آخرین اخبار

اجتماعي

مهارت های فنی مورد نیاز بازار کار در قالب طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی

فارس آنلاین - شیراز- مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس گفت: طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی به عنوان یکی از طرح های بسته جامع اشتغال فراگیر است که در آن به افراد 18 تا 23 سال که تجربه کاری و تحصیلات دانشگاهی ندارند به عنوان کارآموز برای مدتی مهارت های فنی مورد نیاز بازار کار آموخته می شود.

گنجینه خشک

فارس آنلاین - روزنامه شیرازنوین چاپ شیراز در شماره 332 در یادداشتی با عنوان `گنجینه خشک` به موضوع رودخانه خشک و لزوم ساماندهی آن پرداخته است.

اسیر شهری با پیشینه‌‌ای غنی اما غریب!

فارس آنلاین - شهر اسیر با پیشینه‌ای هفت هزار ساله و علی‌رغم داشتن تاثیری ژرف در عرصه‌های فرهنگی، اقتصادی و مذهبی، شهری ناشناخته برای اکثر ...

خانواده جان باختگان فارسی نفتکش سانچی: هنوز رفتن عزیزانمان را باور نکرده ایم

فارس آنلاین - شیراز- خورشید آسمان 24 دیماه جاری برای مردم ایران از مشرق زمین غروب کرد، زمانی که 30 تن از فرزندان این مرز و بوم در حادثه آتش سوزی نفتکش سانچی در دریای چین جان باختند ؛با گذشت چند روز از غرق شدن این کشتی برخی از خانواده جانباختگان نفتکش سانچی مرگ عزیزان خود را باور ندارند.

تالاب‌های فارس پتانیسل تبدیل به کانون‌ گرد و غبار را دارد/ وسایل نقلیه مهمترین منابع آلودگی هوای شیراز است

فارس آنلاین - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان فارس با اشاره به اینکه حدود 88 هزار هکتار در مناطق جنوبی و شرقی فارس كانونهای بحرانی با فرسایش بادی ...

مدیرعامل عمران شهرصدرا:ادارات به رغم گرفتن زمین در صدرا مستقرنشدند

فارس آنلاین - شیراز- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا گفت:‌در سنوات گذشته بر اساس تعهدنامه های کتبی دستگاه های دولتی، زمین در اختیار آن ها برای استقرار در شهر صدرا قرار دادیم اما با بدقولی آنان مواجه شدیم.

اعلام آمادگی فرمانداری های ممسنی، پاسارگاد و اقلید برای پیگیری مشکلات خانواده های جانباختگان نفتکش سانچی

فارس آنلاین - شیراز- فرمانداران سه شهرستان ممسنی، پاسارگاد و اقلید فارس آمادگی خود را برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات خانواده های چهار جان باخته نفتکش سانچی که اهل این استان هستند اعلام کردند.

امکان انجام عمل کاشت ساقه مغز در شیراز / نویدهای تازه برای ناشنوایان

فارس آنلاین - شیراز- رئیس مرکز کاشت حلزون شنوایی دانشگاه علو‌م‌پزشکی شیراز از امکان عمل کاشت ساقه مغز در شیراز سخن گفت که با فراهم شدن این امکان نویدهای تازه برای بازگشت شنوایی برخی ناشنوایان است.

پزشکی قانونی فارس از خانواده های حادثه دیدگان نمونه ژنتیکی گرفت

فارس آنلاین - شیراز- مدیر کل پزشکی قانونی استان فارس گفت: نمونه گیری ژنتیک از خانواده کاپیتان و سه خدمه استان فارسی نفتکش حادثه دیده ایرانی در آزمایشگاه ژنتیک پزشکی قانونی فارس صورت پذیرفت.

نیاز اصلی جامعه امروز تربیت شهروندان قانون مدار است

فارس آنلاین - شیراز- معاون قضایی و فرهنگی دادگستری استان فارس گفت: جامعه امروز به شدت نیازمند شهروندانی قانونمند و منظم است و در این میان مدرسه به عنوان کانون اصلی پرورش، بهترین مکان برای تربیت شهروند قانون مدار است.

دردسرهای بدهی 3 هزار میلیارد تومانی برای مدیران شهرداری شیراز

فارس آنلاین - شیراز- شهردار شیراز با اشاره به بدهی بیش از سه هزار میلیارد تومانی این شهرداری خطاب به اعضای شورای اسلامی این کلانشهر گفت: انتظار می رود طرح هایی در شورا مطرح شود که تعهدات مالی جدیدی ایجاد نشود و بر بدهی های شهرداری افزوده نشود.

