آخرين مطالب

فرهنگي

تأمین مسکن خانواده های تحت پوشش امداد

پیام فارس - کازرون _رئیس کمیته امداد گفت:در مورد مسکن خانواده های تحت پوشش هر آنچه از مسکن‌مهر باقی مانده درحال اتمام و واگذار می شود واگر نیازمندمسکن بیشتر بودیم دولت زمین را تأمین کند کار آغاز می شود.

1784 لوح گلی مرتبط با تخت جمشید در راه ایران است

پیام فارس - شیراز- رئیس سازمان میراث فرهنگی گفت: با مجوز وزارت خزانه داری آمریکا در مرحله اول 1784 لوح گلی مرتبط با تخت جمشید در حال بسته بندی و ارسال به ایران است.

اقتصاد فرهنگ باید جایگزین اقتصاد نفتی شود

پیام فارس - شیراز- رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت تبدیل تهدید تحریم به فرصت، گفت: با آن که امروز در فروش نفت دچار تحریم ظالمانه شده‌ایم، می‌توانیم در سطوح گسترده، اقتصاد فرهنگ را جایگزین صنعت نفت کنیم.

400 رویداد گردشگری برای فارس تعریف شده است

پیام فارس - شیراز- مدیرکل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس گفت: در سال جاری 400 رویداد گردشگری برای این استان تعریف شده که نمایشگاه بین المللی گردشگری پارس یکی از این رویداد‌هاست.

ایجاد اقتصادی جدید مبتنی بر گردشگری برای کشور ضروری است

پیام فارس - شیراز- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گردشگری با تاکید بر اینکه کشور باید در پی ایجاد یک اقتصاد جدید باشد، گفت: صنعت گردشگری با همه مولفه‌ها و قابلیت‌هایش می‌تواند در این اقتصاد جدید و پُرسود نقش ویژه‌ای ایفا کند.

1784 شی تاریخی ایران از آمریکا به میهن باز می‌گردد

پیام فارس - شیراز- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی گفت: یک هزار و 784 قطعه لوح تاریخی ایران موجود در آمریکا به کشورمان باز می‌گردد.

زمان تسویه حساب های سیاسی نیست/ فقرا فقیرتر نشوند

پیام فارس - کازرون _ رئیس کمیته امداد کشور گفت: امروز زمان تسویه حساب های سیاسی نیست و همگان باید برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند و در این راستا باید توجه ویژه ای به فقرا داشت.

دهمین نمایشگاه گردشگری پارس آغاز به کار کرد

پیام فارس - شیراز- دهمین نمایشگاه گردشگری پارس با حضور علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و فعالان این عرصه عصر چهارشنبه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس در شیراز آغاز به کار کرد.

نمایشگاه پارس بزرگترین روزداد گردشگری ایران است/ تعریف 400 رویداد گردشگری برای فارس

پیام فارس - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس گفت: نمایشگاه پارس، بزرگترین و مهمترین رویداد گردشگری کشور محسوب می‌شود. به گزارش ایسنا ...

اولین گلزن فوتبال ایران در جام جهانی درگذشت

پیام فارس - شیراز- ایرج دانایی فرد پیشکسوت فوتبال و زننده اولین گل ایران در جام جهانی صبح امروز چهارشنبه در بیمارستان نمازی شیراز در گذشت.

نهاد ملی غذا در کشور ایجاد شود

پیام فارس - شیراز - مدیرکل فرآورده های غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات و موازی کاری در خصوص وضعیت تولیدات غذایی کشور راه اندازی نهاد ملی غذا است.

تعطیلی تخت جمشید در ساعت 18 مایه تاسف است

پیام فارس - شیراز- استاد دانشگاه شیراز با بیان این که استان فارس از ظرفیت های خوبی برای توسعه برخوردار است، شکوفایی این استعدادها را نیازمند تغییر نگاه و نگرش ها دانست و گفت: به عنوان نمونه در حوزه گردشگری، تعطیلی میراث جهانی تخت جمشید در ساعت 18 مایه تاسف است.

