مدیریتی این استان شدند

ولایتی: مذاکره دوباره درباره برجام پذیرفتنی نیست

تجدید مذاكره برجام را نمی‌پذیریم/ مخالف همه‌پرسی در كردستان عراق هستیم

برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در فارس تشریح شد

تبادار، توسعه، آینده فارس

مشاور جذب سرمایه گذاری استاندار فارس منصوب شد

حمل و نقل هوایی مهم ترین مولفه در زمینه گردشگری می باشد

مشاور جذب و سرمایه گذاری استاندارفارس منصوب شد

برای اصلاح ساختارها ابتدا باید تفكر تصحیح شود

برگزاری چهارمین جشنواره روابط‌ عمومی‌های برتر فارس

تیم رسانه‌ای و روابط‌عمومی دولت‌ ضعیف است

تمام ظرفیت ها را در جهت عمران و توسعه فارس به کار خواهیم گرفت

شرایط امروز فارس متفاوت با 2 سال اخیر است

افشانی: شرایط امروز فارس متفاوت با 2 سال قبل است

تبادار: تمام ظرفیت ها را برای عمران و توسعه فارس به کار می گیریم

گزارش تصویری مراسم تکریم و معارفه استاندار قدیم و جدید استان فارس با حضور وزیر کشور

استانداران باید تمام تلاش خود را در پیشبرد و تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به کار گیرند/ ایران از بعد امنیت و آزادی به الگوی منطقه تبدیل شده است / دولت متعلق به 80میلیون ایرانی است

وزیر کشور: بهبود وضعیت اقتصادی و اجتماعی کشور از اولویت های کاری استانداران است

آثار و بركات اقتصاد مقاومتی باید در سفر مردم دیده شود

اسماعیل تبادار به‌عنوان استاندار فارس معرفی شد

دیدار صمیمی وزیر کشور با آیت الله ایمانی در بدو ورود به شیراز

كشور ضرری از فعال احزاب نمی‌كند

برگزاری 300 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در لامرد

استانداران فارس از ابتدای انقلاب تاكنون/ فارس ركورددار تغییر استاندار

مسابقات بین المللی ورزشی فرصت مناسبی برای توسعه روابط ملت ها و دولت هاست

استاندار جدید فارس شنبه معرفی می‌شود

دوشنبه 27 شهریور روابط‌عمومی‌های برتر فارس معرفی می‌شوند

دشمن به‌دنبال از هم پاشیدن کانون گرم خانواده در ایران اسلامی است

امام جمعه شیراز: دشمن می خواهد کانون گرم خانواده را از هم بپاشد

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در فارس از خبرنگاران دلجویی کرد

حضور 7 میلیون نفر در اردوهای راهیان نور سال 95

پتروشيمي‌ها ناموس استان فارس است/ براي اشتغال 3 تريليون سرمايه نياز داريم

اسماعيل تبادار استاندار فارس شد

«اسماعيل تبادار» استاندار فارس شد

تبادار استاندار فارس شد

اجتماع بزرگ مدافعان حرم و ميثاق با ولايت در شيراز برگزار شد

نماينده کازرون:جدا کردن نقاط تاريخي و زيارتي ازبخش مرکزي شهرستان صحت ندارد

وزارت کشور تبادار را به دولت معرفي کرد/سياست وزارت کشور انتخاب استاندار غيربومي براي کلان‌شهرها است!

برگزاري مسابقات دانش آموزي براي حضور موفق نوجوانان و جوانان در ميادين جهاني موثر است

امام جمعه شيراز: سکوت مرگبار دنيا در برابر مسلمانان ميانمار بي سابقه است

احتمال رفتنم از فارس هست/ گمانه‌زني‌ها صحيح نيست

هيچ راه گريزي از دستاوردهاي انقلاب صنعتي وجود ندارد

تعاوني ها از مهم ترين بخش هاي اقتصاد هستند/ برنامه روستاي بدون بيکار را در استان فارس شروع کرده ايم

گزارش تصويري مراسم تجليل از کارمندان نمونه استانداري با حضور استاندار فارس

رفتنم از فارس قطعي است/ گمانه‌زني‌ها صحيح نيست

بي‌ثباتي مديريتي درد اصلي فارس است

تشکيل کميته امنيت اقتصادي در کميسيون امنيت ملي

رئيس شوراي هماهنگي جبهه اصلاحات فارس:توجه به ديدگاه اصلاح طلبان،‌سهم خواهي نيست

افتتاح دومين مدرسه طبيعت در شيراز

انتظار داريم دولت به نظرات تاثيرگذاران انتخابات توجه كند

منابع غير رسمي از تعيين سرپرست استانداري فارس خبر دادند

خدمات رساني به موقع مانع از افزايش تلفات حادثه واژگوني اتوبوس دانش آموزان شد

گزارش تصويري عيادت وزير آموزش و پرورش و استاندار فارس از حادثه ديدگان واژگوني اتوبوس در شهرستان داراب