رفع تصرف سه هکتار اراضی ملی در شهرستان مُهر

فارس آنلاین - شیراز- رئیس دادگستری شهرستان مهُر اعلام کرد: از سه هکتار از اراضی ملی در روستای کارون بخش گله دار از توابع این شهرستان که متخلفان به صورت غیر قانونی آن را در اختیار گرفته بودند، رفع تصرف شد.

خیران 70 میلیارد ریال به توسعه و تجهیز بیمارستان خنج کمک کردند

فارس آنلاین - شیراز- رئیس بیمارستان نبی اکرم (ص) خنج گفت: ظرف سه سال گذشته، خیران عرصه سلامت این شهرستان با اهدای چهار هزار مترمربع زمین و پرداخت 70 میلیارد ریال به توسعه و تجهیز این بیمارستان کمک کردند.

فساد گسترده می‌رود تا همه را ببلعد

فارس آنلاین - عضو شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به گذشت 5 ماه از فعالیت شورای پنجم، یکی از شعارهای ما در شورای پنجم و شهرداری شیراز مبارزه با ...

سن طلایی ، تداوم توانبخشی ، کار تیمی و کمک خیرین شاه کلید موفقیت کاشت حلزون شنوایی است

فارس آنلاین - شیراز - رئیس مرکز کاشت حلزون شنوایی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: کاشت حلزون شنوایی یک کار تیمی وجمعی است که با در نظر گرفتن سن طلایی حداکثر تا سه سالگی، تداوم توانبخشی بعد ازعمل و کمک نیکوکاران مراحل موفقیت را طی می کند.

نوید افتتاح 75 طرح شهرداری شیراز در دهه فجر امسال

فارس آنلاین - شیراز- معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز گفت: همزمان با دهه مبارک فجر 96 شاهد بهره برداری از 75طرح‌ با اعتباری افزون بر 480 میلیارد ریال در کلانشهر شیراز خواهیم بود.

تصادف در فسا یک کشته و پنج مصدوم در پی داشت

فارس آنلاین - شیراز- مسئول روابط عمومی اورژانس فسا گفت: بر اثر 2 فقره تصادف که کمتر از 24 ساعت در این شهرستان رخ داد، یک نفر جان باخت و پنج نفر مصدوم شدند.

شیراز نیازمند تحول در حوزه‌ی خدمات شهری است

فارس آنلاین - عضو و رییس کمیسیون سلامت،‌ محیط زیست و خدمات شهری شورای شیراز معتقد است که علی‌رغم اقدامات موثری که در حوزه‌ی خدمات شهری طی ...

احداث 150 واحد مسکونی با کمک خیران در شیراز

فارس آنلاین - مدیرکل کمیته‌ی امداد استان فارس گفت: ساخت تعداد 150 واحد مسکونی ویژه‌ی مددجویان این نهاد اجتماعی، با مشارکت خیران در شراز آغاز ...

پرنده هوبره و نفس های آخر در زیستگاه های فارس

فارس آنلاین - شیراز - هر سال ده ها قفس و تله برای زنده گیری پرنده هوبره درمناطقی از استان فارس کشف می شود و متخلفان به مرجع قضایی معرفی و جریمه می شوند و باز روزهای تاریک برای هوبره های این استان آغاز می شود.

دگرگونی منظر شهری شیراز طی ماه‌های آینده

فارس آنلاین - معاون خدمات شهری شهرداری شیراز وعده داد که طی ماه‌های آینده و قبل از سال جدید شاهد تحولی قابل توجه و دگرگونی در منظر شهری شیراز ...

ضرورت داشتن کارت هوشمند ملی/ مهلت دریافت تا پایان سال 96

فارس آنلاین - شیراز- مسئولان از حدود پنج سال پیش بر ضرورت گرفتن کارت هوشمند ملی تاکید کرده اند و کاربردهای آن را گوناگون دانسته اند و اینک تاکید آنان این است که تا پایان سال 96 مردم مهلت دارند این نوع کارت را دریافت کنند.

زلزله 4.5 ریشتری دهرم فارس خسارتی نداشت

فارس آنلاین - شیراز – ایرنا – مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس گفت: زمین لرزه چهار و نیم ریشتری شامگاه شنبه دهرم در جنوب فارس خسارتی به دنبال نداشت.