جوان مسیحی در شیراز مسلمان شد

پیام فارس - شیراز- یک جوان مسیحی در حرم مطهر آستان مقدس سید علاءالدین حسین (ع) در شیراز به دین اسلام و آیین تشیع گروید.

خاکسترِ باد همنشینی پارادوکس‌ گونه شعر و عکس در قاب

پیام فارس - شیراز- نمایشگاه شعر و عکس خاکستر باد، مجموعه عکس‌های محمدامین دانشور و اشعار سیروس نوذری همنشینی پارادوکس‌گونه شعر و عکس در قاب است که بی‌هیچ پیوندی ذاتی و ظاهری معنا را به ذهن مخاطب متبادر می‌کند و از آن هویتی دیگرگونه می‌سازد.

کوشک جلالی با تئاتر «آرت» به شیراز می آید

پیام فارس - شیراز- تئاتر «آرت» نوشته یاسمینا رضا به کارگردانی علیرضا کوشک جلالی از ابتدای دی ماه در مجموعه فرهنگی هنرشهر آفتاب به روی صحنه می رود.

فراخوان جشنواره شعر دفاع مقدس فارس اعلام شد

پیام فارس - شیراز- فراخوان هشتمین جشنواره شعر دفاع مقدس استان فارس با هدف ترویج فرهنگ ارزشمند دفاع مقدس و مقاومت با عنوان `حماسه سپیداران` اعلام شد.

نمایشگاه بزرگ گردشگری پارس ثبت جهانی شود

پیام فارس - شیراز- مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان فارس بر لزوم ثبت نمایشگاه بزرگ گردشگری پارس در فهرست جهانی تاکید کرد.

واکاوی عملیات ‏تروریستی چابهار

پیام فارس - سردار سیروس سجادیان کارشناس مسائل امنیتی - انتظامی ‏در یادداشتی به واکاوی عملیات ‏تروریستی چابهار پرداخت‎.

کتاب سالمندی در ادب پارسی منتشر شد

پیام فارس - شیراز - کتاب سالمندی در ادب پارسی نوشته دکتر سید منصور کشفی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تبیین فرایند سالمندی و فرزانگی و کاوشگری در افسردگی و بیماری منتشر شد.

دانشجو منشا فن آوری در جامعه است

پیام فارس - شیراز- معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان فسا گفت: دانشجو موتور محرک جامعه و الگویی مهم در حیطه رفتاری و تفکر حاکم بر جامعه و منشاء قدرت تولید و فن آوری در جامعه است.

تشکل‌های دانشجویی و راه‌های نرفته

پیام فارس - شیراز- هرساله با فرارسیدن 16 آذر روز دانشجو نقش و تاثیرگذاری جنبش‌های دانشجویی و عملکرد آنها به عنوان پرسشی اساسی مطرح می‌شود.

20 آذر، یادروز شهادت آیت الله سید عبدالحسین دستغیب معلم اخلاق

پیام فارس - شیراز - بیستم آذر ماه هر سال کوچه پس کوچه های محله گود عربان شیراز رنگ و بویی دیگر می گیرد ، 37 سال پیش صدای رعد آسای انفجاری تروریستی آرامش کبوتران حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) را در این کوچه ها بهم ریخت و خون پاک سیدی از سلاله زهرا (س) سنگفرش کوچه های تنگ و باریک را گلگون ساخت .

الگوی رفتاری شهدا در سند بنیادین آموزش‌وپرورش گنجانده شده است

پیام فارس - شیراز- مدیرکل آموزش و پرورش فارس اعلام کرد: مسیری که امروز بر اساس سند تحول بنیادین برای آموزش و پرورش ترسیم شده، آموزش مهارت های زندگی به دانش آموزان و تربیت انسان صالح با تاکید بر الگوهای رفتاری شهدایی همچون شهید دستغیب است.

حضور مردم در اداره شهرها ضروری است

پیام فارس - شیراز- عضو هیات مدیره مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز با اشاره به مشکلات دولت در اداره امور شهرها گفت: با توجه به این مساله حضور مردم در اداره امور شهری امری ضروری است.

