آخرين مطالب

فرهنگي

زندگی عشایر نخبه فارس فیلم می شود

فارس آنلاین - شیراز- دبیر جمعیت جوانان عشایر فارس گفت: تهیه فیلم هایی مستند از عشایر نخبه این استان که در زمینه های مختلف از جمله علمی، ورزشی، هنری، فرهنگی و اقتصادی در عرصه داخلی و بین المللی برای کشورمان افتخار کسب کرده اند، آغاز شده است.

لباس پلیس مرودشت به دوربین مجهز شد

فارس آنلاین - شیراز- همزمان با افتتاحیه نمایشگاه پاسداشت هفته مرودشت، از دوربین های لباس پلیس در این شهرستان رونمایی شد.

مدارس کارآفرینی در مساجد شیراز راه اندازی می شود

فارس آنلاین - شیراز - فرمانده سپاه ناحیه‌(عج) بقیه‌الله شیراز از راه اندازی مدارس کار آفرینی در مساجد شیراز برای ارایه آموزش های لازم به دانش آموزان خبر داد.

فعالیت روابط عمومی با کار تبلیغاتی متفاوت است

فارس آنلاین - شیراز- نائب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز گفت: فعالیت روابط عمومی توسعه ای است و به همین دلیل فعالیت روابط عمومی با تبلیغات فاصله زیادی دارد.

فرمانده سپاه بقیه الله شیراز:کارکردهای مساجد را احیا می کنیم

فارس آنلاین - شیراز – فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله الاعظم (عج) شیراز گفت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته برای آشتی مردم با مسجد جذابیت هایی ایجاد و کارکردهای مساجد را احیا می کنیم.

عرصه ای جدید برای هم افزایی فرهنگوران و مدیرکل ارشاد فارس

فارس آنلاین - شیراز- بخشی از سخنان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس درآیین معارفه خود نشانگر پیوند دوجانبه این اداره با فرهنگوران است؛جایی که او گفت: با کمک فرهنگوران می‌توان جانی دوباره به فرهنگ و هنر بخشید و ایجاد و حفظ حلقه اعتماد مهمترین دغدغه فرهنگی فارس است.

فعالیت 416 شعبه شوراهای حل اختلاف در فارس

فارس آنلاین - شیراز- رئیس شوراهای حل اختلاف استان فارس گفت: شورا های حل اختلاف با 419 شعبه در تمام نقاط استان مشغول خدمت رسانی به مردم است.

آغاز دوره فلوشیپ یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی شیراز

فارس آنلاین - شیراز- رئیس دانشکده مجازی و مدیر فلوشیپ کشوری یادگیری الکترونیکی، ازآغازبه کار همجدهمین دوره یک ماهه فلوشیپ یادگیری الکترونیکی ویژه اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشوردر شیرازخبرداد.

فعالیت 416 شعبه شورا های حل اختلاف در فارس

فارس آنلاین - شیراز- رئیس شوراهای حل اختلاف استان فارس گفت: شورا های حل اختلاف با 419 شعبه در تمام نقاط استان مشغول خدمت رسانی به مردم است.

وقتی نوشتن از تاریخ دون شخصیت می‌شود

فارس آنلاین - امین فقیری با بیان این‌که داستان‌نویس‌های ما کمتر به تاریخ توجه دارند، می‌گوید: نویسنده‌های مشهور به تاریخ اهمیت نمی‌دهند و انگار ...

افزایش2 برابری نرخ داروی پیوندکلیه/دریافت 130 هزار کارت اهدای عضو

فارس آنلاین - شیراز - رئیس انجمن حمایت از بیماران کلیوی فارس گفت: هزینه پیوند کلیه و کبد بدون دارو به طور کامل رایگان است اما افزایش نرخ دلار باعث 2 برابر شدن نرخ داروها شده است.

رنج بیکاری در فارس/وقتی تخم مرغ ها را در سبد کشاورزی گذاشتیم

فارس آنلاین - شیراز- فارس دهمین استان بیکار کشور است، استانی که سال ها همه دغدغه اش توسعه کشاورزی و تامین مواد غذایی کشور بود و حالا نه صنعت بالنده ای دارد نه آبی برای کشاورزی باقی مانده است.

«سعیدرضا خوش‌شانس» برنده جایزه جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران شد

فارس آنلاین - شیراز- جایزه‌ بخش نمایشنامه‌نویسی بیست یکمین دوره‌ جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران موسوم به جایزه‌ استاد اکبر رادی به «سعیدرضا خوش‌شانس» رسید.