تحریم های آمریکا بیانگر عصبانیت دولتمردان این کشور از اقتدار جمهوری اسلامی است

فارس آنلاین - شیراز- رئیس کل دادگستری استان فارس با محکوم کردن اقدام اخیر آمریکا مبنی بر تحریم 14مقام، سازمان و شرکت ایرانی، گفت: این اقدام بیانگر عصبانیت دولتمردان بی تدبیر آمریکا از اقتدار جمهوری اسلامی و مسئولان نظام است.

رسانه ها برای مردمی شدن پدافند غیر عامل نقش موثرتری ایفا کنند

فارس آنلاین - شیراز- معاون اداره کل امور مرزی و پدافند غیرعامل وزارت کشور گفت: باید ارتباط رسانه ها با حوزه پدافند غیر عامل افزایش یابد و اصحاب رسانه در آموزش، فرهنگ سازی این مقوله و مردمی شدن آن بیشتر تلاش کنند.

کشف بیش از یک تُن مواد مخدر در فارس

فارس آنلاین - شیراز- فرمانده انتظامی استان فارس گفت: ماموران انتظامی این استان ظرف 24 ساعت گذشته با انجام چندین عملیات، یک تُن و 172 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش کشف کردند.

كشف نیم تن تریاک در فارس

فارس آنلاین - فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش مأموران انتظامی شهرستان‌های لامرد و ممسنی بالغ بر نیم تن تریاک کشف شد. به ...

تشییع و تدفین پیکر پدر شهیدان شیخی در شیراز

فارس آنلاین - پیکر شهباز شیخی، پدر شهیدان هاشم و مجتبی، با حضور مردم و مسئولان در شیراز تشییع و در محل گلزار شهدای دارالرحمه قصردشت، به خاک ...

خطیب جمعه مرودشت: مردم پاسخ روشنی به حامیان ناآرامی ها دادند

فارس آنلاین - شیراز- امام جمعه موقت مرودشت گفت: مردم هوشیار ایران تفاوت بین مطالبه گری و انتقاد دلسوزانه با آشوب می دانند و از این رو، پاسخ روشنی در محکومیت ناآرامی ها و حامیان آن دادند.

گازگرفتگی در فیروزآباد قربانی گرفت

فارس آنلاین - شیراز- بی احتیاطی در استفاده از پیک نیک برای گرمایش در فضای بسته منجر به گازگرفتگی یک نفر در فیروزآباد فارس شد.

خیر قیر و کارزینی 6 هزار مترمربع از باغ مرکبات خود را وقف کرد

فارس آنلاین - شیراز- مدیر کل کمیته امداد فارس گفت: ابراهیم مرید زاده یکی از خیران روستای علی آباد از توابع شهرستان قیر و کارزین 6 هزار مترمربع از باغ مرکبات خود را به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال وقف کرد.

شرکت عمران و توسعه فارس در اجرای طرح های بزرگ اقتصادی مشارکت فعال داشته باشد

فارس آنلاین - شیراز- استاندار فارس گفت: انتظار این است که شرکت عمران و توسعه فارس در اجرای طرح های بزرگ اقتصادی از جمله پروژه های مرتبط با انرژی های نو به ویژه انرژی خورشیدی که ارزش افزوده اقتصادی بالایی برای این استان به همراه دارد، مشارکت فعال داشته باشد.

بانک اطلاعات ژنتیکی سرعت و دقت رسیدگی به پرونده های قضایی را افزایش می دهد

فارس آنلاین - شیراز- معاون حقوقی قوه قضاییه گفت: وجود بانک اطلاعات هویتی و ژنتیکی، سرعت و دقت رسیدگی به پرونده های قضایی را افزایش می دهد و از سوی دیگر این بانک برای مجرمانی که اطلاعات آنها در بانک ثبت شده، نقش بازدارندگی دارد.

رئیس کل دادگستری فارس: دستگیرشدگان ناآرامی های استان تعیین تکلیف شدند

فارس آنلاین - شیراز- رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: رأفت اسلامی ملاک عمل دستگاه قضایی در رسیدگی به پرونده دستگیرشدگان ناآرامی های اخیر در این استان بود و درچارچوب قانون، همه آنها تعیین تکلیف شدند.

امام جمعه شیراز: آمریکا به دنبال بهره برداری از ناآرامی های اخیر در کشورمان بود

فارس آنلاین - شیراز- نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز گفت: آمریکا به دنبال بهره برداری و سوء استفاده از ناآرامی های اخیر در برخی از نقاط کشورمان بود و می کوشید از این فرصت نهایت بهره را ببرد.