اختلاف سیاسی دانشجویان موجب بد اخلاقی نشود/ حفظ مردم سالاری دینی

پیام فارس - شیراز _ نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: اختلاف سیاسی در میان دانشجویان اشکال ندارد اما بد اخلاقی نباید وجود داشته باشد زیرا ارزش ها در انقلاب ما بسیار مهم است.

شهرداری شیراز با کمبود بزرگ منابع مالی مواجه است

پیام فارس - شیراز - رئیس کمیسیون برنامه، بودجه، امور حقوقی و املاک شورای شهر شیراز، کمبود منابع مالی را یکی از بزرگترین چالش‌هاش شهرداری این کلانشهر عنوان کرد.

ملاک ارزیابی دستگاه های اجرایی استفاده از صندوق توسعه ملی است

پیام فارس - شیراز - سرپرست استانداری فارس گفت: دستگاه های اجرایی استان بیش از گذشته از ظرفیت صندوق توسعه ملی استفاده کنند و یکی از ملاک های مهم ارزیابی دستگاه‌های اجرایی، میزان استفاده از این ظرفیت است.

برگزیدگان نمایشگاه عکس «روبه رو» در فسا تقدیر شدند

پیام فارس - شیراز- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فسا گفت:از برگزیدگان و عوامل اجرایی نمایشگاه عکس کشوری «روبه رو» که با تکنیک پرتره در د وبخش اصلی و جنبی در فسا برپا شده بود تقدیر شد.

ضرورت تدوین تقویم مناسبت‌های فارس

پیام فارس - روزنامه تماشا چاپ شیراز دوشنبه در شماره 1697 یادداشتی با عنوان `ضرورت تدوین تقویم مناسبت های فارس` منتشر کرده است.

ظرفیت های گردشگری فارس بیش از پیش به کار گرفته شود

پیام فارس - شیراز- معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس، این استان را یکی از قطب های گردشگری در کشور دانست و گفت: باید ظرفیت های گردشگری این استان را در جهت رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال بیش از پیش به کار گیریم.

فرماندارفسا:توانمندی های گردشگری این شهرستان مغفول مانده است

پیام فارس - شیراز- معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان فسا گفت: علیرغم برخورداری شهرستان فسا از تنوع میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، این توانمندی ها در این شهرستان مغفول مانده است.

رشد 80 درصدی زائران فارس در مراسم اربعین امسال

پیام فارس - معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس اعلام کرد که در ایام اربعین امسال، شاهد رشد 80 درصدی زائران این استان بودیم. به گزارش ایسنا منطقه ...

حضور 6 کشور در نمایشگاه گردشگری پارس

پیام فارس - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس از حضور چندین کشور در دهمین نمایشگاه گردشگری پارس که با محوریت توریسم سلامت در شیراز ...

اجرای طرح کارت گردشگری در مناطق آزاد

پیام فارس - معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورای‌عالی مناطق آزاد گفت: به‌زودی طرح کارت گردشگری مناطق آزاد یا "کاما" با هدف بهبود وضعیت ...

گروه های پاپ به جای بیانیه، کیفیت آثار را ارتقا دهند

پیام فارس - شیراز- قائم مقام دبیر دهمین جشنواره موسیقی استان فارس با رد هر گونه دخالت دستگاه های دولتی در برگزاری این جشنواره گفت: از گروه های پاپ که بیانیه ای انتقادی منتشر کردند، انتظار می رود به جای بیانیه، کیفیت آثار خود را ارتقا دهند تا به دوره بعدی جشنواره راه یابند.

16 آذر نشان داد ملت ایران جز احترام و عزت را نمی پذیرند

پیام فارس - شیراز- سرپرست استانداری فارس گفت: روز دانشجو نشان دهنده روح انقلابی، میهن پرستی و استقلال طلبی ملت ایران است و نشان داد ایرانیان ملتی هستند که جز احترام و عزت را نمی پذیرند.

چرا نماز نمی‌خوانیم

پیام فارس - روزنامه عصرمردم چاپ شیراز شنبه در شماره 6508 سرمقاله ای با عنوان `چرا نماز نمی خوانیم` منتشر کرده است.