هاشم جاوید درگذشت

فارس آنلاین - هاشم جاوید، شاعر، نویسنده و حافظ‌پژوه شیرازی از دنیا رفت . محمد ولی‌زاده با اعلام ...

افزایش 2 برابری نرخ داروهای پیوند کلیه/ 130 هزار کارت اهدای عضو

فارس آنلاین - شیراز - رئیس انجمن حمایت از بیماران کلیوی فارس گفت: هزینه پیوند کلیه و کبد بدون دارو به طور کامل رایگان است اما افزایش نرخ دلار باعث 2 برابر شدن نرخ داروها شده است.

رنج بیکاری در فارس/وقتی تخم مرغ هارا درسبدکشاورزی گذاشتیم

فارس آنلاین - شیراز- فارس دهمین استان بیکار کشور است، استانی که سال ها همه دغدغه اش توسعه کشاورزی و تامین مواد غذایی کشور بود و حالا نه صنعت بالنده ای دارد نه آبی برای کشاورزی باقی مانده است.

رسوم جهرمی ها درماه رمضان:از آش بی بی حور تا بردن رمضانیه

فارس آنلاین - شیراز- رمضان در فرهنگ مردم از جایگاهی ممتاز برخوردار بوده و همواره آیین‌های ویژه ای در ارتباط با این ماه در میان مردم کشورهای مختلف رواج داشته و خرده فرهنگ ها هم بواسطه این ماه شکل گرفته است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس معرفی شد

فارس آنلاین - شیراز- مراسم تودیع و معارفه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس شامگاه شنبه 29 اردیبهشت با حضور اهالی فرهنگ و مسئولان استانی و کشوری در شیراز برگزار شد.

ساخت تالار مرکزی شیراز در حال پی گیری است

فارس آنلاین - شیراز- رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از پی گیری مطالبات و نیازهای فرهنگی استان فارس از جمله موضوع ساخت تالار مرکزی شیراز خبر داد.

نمایندگان شیراز دولت را اذیت نمی کنند

فارس آنلاین - شیراز- معاون حقوقی و پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نمایندگان شیراز دولت را اذیت نمی کنند و همسو با آن حرکت می کنند.

روشهای سنتی پاسخگوی مقابله با مواد مخدر نیست

فارس آنلاین - شیراز- معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شیراز گفت: روش‌های سنتی و خالی از ابتکار و نوآوری در زمینه مقابله با مواد مخدر نمی‌تواند پاسخگوی وضعیت جامعه باشد.

برخورد قاطع پلیس با هنجارشکنان در حوادث کازرون/ متهمان تبر داشتند

فارس آنلاین - شیراز- جانشین فرماندهی انتظامی فارس گفت: موضوع افراد هنجار شکن و مخلان نظم و امنیت از حساب مردم جداست و کسانی که بخواهند از معاندان انقلاب خط بگیرند، پلیس قاطعانه با آنها برخورد می کند.

منابع درآمدزا مرودشت را با رونق گردشگری می توان تقویت کرد

فارس آنلاین - شیراز- دبیر ستاد برنامه های گرامیداشت هفته مرودشت با بیان اینکه حدود300 یادمان تاریخی این شهرستان به ثبت ملی رسیده است، گفت: همچنین وجود جاذبه های طبیعی موجود در این منطقه می تواند علاوه بر اینکه موجب رونق گردشگری شود به تقویت و توسعه منابع درآمدزای مرودشت نیز کمک کند.

هنرمندان فارس برای شرکت در مسابقه نمای آفتاب فراخوانده شدند

فارس آنلاین - شیراز- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس گفت: در آستانه فرارسیدن بیست‌ و نهمین سالگرد ارتحال بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره) مسابقه طراحی پوستر با عنوان نمای آفتاب در این استان برگزار می‌شود و هنرمندان می توانند در این رقابت شرکت کنند.

قارچ سمی به فارس رسید/ 4 نفر فوت کردند

فارس آنلاین - شیراز – معاون بهداشتی علوم پزشکی شیراز گفت: 13 نفر در استان فارس به دلیل مصرف قارچ مسموم شدند و از بیماران انتقالی دیگر استانها نیز 4 نفر فوت کردند.

