آخرين مطالب

اجتماعي

22 تقاطع شیراز به سیستم برق اضطراری مجهز می شود

پیام فارس - شیراز- معاون حمل و نقل و ترافیک شهری شهرداری شیراز با بیان اینکه 22 تقاطع در این شهر به سیستم برق اضطراری (UPS) مجهز می شوند، گفت: این کار با هدف رفع خاموشی چراغ های راهنمایی و رانندگی در هنگام قطع برق و جلوگیری از بروز اختلال در تردد خودروها انجام می شود.

10میلیارد ریال پوشاک قاچاق در فارس کشف شد

پیام فارس - شیراز- فرمانده انتظامی استان فارس گفت: مقادیری پوشاک قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال از یک دستگاه تریلر کشنده در این استان کشف شد.

بیش از یک هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد در فسا معدوم شد

پیام فارس - شیراز- مسئول واحد بهداشت محیط معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: ظرف سه ماه نخست امسال، یک هزار و 500 کیلوگرم مواد غذایی غیر قابل مصرف و فاسد از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در این شهرستان جمع آوری و معدوم شد.

باید نگاه توحیدی در دانشگاه‌ها حاکم باشد

پیام فارس - مدیر امور دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها تاکید کردکه باید نگاه توحیدی در دانشگاه‌ها حاکم باشد و مسئولین و ...

حاشیه نشینی در کلان شهرها بحران زا شده است

پیام فارس - شیراز- معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه حاشیه نشینی در اطراف کلان شهرها بحران زا شده است، گفت: اغلب مناطق اطراف کلان شهرهای کشور به محل سکونت حاشیه نشینان تبدیل شده در حالی که هیچ خدمات زیر ساختی در این مناطق نیست.

تاب آوری ضروری تر از هوای سالم

پیام فارس - روزنامه سبحان چاپ شیراز سه شنبه در شماره 4642 یادداشتی با عنوان `تاب آوری اجتماعی از هوای سالم هم ضروری تر است` منتشر کرده است.

حاشیه نشینی زخمی بر سیمای شهر شیراز

پیام فارس - شیراز - حاشیه نشینی در شیراز روایت تلخی است که خراشها و زخم های چرکین آن را می توان در صورت کودکان و زنان این مناطق جستجو کرد.

400 دستگاه اتوبوس شهری برای شیراز خریداری می شود

پیام فارس - شیراز- جلسه عصر دوشنبه شورای اسلامی شهر شیراز مصوبه ای داشت که بر اساس آن امسال 400 دستگاه اتوبوس شهری از محل فروش اوراق مشارکت اسلامی خریداری می شود.

رفع مشکلات آب و فاضلاب محله ابیوردی شیراز کلید خورد

پیام فارس - شیراز- عضو شورای اسلامی شهرشیراز گفت: مشکلات فاضلاب و مسیرهای هدایت آبهای سطحی محله ابیوردی در کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری این شورا بررسی و تصمیماتی برای حل این موارد گرفته شد.

سرویس‌های بهداشتی شیراز ساماندهی می‌شود

پیام فارس - شیراز- طرح ساماندهی سرویس‌های بهداشتی شهر شیراز و مناسب سازی این مکان ها برای استفاده شهروندان و گردشگران با اکثریت آرای اعضای شورا اسلامی این شهر به تصویب رسید.

بازسای 12 هزار واحد مسکونی زلزله کرمانشاه پایان یافت

پیام فارس - شیراز- معاون بازسازی روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: بازسازی 12 هزار واحد مسکونی روستایی کرمانشاه که در زلزله آبان سال 96 آسیب دیده بود پایان یافت و این واحدها تا آخر شهریور 97 به طور کامل به بهره برداری می رسد.

فارس در مقاوم سازی مناطق روستایی از کشور جلوتر است

پیام فارس - شیراز- مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس با بیان اینکه 54.7 درصد از روستاهای این استان در برابر حوادث مقاوم سازی شده است، گفت: این رقم از 45 درصد میانگین کشوری بیشتر است.

6 بالگرد برای مهار آتش ارتفاعات فیروزآباد به کار گرفته شد

پیام فارس - شیراز- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: 6 بالگرد متعلق به هلال احمر، سپاه و شرکت هلیکوپتری ایران برای مهار آتش سوزی در عرصه منابع طبیعی ارتفاعات کوه برز شهرستان فیروزآباد به کار گرفته شد.