خانیکی: به آینده امیدوار باشیم

پیام فارس - شیراز- عضو هیات علمی و رئیس کرسی علم و فناوری دانشگاه علامه طباطبایی گفت: هم باید به آینده امیدوار باشیم و هم این که می توانیم نسبت به آینده امیدوار باشیم زیرا نومیدی راه حلی برای توسعه علم نیست.

کشف 1.5 تن مواد مخدر در فارس

پیام فارس - شیراز - فرمانده انتظامی فارس از کشف یک تن و 500 کیلو مواد مخدر در 72 ساعت گذشته در این استان خبر داد.

مجوز فعالیت 4 موزه خصوصی در فارس صادر شد

پیام فارس - شیراز- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس گفت: چهار موزه خصوصی در استان فارس مجوز فعالیت دریافت کردند.

صدور پروانه برای 4 موزه بخش خصوصی در فارس

پیام فارس - مدیرکل میراث فرهنگی فارس از صدور پروانه فعالیت برای چهار موزه بخش خصوصی در استان فارس خبر داد. به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از روابط ...

مشکل دارو و شیر خشک در شیراز نداریم/ پلمب 40 دارو فروشی غیر مجاز

پیام فارس - معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: هیچگونه مشکل تامین و توزیع دارو و شیر خشک در شیراز نداریم اما گلایه مردم از نرخ داروهای خاص ایرانی و خارجی بوده که بیمه تامین نمی کند.

تئاتر کودکان انزوای عصر دیجیتال را در زندگی کودکان می شکند

پیام فارس - شیراز- کارگردان و فعال حوزه نمایش معتقد است: در دنیایی که والدین و کارشناسان به شکل فزاینده‌ای نگران روحیه سرد و بی تفاوتی کودکان هستند، تئاتر تخیل خلاق آنها را افزایش می‌دهد و انزوای عصر دیجیتال را در هم می شکند.

مشکل دارو و شیر خشک در شیراز نداریم/ پلمپ 40 دارو فروشی غیر مجاز

پیام فارس - معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: هیچگونه مشکل تامین و توزیع دارو و شیر خشک در شیراز نداریم اما گلایه مردم از نرخ داروهای خاص ایرانی و خارجی بوده که بیمه تامین نمی کند.

اکران نخستین مستند حافظ و گوته در سینما حقیقت

پیام فارس - در عصری که مطالعه از رواج افتاده و حتی نشریات باسابقه، تن به فضای مجازی و صفحات اینترنتی سپرده‌اند، هنوز فیلم و سینما از رونق نیفتاده است؛ ...

شفافیت و صداقت ایسنا مورد تایید همگان است

پیام فارس - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس ضمن تبریک سالروز تاسیس ایسنا، گفت: شفافیت و صداقت خبرگزاری دانشجویان ایران، همواره مورد تایید همگان ...

وزارت ارشاد از جشنواره‌های اثربخش هنری حمایت می‌کند

پیام فارس - شیراز- معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتقاد از جشنواره‌زدگی در فضای هنری گفت: این وزارتخانه از جشنواره‌هایی حمایت می‌کند که بر مبنای ظرفیت‌ها و نگاه آمایشی شکل بگیرند و اثربخش باشد.

زمینه کسب درآمد برای هنرمندان موسیقی فراهم شود

پیام فارس - شیراز- سرپرست استانداری فارس گفت: برای حفظ ارزش آثار موسیقی با مشارکت بخش خصوصی باید شرایطی برای کسب درآمد هنرمندان ایجاد کرد؛ چراکه نتایج این اقدام ضمن انتقال غنای فرهنگی به جامعه، ایجاد اشتغال و کسب درآمد هنرمندان خواهد بود.

