آخرين مطالب

اجتماعي

جاذبه‌های گردشگری ابزار قدرت نرم و دیپلماسی فرهنگی است

پیام فارس - شیراز- سرپرست استانداری فارس گفت: جاذبه‌های گردشگری افزون بـر کمـک بـه توسـعه بخـش گردشگری، به عنوان ابزار قدرت نرم و دیپلماسـی فرهنگـی در تعمیق و گسترش جهانی دستاوردها و ارزش های میراث فرهنگی کشور نقش آفرینی می‌کنند.

اصلاح سبد غذایی 40 درصد از ابتلای به سرطان پیشگیری می کند

پیام فارس - شیراز- رئیس سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: جامعه ما نیاز به اصلاح الگوی مصرف و سبد غذایی مردم دارد و با تغییر در این زمینه و سبک زندگی می‌توانیم تا میزان 40 درصد سرطان‌ها را کاهش دهیم.

امام جمعه کازرون: مسئولان به دنبال محروم یابی باشند

پیام فارس - شیراز- امام جمعه کازرون گفت: تمام مسئولان باید به دنبال محروم یابی باشند نه اینکه بنشینند تا محرومان به سراغ آنها بروند و اینکه در حل مشکلات مردم به ویژه قشر ضعیف اقدام به موقع و سریع داشته باشند.

واریز کمک هزینه نقدی مستمری بگیران تا روز شنبه

پیام فارس - براساس هماهنگی‌های صورت‌گرفته تا 2 روز کاری آینده 200 هزار تومان به عنوان بسته حمایتی به حساب بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی که کم‌تر از 3 میلیون تومان درآمد دارند، واریز می‌شود

صف انتظار جهیزیه مددجویان کمیته امداد فارس حذف شد

پیام فارس - شیراز- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس گفت: صف انتظار مددجویان این نهاد حمایتی در این استان برای برخورداری از جهیزیه و تسهیلات کارگشایی صفر و حذف شده است که رویدادی بی سابقه است.

فتاح: همکاری دولت با کمیته امداد مثال زدنی است

پیام فارس - شیراز- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه اکنون وحدت این نهاد، دولت و مجلس مثال‌زدنی است، گفت: دولت و مجلس با شناختی که از ماموریت و رسالت ما دارند در سالهای اخیر همکاری کاملی را با این نهاد حمایتی داشته اند.

همه اقلام وارداتی تراریخته تحت پایش مستمر قرار دارند

پیام فارس - شیراز- رئیس سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: همه اقلام وارداتی تراریخته که از طریق سامانه مورد نظر وارد کشور می شوند، مجوزهای لازم را اخذ کرده‌ و تخلفی در این حوزه مشاهده نشده است.

آمار مددجویان کمیته امداد نباید با حذف نیازمندان کاهش یابد

پیام فارس - شیراز- نماینده مردم شهرستان کازرون در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر چه امیدواریم آمار مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کاهش یابد اما این بدان معنی نیست که با پاسخ منفی دادن به مردم نیازمند، از آمار افراد زیر پوشش این نهاد کاسته شود.

دختر جوان: 3 مرد نقابدار مرا دزدیدند و آزارم دادند

پیام فارس - دختر 15 ساله ای به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری سپاد مشهد گفت: حدود یک سال قبل زمانی که در کلاس هفتم، تحصیل می کردم مادرم را تحت فشار گذاشتم تا برایم تلفن هوشمند بخرد

کلاهبرداری 500 اپلیکیشن از کاربران ایرانی

پیام فارس - در بررسیهای اخیر مرکز ماهر در خصوص اپلیکیشن های مخرب در فضای مجازی و مارکت های ایرانی، بیش از 500 نرمافزار موبایلی با موضوعات متنوع شناسایی شده است که عوامل آن سعی بر آلوده سازی طیف گسترده‌ای از کاربران را داشته‌اند

نظام ثبت سرطان در ایران یک الگوی بین المللی است

پیام فارس - شیراز - رئیس آژانس بین المللی تحقیقات سرطان(IARC) با تحسین پژوهش های انجام شده در زمینه ثبت موارد سرطان در شیراز بیان داشت: نظام ثبت سرطان بر اساس جمعیت در ایران یک الگوی بین المللی است و فعالیت های پژوهشی از دیرباز در این حوزه با موفقیت همراه بوده است.

زیر ساخت های گردشگری کشور برای معلولان مناسب نیست

پیام فارس - شیراز- مدیر انجمن فرهنگی و گردشگری معلولان پارس منطقه جنوب گفت:گردشگری معلولان (پاراتوریسم ) نیازمند زیرساخت های مناسب برای این افراد است که در حال حاضر این زیرساخت ها برای افراد کم توان مهیا نیست.