الزام کاهش 50 درصدی مصرف برق در شورا

پیام فارس - رییس شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به شرایط بحرانی آب و برق، تاکید کرد که بر اساس تصمیم هیئت رئیسه، حداقل 50 درصد از وسایل برقی ...

گاز چاه جان 2 جوان جهرمی را گرفت

پیام فارس - شیراز- جانشین فرماندهی انتظامی جهرم گفت: 2 جوان که برای تعمیر پمپ آب به داخل چاه کشاورزی در بخس سیمکان این شهرستان رفته بودند، بر اثر استنشاق گاز چاه جان خود را از دست دادند.

روز دختران در عصر فضا

پیام فارس - روزنامه عصرمردم چاپ شیراز در شماره 6391 یادداشتی با عنوان `روز دختران در عصر فضا` منتشر کرده است.

آتش سوزی در منابع طبیعی فیروزآباد مهار شد

پیام فارس - شیراز- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس گفت: آتش سوزی که در عرصه منابع طبیعی کوه برز در شهرستان فیروزآباد رخ داد بعد از سه روز تلاش نیروهای امدادی، ارتش و مردم به طور کامل مهار شد.

حضور کودک معلول در فینال جام جهانی تلنگری برای ما است

پیام فارس - شیراز- رئیس شورای هماهنگی تشکل های مردم نهاد معلولان استان فارس گفت: حضور یک کودک معلول در آیین رسمی آغاز دیدار نهایی جام جهانی فوتبال 2018 روسیه تلنگری برای مسئولان و دیگر شهروندان جامعه است که تا چه حد به تکالیف خود در قبال معلولان عمل کرده اند.

پرونده‌ی پارازیت شیراز همچنان باز است

پیام فارس - پارازیت و شیراز کلمات کلیدی است که سال گذشته بارها خبر ساز شد؛ اگرچه هیچ یک از مسئولان در استان فارس وجود پارازیت را تایید ...

ازدواج دختران به یک بحران تبدیل شده است

پیام فارس - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس اعتقاد دارد که ازدواج دختران و حفظ بنیان خانواده به بحران اجتماعی تبدیل شده است. ...

هنجارشکنی،علت بستن محوطه آبشار مارگون فارس بود

پیام فارس - شیراز- معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری سپیدانفارس گفت: تعطیلی یک روزه محوطه آبشار مارگون در پی هنجار شکنی برخی گردشگران در این محل بود که این محوطه گردشگری اینک (دوشنبه) بطور کامل بازگشایی شد.

مرتکبان جرائم اخلاقی به جای حبس در دوره های آموزشی شرکت کردند

پیام فارس - شیراز- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان فارس گفت: پنج هزار و 220 نفر از مرتکبان جرائم اخلاقی و منکراتی این استان به جای مجازات حبس در دوره های آموزشی مدیریت دانش و رفتار که موسوم به طرح امید است، شرکت کردند.

چاقی در کودکی زمینه ساز ابتلا به بیماری ها در بزرگسالی است

پیام فارس - شیراز- مدیر گروه تغذیه دانشگاه علوم پزشکی فسا با اشاره به اینکه چاقی در دوران کودکی زمینه ساز ابتلا به بیماری ها در بزرگسالی است، گفت: با توجه به اهمیت این موضوع، پیشگیری و درمان چاقی باید در اولویت برنامه های بهداشتی قرار گیرد.

بی احتیاطی راننده جان سرنشین خودرو پراید را گرفت

پیام فارس - شیراز- رئیس پلیس راه شمال استان فارس گفت: بر اثر برخورد خودرو سواری پراید با یک دستگاه کامیون که در محور نورآباد ممسنی به قائمیه کازرون رخ داد، یکی از سرنشینان پراید جان باخت و یک نفر دیگر مصدوم شد.

مصرف آب سبک در دراز مدت آسیب های قلبی و عرقی در پی دارد

پیام فارس - شیراز- مسئول واحد بهداشت محیط معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: نتایح تحقیق و پژوهش های انجام شده در کشورهای مختلف موید این است که مصرف آب سبک در درازمدت موجب بروز آسیب های جدی به قلب و عروق و همچنین اختلال در رشد استخوانی کودکان می شود.