ساير مطالب

فعال موسیقی: فریب تعداد برگزاری کنسرت را نخوریم

معتادان متجاهر شیراز از خیابان به کتابخانه رفتند

برترین های موسیقی فارس شناخته شدند

شهروندی افتخاری شیراز به حسین علیزاده تقدیم شد

موسیقی می‌تواند مسائل لاینحل سیاسی را حل کند

موسیقی راه کوتاه رسیدن به مدینه فاضله است

امنیت فکری هنرمندان موسیقی اولویت وزارت ارشاد باشد

حسین علی‌زاده شهروند افتخاری شیراز شد

موسیقی فارس آمیخته‌ای از دانش و فطرت آدمی است

برتری رفاقت بر رقابت از رازهای آشکار هنر در شیراز است

دانشجویان با استبداد و استکبار مخالفت کنند/ عطش عدالت در جامعه

جشنواره موسیقی فارس بحث برانگیز شد

اصحاب رسانه از شخص محوری و گروه گرایی پرهیز کنند

اتوبوس مسافربری در محور شیراز واژگون شد/ یک کشته و هفت مصدوم

16 آذر، نماد استکبار ستیزی دانشجویان

واژگونی پراید و قیچی کردن تریلی در دروازه قرآن/ ترافیک سنگین

هنرمندان در خلق آثار مرتبط با تبعات سوء اعتیاد فعال تر باشند

رویدادهای فرهنگی باید موجب شناخت شهروندان از هم شود

هدف دولت تدبیر و امید، تزریق نشاط به جامعه است

نمایشگاه توانمندی های تشکل های مردم نهاد فارس برپا شود

مدیریت شهرهای جدید باید به بخش خصوصی واگذار می شد

باز آفرینی بافت اطراف سعدیه به اعتبارات ملی نیازمند است

دفاترمسافرتی،واحدهای اقامتی و پذیرایی متخلف فارس مجازات شدند

عنوان وجایزه تقدیری شانزدهمین جشنواره کتاب رشدبه جوانان فسایی رسید

قتل امام جمعه روستایی در خرامه تکذیب شد

جاذبه‌های هنر 1500 ساله/ شهر جهانی منبت گردشگران را فرا می‌خواند

10 هزار کیلو انواع داروهای تقلبی و قاچاق در شیراز امحاء شد

سعدی برای همه درس آموز است

غول تجاری سازی، سد راه شرکت های دانش بنیان فارس است

جاذبه های هنر 1500 ساله/ شهر جهانی منبت گردشگران را فرامی خواند

ارتقای سلامت جوانان کاهش هزینه های درمان را به همراه دارد

انجام پروژه های اطلس زمین شناسی معدنی 3 شهرستان فارس

10 هزار کیلو انواع داروهای تقلبی و قاچاق در شیراز امحا شد

سعدی مهمترین بحران عصر پسامدرن را بر می شکافد

ترجمه انگلیسی گلستان سعدی رونمایی شد

تلاش شورای شیراز برای اصلاح ساختار مدیریت فرهنگسراها

تمامی ظرفیت های بخش کشاورزی فارس به تصویر کشیده شود

نادیده ‌گرفتن قانون در حقوق شغلی استادان پاره ‌وقت

تفاهم نامه همکاری میان اتاق بازرگانی فارس و علوم پزشکی شیراز

21 طرح دانش بنیان اتاق بازرگانی فارس رونمایی شد

علوم پزشکی شیراز؛الگویی درمراقبت و درمان بیماران تالاسمی

مرمت مجموعه بیشاپور کازرون در حال انجام است

فعالیت مدارس شاهد، زاییده مفاهیم ارزشی انقلاب است

120 پروژه حوزه گردشگری فارس در حال ساخت است

پاکسازی منطقه طبیعت گردی دشتک و مسیر حصار در فارس

جشنواره بین المللی سینماحقیقت در شیراز برگزار می شود

دکتر «قاسم کاکائی» رئیس انجمن علمی عرفان اسلامی ایران شد

121 پروژه گردشگری فارس در حال ساخت است

سایکودرام در دستور کار شهرداری شیراز

اجرای 121 پروژه زیرساختی گردشگری در استان فارس

ثبت‌نام سیزدهمین دوره «مدهامتان» فارس از نیمه آذر آغاز می‌شود

نویسنده شیرازی برگزیده کتاب کودک جشنواره رشد شد/پایان 2سال انتظار

اکران 4 عنوان فیلم برگزیده جشنواره مقاومت در شیراز

پیوندهای فرهنگی ایران و ژاپن تقویت شود

سردار مورخ شده اند؟

10 عنوان کتاب حوزه دفاع مقدس در فارس رونمایی می شود

نرخ آب در شیراز تا 85 درصد گران شد

آیین های یلدایی مردم شیراز/ از فال حافظ تا شاهنامه خوانی

هفته فرهنگی ژاپن برگزار شد/گل آرایی چشم بادامی در شهر گل و بلبل

90 سال مناسبات ایران با ژاپن همراه با دوستی است

کتاب های استاد علی سامی به کتابخانه عمومی حافظیه شیراز اهدا شد

کودکان شیرازی دارای نیازهای ویژه هنرنمایی کردند

شناسایی مایع دستشویی و ظرفشویی غیر استاندارد در فارس

رای دادگاه در خصوص موقوفه بودن اراضی صدرا صادر شده است

فضاسازی و طراحی شهری شیراز مناسب معلولین نیست

بانوی شیرازی قهرمان جهان مدال خود را به حرم مطهر رضوی اهدا کرد

هفته فرهنگی صدرا و تلاش برای تقویت هویت فرهنگی

شهرداری شیراز مکلف به شفافیت معاملات است

کازرون ستاره های فروزان بی شماری در آسمان ایثار و شهادت دارد

70 درصد زندانیان مهریه در استان فارس آزاد شدند

نرخ آب در شیراز گران شد

کشف 175کیلو تریاک در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان در لارستان