برخورد با قاچاق مکمل های ورزشی فرایندی قاطع است

پیام فارس - شیراز - رئیس سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت بر لزوم برخورد قاطع و بدون اغمال با قاچاق محصولات و مکمل های ورزشی تاکید کرد و بیان داشت: این موضوع یک فرایند همیشگی، قاطع و بدون اغماض است.

30 هزارکودک ودانش آموزفسایی زیرپوشش خدمات دندان پزشکی هستند

پیام فارس - شیراز- کارشناس مسئول واحد بهداشت دهان و دندان معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت:برنامه خدمات دندان پزشکی از اول آبان 97 آغاز شده و تا پایان پاییز برای 30 هزار کودک و دانش آموز فسایی با خدمات فلورایدتراپی ادامه دارد.

تحریم، لزوم توجه به تولیدکنندگان داخلی را ضروری ساخته است

پیام فارس - شیراز- رئیس سازمان غذا و دارو و معاون وزیر بهداشت با یاد آوری اینکه تحریم ها به صورت غیر مستقیم و مستقیم عرضه دارو و محصولات غذایی را مورد هدف قرار داده است گفت: شرایط تحریم، لزوم توجه بیشتر به تولید کنندگان داخلی را ضروری ساخته است.

2800 قطعه زمین آماده واگذاری به مددجویان کمیته امداد فارس است

پیام فارس - شیراز- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: دولت آمادگی دارد دو هزار و 800 قطعه زمین در فارس را برای ساخت مسکن مددجویان به کمیته امداد امام خمینی (ره) واگذار کند.

وجود 480 واحد مسکن مهر بدون متقاضی در کازرون

پیام فارس - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: 480 واحد مسکن مهر بدون متقاضی با حدود 30 درصد پیشرفت فیزیکی در شهرستان کازرون وجود دارد که ...

انتقاد تاکسی‌ران‌های شیراز به مصوبه افزایش کرایه/ سخنگوی شورا: دغدغه‌ها را رفع می‌کنیم

پیام فارس - بسیاری از رانندگان تاکسی در شیراز، به آنچه افزایش غیر کارشناسی شده کرایه تاکسی در این کلانشهر عنوان می‌شود، انتقاد کرده و اعتقاد دارند که ...

رمز دوم کارت‌های بانکی، یکبار مصرف شد

پیام فارس - یک‌بار مصرف شدن رمز دوم کارت‌های بانکی از ابتدای آذرماه امسال آغاز شده و رمزهای ثابت از خردادماه سال آینده حذف می‌شوند

55.6 میلیارد ریال برای آزادی زندانیان مهریه فارس نیاز است

پیام فارس - شیراز- مدیرکل زندان های استان فارس گفت: هم اینک 139 نفر به خاطر ناتوانی در پرداخت مهریه در زندان های این استان به سر می برند که برای آزادی آنها 55 میلیارد و 600 میلیون ریال اعتبار نیاز است.

زنان بیشتر مورد خشونت قرار می‌گیرند

پیام فارس - دستیار حقوق شهروندی معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده اظهار کرد: زنان در جامعه بشری بیشتر مورد خشونت قرار می‌گیرند.

کارگران هفت تپه دوباره تجمع کردند

پیام فارس - پس از خاتمه اعتراض صنفی کارگران قرارداد مستقیم مجتمع نیشکر هفت‌تپه، این‌بار گروهی از کارگران فصلی و روزمزدی شاغل در این واحد صنعتی و کشاورزی برای پیگیری وضعیت شغلی خود تجمع کردند

خبرنگاران اجازه بازدید از طرح توسعه شاهچراغ (ع) را نیافتند

پیام فارس - شیراز- در سفر وزیر راه و شهرسازی به شیراز در حالی که از خبرنگاران و عکاسان برای پوشش خبری این سفر دعوت شده بود اما تنها جلسه ای که به آنها اجازه حضور داده شد، نشست هیات امنای آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) بود و از همراهی وزیر برای بازدید از طرح توسعه این آستان منع شدند.

اجرای طرح بازآفرینی محدوده آرامگاه های سعدی و حافظ سرعت گیرد

پیام فارس - شیراز- سرپرست استانداری فارس گفت: روند اجرای طرح بازآفرینی محدوده آرامگاه های حافظ و سعدی که توسط شرکت مادر تخصصی بازآفرینی شهری در حال انجام است، سرعت و شتاب بیشتری به خود گیرد.

سرمایه های اجتماعی شهرها فارغ از نگاه سیاسی به کار گرفته شود

پیام فارس - شیراز- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: مدیران شهری، استفاده حداکثری از سرمایه های اجتماعی شهرها را فارغ از نگاه و دیدگاه سیاسی در دستور کار داشته باشند.

