آخرين مطالب

اجتماعي

شهردار شیراز: سیستم نظارت بر فضای سبز این شهر اصلاح شود

پیام فارس - شیراز- شهردار شیراز گفت: تمام مراحل نگهداری، اجرا و نظارت بر فضای سبز شهری این کلانشهر از گذشته به بخش خصوصی واگذار شده که این روند باید اصلاح شود و حداقل ناظر بر حفظ فضای سبز این شهر از بدنه شهرداری باشد.

کمیته امداد فسا به متولیان ایجاد اشتغال بسته تشویقی می دهد

پیام فارس - شیراز- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فسا گفت: این کمیته با هدف ایجاد اشتغال برای مددجویان زیر پوشش این نهاد به بنگاه های اقتصادی و موسسه های کاریابی که زمینه اشتغال به کار آنها را فراهم کنند، بسته های تشویقی اهدا می کند.

پیش بینی وضعیت هوای تهران و ایران برای فردا سه شنبه 97/05/30

پیام فارس - مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اظهار کرد: بارش‌ باران امروز (29 مرداد) در استان‌های گیلان، مازندران و گلستان ادامه دارد. از سوی دیگر در استان‌های سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی وزش باد شدید همراه با گرد و غبار پیش‌بینی می‌شود

آنان که با جوهر تاتو به گوهر وجود صدمه می زنند

پیام فارس - شیراز- سخن کارشناس بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جهرم که می گوید خطر ابتلا به سرطان بیخ گوش افرادی است که تاتو می‌کنند؛ بیانگر بخشی از صدمات بهداشتی است که تاتوکنندگان بر بدن خود تزریق می کنند.

اسید‌پاشی به شیوه ای عجیب در آمل

پیام فارس - پیرمرد همسایه در آمل با یک گالن چهار لیتری پر از اسید به جان یک خانواده چهار نفره افتاده و حادثه وحشتناکی را رقم زد

وزیر آموزش و پرورش در یک قدمی استیضاح

پیام فارس -  استیضاح وزرای آموزش‌وپرورش در دوره‌های مختلف مطرح است و اینبار سید محمد بطحایی با 16 محور مطرح شده در معرض استیضاح قرار دارد

طرح تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی علوم پزشکی شیراز تهیه شد

پیام فارس - شیراز- برخی نیروهای شرکتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نگرانی هایی در مورد نبود امنیت شغلی خود ابراز کردند که رئیس این دانشگاه می گوید: طرحی در زمینه تبدیل وضعیت این نیروها تهیه و به وزارت بهداشت ارائه شده است.

دهه شصتی ها در آزمون های استخدامی جایی ندارند

پیام فارس - شیراز- فرماندار اقلید با اشاره به نبود فرصت استخدامی برای دهه شصتی ها گفت: امروز که آزمون های استخدامی برگزار می شود این نسل از جامعه به دلیل عدم احراز شرایط سنی، استفاده از فرصت های شغلی ایجاد شده در آزمون های استخدامی فعلی را ندارند.

خیرین سلامت در لارستان ٣٨ میلیارد ریال کمک کردند

پیام فارس - شیراز- رئیس هیات مدیره مجمع خیرین تأمین سلامت لارستان اعلام کرد:مجموع اعتباری که در 3 ماه نخست سال 97 توسط مجمع خیرین سلامت لارستان هزینه شد، بیش از 38 میلیارد ریال بوده است.

ازدواج کودکان واقعیتی آسیب‌زا

پیام فارس - بساط خاله بازی‌اش هنوز گوشه‌ی حیاط خانه پهن است؛ جایی که پارچه‌ای را از یک سمت به یک نرده و از سمت دیگر به شاخه‌ی درختی گره ...

شهروندان باید بدانند عوارض پرداختی آنان چگونه هزینه می شود

پیام فارس - شیراز- شهردار شیرازگفت: شهروندان باید بدانند عوارض پرداختی آنان چگونه هزینه می شود و شهرداری مسئولیت دارد با ارایه گزارش عملکرد، این موضوع را به صورت شفاف برای مردم مشخص کند.

حامی کارآفرینان و سرمایه گذاران در روستاهای فارس هستیم

پیام فارس - شیراز- مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس اعلام کرد:برای تقویت کارآفرینی و اشتغالزایی در روستاهای استان آمادگی و حمایت های راهبردی خود را از کارآفرینان و سرمایه گذاران اعلام می کنیم.