استاندار فارس: خدمات رساني به موقع مانع از افزايش تلفات حادثه واژگوني اتوبوس دانش آموزان شد

حقوق شهداي منا توسط وزارت خارجه دنبال شود

آيت الله ايماني: شکست در عراق و سوريه در انتظار داعش است

رهاوردهاي هفته دولت براي ديار فارس در يک نگاه

لزوم بازنگري حقابه سد سلمان فارسي/آغاز نهضت استفاده از انرژي خورشيدي

طرح هاي عمراني در ممسني افتتاح شد

فرماندار شيراز: ارتقاي رضايتمندي مردم از اولويت ها است

استاندار فارس:نهضت استفاده از انرژي خورشيدي در فارس آغاز شده است

نهضت استفاده از انرژي خورشيدي در فارس آغاز شده است/همه روستاهاي واجد شرايط فارس تا پايان سال 97 گازرساني خواهند شد

فرماندار شيراز:اميد مردم براي رفع مشکلات پررنگ‌تر شده است

طرح هاي عمراني در ارسنجان به بهره برداري رسيد

حقابه سد سلمان بايد مورد بازنگري قرار گيرد

بزرگ ترين سرمايه اجتماعي اعتماد عمومي است/ مهم ترين شاخص ارزيابي مديران رضايت مردم است/ فارس قدم هاي اساسي را در مسير توسعه بر ميدارد

امنيت فارس محصول تعاملي هدفمند بين نيروهاي نظامي و انتظامي است

بيانيه احزاب سياسي فارس در اعتراض به اهانت به استاندار اين استان در نماز جمعه

طرح هاي عمراني به مناسبت هفته دولت در آباده افتتاح شد

خدمت بايد منجر بهتر شدن زندگي مردم شود

وضعيت فارس به مراتب مطلوب تر از گذشته است/بيکاري و خشکسالي 2 مشکل اساسي پيش روي استان است/44 درصد کل پرداخت صنعتي صندوق توسعه ملي سهم فارس شد/ مهمترين شاخص ارزيابي مديران و کارکنان، رضايت مردم است/مديران حمايت از شرکت هاي دانش بنيان را در دستور کار قرار دهند

امام جمعه شيراز: همه دستگاههاي اجرايي تلاش کنند که نمونه باشند

غياثي: ارتقاء‌ امنيت محلات با هم‌افزايي بسيج و ناجا دنبال مي‌كنيم

دولت يازدهم و دميدن روح اميد در تاروپود اقتصاد و گردشگري فارس

روايت عضو فراكسيون نمايندگان ولايي از جلسه راي اعتماد مجلس

شهروندان با تلاش و کوشش خود باعث عمران و آباداني شهرشان شوند

بازخواني رويداد ظهر جمعه شيراز

گزارش تصويري افتتاح پروژه هاي عمراني شهرستان ني ريز با حضور استاندار فارس

نماينده شيراز: مجلس با راي به کابينه دوازدهم حسن نيت خود را به مردم نشان داد

دولت تدبير و اميد آشفتگي ها و بي ثباتي ها را به آرامش و ثبات تبديل کرد/مرحله دوم طرح آمايش فارس در آستانه تصويب است/موفقيت هاي به دست آمده نتيجه امنيت و آرامش حاکم بر فضاي استان است/مردم با مشارکت خود زمينه توسعه استان را بيش از پيش فراهم کنند

کدام نمايندگان فارس مخالف رأي اعتماد به آذري جهرمي بودند؟

شهيدان رجايي و باهنر بهترين الگوي مديران در همه دوران ها هستند

فارس در مسير توسعه قرار گرفته است

دولت با اعتقاد به مسئله اقتصاد مقاومتي ورود کرده است

مترو به ارتقاي ظرفيت گردشگري شيراز کمک مي کند/رضايت مردم مهم ترين شاخص ارزيابي مديران است/شهر زيست پذير مهم ترين شاخص بهبود کيفيت زندگي است

حمل و نقل مختلط ريل پايه در شيراز اولويت باشد

راي نمايندگان به وزرا سياسي نبود/ توسعه پايدار اولويت دولت

وزير کشور به شيراز سفر مي کند

وزير کشور به شيراز سفر مي کند

مدير کل دفتر جذب و حمايت از سرمايه گذاري استانداري فارس منصوب شد

مسکن موجب امنيت رواني افراد است/ مسکن دار شدن افراد مستضعف وظيفه مسئولين است/ 3000 واحد مسکن محرومين در سال 95 در استان فارس ساخته شده است

هجمه‌ها عليه جوان‌ترين وزير کابينه کارساز نيست