تهیه نمونه‌ی خون از تمام افراد در معرض خطر

فارس آنلاین - رییس سازمان پزشکی قانونی، تهیه نمونه‌ی خون از افراد در معرض خطر به دلیل حضور در مشاغل یا موقعیت‌های خاص شغلی، جغرافیایی یا سنی را ...

اطلاعات 31 هزار مجرم پُرخطر در بانک اطلاعات هویتی ژنتیکی ایران ثبت شده است

فارس آنلاین - شیراز- رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: از سال 95 تاکنون اطلاعات و دی ان ای (DNA) حدود 31 هزار مجرم پُر خطر و مرتکبان جرائم خاص در بانک اطلاعات هویتی ژنتیکی ایران ثبت شده و پیش بینی می شود تا پایان سال این آمار به 50 هزار افزایش یابد.

برداشت بی رویه از آب های زیر زمینی، رفتن به سمت فاجعه اقلیمی است

فارس آنلاین - شیراز - مدیر طرح جامع مدیریت تالاب های فارس گفت: برداشت بی رویه از سفره های آب زیرزمینی در حالی که تغذیه مناسبی ندارند رفتن به سمت فاجعه است و با خشک شدن تالاب ها، جامعه اقتصادی متضرر شده است.

ثبت مشخصات بیش از 2 هزار مجرم خطرناک فارس در بانک اطلاعات هویت ژنتیک ایرانیان

فارس آنلاین - شیراز- معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری فارس با اشاره به اینکه مجرمی که اطلاعاتش در بانک اطلاعات هویت ژنتیک ایرانیان ثبت شده باشد اگر دو باره جرمی مرتکب شود بی شک سریع شناسایی خواهد شد، گفت: هم اینک مشخصات 2 هزار و 315 نفر از مجرمان خطرناک این استان در این بانک ثبت شده است.

مردم شهرستان های جنوب غربی فارس از جاده های ایمن برخوردار می شوند

فارس آنلاین - شیراز- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: با اجرای 2 طرح راه سازی در جنوب غرب استان فارس، مردم شهرستان های فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین از راه و جاده های ایمن برخوردار می شوند.

برگشت آرامش به بازار تخم مرغ در فارس

فارس آنلاین - شیراز- قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ اوایل دی در شیراز به 8 هزار و 100 تومان رسید که نسبت به یک ماه و نیم پیش از آن حدود 1900 تومان افزایش نشان می داد اما با تصمیمات گرفته شده به نرخ قبل یعنی هر کیلوگرم 6 هزار و 200 تومان رسید.

مشارکت زنان در عرصه های سیاسی و اجتماعی در دولت تدبیر و امید افزایش یافت

فارس آنلاین - شیراز- نایب رئیس کانون ملی زنان بازرگان ایران گفت:مشارکت زنان توانمند و شایسته در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی در دولت تدبیر و امید روز به روز پررنگ تر و بیشتر شده و کلیت این مساله مورد استقبال جامعه نیز قرار گرفته است.

کشفیات مواد مخدر در کشور 14 درصد افزایش یافت

فارس آنلاین - شیراز- قائم مقام دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: میزان مواد مخدر کشف شده در کشور از ابتدای امسال تاکنون در مقایسه با مدت مشابه پارسال 14 درصد افزایش داشته است.

اختصاص 70 میلیارد تومان برای بیمه‌ی معتادان

فارس آنلاین - قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر با بیان اینکه بالغ بر 70 میلیارد تومان به بیمه‌ی معتادان اختصاص یافته است، گفت: اگر ...

مدل مبارزه اجتماعی با مواد مخدر را به دنیا ارائه کردیم

فارس آنلاین - شیراز- قائم مقام دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر برند و مدلی از مبارزه با مواد مخدر است که جمهوری اسلامی ایران آن را به دنیا ارائه کرده است.

بارندگی تا پایان دوشنبه در فارس ادامه دارد

فارس آنلاین - شیراز- مدیرکل هواشناسی استان فارس گفت: پیش بینی می شود تا پایان وقت دوشنبه 18 دی خصوصا در مناطق غربی استان بارندگی وجود داشته باشد.

کاهش 25 درصدی اعتیاد درکشورطبق برنامه ششم توسعه هدفگذاری شده است

فارس آنلاین - شیراز- معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: بر اساس برنامه ششم توسعه و هدفگذارهای سیاست های کلان این برنامه باید 25 درصد کاهش اعتیاد در کشور داشته باشیم.