2 زن در سد تنگاب فیروزآباد جان باختند

پیام فارس - شیراز- فرمانده انتظامی شهرستان فیروزآباد گفت: 2 زن براثر بی احتیاطی در سد تنگاب این شهرستان سقوط کرده و به علت غرق شدگی جان خود را از دست دادند.

فروشنده آلات رمالی در فسا دستگیر شد

پیام فارس - شیراز- فرمانده انتظامی شهرستان فسا گفت: پلیس فتا این شهرستان، فردی شیاد را که از طریق فضای مجازی اقدام به فروش لوازم خرافه پرستی می کرد، شناسایی و دستگیر کرد.

خوبی‌ها و بدی‌ها را با هم ببینیم

پیام فارس - روزنامه طلوع چاپ شیراز در شماره 2280 سرمقاله ای با عنوان `همه خوبی‌ها و بدی‌ها را با هم ببینیم` منتشر کرده است.

پنج هزار سیم کارت جعلی فعال در فارس کشف شد

پیام فارس - شیراز- فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به کشف پنج هزار سیم کارت با هویت جعلی فعال در این استان گفت: از این سیم کارت ها اغلب برای کلاهبرداری و تخلف استفاده می شد.

وقوع حریق در ارتفاعات خرقه‌ی فیروزآباد

پیام فارس - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس از وقوع یک فقره آتش‌سوزی در ارتفاعات خرقه شهرستان فیروزآباد خبر داد و گفت: نیروهای ...

فوت 2 نفر براثر سقوط در چاه

پیام فارس - دو روستایی از ساکنان اسفنجان بخش سیمکان شهرستان جهرم براثر سقوط در چاه جان باختند. به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، ...

رئیس اورژانس فارس منصوب شد

پیام فارس - شیراز- طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رئیس اورژانس فارس منصوب شد.

نیک‌ اندیشان بهزیستی آستین همت بالا زدند

پیام فارس - شیراز- خیران و نیک ‌اندیشان زیر نظر اداره کل بهزیستی فارس به‌ صورت خودجوش اقدام به ثبت مؤسسه ‌ای حمایتی برای پشتیبانی از خدمت ‌رسانی بیشتر به توان ‌خواهان کردند.

80 کیلوگرم مواد مخدر در لارستان کشف شد

پیام فارس - شیراز- فرمانده انتظامی شهرستان لارستان گفت: 80 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از یک دستگاه خودرو در این شهرستان کشف شد.

امام جمعه شیراز: احزاب پشتوانه فکری قوی ندارند

پیام فارس - شیراز- نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: احزاب موجود پشتوانه فکری قوی ندارند، در واقع علاقه حزبی هست، اما تفکرات حزبی قوی وجود ندارد.

کشف 80 کیلو تریاک در لارستان

فارس آنلاین - فرمانده انتظامی شهرستان لارستان از توقیف یک دستگاه خودرو پژو پارس و کشف 80 کیلوگرم تریاک در بازرسی از آن خبر داد. ...

فروشگاه زنجیره ای در شیراز به پویش نه به پلاستیک پیوست

فارس آنلاین - شیراز - مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان فارس گفت : با هدف تحقق ایده شیراز، شهر بدون پلاستیک، فروشگاه زنجیره ای رفاه در این استان به پویش ` نه به پلاستیک ` پیوست.

15 دامدار خسارت دیده از یورش پلنگ در فارس خسارت دریافت کردند

فارس آنلاین - شیراز - مدیر کل حفاظت محیط زیست استان فارس گفت : 15 دامدار در شهرستان های مختلف استان فارس که بر اثر یورش پلنگ به دامداری هایشان متحمل زیان شده بودند 117میلیون و 900 هزار ریال خسارت دریافت کردند.

اعضای باند سرقت منازل در کازرون دستگیر شدند

فارس آنلاین - شیراز- فرمانده انتظامی شهرستان کازرون گفت: اعضای یک باند سرقت از منازل شهروندان این شهرستان متشکل از 2 نفر مرد و یک نفر زن دستگیر شدند.

مبلغ اهدای عضو به شیراز رسید

فارس آنلاین - شیراز- شهروند ساکن برازجان که با شعار `اهدای عضو، اهدای زندگی` از این شهر واقع در استان بوشهر به صورت پیاده راهی دیگر نقاط کشور شده است، به شیراز رسید.