پیرترین زن ایران درگذشت

پیام فارس - خانم « گلی پاپی» از استان لرستان بعد از حدود 140 سال زندگی، درگذشت

داروی گیاهی سودجویان،مخلوط آرد نخودچی و پماد چشمی است

پیام فارس - شیراز - معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نسبت به رواج روش های عوام فریبانه برخی از سودجویان در عرضه داروهای به اصطلاح دست ساز و گیاهی هشدار داد و گفت: آنها آرد نخودچی یا شیر خشک را با پماد چشمی یا دیفنوکسیلات مخلوط می کنند و به عنوان داروی دست ساز به مردم می فروشند.

کارت سوخت؛راهکار بانک ها برای جذب نقدینگی

پیام فارس - گروه اقتصادی: در شرایطی که بانک مرکزی امکان اتصال کارت های سوخت به کارت های بانکی هموطنان را فراهم آورده است، بانک ها در تلاشند با ارایه تسهیلات به مشتریان، نقدینگی را به سمت خود جذب کنند

ایجاد الگوی متناسب با انقلاب اسلامی وظیفه حوزه و دانشگاه است

پیام فارس - شیراز- نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز، ایجاد الگوی متناسب با انقلاب اسلامی را وظیفه حوزه و دانشگاه دانست و گفت: در 40 سالگی انقلاب باید برای رفتارهای سیاسی، اجتماعی و اقتصادی الگویی خاص تعریف کنیم و برای این مطالبه گری این 2 نهاد باید پاسخگو باشند.

13هزار عضو داوطلب در هلال احمر فارس خدمت‌رسانی می‌کنند

پیام فارس - شیراز- مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس از داوطلبان این جمعیت به عنوان ایثارگران بی ادعا یاد کرد و گفت: هم اینک 13 هزار عضو داوطلب در سامانه عضویت این نهاد ثبت نام کرده اند و با آن همکاری دارند.

871 میلیارد ریال به مددجویان کمیته امداد فارس پرداخت شد

پیام فارس - شیراز- مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس گفت: ظرف هشت ماه امسال، 871 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به چهار هزار و 770 نفر از مددجویان زیر پوشش این کمیته پرداخت شد.

کلاهی که دفاتر تسهیل گری برسر مردم نهاده اند برملا می کنیم

پیام فارس - شیراز- نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: اگر افرادی بخواهند در روند طرح تعدیل نرخ و تشدید نظارت بر عملکرد دفاتر تسهیل گری کار شکنی کنند، شکایت هایی که در این مورد صورت گرفته و کلاهی که این دفاتر بر سرمردم گذاشته اند با شهروندان در میان خواهیم گذاشت.

زمان واریز کمک هزینه نقدی مستمری بگیران

پیام فارس - رئیس سازمان بهزیستی کشور از ارائه بسته حمایتی به بازنشستگان و بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی طی یک هفته آینده خبر داد.رئیس سازمان بهزیستی کشور از ارائه بسته حمایتی به بازنشستگان و بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی طی یک هفته آینده خبر داد

حمایت مالی از تیم‌های لیگ یکی فوتبال شیراز

پیام فارس - طرح یک فوریتی اعضای شورای اسلامی شهر شیراز مبنی بر مساعدت به حضور تیم‌های فوتبال فجر شهید سپاسی و شهدای قشقایی در لیگ دسته یک کشور تصویب شد ...

شرایطی که زن حق دریافت مهریه ندارد

پیام فارس - وکیل دادگستری با اشاره به شرایطی که در قانون اسلامی زوج را در پرداخت مهریه مختار کرده ‌است، گفت: مهریه حق مالی زن است

باورهای غلط درباره بیماری ام اس وجود دارد

پیام فارس - شیراز- متخصص مغز و اعصاب در بیمارستان دکتر علی شریعتی فسا گفت: برخی مردم درباره بیماری خود ایمنی مالتیپل اسکلروزیس (MS) که به بیماری جوانان در تمام دنیا معروف است، باورهای غلط دارند.

تحریم، داروهای جانبازان شیمیایی را نایاب کرده است

پیام فارس - شیراز- مدیر انجمن حمایت از جانبازان شیمیایی فارس گفت: کمبود داروی جانبازان شیمیایی به علت تحریم های همه جانبه علیه ایران به شدت محرز است و این مساله در بیست و سومین کنفراس منع گسترش سلاح های شیمیایی به جهانیان اعلام شده است.

برخورد قاطعانه با متخلفان حوزه بهداشت، لازم است

پیام فارس - شیراز- معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه فسا گفت : برای تامین سلامت جسم و روان مردم ، با متخلفان برابر مقررات و قوانین برخورد شود تا اندک افرادی هم که سودای سوء استفاده و سهل انگاری نسبت به سلامت مردم در سر می پرورانند متنبه و نسبت به عواقب عملکرد خود آگاه شوند.