برف، ‌مدارس ابتدایی اقلید را تعطیل کرد

فارس آنلاین - شیراز- بارش برف در شمال استان فارس که از یکشنبه شب گذشته آغاز شده، موجب تعطیلی مدارس ابتدایی شهرستان اقلید در نوبت صبح و عصر دوشنبه و شروع با تاخیر در دوره دبیرستان شد.

قانون 13 ساله

فارس آنلاین - روزنامه خبرجنوب قدیمی ترین نشریه درحال انتشار شهر شیراز در شماره 10690 یادداشتی با عنوان `قانون 13 ساله` منتشر کرده است.

اولیای دم، فرد محکوم به قصاص را در فیروزآباد بخشیدند

فارس آنلاین - شیراز- روابط عمومی دادگستری استان فارس اعلام کرد: با تلاش مقامات قضایی، کارکنان شوراهای حل اختلاف، همکاری بزرگان و معتمدان محلی و رضایت اولیای دم مقتول، فرد محکوم به قصاص در شهرستان فیروزآباد بخشیده شد.

دستگاه های مسئول برای کاهش تلفات جاده ای فارس بکوشند

فارس آنلاین - شیراز- سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، با اشاره به آمار بالای تلفات ناشی از حوادث ترافیکی در این استان گفت: ضرورت دارد که دستگاه های اجرایی ذی ربط و مسئول با جدیت زیاد برای کاهش این تلفات کوشش کنند.

31 شکارچی متخلف در فارس دستگیر شدند

فارس آنلاین - شیراز - مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس بیان داشت : 31 متخلف شکار وصید در مناطق زیست محیطی فارس دستگیر شدند که از این متخلفان 23 قبضه سلاح به دست آمد.

شمارچاه های پُرشده درمنطقه قره باغ شیرازبه 114 حلقه رسید

فارس آنلاین - شیراز- مدیر عامل آب منطقه ای فارس بابیان اینکه 450 حلقه چاه غیر مجاز در منطقه قره باغ شیراز می بایست پرشود گفت: با اجرای طرح تعادل بخشی منابع آب طی روزهای گذشته 114 حلقه چاه دراین منطقه پُر شده است.

اعتیاد در کمین دانش‌آموزان

فارس آنلاین - سن تجربه مواد مخدر، حالا به 15 سال رسیده، این سن یعنی نوجوانی، دورانی سرنوشت ساز که شالوده آینده فرد و جامعه محسوب می‌شود؛ باید ...

شیراز میزبان همایش منطقه ای گفتمان سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر

فارس آنلاین - شیراز- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: شیراز میزبان پنجمین همایش منطقه ای صیانت و گفتمان ‌سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر با رویکرد توسعه اشتغال بهبود یافتگان و خانواده های آسیب دیده خواهد بود.

چرا خشونت؟

فارس آنلاین - روزنامه طلوع از نشریات استان فارس در شماره 2142 یادداشتی با عنوان `چرا در کشورهای جهان سوم، اعتراضات اجتماعی به خشونت کشیده می شود؟` منتشر کرده است.

پویش ملی پیشگیری از چاقی با تغذیه سالم و لزوم تغییر در سبک زندگی

فارس آنلاین - شیراز - 15 تا 30 دی ماه امسال با تشکیل پویش ملی پیشگیری از چاقی با تغذیه سالم نگاه تازه ای به لزوم ایجاد تغییر در سبک زندگی ایجاد شده است، این 15 روز را باید به فال نیک گرفت و برای افزایش تحرک و کاهش استفاده از غذاهای چرب و در نهایت کنترل چاقی تلاش کرد.

جانباز دفاع مقدس به یاران شهیدش پیوست

فارس آنلاین - شیراز- روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس اعلام کرد: جحشمت الله امیری جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس، پس از 35 سال تحمل درد ناشی از بیماری به خیل یاران شهیدش پیوست.

سازمان های بیمه گر 1800 میلیارد تومان به حوزه دارویی بدهکارند

فارس آنلاین - شیراز- معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: سازمان های بیمه گر 1800 میلیارد تومان به حوزه دارویی کشور بدهکارند که این بدهی ها می تواند در شرایطی اختلال در عرضه مناسب دارو ایجاد کند و بعضا داروخانه ها و بیمارستان ها را با مشکل مواجه سازد.