عدالت به جامعه توان‌خواهان عشایری رسید

فارس آنلاین - شیراز- طرح توانبخشی مبتنی بر جامعه که پیش از این برای خدمات‌رسانی به جامعه توان‌خواهان روستایی اجرا می‌شد، برای نخستین بار در کشور، برای خدمت‌رسانی به جامعه عشایر فارس اجرا می‌شود.

آتش سوزی در 9 هکتار از منابع طبیعی فیروزآباد

فارس آنلاین - فرمانده انتظامی شهرستان فیروزآباد گفت: 9 هکتار از منابع و مراتع طبیعی و شخصی واقع در کوه‌های اطراف روستای "دادنجان لر" این ...

پلیس: درگیری کازرون یک کشته داشت

فارس آنلاین - شیراز- فرمانده انتظامی شهرستان کازرون گفت: یک نفر در درگیری روز پنجشنبه تعدادی از افراد یک روستا با پلیس کشته شد.

جمع آوری پمپ های آب غیرمجاز در کازرون حاشیه ساز شد

فارس آنلاین - شیراز - یک منبع نزدیک به ایرنا گفت: به دنبال صدور حکم قضایی در زمینه جمع آوری پمپ های آب غیرمجاز بر روی رودخانه شاپور در شهرستان کازرون بین برخی بهره برداران زمین های کشاورزی و ماموران انتظامی درگیری رخ داد.

کمبود ٨ هزار معلم در سال جدید تحصیلی در فارس

فارس آنلاین - سرپرست اداره کل آموزش و پرورش فارس با تصریح بر اینکه با شرایط موجود، وجود معلم به تعداد کافی در تمام کلاس های درسی استان در سال تحصیلی جدید ...

طی دو سال اخیر ٣٠ سایت به جای احداث در شیراز جمع‌آوری شده‌اند/لزومی ندارد شبهناک به مردم آمار دهیم

فارس آنلاین - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به وجود مشکلات ارتباطی در شهر شیراز نیز بیان کرد: طی دو سال اخیر ٣٠ سایت به جای احداث در شیراز ...

تامین اجتماعی به سرنوشت دیگر صندوق ها گرفتار نشود

فارس آنلاین - شیراز- نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان تامین اجتماعی حق الناس است و باید مراقب بود که به سرنوشت دیگر برخی دیگر از صندوق های بازنشستگی گرفتار شود.

پرداخت مطالبات از بیمه سلامت بروز می شود

فارس آنلاین - شیراز- مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: پرداخت مطالبات بخش های خصوصی و دولتی با معوقاتی رو به رو بوده است و بنا بر برنامه ریزی صورت گرفته، پرداخت این مطالبات بروز رسانی می شود.

بدهی 7500 میلیارد تومانی سازمان بیمه سلامت به مراکز درمانی/حذف هم‌پوشانی‌های بین بیمه سلامت و تامین اجتماعی تا پایان امسال

فارس آنلاین - مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران کل بدهی این سازمان بیمه‌گر به مراکز درمانی، دانشگاهی و بخش خصوصی را هفت هزار و 500 میلیارد تومان ...

بگدانه‌ی کهمره‌ سرخی در بی آبی

فارس آنلاین - سال‌ها میعادگاه دوستداران طبیعت بود، آنهایی که دل‌داده آب و درخت و کوه بوده و هستند؛ خیلی‌ها در میان خاطراتشان عکس‌های بسیاری از ...

آذری‌جهرمی وارد شیراز شد

فارس آنلاین - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف بهره‌برداری از طرح‌های مخابراتی و دیدار با مسئولان و نخبگان و فعالان حوزه ارتباطات وارد ...

بیمارستان شیراز را با تکیه بر توان داخلی می سازیم

فارس آنلاین - شیراز- مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان این که بیمارستان 320 تختخوابی این سازمان بیمه گر در شیراز با تکیه بر توان داخلی ساخته می شود، از خیرین و نیک اندیشان برای مشارکت مالی در ساخت این بیمارستان دعوت کرد.

مشکلات شهر صدرا به شیراز تسری یافته است

فارس آنلاین - رئیس شورای شهر صدرا خاطرنشان کرد: مشکلات این شهر جدید التاسیس به شیراز هم تسری پیدا کرده و موجب نارضایتی شهروندان شده است. ...

سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به فارس

فارس آنلاین - محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف حضور در برنامه های مختلف سفری دو روزه به استان فارس خواهد داشت. به گزارش ...