نرخ همسان شهریه مدارس غیر دولتی اعلام می شود

فارس آنلاین - شیراز _ معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: طی هماهنگی و برنامه ریزی انجام شده نرخ همسان شهریه مدارس غیر دولتی به زودی اعلام می شود.

تشکیل کمیته تحقیق برای شناسایی عوامل حوادث کازرون/ 2 نفر کشته

فارس آنلاین - کازرون- رئیس کل دادگستری فارس با تأکید بر اینکه با اخلالگران روزهای اخیر کازرون به شکل قانونی برخورد می شود از تشکیل کمیته مشترک تحقیق برای شناسایی عوامل حوادث اخیر در کازرون خبر داد.

خیام معرف خوبی برای زبان فارسی در جهان است

فارس آنلاین - شیراز - مدرس و عضو گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه جهرم با گرامیداشت 28 اردیبهشت ماه روز بزرگداشت خیام نیشابوری گفت: این شاعر بلندآوازه معرف خوبی برای زبان فارسی به جهانیان است و از این ظرفیت باید به خوبی بهره گرفته شود.

وحدت و همدلی رمز دستیابی به اهداف است

فارس آنلاین - شیراز- نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز گفت: اگر می خواهیم به اهداف والای ترسیم شده در استان دست یابیم، رمز آن وحدت و همدلی است و باید دست در دست هم برای پیشرفت و سربلندی هرچه بیشتر فارس بکوشیم.

نماز جمعه میتینگ یک جریان خاص نیست

فارس آنلاین - شیراز- معاون ارتباطات حوزوی دفتر رهبر معظم انقلاب گفت: نماز جمعه یک میتینگ سیاسی یا عبادی برای یک جریان خاص نیست بلکه میتینگ نظام جمهوری اسلامی است و همه کسانی که نظام جمهوری اسلامی را قبول دارند با هر تفکری باید در نماز جمعه حضور یابند.

نماز جمعه عید بندگی و بصیرت مسلمانان است

فارس آنلاین - شیراز _ رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: نماز جمعه عید بندگی و بصیرت مسلمانان، ملت ایران و دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی است.

دستگیری اخلال گران در کازرون/ شهر آرام است

فارس آنلاین - شیراز- معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری افرادی خبر داد که قصد تحریک مردم و تخریب اموال عمومی را در کازرون داشتند.

انتخاب امام جمعه شیراز حکیمانه بود

فارس آنلاین - شیراز- رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: انتخاب آیت الله دژکام به عنوان نماینده جدید ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز از سوی مقام معظم رهبری، انتخابی حکیمانه و هوشمندانه بود.

نماز جمعه میتینگ سیاسی و عبادی یک گروه خاص نیست

فارس آنلاین - شیراز _ معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری گفت: نماز جمعه میتینگ سیاسی و عبادی یک گروه خاص نیست و باید شرایط برای حضور تمامی مردم و گروه ها فراهم شود.

رسم های دیرین ماه رمضان در فارس

فارس آنلاین - شیراز- ماه رمضان از دیرباز شور خاصی برای ایرانیان دارد و زمانی که این شور با فضای معنوی و فرصت خودسازی پیوند می خورد، جلوه های نابی از ارزش های فرهنگی پدیدار می شود.

آماده همکاری با امام جمعه جدید شیراز هستیم

فارس آنلاین - شیراز- جامعه روحانیت شیراز در اطلاعیه ای اعلام کرد: این تشکل آمادگی همه جانبه برای هرگونه همکاری با هدف رشد و تعالی استان فارس با حجت الاسلام آقای حاج شیخ لطف الله دژکام نماینده جدید ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز را دارد.

مرمت هشت بنای تاریخی فارس خرداد آغاز می شود

فارس آنلاین - شیراز- مدیر کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان فارس از آغاز به کار مرمت هشت بنای تاریخی استان فارس در خرداد ماه سال جاری خبر داد.

​رفع تصرف بیش از 100 هکتار از اراضی ملی در شیراز

فارس آنلاین - شیراز- با نظارت مستقیم دادستان عمومی و انقلاب شیراز بیش از 100 هکتار از اراضی تصرف شده منطقه قلات و کلستان شیراز آزاد سازی و به بیت المال بازگردانده شد.