شهرداری شیراز با کمبود جدی منابع مالی روبروست

پیام فارس - رئیس کمیسیون برنامه، بودجه، امور حقوقی و املاک شورای شهر شیراز، کمبود منابع مالی را یکی از بزرگترین چالش‌هاش شهرداری این کلانشهر عنوان کرد. ...

کارگران امسال چقدر عیدی می‌گیرند؟

پیام فارس - در حالی که همه ساله پرداخت عیدی و پاداش کارگران در پایان سال پرداخت می شود، بخشی از کارگران به دلیل سخت شدن شرایط زندگی و ناتوانی در تامین هزینه‌های معیشتی، از کارفرمایان خواسته‌اند که عیدی پایان سال را برای تقویت قدرت خرید و جبران هزینه‌های زندگی خانوار زودتر دریافت کنند

زبان بسته های بسته در باغ

پیام فارس - شیراز- یک عکس در فضای مجازی به اشتراک گذاشته و از مخاطبان پرسیده شد که این عکس از چیست؛هرکس پاسخی می داد که درست نبود؛ مخاطبان شگفت زده شدند وقتی دانستند این عکس نشانگر سوسیس های فاسد و کپک زده و خوراک حیوانات باغ وحش شیراز است.

شماری از مدیران متخلف استان فارس تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند

پیام فارس - شیراز - معاون قضایی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری فارس اعلام کرد: شماری از مدیران دستگاه‌ها در استان فارس که به وظیفه قانونی خود عمل نکرده‌اند و تخلفاتی داشته اند تحت تعقیب قضایی قرار گرفته‌اند.

بدون مشارکت جوامع محلی احیای تالاب های فارس بیهوده است

پیام فارس - شیراز - مدیر کل حفاظت محیط زیست استان فارس بر لزوم توانمند سازی جامع محلی و روستاییان حاشیه تالاب ها و دریاچه های فارس تاکید کرد و اظهار داشت : بدون توانمند سازی و مشارکت جوامع محلی احیای تالاب های فارس تلاشی بیهوده است.

مدیریت منابع آب، سنجه ای برای انتخاب استانداران باشد

پیام فارس - شیراز - رئیس مرکز پژوهش های جوی و اقیانوسی دانشگاه شیراز در پیشنهادی به رییس جمهوری درخواست کرد که درانتخاب استانداران ، نگرش افراد به آب و چگونگی مدیریت منابع آب از سوی آنان به عنوان سنجه و شاخصی اصلی مورد ارزیابی قرار گیرد.

ماجرای خون‌های زیر کامیون!

پیام فارس -  در پی اظهارات و اعترافات متهم درباره استفاده از گواهی نامه جعلی نیز مشخص شد که وی عکس خود را روی گواهی نامه یکی از بستگانش چسبانده و با آن به رانندگی کامیون پرداخته است

سرقت‌های مسلحانه‌ دو برادر سابقه دار

پیام فارس - معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری دو برادر سابقه دار خبر داد که در پوشش مأمور و تهدید سلاح گرم اقدام به سرقت کردند

اعلام شرایط بازنشستگی بیمه زنان خانه‌دار

پیام فارس - زنان خانه‌دار هم می‌توانند بیمه شده و از مزایای درمان و بازنشستگی برخوردار شوند چراکه طبق قانون این زنان، مشمول بیمه صاحبان حرفه‌ها و مشاغل آزاد هستند

ارزانی 7 تا 11 درصدی لبنیات از فردا

پیام فارس - دبیر انجمن صنفی صنایع لبنی اعلام کرد که پس از بررسی‌های صورت گرفته از سوی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و تعیین نرخ‌های جدید، از فردا کاهش قیمت هفت تا 11 درصدی لبنیات اعمال می‌شود

امام جمعه شیراز:دشمن اشتباهات کم قضایی را زیاد جلوه می دهد

پیام فارس - شیراز- نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: امروزه دشمن به دنبال سلب اعتماد مردم است، مشکلات و خطاهای موجود در دستگاه قضایی را منکر نمی شویم اما دشمن همین مقدار کم اشتباهات را زیاد جلوه می دهد تا اعتماد مردم را سلب کند.