کلید واژه های بهزیستی در مسیر تعالی جامعه

فارس آنلاین - شیراز- پیشگیری، توانمندسازی و بهره گیری از سازمان های مردم نهاد، سه کلیدواژه حرکت سازمان بهزیستی در مسیر تعالی جامعه است؛ این عبارت چکیده سخنان مدیرکل و معاونان اداره کل بهزیستی فارس است

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی وارد شیراز شد

فارس آنلاین - شیراز- سفر مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور به استان فارس شامگاه سه شنبه در حالی آغاز شد که سید تقی نوربخش با حضور در کابین پرواز به مقصد شیراز، آغاز هفته تامین اجتماعی را به خلبان و بیمه شدگان صنعت هوایی تبریک گفت.

پیگیر عوارض آلایندگی از پارس جنوبی هستیم

فارس آنلاین - شیراز- فرماندار شهرستان مُهر با اشاره به همجواری این منطقه با منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی گفت: بهره مندی این شهرستان از عوارض آلایندگی این منطقه در حال پیگیری است.

نریختن زباله در طبیعت فرهنگسازی شود

فارس آنلاین - شیراز- فروغ عباسی قهرمان اسکی ایران گفت: نهادها و دستگاه های مسئول باید در راستای فرهنگسازی حفظ محیط زیست و نریختن زباله در طبیعت بیش از گذشته تلاش کنند.

حجاب؛ چهره جان یا چهره تن

فارس آنلاین - روزنامه عصرمردم چاپ شیراز سه شنبه در شماره 6388 یادداشتی با عنوان `حجاب چهره جان یا حجاب چهره تن؟` منتشر کرده است.

مسافربران اینترنتی در شیراز مجوز ندارند

فارس آنلاین - شیراز- مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر درون شهری شیراز گفت: شرکت های مسافربری اینترنتی از آسیب های حوزه حمل و نقل هستند زیرا این شرکت ها علیرغم اینکه مجوز ندارند همچنان به فعالیت خود ادامه می دهند.

استعفای 2100 راننده تاکسی در یکسال گذشته در شیراز/ حمل‌و نقل‌مسافر در این کلانشهر به گوشت قربانی تبدیل شده است

فارس آنلاین - رئیس سازمان حمل‌ونقل مسافر شهرداری شیراز گفت: در حالی‌که در یکسال گذشته تلاش‌های جدی برای نوسازی و بهسازی ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی ...

نگهداری همستر به عنوان حیوان خانگی، عواقب بهداشتی دارد

فارس آنلاین - شیراز - نگهداری جونده کوچکی به نام ` همستر ` به عنوان حیوان خانگی در سال های اخیر رواج یافته که براساس پژوهش ها این حیوان می تواند منتقل کننده بیماری های مشترک بین انسان و حیوان باشد.

چه کسانی از بستن جاده قائمیه کازرون سود می برند

فارس آنلاین - شیراز- چه کسانی از بستن جاده قائمیه به سمت مرکز شهرستان کازرون سود می برد؛ موافقان یا مخالفان طرح تفکیک شهرستان یا آنها که نان خویش را در فضای ناآرام و ملتهب دنبال می کنند.

امام صادق(ع) حیات بخش معارف اسلامی است

فارس آنلاین - مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس با اشاره به شرایط حاکم بر دوران حیات حضرت امام جعفر صادق(ع) تصریح کرد که آن امام همام سرآغاز حیاتی ...

صلح نقطه‌ی آخر 12 سال اختلاف

فارس آنلاین - رئیس شورای حل اختلاف دادگستری استان فارس گفت: با تلاش مقام‌های قضایی و اعضا و کارکنان این شورا، پرونده‌ی قتلی که 12 سال به‌طول ...

ساعت کار دستگاه های اجرایی فارس تغییر کرد

فارس آنلاین - شیراز- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: ساعت کار دستگاه های اجرایی و خدمات رسان استان با هدف صرفه جویی در منابع انرژی از روز یکشنبه هفدهم تیرماه تغییرکرد.

سه نفر در حوادث جاده ای شمال فارس جان باختند

فارس آنلاین - شیراز- رئیس پلیس راه شمال استان فارس اعلام کرد: بر اثر برخورد سه دستگاه کامیون در محور آباده به اصفهان و همچنین واژگونی یک دستگاه تراکتور در تنگ براق اقلید، سه نفر جان خود را از دست دادند.