برگزیدگان استانی مسابقات قرآن فنی ‌و‌حرفه ‌ای مشخص شدند

فارس آنلاین - شیراز- مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات قرآن کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور که از چهارشنبه با حضور هفتاد و سه نفر از برگزیدگان مرحله شهرستانی در حرم مطهر سید علاءالدین حسین (ع) آغاز شد 27اردیبهشت‌ با معرفی برگزیدگان به پایان رسید.

برنامه‌های فرهنگی ماه میهمانی خدا در فارس آغاز شد

فارس آنلاین - شیراز- سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس اعلام کرد: جشن رمضان در استان فارس همزمان با ماه مبارک رمضان به مدت یک‌ ماه با اجرای برنامه‌های گوناگون آغاز شده است.

هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی فراخوان مردمی داد

فارس آنلاین - شیراز- دبیر برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان فارس با دعوت از مردم برای شرکت در این جشنواره ملی از آنان درخواست کرد همراه با خانواده یا به ‌صورت فردی در این جشنواره شرکت کنند.

مدارس غیردولتی از پرداخت بخشی از حق بیمه معلمان معاف شدند

فارس آنلاین - شیراز- معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: با مصوبه هیات دولت، صندوق حمایت از مدارس غیردولتی امسال برای نخستین بار پرداخت بخشی از حق بیمه معلمان مدارس غیردولتی را تقبل کرده است.

آسیب های مدارس غیر دولتی فارس شناسایی می شود

فارس آنلاین - شیراز- استاندار فارس گفت: با تشکیل کارگروهی ویژه مزیت ها و آسیب های مدارس غیر دولتی این استان در حوزه آموزش و تربیت، شناسایی و ارزیابی می شود.

پروژه های عمرانی طی ماه مبارک رمضان در ساعات پربازده اجرا می شود

فارس آنلاین - شیراز- معاون فنی وعمرانی شهردارشیراز گفت: درماه مبارک رمضان پروژه های شهرداری به صورت مطلوب ادامه می یابد و تلاش می شود که در برخی پروژه ها زمان فعالیت در ساعات پربازده باشد.

ریزگردها حاصل بی توجهی به منابع طبیعی

فارس آنلاین - شیراز- معاون حفاظت و امور اراضی سازمان جنگلها،مراتع و آبخیزداری کشور پدیده ریزگردها را حاصل بی توجهی به منابع طبیعی دانست.

مدارس غیردولتی فارس یک هزار میلیارد ریال صرفه جویی کردند

فارس آنلاین - شیراز- سرپرست اداره کل آموزش و پرورش فارس با اشاره به اینکه 30درصد آموزش در بخش خصوصی انجام می‌شود، گفت: اداره مشارکت‌های مردمی فارس باعث صرفه‌ جویی یک‌ هزار میلیارد ریالی در زمینه ساختمان و نیروی انسانی و همچنین سرانه دانش‌آموزی برای آموزش و پرورش شده است.

موانع موجود در مسیر فعالیت موسسان مدارس غیردولتی برداشته شود

فارس آنلاین - شیراز- معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت: موانع و مشکلات موجود در مسیر فعالیت موسسان مدارس غیر دولتی باید از میان برداشته شود، به گونه‌ای که تنها دغدغه آنها ارتقای کیفیت آموزشی باشد.

پروژه های جدید در دانشکده دندانپزشکی شیراز بهره برداری شد

فارس آنلاین - شیراز- در آئینی با حضور مشاور عالی رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و دیگر مسئولان، کلینیک شکاف لب و کام به همراه چند پروژه عمرانی و تجهیزات جدید در دانشکده دندانپزشکی شیراز بهره برداری شد.

گشایش نمایشگاه شهر خدا در لامرد

فارس آنلاین - نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی با عنوان "شهرخدا" در آستانه‌ی ماه مبارک رمضان در لامرد آغاز به‌کار کرد. به گزارش ...

نقش فردوسی در حفظ زبان فارسی ستودنی است

فارس آنلاین - شیراز - یک پژوهشگر اسطوره شناسی و مدرس دانشگاه گفت: حکیم ابوالقاسم فردوسی شاعر بلندآوازه ایرانی با سرودن شاهنامه نقش ممتاز و ستودنی در حفظ و گسترش زبان فارسی داشته است و از این رو، باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

دومین دریاچه بزرگ کشور اسیر کارگروه است/ بازدید هوایی برای احیاء!