دستگیری خواستگار کلاهبردار در بروجرد

پیام فارس - فرمانده انتظامی بروجرد ازشناسایی و دستگیری فردی که به بهانه خواستگاری از دختران دم بخت 2 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود خبرداد

امکان ویرایش اطلاعات متقاضیان کارت سوخت پس از اتمام ثبت‌نام

پیام فارس - معاون وزیر ارتباطات گفت: متقاضیان ثبت نام کارت سوختی که به یکی از روش‌های غیر حضوری اقدام به ثبت نام کردند، از تاریخ 24 آذر ماه به بعد امکان ویرایش اطلاعات خود را به صورت دائمی دارند

قضیه تنبیه دانش‌آموز همدانی چه بود؟

پیام فارس - مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان درباره سرانجام دانش‌آموز تنبیه شده پایه هفتم یکی از مدارس همدان، از ارجاع پرونده مدیر، معاون و معلم خاطی به هیئت بدوی این اداره‌کل خبر داد

چرا مجرمان دوباره مجرم می شوند

پیام فارس - روزنامه سبحان چاپ شیراز یکشنبه در شماره 4757 یادداشتی با عنوان `چرا مجرمان دوباره مجرم می شوند` منتشر کرده است.

مادر شهید دفاع مقدس در فسا به فرزند شهیدش پیوست

پیام فارس - شیراز- رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فسا گفت: مادر شهیدحسن مومنی پور از شهدای دفاع مقدس، بامداد یکشنبه دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

سرپل ذهاب لرزید

پیام فارس - زمین‌لرزه‌ای به بزرگی 4.5 ریشتر، صبح امروز (18 آذر) محدوده بین سرپل‌ذهاب و قصرشیرین را لرزاند

روزشمار برای پایان یک معافیت سربازی

پیام فارس - رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد که طرح جریمه ریالی سربازی در سال آینده تمدید نخواهد شد

استخدام کارمندان زن در وزارت دادگستری عربستان برای اولین بار

پیام فارس - منابعی در عربستان اعلام کردند که پس از تکمیل دوره‌های آموزشی تدارک دیده شده توسط اداره زنان در وزارت دادگستری برای نخستین بار کارمندان زن در این وزارتخانه مشغول به کار شدند

عمل جداسازی عضو بدن برای پیوند در فسا انجام شد

پیام فارس - شیراز- مدیر داخلی بیمارستان ولی عصر فسا گفت: عمل جدا سازی عضو بدن بیمار مرگ مغزی با هدف پیوند به بیماران نیازمند در بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) فسا بر روی بیمار 68 ساله فسایی انجام گرفت.

خودکشی مرگبار در دانشگاه الزهرا

پیام فارس - دختر جوان خودش را از طبقه هشتم یک ساختمان اداری در دانشگاه الزهرا به پایین پرتاب کرد و جان باخت. این دختر فارغ‌التحصیل سال 91 و دانشجوی رشته فلسفه و کلام اسلامی این دانشگاه بوده که صبح امروز از پله‌های اضطراری طبقه هشتم یک ساختمان در بخش اداری این دانشگاه خود را به پایین پرتاب کرده و به کام مرگ فرورفته بود

دولت به دانشجویان ارز دولتی بدهد یا ندهد؟

پیام فارس - افزایش سریع نرخ ارز در یک سال گذشته، مساله ای است که قریب 6 ماه است ذهن دانشجویان شاغل به تحصیل در خارج از کشور و خانواده هایشان را به خود درگیر کرده است.این موضوع تمرکز ایشان را از برنامه تحصیلی به کلی برداشته و به نرخ روزانه ارز و ترس از ناتوانی تامین مخارج و شاید عدم ادامه مسیر تحصیل معطوف کرده است

سامسونگ سر مشتریانش کلاه گذاشت

پیام فارس - سامسونگ با فریب مشتریانش عکسی که با یک دوربین حرفه‌ای «دی‌اس‌ال‌آر» گرفته شده بود، را به جای عکس تهیه شده با گوشی هوشمند خود جا زد

استاد آلمانی: پارک سلامت روان شیراز بالاتر از استانداردها است

پیام فارس - شیراز- استاد دانشگاه درسدن آلمان در بازدید از پارک سلامت روان شیراز گفت: زیرساخت های احداث شده در این پارک بالاتر از حد استانداردها است و می تواند بستر مناسبی برای خدمات رسانی به جامعه هدف باشد.

یک سوم جمعیت فارس جوان است

پیام فارس - مدیرکل ورزش و جوانان فارس به دلیل آنچه او بی توجهی به برگزاری جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان خواند از فرمانداران برخی شهرستان‌های استان ...

بازارهای تاریخی شیراز ایمن نیست

پیام فارس - معاون خدمات شهری شهرداری شیراز اعلام کرد که بازارهای تاریخی شیراز غیرایمن بوده و در صورت بروز حادثه، امکان امدادرسانی مناسب و انجام فعالیت ...