نرم افزاراطلاعات دارویی در اختیار مردم قرار می گیرد

فارس آنلاین - شیراز - معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو گفت : تا پایان امسال نرم افزاری در اختیار شهروندان قرار می گیرد تا آنان بتوانند تاثیرگذاری و عوارض دارویی و مواردی از این قبیل را به سازمان غذا و دارو اطلاع دهند.

دستگیری شرور سابقه دار در سروستان

فارس آنلاین - فرمانده انتظامی سروستان گفت: یك فرد شرور سابقه دار كه در منطقه "كوهنجان" شهرستان سروستان اقدام به شرارت می كرد دستگیر شد ...

اخبار خواندنی

جلسات اداری را کاهش دهیم

مطالبه گری با ناآرامی همخوانی ندارد

کاشت حلزون و احیای شنوایی 1482 نفر در شیراز

طراحی و ساخت صندلی ویژه پزشکان جراح در شیراز

موانع انجام فعالیت های خیرخواهانه باید برداشته شود

امسال 1069 نفر در فارس براثر تصادف جان باخته ­اند

برنامه ای جامع برای کاهش بهره برداری از منابع آب تجدید پذیر تدوین شود

626زن در پست های ارشد مدیریتی فارس مشغول کار هستند

لزوم تدوین برنامه جامع کاهش بهره‌برداری از منابع آب تجدیدپذیر در فارس

فراخوان جوانان عشایر فارس به شرکت در جشنواره قره آقاج

حوادث رانندگی در فارس 2 كشته و 9 مصدوم برجای گذاشت

پیامدهای سیاه نمایی مخالفان دولت

باری دیگر؛ پیشنهاد تعطیلی پنجشنبه ها در شیراز

رئیس کل دادگستری فارس: با برهم زنندگان نظم قاطعانه برخورد می شود

افزایش زمان سرویس‌دهی فاز 2 خط یك مترو در شیراز

کشف 31 تن مواد مخدر از ابتدای سال 96 تا کنون در فارس

كشف 1200 كیلوگرم موادمخدر در فارس

لزوم توقف انتقال آب‌ زیرسطحی از شیراز

استاندار فارس: مردم تنها در چارچوب قانون و مقررات نظام می توانند تجمع کنند

صدور احکام قضایی همیشه آتش اختلاف را خاموش نمی‌کند

دستگیری پنج شکارچی متخلف در فسا

زیرساخت های صنعت گردشگری مناسب وضعیت معلولان و جانبازان نیست

دستگیری عامل تبلیغ ماده مخدر "گل" در شیراز

بانوی نیکوکار12 میلیاردریال هزینه ساخت درمانگاه در شیراز را متقبل شد

کاهش سوانح ترافیکی درفارس نیازمند فرهنگ سازی است

زلزله كازرون خسارتی به دنبال نداشت

تلاش 6 ساعته امدادگران برای نجات فرد مصدوم در کوه های کازرون

جمعیت هلال احمر کازرون: زمین لرزه 4.7 ریشتری بالاده خسارتی نداشت

تیم های ارزیاب جمعیت هلال احمر راهی کانون زمین لرزه در بالاده کازرون شدند

زمین لرزه 4.7 ریشتری بالاده کازرون را لرزاند

کازرون و شیراز لرزید

برخی قوانین بر منابع مالی تامین اجتماعی تاثیر منفی داشته است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: حماسه نهم دی مسیر انقلاب را تثبیت کرد

نهم دی روز نمایش وحدت، اقتدار و انسجام جبهه انقلاب اسلامی است

وقوع زمین‌لرزه در مرز استان‌های فارس و هرمزگان

فتنه گران به دنبال فتنه جدید برای ضربه زدن به انقلاب و مردم هستند

روابط عمومی ها از برگزاری برنامه های تشریفاتی خودداری کنند

کشف 6 دستگاه خودرو سانتافه و BMV در نی ریز

اولویت شهرداری یراز اجرای طرح‌های انسان محور است

كشف 13 میلیارد خودروی قاچاق در نی‌ریز فارس

واژگونی پژو با 3 كشته در شیراز

تصادف درمحورکازرون به قائمیه یک کشته برجا گذاشت

کمبود پارکینگ در شیراز برای نگهداری خودروها و موتورسیکلت های توقیفی

شهروند شیرازی پول گردشگران خارجی را به آنها بازگرداند

کسب و کارهای جدید راهی برای مبارزه با غول بیکاری است

اعتلای جایگاه شیراز را همراه با نخبگان رقم می‌زنیم

پایان زندگی سه جوان در حادثه واژگونی خودرو در جاده کمربندی شیراز

ایران نقش اثرگذاری در معادلات بین المللی دارد

بی تفاوتی به مردم تهدیدی بزرگ برای حوزه های علمیه است

جذب گردشگر نیازمند تعریف رویدادهای فرهنگی خاص است

انتقام نافرجام پسر از پدر در فضای مجازی

دستگیری سارق دوچرخه‌ای كه از درون خودروها سرقت می‌كرد!