آتش نشانی شیراز به بالابرهای بزرگ مقیاس مجهز شود

پیام فارس - شیراز- رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز گفت: با توجه به حجم ساخت و سازها و احداث ساختمان های بلند مرتبه در شیراز ضروری است برای جلوگیری از هر گونه حادثه ناگوار، آتش نشانی این کلانشهر به بالابرهایی با ارتفاع بیش از 50 متر مجهز شود.

کار آتش‌نشان‌ها نوعی جهاد محسوب می‌شود

پیام فارس - عضو هیئت رییسه‌ی شورای اسلامی شیراز گفت: کار آتش‌نشان‌ها نوعی فعالیت در عرصه‌ی جهاد محسوب می‌شود، کاری که با ایثار و از ...

دستگیری کارمند اختلاسگر در شیراز

پیام فارس - فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری کارمند متخلفی در یکی از اداره‌های شیراز که 22 میلیارد ریال اختلاس کرده بود خبر داد. ...

دفاتر تسهیل ‌گر برای پیشبرد بازآفرینی محلات راه‌اندازی شوند

پیام فارس - شیراز- معاون مدیر کل راه و شهرسازی استان فارس گفت:لازم است دفاتر تسهیل ‌گر به عنوان رابط بین مردم و شهرداری برای تسریع در پیشبرد بازآفرینی محلات راه‌اندازی شوند.

29 هوبره از باند قاچاق پرندگان در فارس کشف شد

پیام فارس - شیراز - مدیر کل حفاظت محیط زیست استان فارس اعلام کرد: 29 قطعه هوبره از باند قاچاق و زنده گیری پرندگان با تلاش یگان مستقر در پارک ملی قطرویه شهرستان نی ریز کشف و ضبط شد.

حفاظت قنات های روستای فاروق پیگیری شود

پیام فارس - شیراز- نماینده مردم مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر کمک گرفتن از نهادهای مردمی گفت: فرمانداری مرودشت به کمک کانون کارآفرینی فارس و با تضشکیل کارگروه، حفظ قنات های روستای فاروق این شهرستان را پیگیری کند.

خودکشی در زندان فشافویه

پیام فارس - مدیر کل زندان‌های استان تهران با تایید خودکشی یکی از زندانیان فشافویه و انتقال جسدش به پزشکی قانونی گفت: این فرد که جرمش سرقت بوده در سرویس بهداشتی خودکشی کرده است

شورای فرهنگ عمومی به حل مشکلات اجتماعی و اقتصادی کمک کند

پیام فارس - شیراز- دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور گفت: این شورا با نزدیک به 10هزار نیرو در سراسر کشور، ظرفیت قابل توجهی دارد و از این رو رویکرد این نهاد باید اجتماعی باشد و به یاری حل مشکلات حوزه های اجتماعی و اقتصادی بشتابد.

بیش از 170 کیلوگرم مواد مخدر در فارس کشف شد

پیام فارس - شیراز- ماموران انتظامی استان فارس ظرف 48 ساعت گذشته، 170 کیلو و 180گرم مواد افیونی از نوع هرویین و تریاک در شهرستان های شیراز و داراب کشف کردند.

2 استان رکورددار آمار خودکشی هستند

پیام فارس - معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش گفت: استان‌های لرستان و کهگیلویه و بویراحمد بیشترین آمار خودکشی را دارند، که این آمارها بی‌ارتباط با بیکاری نیست

تفاوت مهاجرتهای اخیر با مهاجرتهای دوران بعد از انقلاب چیست؟

پیام فارس - آنچه مهاجرت‌های اخیر را از دوره‌های قبل جدا می‌کند نوعی احساس نا امیدی ژرف و جانکاه،احساس ملامت عمیق است.تمایل به نوعی رها شدگی از یک فرسایش ذهنی و خستگی  زیستی که در چند سال اخیر به آن دچار شده‌اند

عملکرد کمیسیون های شورای شهر شیراز ارزیابی شود

پیام فارس - شیراز- رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر شیراز گفت:با هدف ارزیابی عملکرد کمیسیون ها، باید با شناسایی شاخص ها به بررسی مصوبات کمیسیون‌ها پرداخت و اینکه مصوبات تاچه حدی پاسخگوی نیاز شهرداری و قابل اجرا بوده است.