درخشش هنرمندان تئاتر فارس در گردهمایی لاله های سرخ

کتابخانه شخصی پژوهشگر شیرازی به کتابخانه حافظیه اهدا شد

اهدای کتاب‌های علی سامی به کتابخانه عمومی حافظیه شیراز

تئاتر عروسکی «حسنی و لوبیای سحرآمیز» اجرا می شود

جشنواره‌ تئاتر «گهرم» پایان می یابد

فروش 65 میلیارد ریالی نمایشگاه کتاب فارس

دستگیری سه متخلف به جرم شکار پرندگان شکاری در لامرد

دیپلماسی علمی مانع آمریکا در اجماع جهانی علیه ایران

رئیس دانشگاه فنی درسدن آلمان:ایران مکان امن تعاملات علمی است

آموزشگاه 9 کلاسه حسینی الهاشمی در شیراز افتتاح شد

مجمع نمایندگان فارس گزینه ای برای استانداری پیشنهاد نداده است

نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی باشکوه برگزار شود

عدم همکاری دستگاه ها در مناسب سازی فضای شهری برای معلولان

می توان معلولان را تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار داد

پلمب 52 واحد صنفی متخلف در شهرستان خرامه

دکترای افتخاری به رئیس دانشگاه فنی درسدن آلمان اعطا شد

توقف مدعیان صدرنشینی و پیروزی بادران و نود ارومیه

شیراز شهری امن برای همکاری های علمی و فرهنگی است

دکترای افتخاری دانشگاه شیراز به رئیس دانشگاه آلمان رسید

دستگیری اعضای باند حفاری غیرمجاز در مرودشت

انجام 10 هزار عملیات امدادی طی 7 ماه/ نا ایمنی مراکز تجاری شیراز

مجمع نمایندگان گزینه ای برای استانداری پیشنهاد نداده است

اراده های محکم مردم پشتوانه انقلاب است/ عظمت انقلاب نشان داده شود

سرمایه گذاری کوچک و متوسط تنها راه نجات اقتصاد در شرایط فعلی

کمبود فضاهای شاد و سالم آسیب های اجتماعی به دنبال دارد

واژگونی اتوبوس در محور دشت ارژن/ دو نفر کشته شدند

بافت دستکندی، سازه ای با شکوه در صفاشهر فارس

بزرگداشتی شایسته‌ برای آیت‌الله حائری برگزار شود

مدیران استان فارس در موضوع جذب اعتبارات دولتی تلاش کنند

گروه موسیقی سایه‌ از جهرم به جشنواره موسیقی فارس راه رفت

جایزه بهترین فیلم کوتاه جشنواره کانادا به چشم اندازخالی رسید

تعامل مسئولین باعث رضایت شهروندان صدرا شد/ موانع شهرداری شیراز

نقاشی با رشد ذهنی انسان پیشرفت کرد

آمار تعطیلی مراکز غیرمجاز ارائه خدمات درمانی به 19 مورد رسید

بانکها در تامین تسهیلات مددجویان بهزیستی همکاری خوبی ندارند

ایجاد 3هزار و 500 شغل برای مددجویان بهزیستی در سال جاری