امسال شهروندان شیرازی تنها 5 روز ناسالم را تجربه كردند

حماسه نهم دی، اعلام وفاداری ملت ایران به آرمان های انقلاب اسلامی بود

پیش بینی باران و وزش باد برای آخر هفته فارس

دستگاه های خدمات رسان تخفیف های قانونی برای اقشار مستضعف را اعمال کنند

کشته و مصدوم‌شدن فرزندان فرماندار لامرد در حادثه رانندگی

انهدام باند قاچاق درختان جنگلی در ممسنی

پیکر یکی از شهدای نیروی انتظامی درشیراز تشییع شد

بیمه ها سهم خود در زمینه پیشگیری از تصادفات را بپردازند

زمین لرزه سپیدان خسارتی در پی نداشت

كشف سه خوراكی تقلبی در فارس

زمین لرزه شهرستان سپیدان فارس را تکان داد

افزایش فوت‌های ناشی از سوختگی در فارس

مانور آمادگی در برابر زلزله در لارستان برگزار شد

ماهیانه 600 نفر در لامرد خون اهداء می‌كنند

مردم نظام را براساس رفتار مسئولان ارزیابی می‌کنند

مدیرکل راهداری فارس: ایمنی تردد در جاده های فارس اولویت دارد

موتورسیکلت عامل یک سوم کشته های سوانح ترافیکی در فارس

بیمارستان 310 تختخوابی جهرم در موعد مقرر تكمیل می‌شود

تشییع پیكر شهید طالبی در شیراز

عمل جداسازی اعضای بدن برای پیوند به بیماران نیازمند در فسا

چاه های پُرشده درقره باغ شیرازبه 105 حلقه رسید

شهرداری باید دارای برنامه‎ای با چشم انداز 20 ساله باشد

کاشت 1100 درخت به یاد شهدا در کازرون

آتش سوزی در کارخانه مواد پروتئینی شیراز

اداره شهرها با روش‌های سنتی ممكن نیست

به بهانه‌ی روز ثبت‌احوال/ ببخشید فامیل شریفتان؟!

مصرف ویتامین B نمی تواند مشکل فقدان ویتامین در نان و برنج را رفع کند

سعادت جامعه گم شده‌ی سعید!

فرمانده انتظامی شیراز:گزارشی درباره زنان طلا دزد نداشته ایم

افزایش 38 درصدی ارزش كالای قاچاق كشف شده در فارس

بیشه زار قدم آباد اقلید فارس می سوزد

شایعه ورود زنان سارق به منازل شیراز تكذیب شد

اقدام موثربرای پیشگیری وکنترل سالک نیازمند هماهنگی است

نخستین مرکز آموزش های پیش از ازدواج در فسا راه اندازی شد

کشف بیش از 19 کیلو تریاک از ساک یک مسافر

ارتقاء آگاهی‌ها راهكاری برای حفظ دانش‌آموزان در برابر اعتیاد است

معرفی مدیركل جدید محیط زیست فارس/ ظهرابی: زمان اتخاذ تصمیم‌های سخت است

زمان تصمیم گیری های سخت در حوزه محیط زیست فرا رسیده است

معرفی برترین‌های دوسالانه‌ی داستان کوتاه نارنج جهرم

کاهش یک و نیم درصدی ولادت در فارس در سال 96

لزوم تعویض كارت‌ ملی تا پایان امسال/ كاهش نرخ ازدواج در استان فارس

اجازه تخریب طبیعت زیبای روستای قلات را نخواهیم داد

کوله بار مشکلات بر دوش ساکنان شهر صدرای شیراز

مناطق عمده ای از بافت قدیمی شیراز در برابر زلزله آسیب پذیر است

چنگال‌های آسمی زمین‌خواران در ریه‌ی شیراز/ تهدید زمین‌خواران برای بام سبز قلات

واگذاری بیش از 300 واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد فارس

آغاز عملیات ساخت دومین پایگاه اورژانس شهری خیر ساز در خنج

رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی :مفهوم جهاد و شهادت تأمین ‌کننده قدرت ملی است