فارس آنلاین - شیراز- دریاچه بختگان به عنوان دومین دریاچه بزرگ کشور در حالی سال هاست با خشکی دست و پنجه نرم می کند که مسئولان امر برای احیای آن کارگروه تشکیل داده و بازدید هوایی انجام می دهند.

کاهش بیش از 5درصدی شاخص مرگ نوزاد در سال 96

فارس آنلاین - شیراز- مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز از کاهش پنج و سه دهم درصدی شاخص مرگ نوزاد طی سال گذشته در فارس خبر داد.

ساير مطالب

ساماندهی و مرمت اشیای منقول تخت جمشید/ حفاظت بیشتر از آبراهه ها

دومین دریاچه بزرگ کشور اسیر کارگروه است/ بازدید هوایی راه احیاء

برپایی نمایشگاه علوم قرآنی و تشکیل خانه‌ی مستند در فارس

مسابقه قوام الدین شیرازی به جشنواره ملی تبدیل شود

اعزام 200 نفر مبلغ در ایام رمضان به بقاع متبرکه‌‌ی فارس

آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در فارس شد

پاسداشت فعالان عرصه روابط عمومی فارس برگزار می‌شود

یک هزار میلیارد ریال برای طرح های فنی و حرفه ای اعتبار جذب شد

گرامی‌داشت هفته‌ی روابط عمومی در استان فارس

افزایش 50 درصدی پرونده های بالای 500 میلیون تومانی کالای قاچاق

شکارچیان خرس در بوانات دستگیر شدند/ کشف لاشه خرس 6ساله

بازدید از اماکن فرهنگی فارس روز 28 اردیبهشت رایگان شد

میلگردهای غیر استاندارد در فارس شناسایی می شوند

گزارش ساواک از تظاهرات ضدصهیونیستی مردم جهرم در سال 1352

نمایشگاه علوم قرآنی برپا می شود

بازدید از اماکن فرهنگی فارس روز 28 اردیبهشت رایگان است

گزینه های فرهنگ و ارشاد فارس به پایان راه رسیدند

دانشکده فنی‌ باهنر و ایساکو تفاهمنامه همکاری امضا کردند

برگزاری جشنواره‌ی هنرهای آوایی و نمایشی دانش‌آموزان فارس

3 هزار روحانی در ایام ماه رمضان به نقاط مختلف فارس اعزام می شود

مراسم هفتمین روزدرگذشت آیت الله ایمانی درزادگاهش برگزار شد

پرنده‌نگری، آموزش و مدیریت آب برای حفظ محیط زیست

موضوع علمی یادروز حافظ در سال 97 اعلام شد

معلمی با قیچی موی 9 دانش آموز را کوتاه کرد

موضوع علمی یاد روز حافظ اعلام شد

واکنش آموزش و پرورش فسا به کوتاه کردن موی ٩ دانش آموز

گرگ های لارستان قربانی خرافات شدند

ریزگرد در شیراز نشان از بی‌توجهی مسئولین به استان‌های مرزی است

برخی تبلیغات فضای مجازی در مورد تورهای گردشگری قابل اعتماد نیست

پیشتازی علوم پزشکی شیراز در ارائه خدمات مامایی برای سومین سال

همایش انجمن ترویج زبان فارسی با یادروزحافظ همزمان می شود

تصویربرداری مستند آ مثل آدم در شهرستان جهرم آغاز شد

حمایت مسئولان و خیرین از خانواده زندانیان

گرد و غبار تنفس درختان را مختل می کند/ تاثیرات مخرب بر روی بلوط

تقدیر مشاور وزیر بهداشت از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

گرد و خاک در شیراز 14 نفر را راهی بیمارستان کرد

خانواده زندانیان در معرض آسیب اجتماعی هستند

معرفی برندگان دومین جایزه ملک‌الشعرای بهار

رمضان فرصت خوبی برای رونق بیشتر مساجد است

واریز وجه دوم اعزام به حج تمتع آغاز شد

طرح مقابله با روزه خواری در فارس اجرا می شود

مدارس مقطع ابتدایی داراب، کازرون و فیروزآباد تعطیل است

تیراندازی در مراسم عروسی 34 زخمی برجا گذاشت

مراسم بزرگداشت آیت الله ایمانی در شیراز برگزار شد