دستگیری قاتل عروسی خونین کرمانشاه

پیام فارس - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: با تلاش پلیس، فردی که اقدام به قتل چهار تن و زخمی کردن 16 نفر دیگر در مراسم عروسی شهرک چمن کرمانشاه کرده بود، صبح امروز (شنبه، 17 آذر) با تلاش ماموران پلیس آگاهی استان دستگیر شد

ثبت نام اعزام‌های دی ماه عتبات آغاز شد

پیام فارس - مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: نام‌نویسی کاروان‌های عتبات سازمان حج و زیارت برای دی ماه، از امروز (17 آذرماه) آغاز شد

اگر آب در شیراز گران شود

پیام فارس - شیراز- مصوبه شورای شهر شیراز مبنی بر افزایش نرخ بهای آب مصرفی مشترکین کلانشهر شیراز در هفته جاری واکنش برخی اعضای این شورا و شهروندان شیرازی را در پی داشته است.

سرپناهی به نام نرجس

پیام فارس - شیراز- با چهره ای سراسر خندان دوید، به ما نگاه کرد و دست‌هایش را جوری گرفت که یعنی دوست دارد بغلش کنیم. این استقبال پرمهر کودکی پنج‌ ساله بود در موسسه نگهداری و توانبخشی معلولان ذهنی نرجس شیراز.

مردم از خیابان انوری شیراز دارو نخرند

پیام فارس - شیراز- مشاور و جانشین سرپرست معاونت غذا و داروی علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه خیابان انوری شیراز حکم همان خیابان ناصر خسرو تهران را دارد بیان کرد: مردم نباید از خیابان انوری شیراز دارو تهیه کنند ، تهیه دارو صرفا باید از طریق داروخانه انجام شود.

یک و نیم تن مواد مخدر در فارس کشف شد

پیام فارس - شیراز- فرمانده انتظامی استان فارس گفت: یک تن و 500 کیلوگرم انوع مواد مخدر در این استان کشف شد و 10 قاچاقچی در این رابطه دستگیرشدند و پنج خودرو تیزرو نیز توقیف شد.

کمبودهای داروی خاص مقطعی و گذرا است

پیام فارس - شیراز - معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تاکید بر اینکه تحریم های ظالمانه تامین و توزیع داروهای خاص را تحت تاثیر قرار می دهد گفت: در این زمینه ممکن است کمبودهای مقطعی و گذرا در زمینه تامین و توزیع داروی خاص ایجاد شود اما در کل این کمبودها در روند تامین و توزیع خللی ایجاد نکرده است.

کمبود داروهای خاص در فارس وجود ندارد

پیام فارس - معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شیراز مدعی است که در حال حاضر کمبودی از بابت داروهای بیماران خاص در استان فارس وجود ندارد اگرچه گاه به ...

شوهرم با دختر20ساله ای دوست شده

پیام فارس - زن 27 ساله ای است که به همراه همسرش به کلانتری مشهد فراخوانده شده بودند دلایل اختلاف شان را تشریح کردند

ساير مطالب

تور فرهنگی ویژه بهبود یافتگان مواد مخدر در شیراز برگزار شد

قاتلی که پس از 10 سال اعتراف کرد

خودرو را فقط تحویل روز بخرید

حرکت های دانشجویی باید در مسیر گسترش عدالت باشد

بیش از 460 میلیارد ریال تسهیلات به عشایر فارس تخصیص یافت

افزایش 53 درصدی خشونت‌های جنسی در فرانسه

بارش باران در 13 استان کشور

واژگونی اتوبوس در جاده مرودشت - شیراز یک کشته داشت

ایجاد و توسعه مشاغل خُرد راهکار ممانعت از مهاجرت است

واژگونی اتوبوس کم سرنشین در شیراز

ثبت 182 مورد مسمومیت با مونوکسید کربن در فارس/ قاتل خاموش در فارس 9 قربانی گرفته است

مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی بازنشستگان ایثارگر تا 30 آذرماه

دوزخ فقر برای 13‌میلیون ایرانی

جزئیات دستگیری مرد آتش افروز تهرانی

فضاهای شهری در شهرهای جدید باید توسعه یابد

دستگیری افرادی که مردم را آتش می زدند

انفجار خودروی بمب گذاری شده در چابهار

‍3 نفر شهید و 15 نفر مجروح در حادثه تروریستی در چابهار

بازآفرینی بافت اطراف آرامگاه سعدی به اعتبارات ملی نیاز دارد

بازآفرینی بافت فرسوده محله سعدیه اعتبارات ملی نیاز دارد

قانون منع به کارگیری بازنشستگان دوباره به صحن می آید

وقتی سیمکارت خواستگارم را به بهانه ای قرض گرفتم،از پیامهای تلگرامش فهمیدم خواستگار دختر دیگری هم هست!