افتتاح بیمارستان علی (ع) کازرون در گرو پرداخت 40 میلیارد ریال طلب پیمانکار

طلب یک هزار میلیارد تومانی علوم پزشکی شیراز از شرکت های بیمه گذار

تصادف در استان فارس 2 كشته و 5 مجروح بر جای گذاشت

خوان نعمت شهرداری را شكست‌خوردگان سیاسی مصادره كرده‌اند

پژوهشگر محیط زیست فارس:گونه جدیدی سخت پوست شناسایی شد

مردم بخش خفر جهرم پیکرنخستین شهید مدافع حرم را تشییع کردند

مدیركل جدید محیط زیست فارس شنبه معرفی می‌شود

خیرین عرصه سلامت فارس 18 میلیارد ریال به مرکز آموزشی نمازی شیراز کمک کردند

تقدیر از محیط‌بانان، آموزش و همیاری برای حفظ محیط زیست

معاون استانداری فارس:روح جوانان موردهجوم قرار گرفته است

شهردار شیراز : پیام جوانان اسلام ، برادری و دور از افراط گری است

دبیر شیراز پایتخت جوانان جهان اسلام: خلاقیت و اندیشه پیام مابه مسلمانان بود

افزایش دما، کشور را به سمت بیابانی شدن می برد

زلزله به چند واحد روستایی در داراب خسارت اندک رساند

شیراز كتابخانه‌ای در خور نامش ندارد

زلزله ایج هیچگونه خسارت مالی و جانی نداشت

احکام مسدود کردن چاه های غیر مجاز به سرعت اجرایی شود

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی فارس با اصابت گلوله زخمی شد

اهداف پروتكل پایتختی جوانان جهان اسلام محقق شد

زخمی شدن فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی فارس

بخشش یك قاتل بعد از 5 سال

مقاوم سازی بیش از 60 درصدمنازل فرسوده روستایی در جهرم

زمین لرزه بخش ایج استهبان فارس را تکان داد

وقوع زمین‌لرزه‌ی 4.3 ریشتری در ایج استان فارس

تیراندازی قاچاقچیان هیزم و مجروح شدن فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی فارس

ساخت بخاری استاندارد قابل استفاده در خودرو و چادر مسافرتی در فارس

نشست هایی برای وصول مطالبات دانشگاه از بیمه ها برگزار شود

وضعیت جسمانی آیت الله حائری شیرازی وخیم است

سوداگری و سودجویی عوامل اصلی تخریب بافت تاریخی شیراز

اعتیاد در محیط های کارگری به اقتصاد آسیب می رساند

مردم برای بهبود آیت‌الله حائری دعا كنند

مرگ 6 شهروند شیرازی بر اثر گازگرفتگی! مسمومیت با منوكسید كربن را جدی بگیریم

واگذاری فعالیت های اجتماعی به مردم از رویکردهای دولت است

سمن‌ها اهرم‌های قدرتمند کنترل آسیب‌های اجتماعی محسوب می‌شوند

دیدار صمیمی شهردار شیراز و مدیران رسانه‌های استان فارس/ اسکندرپور: برای حفظ میراث معنوی هم‌قسم شویم

افزایش هزینه های تخلف در رانندگی، فرصت خطر کردن را از متخلفان می گیرد

ترافیك شیراز نیازمند جراحی است

قاتل خاموش در شیراز 3 قربانی گرفت

باز تولید ظرفیت‌های محله یك ضرورت است

منوكسیدكربن 2 دختر را در شیراز كشت

معاون شهرداری شیراز: با هیچ پیمانکاری تعارف نداریم

توسعه حمل و نقل عمومی رفع مشکلات ترافیکی را به همراه دارد

بیشترین جرائم راهنمایی و رانندگی کشور مربوط به فارس است

تدوین تاریخنامه ودانشنامه دفاع مقدس فارس، اهمیت دارد

روایت ها درباره درختان میوه ای که درشیرازقطع شد

راه اندازی واحد حکمین دعاوی خانوادگی در دادگاه خانواده شیراز

پیگیری برای شناسایی افراد حاشیه‌ساز در نمایشگاه گردشگری پارس

جریان گاز در 5 روستا و یک شهر فسا وصل شد

احداث شهرک نیروگاهی در گراش در دستور کار قرار گیرد.

آغاز عملیات ساخت چهار واحد آموزشی در شهرستان خنج