فضای شهر شیراز به محیط رمضانی تبدیل شود

روزهای غبارآلود فارس/ مردم آلودگی بی سابقه را تجربه کردند

ریزگردها مدارس نوبت عصر فسا را تعطیل کرد

پیکر آیت الله ایمانی در قم تشییع و به خاک سپرده شد

بانوی هنرمند شیرازی بازیگر برتر جشنواره بین المللی دانشجویی سیمرغ

کتاب عکس «زنان هند» رونمایی شد/آمیختن رنج و فقر با رنگ و امید

مسجد محل حضور جوانان با تفکرات مختلف باشد/ مدیر مسجدی موفق است

وحدت و اتحاد تنها راه موفقیت در مقابل دشمنان است

تظاهرات ضداستکباری مردم شیراز برگزار شد

انتخابات تئاتر فارس برگزار شد/7 هنرمند سکاندار هنرهای نمایشی

هنرمند ترک تبار با نمایشگاه «نگاه» در شیراز/عکسها همه مستند هستند

سامانه مسابقات آنلاین کتابخوانی «روستاییان فرزانه» رونمایی شد

کارت زرد و قرمز برای مدیران کم کار حوزه کسب و کار فارس

باران گل آلود به شیراز رسید

پروژه های عمرانی باید به شهروندان حس خوب منتقل کند

نقشه راه سند ملی گیاهان دارویی در کشور باید اجرایی شود

طرح بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان اجرایی می شود

مراسم یادبود مرحوم آیت‌الله ایمانی در بوشهر برگزار شد

برنامه جامع باغات شیراز تدوین شود

نمایشگاه گروهی عکس «دختران ایل» در فیروزآباد برگزار می شود

وزش باد شدید در شیراز آغاز شد/ گرد و غبار ادامه دارد

مدارس مقطع ابتدایی چند شهرستان فارس تعطیل شد

مدارس دوره ابتدایی شهرستان شیراز تعطیل شد

قطع برق در برخی مناطق شیراز / آسمان قرمز شد

هشدار علوم پزشکی شیراز در خصوص آلودگی هوا

رفع نارضایتی مردم از پاسخگویی و فساد اداری اقدام جهادی می خواهد

آثار استاد نصراله روشن به موزه هنر مشکین فام اهدا شد

استفاده از ظرفیت ها برای توسعه استان فارس/ 6 هزار اشتغال جدید

پروژه باغ موزه مشاهیر سرعت گرفت/ مشاهیر بالاخره می‌آیند

«آه آنتیگونه» از 27 اردیبهشت در تالار حافظ

حفظ و ارتقای جایگاه سرآمد علوم پزشکی شیراز با همت و همدلی اساتید

رئیس دانشگاه شیراز:دانشگاهیان در متن جامعه باشند

ساختمان دانشکده علوم پایه دانشگاه فسا گشایش یافت

کشف اشیای تاریخی دوره هخامنشی در مرودشت

مدارس نوبت عصر فارس دربرخی شهرستان ها تعطیل شد

رمان نویسنده‌ جهرمی از کتاب های پرفروش نمایشگاه کتاب تهران شد

جشنواره مطبوعات فارس آنچه بود؛ آنچه نبود

تعطیلی مدارس در برخی شهرستان‌های فارس

سامانه کتابخوانی روستاییان فرزانه در تهران رونمایی شد

هشت مدرسه فارس حائز رتبه برتر تعالی مدیریت شدند

راه‌اندازی کمپ‌های تولید فیلم جشنواره فیلم طلوع پارس در شیراز

جهرمی ها در جشنواره هنری سیمرغ چند جایزه گرفتند

رئیس نوسازی مدارس کشور: نیکوکاران یاور ما هستند

تجلیل از پدر علم تدوین سینمای ایران در زادگاهش

بیمارستان دانشگاه آزاد کازرون سال 97 به بهره برداری می رسد

مصرف گرایی در حوزه محصولات سینمایی پایان یابد

برخی فرهنگیان فارس مطالبات صنفی خود را بیان کردند

مطبوعات به بایگانی تاریخ می‌پیوندند؟

روزنامه های شیراز، بودن یا نبودن

بزرگداشت سوم خرداد به برنامه‌های هنری اختصاص می‌یابد

فرهنگ روزنامه خوانی، منبع تامین مالی این رسانه خواهد بود

نسل دانشگاه‌های آینده خود تنظیم است

امام جمعه جدید شیراز یک تا دو هفته آینده منصوب می‌شود