جوانان فرصت ارزشمند برای توسعه کشور هستند

قتل امام جماعت روستایی در شهرستان خرامه شایعه است

ضرب و شتم تکنسین اورژانس 115 لوشان توسط همراهان بیمار

کلاهبرداری از فالوور‌ها در یک پیج اینستاگرام

10 تن داروی غیرقابل مصرف و قاچاق در فارس معدوم شد

ایران در حوزه تولید تجهیزات دفاعی با اقتدار متکی به خود است

روستاییان و عشایر خنج از خدمات درمانی رایگان بهره مند شدند

بیش از 36 میلیارد ریال کالای احتکاری و قاچاق در فارس کشف شد

توضیحات وزیر آموزش و پرورش درباره رتبه‌بندی معلمان

نماینده مجلس: 30 درصد زنان مطلقه در دهه دوم زندگی هستند

وزیر بهداشت: دولت، پدری عیال‌وار با امکانات محدود است

امحاء 90 میلیارد ریال داروی قاچاق و تقلبی در شیراز

زلزله جناح را لرزاند

بی اعتنایی سوپرمارکت ها و داروخانه های ایرانی به ترامپ

مرد سالخورده عجب شیری صاحب فرزند شد

69ساله‌ها با11سال سابقه بازنشسته می‌شوند

مشترکان برق در شیراز از خدمات بیمه ای بهره مند شدند

آزمایش های شناسایی ایدز برای مادران باردار در فسا انجام شد

کشف 24 قطعه پرنده وحشی در شیراز

کشف انبار 26 میلیاردی احتکار لوازم یدکی درشیراز

شروط بازنشستگی بیمه‌شدگان تامین اجتماعی

افزایش همسرآزاری و کودک‌آزاری در فارس

200 هزار تومان دردی از بازنشسته دوا نمی‌کند

فناوری اطلاعات تنها ابزار شفافیت و مبارزه با فساد است

اقتصاد مبتنی بر فناوری اطلاعات پیشران توسعه است

جریمه 70 میلیارد ریالی هم بازدارنده نیست ، گرانی لبنیات ادامه دارد

وام ازدواج در لایحه بودجه 98 همان 15 میلیون باقی ماند

مدیران شهری شیراز باید از معماران و شهرسازان باشند

فرهنگ خرید بیمه مغفول مانده است

سرمایه گذاری در حوزه فناوری اطلاعات فارس رشد خوبی داشته است

محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته اعلام شد

تعریف پیوست فرهنگی درحوزه فناوری ضروری است

پایانه جدید فرودگاه جهرم تا 6ماه دیگر به بهره برداری می رسد

مرد60 ساله با روسری زن صیغه‌ای خود را خفه کرد

فردا سامانه بارشی وارد کشور می‌شود

اختلالات روانی از علل گرایش نوجوانان به اعتیاد است

شاخص سلامت دهان و دندان کودکان در فارس بهبود یافت

هفته یادبود قربانیان سوانح ترافیکی در شیراز برگزار می‌شود

قوانین ویژه معلولان ضمانت اجرایی ندارد

رقابت 1000 نفر در بیست و چهارمین دوره مسابقات قرآن و عترت

احیای تالاب بختگان نگاه ملی می طلبد

کفش‌های گران نوجوان به قیمت جان وی تمام شد

خزر شوره زار می‌شود؟

شورای شهر، بهای آب در شیراز را افزایش داد

گاز مونوکسیدکربن جان شهروند فسایی را گرفت

رویکرد به شهر صدرا تنها معطوف به اجرای طرح های عمرانی نباشد

عربده کشی به خاطر پارک غیرمجاز خودرو

سن بلوغ حداقل 2 سال کاهش یافت

حمایت از نظام مهندسی ساختمان، حمایت از سرمایه های مردم است

قانون حمایت از معلولان در بودجه 98 نادیده گرفته شد

70 درصد زندانیان مهریه در فارس آزاد شدند

درگیری مسلحانه با قاچاقچیان در لار و کشف 175کیلو تریاک

تاییدیه نظام مهندسی ساختمان برای مدارس ضروری است

قتل عروس 16 ساله با سم کشاورزی

536 قلیان ازمراکز تهیه و توزیع موادغذایی در شیراز جمع شد

مردم برای برخورد با مراکز بهداشتی بدون مجوز همکاری کنند

راه رفتن در تهران پولی می‌شود

کاهش تلفات رانندگی درفارس به دلیل فرهنگ سازی و اقدامات موثر

نوای محرومیت از این سورنا شنیده می شود

نوای محرومیت از این سورنا شنیده می شود

مردم برای برخورد با مراکز بهداشتی بدون مجوز همکاری کنند

کاهش تلفات رانندگی درفارس به دلیل فرهنگ سازی و اقدامات موثر

536 قلیان ازمراکز تهیه و توزیع موادغذایی در شیراز جمع شد

ایسنا یک مرجع خبری موثق است

همه کارت های بانک ملّی را یکی کنید!

کاهش تولید انواع گوشت قرمز

اطلس جامع پراکنش‌ معلولیت در فارس تهیه می‌شود

هر ایرانی در ماه چقدر یارانه سوخت می‌گیرد؟

سی‌دی فروشی بیشتر از کارگری درآمد دارد!