آزاد راه شیراز - اصفهان نیمه اول سال 98 افتتاح می شود

فارس آنلاین - شیراز- استاندار فارس گفت: تلاش ما این است که آزاد راه شیراز - اصفهان که هم اینک در مسیری به طول 220کیلومتر در دست احداث است تا پایان سال جاری به بهره برداری رسد در غیر این صورت این طرح در نیمه نخست سال 98 افتتاح خواهد شد.

شهر صدرا عقب ماندگی های بسیاری دارد

فارس آنلاین - شیراز- مدیرعامل شهر جدید صدرا با اشاره به رشد جمعیت و اینکه این منطقه تا 2 سال آینده به بزرگترین شهر استان فارس بعد از شیراز تبدیل خواهد شد، گفت: صدرا به لحاظ تامین زیرساخت ها و سرانه های آموزشی، فرهنگی و مذهبی عقب ماندگی های بسیاری دارد.

ساير مطالب

آبیاری باغ‌های شیراز با راه‌اندازی تصفیه‌خانه‌ی لوکال

ساعت کار اداره ای دولتی در استان فارس تغییر کرد

ساخت بیمارستان جدید شیراز امسال شروع می‌شود

قول مساعد وزارت کشور برای پرداخت بدهی اتوبوس‌های جدید شیراز

مدیریت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با استانها نیست

محیط بان استان فارس از بند اعدام رهایی یافت

سارقان مسلح طلافروشی اقلید دستگیر شدند

مسئولان کازرون وقت خود را صرف مسایل حاشیه ای نکنند

میز خدمت در تمام اداره های شیراز ظرف 6 ماه راه اندازی شود

ایجاد امنیت اجتماعی لازمه سلامت روانی جامعه است

استاندار فارس: آینده استان در گرو مدیریت منابع آب است

اخاذان مامور نما در فیروزآباد دستگیر شدند

شفاف نبودن اطلاع‌رسانی از مشکلات جامعه است

بازگشت روستاییان فارس به زادگاهشان در مواردی محقق شد

اقدامات دولت زمینه ساز مهاجرت معکوس به برخی روستاهای فارس شد

کیفیت فعالیت فرهنگسراها بهبود می‌یابد

محیط بان فارس از قصاص رهایی یافت

بیش از 25 میلیارد ریال کالای قاچاق در فارس کشف شد

وقوع حریق در منطقه‌ی کوهمره‌ شیراز

رهایی محیط‌بان در بند از قصاص

اسامی 6 محصول خوراکی خارجی غیر مجاز اعلام شد

رئیس کل دادگستری فارس: توسعه و تقویت نهادهای داوری یک ضرورت است

ناکارآمدی نظام دیوانی میز خدمت را ضروری کرده است

لزوم اصلاح اعتبارات روستایی در فارس/ دهیاران نمونه تجلیل می‌شوند

اصلاح و ساماندهی خطوط اتوبوسرانی شیراز/ یکسان‌سازی نرخ پارکینگ‌ها

یک هواپیمای آموزشی در فارس سقوط کرد

مصدومان سقوط بالگرد از بیمارستان مرخص شدند

یک بالگرد آموزشی در شیراز سقوط کرد

ستون های برق در ورودی پاسارگادمربوط به شبکه توزیع برق نیست

گوشت مرغ های پرورشی، هورمون ندارد

تامین حق آبه تالاب ها در دستور کار دولت است

هدف دشمن ایجاد جنگ روانی و نا امید کردن مردم است

26 میلیارد ریال کالای قاچاق در ممسنی کشف شد

شکست در حفاظت از تنوع زیستی را می‌پذیریم

تکرار قصه پر غصه تالاسمی و دسفرال در فارس

حجاب را نمی‎توان با قوه قهریه نهادینه کرد

رعایت نشدن حق آبه زیست محیطی،مشکل تالاب های کشور است

نخستین تور رسانه‌ای فناوری در شیراز برگزار می‌شود

تصادف در محور شیراز - جهرم یک کشته داشت

شهرداری الکترونیک دست دلال ها را کوتاه می کند

شهرداری شیراز به خاطر تخریب خانه های تاریخی تذکر گرفت

جایگاه فرماندهی انتظامی شهرستان داراب ارتقا می یابد

بانوان فارس برای آزادی زنان زندانی به پویش مهرورزان پیوستند

مشارکت مردم از ضروریات مدیریت شهری است

ساختمان جدید دیالیز بیمارستان ولیعصر به بهره برداری رسید

آزادی 6 زن زندانی جرائم غیرعمد در سه ماهه اول امسال در فارس

آزادی تعدادی از زنان زندانی جرائم غیرعمد فارس در روز ولادت حضرت معصومه(س)