نمایندگان رهبری در آیین تشییع آیت الله ایمانی حضور یافتند

استاد دانشگاه شیراز: بازار و قبرستان منابع مردم شناسی هستند

عکاس جهرمی نفر اول جشنواره عکاسی ترکیه شد

سیاست دولت حمایت از رسانه و جریان آزاد اطلاعات است

راهکارهای هم افزایی رسانه هاو روابط عمومی های فارس بررسی شد

رئیس دانشکده خبر شیراز:آماده ارائه آموزش به سازمان ها هستیم

نمایشگاهی از آثار هنری دانش آموزان در فسا گشایش یافت

مطبوعات به آزادی عمل بیشتری نیاز دارند

رقابت 3700 نفر در چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم فارس

هزینه های چاپ روزنامه در شیراز بیش از تهران است

دیدار شهردار شیراز با اهالی فرهنگ و هنر/ هنرمندان نباید زینت‌المجالس سیاسیون باشند

تصویرسازی باید متناسب با ادراکات مخاطب باشد

فراخوان 2 جشنواره‌ی هنری در شیراز

هنرمند کازرونی برگزیده جشنواره بین المللی سیمرغ شد

12 سال انتظار برای ثبت شیراز با عنوان شهر خلاق ادبی

استاندار فارس: نگاه به معلم و شان او باید متحول شود

پرورش پرسشگری و نقادی در کودکان ضروری است

زنگ خطر برای مطبوعات فارس به صدا درآمد

برگزاری میزگرد "زنگ خطر مطبوعات در عصر شبکه‌های اجتماعی" در شیراز

رونمایی از 2 کتاب به مناسبت روز شیراز

نامه‌های ماندگار محمد بهمن ‌بیگی منتشر شد

سند راهبردی در حوزه فرهنگ و هنر فارس تدوین شود

نیمه‌ی اردیبهشت روز پاسداشت شهری به قدمت ایران

قلعه گبری جهرم در انتظار ثبت ملی

فرهنگ وهنر فارس میهمان سی ‌و‌یکمین‌ نمایشگاه کتاب تهران شد

بازگشت به آموزه‌های دینی دغدغه جامعه امروز است

گرامی‌داشت 20 اردیبهشت به‌عنوان روز زرقان/ زرقان پایلوت شهر مناسب برای معلولان خواهد شد

حال عمومی آیت الله ایمانی روبه بهبودی است

اثر عکاس شیرازی درمیان برترین‌های مسابقه لنز‌کالچر قرار گرفت

ثبت ملی قلعه گبری جهرم در دستور کار است

یک خیابان در شیراز به نام استاد بهمن بیگی نامگذاری شود

شیراز ظرفیت تبدیل به جریان اصلی فیلمسازی را دارد

برنامه های شاد برای هفته شیراز پیش بینی شود

شاعران در شب شعر شیراز برای شهر ادب خواندند

هشتمین جشنواره فیلم کوتاه شیراز به خانه آخر رسید

جشنواره قرآنی مددجویان کمیته امداد فارس برگزار شد

توانمندی های فرهنگی روز شیراز، بیش از این است

استاد تئاتر فارس:حمایت‌ از تئاتر شهرستان ها کافی نیست

جشنواره‌ی طلوع پارس رویدادی آموزش و تولید محور است

لزوم بازآفرینی و توجه به آثار تاریخی لارستان

جشنواره‌ی فیلم طلوع پارس تجربه‌ای مدرن است

افخمی: شیراز ظرفیت تبدیل به جریان اصلی فیلم‌سازی را دارد

معرفی برگزیدگان هشتمین جشنواره استانی فیلم کوتاه شیراز

وقتم را صرف فضای مجازی نمی‌کنم موافق سانسور هم نیستم/ سینمای ایران سال‌هاست مخاطبش را از دست داده است

راهپیمایی حماسه حضور برای ظهور در فارس برگزار شد

همزمان با نیمه‌ی شعبان شیراز و فارس غرق نور و سرور شد

نیمه شعبان و ماموریت های پیش رو

پایان نامه های کاربردی مد نظر دانشگاه آزاد شیراز است

هزینه ساخت کانون پرورش فکری اوز را نیکوکار پذیرفت

کتاب عکس جام جهان‌بین در شیراز رونمایی شد

دبیرخانه خیرین مدرسه ‌سازخارج کشوردرفارس استقرار یافت

جوانان عشایر فارس درمنزل بنیانگذارآموزش عشایر حضور یافتند

شیراز، چشم‌ انتظار امام جمعه جدید