مجلس از ظریف حمایت می کند/ آخرین وضعیت انتخاب استاندار فارس

حفاران غیرمجاز در مرودشت ناکام ماندند

کلنگ مدرسه خیریه در فسا به زمین زده شد

یک هفته با موسیقی گروه نوازی در فارس/ تحقق بیست درصدی بودجه هنری

پایان نمایشگاه هفدهم کتاب فارس/ فروش 4 میلیارد کتاب

آغاز هفته فرهنگی شهر جدید صدرا/ صدرا صاحب هتل می‌شود

آغاز به کار نمایشگاه عکس سفر و نظر در شیراز

هفته فرهنگی شهر صدرا آغاز شد

«نامه‌های ماندگار» منتشر شد

هفدهمین نمایشگاه کتاب فارس در یک نگاه

مشخص شدن نفرات برتر دومین جشنواره شعر باران

80 واحد بوم گردی فعال در فارس وجود دارد

امام جمعه خنج در گذشت

علی اصغر سیف پرچمدار مبارزه بود

ظرفیت های جهانی اولین شهر مدور دنیا

موسیقی اولین کالای فرهنگی در سبد مخاطب است

موسیقی به حمایت های بیشتری نیازمند است/اجرای 80 گروه موسیقی

جشنواره موسیقی گروه نوازی فارس برگزار می شود

ناشران شهرستانی دست به عصاتر از گذشته حرکت می‌کنند

49 گروه در جشنواره گروه نوازی فارس هنرنمایی می کنند

بیش از 700 هزار نفر عضو بسیج فرهنگیان کشور هستند

سرطان های سینه و روده بزرگ قابل پیشگیری است

نخستین کنگره بین المللی جراحی سرطان در شیراز آغاز به کار کرد

استقبال مردم از نمایشگاه کتاب بیش از بینی‌ها بود

کاشی هفت رنگ شیراز ثبت ملی خواهد شد

پایش و سنجش تشعشعات پارازیت در شیراز آغاز شد

فصلنامه «فراسو» منتشر شد/ویژه نامه ای برای حسن غفاری عکاس ایل

شورای تامین فارس به کمک واحدهای تولیدی و صادراتی استان بیاید

شهر صدرا میزبان نمایشگاه آثار برجسته نقاشان معاصر ایران می شود

دانشگاه‌های کشور در حوزه کیفیت آموزش به بازنگری نیاز دارند

برخی استان‌ها در اجرای آمایش آموزش عالی مقاومت می‌کنند

رونمایی از کتاب‌های نویسندگان عشایر فارس

کاشی هفت رنگ شیراز در راه ملی شدن

سیستم آموزش و پرورش ایران فرسوده است

دانش آموزان حادثه واژگونی سرویس مدرسه از بیمارستان مرخص شدند

افزایش مهارت تخصصی اقتصادی خبرنگاران فارس اولویت است

اشتغال روستایی تنها راه ممانعت از مهاجرت / تغییر اقلیم فارس

مشکلات ساختاری 70 ساله باعث مهاجرت شد/ نبود اشتغال و اعتبار

رسانه ها به دنبال ایجاد درآمد پایدار باشند

نمایشگاه کتاب فارس، تعاملات کتابدوستانه و نرخ های بالا

تمبر باربد در جهرم رونمایی شد

یادواره پرچمداران عشق حسینی و انتظار مهدوی برگزار می‌شود