قاچاق پوشاک صرفه اقتصادی ندارد

526 مددجوی کمیته امداد فارس صاحب خانه شدند

شهرداری شیراز عضو هیات اجرایی مجمع شهرداران آسیایی شد

بافت تاریخی شیراز متولی واحدی ندارد

استقرار پلیس در پیست اسکی سپیدان

جمع‌آوری 500 قلیان از سفره‌خانه‌های شیراز

کشف 39 خودرو و موتورسیکلت مسروقه در شیراز

عضویت شهرداری شیراز در هیئت اجرایی مجمع شهرداران آسیایی

پلمب انبار پیاز در شیراز

حل مشکلات در گرو تعامل مطلوب با جهان است

زمین لرزه ای دقایقی قبل ماکو را لرزاند

توضیحات پلیس درباره تیراندازی امروز در خیابان تهران ویلا

واردات برنج آزاد شد

هاتگرام و تلگرام طلایی مسدود نمی‌شود

شهردار جدید جهرم معرفی شد

اهدای عضو جوان جهرمی به سه بیمار جان دوباره بخشید

عامل انسانی دلیل واژگونی اتوبوس در تنگ ابوالحیات اعلام شد

شهرداری شیراز استراتژی مشخصی در حوزه سلامت ندارد

نخستین جشنواره شهر ایمن در شیراز برگزار می‌شود/ بافت تاریخی شیراز ایمن نیست

85 درصد مبتلایان شناسایی شده به ایدز در فارس، مرد هستند

مهدی‌آباد شیراز، جایی که معضلات اجتماعی معنا می‌شود

گزارش تکان‌دهنده از فرونشست بخش‌هایی از تهران

هیچ کس دور از خطر ابتلا به ایدز نیست

مهدی‌آباد شیراز، جایی که معضلات اجتماعی معنا می‌شود

واژگونی اتوبوس در فارس 2 کشته داشت

دو حادثه پیاپی رانندگی در کازرون 2 کشته برجا گذاشت

85 درصد مبتلایان شناسایی شده به ایدز در فارس، مرد هستند

واژگونی اتوبوس در ابوالحیات/ 2 نفر کشته شدند

داماد قاتل دستگیر شد

تعرض به زنان در اماکن عمومی حبس و شلاق دارد

ایجاد پایگاه‌ اینترنتی برای فروش محصولات مددجویان بهزیستی

تصادف زنجیره‌ای 3 نفر را به کام مرگ کشاند

سامسونگ: چینی‌ها فناوری‌های ما را دزدیده‌اند

شناسنامه دار شدن خوابگاه های دانشجویی خودگردان

دانش‌آموزان در مدارس چیزی یاد نمی‌گیرند

58.5 کیلوگرم تریاک از یک منزل در جهرم کشف شد

رئیس شورای شهر شیراز: امکانات برای هنرمندان این شهر کم است

تشخیص و درمان بموقع ایدز، نتایج خوبی دارد

پروژه های بازآفرینی شهری مراکزشهرستان های فارس دراولویت باشد

همکاری بانک‌ ها در زمینه تسهیلات اشتغالزایی مددجویان کم است

برگزاری جشنواره لیموی جهرم به تعویق افتاد

برنامه های بازآفرینی شهری باید به اقدامات عملی منتهی شود

کشف 58 کیلو تریاک در جهرم/ توقیف خودروی حامل شیشه

حجاب در ترکیه/ از ممنوعیت تا مقبولیت

ممنوعیت واردات شیر خشک نوزاد لغو شد

طرح تست رایگان ایدز از آسیب دیدگان اجتماعی در شیراز آغاز شد

اچ آی وی بدون سانسور/ وجود 60 هزار بیمار در ایران

مالباختگان شرکت هرمی فایننشیال به دادسرای شیراز مراجعه کنند

راه اندازی اورژانس بانوان در شیراز تجربه موفقی بوده است

15 سرتیم شرکت هرمی فایننشیال دستگیر شدند

نقش نیروی دریایی ارتش در خلیج فارس تعیین کننده است

مالباختگان شرکت هرمی فایننشیال به دادسرای شیراز مراجعه کنند

61 هزار مستمری تامین اجتماعی در بهار 97 برقرار شد

مودم وای فای را دور نگه دارید

خواستار شفافیت قراردادها، حقوق و پاداش‌‌های مدیرانِ تامین اجتماعی هستیم

ناوشکن بومی جدید به نیروی دریایی ارتش می پیوندد

تیم دوچرخه سواری نیروی دریایی، سیرجان تا شیراز را رکاب زدند

کلاهبرداری که کارش خواستگاری بود

اعضای باند سرقت طلا از منازل فسا دستگیر شدند