تاکید مسئولان فارس بر آموزش های سودمند برای بانوان

مصرف زیاد برق،مشتریان بانک رامبتلا به سرماخوردگی می کند

دست اندازی به عرصه های طبیعی درشیرازناشی از گرانی زمین است

فارس استان اول در زندانیان جرائم غیر عمد

604 میلیارد ریال کالای قاچاق در فارس کشف شد

مصرف کم مایعات مهمترین علت تشکیل سنگ کلیه است

30 هزار لیتر سوخت قاچاق در لارستان کشف شد

ورود شورای شیراز به امور اموات/ امور اموات باید یکپارچه شود

مدیران دستگاه ها از طریق رسانه ها پاسخگوی مردم باشند

معاون دانشگاه علوم پزشکی شیراز: کمبود تخت بیمارستانی داریم

مراکز درمانی و بهداشتی فارس 24 ساعته رصد می‌شود

عمل های زیبایی در آرایشگاه های زنانه تخلف است/ پایش بیمارستان ها

معرفی مسئولان کنترل کیفیت نمونه/ راه اندازی میز خدمت الکترونیک

تشکیل کمیته رفع اطاله دادرسی در دادگستری فارس

شاخص بهبودی کودکان دچارسوء تغذیه درشهرستان مُهر ارتقا یافت

پرسشی که معاون شهردار شیراز به زبان انگلیسی پاسخ گفت

بیش از 18میلیارد ریال لوازم یدکی قاچاق در کازرون کشف شد

114 تخت بیمارستانی به مجموعه سلامت فارس اضافه شد

کشف 18 میلیارد ریال قطعات یدکی قاچاق در کازرون

معاون شهردار: سند چشم انداز20 ساله شیراز در دست تدوین است

امام جمعه شیراز: رسانه ها امید آفرین باشند

نشست تدوین سند چشم انداز شهرداری شیراز تیرماه برگزار می شود

پیشنهاد تامین آب برای توسعه پالایشگاه شیرازدرحال بررسی است

بیمارستان 32 تختخوابی کوار افتتاح شد

بیمارستان 10 تختخوابی کامفیروز افتتاح شد

آشنایی والدین 70 هزار دانش آموز با روش‎های پیشگیری از اعتیاد

اجرای محدوده کم انتشار آلایندگی از مردادماه در شیراز

عملیات اجرایی بیمارستان 300 تختخوابی اقلید آغاز شد

مرکز خدمات جامع سلامت آباده با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد

دولت با وجود مشکلات از توجه به حوزه سلامت نکاسته است

پخش زنده بازی های تیم ملی در شیراز تجربه ای موفق بود

عملیات اتصال صدرا به بزرگراه شیراز - اصفهان آغاز شد

طرح پزشک خانواده با خدمات الکترونیک بهبود می یابد

تریلر حامل 22 میلیارد ریال لاستیک قاچاق در خرم بید توقیف شد

نوسان ارز تاثیر زیادی بر حوزه سلامت ندارد

تصادف در فسا 3 کشته و 13مصدوم داشت

مشکلی برای تامین و واردات داروهای بیماران خاص نداریم

تصادف خونین سمند و اتوبوس در فسا/ سه کشته و 12 مصدوم

دردسر قطع بدون برنامه برق در شیراز/ حبس 15 شیرازی در آسانسور

ایجاد میز خدمت برای تحقق حقوق شهروندی در نظام اداری است

بیمارستان امام رضا(ع) درکامفیروزفارس به بهره برداری رسید

وزیر بهداشت و درمان وارد شیراز شد

سارقان با انتقال صاحب مغازه به بیابان سه کیلو طلا سرقت کردند

شهردار شیراز: وام جدید نخواهیم گرفت

پرونده 16 نفر از حوادث کازرون در دست رسیدگی است

میز خدمت الکترونیکی اداره کل استاندارد فارس راه اندازی شد

سرقت و مواد مخدر جرایم اصلی زندانیان فارس

پروژه های بزرگ شیراز تا پایان سال آینده به بهره برداری می رسد

وقوع 24 فقره آتش‌سوزی در سه ماهه اول امسال در فارس/ تشکیل 5 پرونده برای متخلفین

38 درصد جرایم زندانیان فارس مرتبط با مواد مخدر است

انشعابات غیرمجاز،آب آشامیدنی روستاهای شیرازرا رایگان می مکند

دیوارهایی که با آب آشامیدنی قد می کشند

خیران در ساخت بیمارستان چشم پزشکی شیراز مشارکت می کنند

برنامه‌های دهه کرامت می‌تواند در عرصه‌های فرهنگی تاثیرگذار باشد

جای ورزش های سنتی و آیینی در حوزه گردشگری شیراز خالی است

بخشودگی جرایم بیمه ای خوش حسابان پنج روز دیگر پایان می یابد

عاملان 29 میلیارد ریال فرار مالیاتی در فارس دستگیر شدند

مواد مخدر و سرقت اصلی‎ترین جرائم زندانیان در فارس

لزوم استفاده از دانش شهرسازی برای کاهش صدمات زلزله

برگزاری بیش از 1000 برنامه در مساجد فارس به مناسبت دهه کرامت

نابسامانی اجتماعی از علل موثر در افزایش اعتیاد است

لازمه ریشه کنی اعتیاد اجتماعی شدن مبارزه است

افزایش 80 درصدی کشفیات موادمخدر در فارس

تامین آب آشامیدنی در فارس،مشکل شده است

شیرازی ها به خاطرتساوی ایران و پرتغال درجام جهانی شادی کردند

حاشیه ای که خستگی خبرنگاران را دو چندان کرد

اداره ها برای کاهش آسیب های اجتماعی خلاقیت داشته باشند

آتش سوزی در ارتفاعات شهرستان رستم مهار شد

بیش از هشت میلیارد ریال کالای قاچاق در خنج کشف شد

آتش‌سوزی ارتفاعات رستم مهار شد

برخی ازمعلمان شیراز: شهرداری مجوزساخت زمین هایمان راصادر کند

وقوع حریق در ارتفاعات شهرستان رستم

انتقاد یک عضو شورای شیراز به نابسامانی‌های اقتصادی/ اقتصاد نابسامان به سرمایه اجتماعی لطمه زده است

پیوستن همه مسئولان و مردم در شیراز به پویش نه به پلاستیک

لزوم بازنگری بعضی پست ها احساس می شود

2 نفر در حوادث جاده ای فارس کشته و 6 نفر مصدوم شدند

موادمخدر به ابزاری در معادلات بین المللی بدل شده است

نوزدهمین کنفرانس ملی فیزیک و آزمایشگاه در شیراز برگزار می‌شود

نوش دارو برای جاده های فارس

سارقان احشام در شهرستان خنج دستگیر شدند

کاهش زمان دادرسی،هدف اصلی دستگاه قضایی است

مصرف برق برای تابستان شیراز مدیریت شده است

برنامه ریزی بدون اقدام عملی به امید جامعه لطمه می زند

ملاقات بی واسطه با مردم

آموزش در نیروهای مسلح باید مهارت محور باشد

یک کشته و 3 مجروح حاصل تصادف کامیون با وانت پیکان

مدیران کیفیت خدمات رسانی میز خدمت را رصد کنند

تیرومرداد، ماه های پرتنش برای تامین آب آشامیدنی شیراز هستند

پرونده های دادگستری داراب کاهش داشته است

یک کشتارگاه در فسا 160 میلیون ریال جریمه شد

رتبه ادارات فارس در زمینه شکایات مردم مشخص شد

بیش از هفت میلیارد ریال کالای قاچاق در 2 شهرستان فارس کشف شد

کشف کالای قاچاق میلیاردی در کازرون

تقویت تشکل‌های مردمی برای اشتغال‌زایی معتادان ضروری است

تصادف در سپیدان یک کشته و چهار مصدوم برجا گذاشت

رئیس کل دادگستری فارس: مردم از وضعیت امنیت استان رضایت دارند

ساماندهی کمربندی شیراز تا اواسط سال آینده

خداحافظ مأمور بدرقه

برخودر تریلر و وانت در جهرم، یک کشته داشت

اولویت آموزش و سوادآموزی با کشاورزان بی‌سواد استان

124هزار دلار در فارس کشف شد

غنی سازی روغن نباتی با ویتامین D هیچ مزیتی ندارد

تنوع زیستی و مواهب طبیعی زاگرس کم نظیر و ستودنی است