مدیریت مصرف، راه عبور از کم آبی فارس است

پیام فارس - شیراز- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: می توان با ایجاد تغییر در رفتار در زمینه بهره برداری از آب و همچنین مدیریت مصرف، از چالش کم آبی در این استان با موفقیت عبور کرد.

اردوهای جهادی تابستانی در مناطق محروم جهرم ادامه دارد

پیام فارس - شیراز- فرمانده‌ ناحیه‌ مقاومت بسیج سپاه شهرستان جهرم گفت: جهادگران بسیجی در تابستان جاری با حضور در روستاهای محروم این شهرستان به خدمات‌ رسانی عمرانی، درمانی، فرهنگی و اجتماعی مشغولند.

قوه قضاییه پویا و لزوم بازنگری در قوانین

پیام فارس - روزنامه تماشا چاپ شیراز شنبه در شماره 1609 یادداشتی با عنوان `قوه قضاییه پویا و کارآمد و لزوم بازنگری در قوانین` منتشر کرده است.

بخشی از رستوران شاندیز در مجاورت هتل چمران شیراز آتش گرفت

پیام فارس - شیراز- رئیس روابط عمومی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: شایعه آتش سوزی هتل چمران صحت ندارد و تنها بخشی از رستوران شاندیز شامل یک درخت در مجاور پارکینگ هتل چمران دچار حریق شد.

اداره کل اطلاعات فارس بر مبارزه با مفسدان اقتصادی تاکید کرد

پیام فارس - شیراز- اداره کل اطلاعات استان فارس با صدور اطلاعیه ای ضمن تاکید بر تشدید فعالیت این اداره کل در برابر اقدامات منجر به اخلال در فضای اقتصادی جامعه و مفاسد اقتصادی، آمادگی خود را برای دریافت گزارش های مردمی در این زمینه اعلام کرد.

حل مشکل کاهش پروازهای فرودگاه لارستان در حال پیگیری است

پیام فارس - شیراز- مدیر کل فرودگاه بین المللی لارستان در مورد کاهش پروازهای این فرودگاه به مقصد تهران، دوحه و کویت گفت: این مشکل مربوط به هواپیمایی هماست اما با نشست هایی که با رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و معاون وزیر راه برگزار شده، برای حل آن قول پیگیری و مساعدت داده شده است.

آتش سوزی خودرو در رستم منجر به مرگ 2 نفر شد

پیام فارس - شیراز- رئیس پلیس راه شمال استان فارس گفت: برخورد 2 دستگاه خودرو در محور روستایی کول در شهرستان رستم منجر به آتش سوزی یکی از این وسایل نقلیه شد و در این سانحه 2 نفر جان باختند و یک نفر مصدوم شد.

مردم در صف خرید آب!/ 20 لیتر 400 تومان

پیام فارس - روستاهاییانی که روزگاری روستایشان قطب کشاورزی و منبع مولد اقتصادی برای استان فارس بود، حالا برای زندگی روزمره‌ی خودشان هم به ...

طرح مجلس برای خروج زنان نخبه از کشور

پیام فارس - این طرح گام بلند نمایندگان زن برای حل مشکلات این قشر با هدف حضور در عرصه‌های بین‌المللی علمی، ورزشی، فرهنگی و غیره است

فارس توان تبدیل به قطب تولید تجهیزات پزشکی کشور را دارد

پیام فارس - شیراز- مشاور وزیر و مدیرکل امور تجهیزات و ملزومات پزشکی وزارت بهداشت گفت: فارس از گذشته تاکنون حضور قدرتمندی در عرصه تولید تجهیزات پزشکی داشته و می تواند به قطب پزشکی کشور تبدیل شود.

پیکر جانباز شهید در دودج داریون شیراز به خاک سپرده شد

پیام فارس - شیراز- پیکر آزاد قادری جانباز25 درصد دوران دفاع مقدس، با حضور اقشار مختلف مردم در روستای دودج بخش داریون شیراز تشییع و در گلزار شهدای امامزاده ابراهیم (ع) این روستا به خاک سپرده شد.

پشت پرده کلیپ زجرآور آزار دختر مرندی چیست؟

پیام فارس - انتشار تصاویر دلخراش از آزار بدنی و کتک زدن دختربچه ای 3 ساله در یکی از روستاهای مرند در شبکه های اجتماعی و حتی تلویزیون های مناطق شمالی ایران در حال گسترش است

رئیس علوم پزشکی شیراز: پزشکان در مطب خود کارتخوان بگذارند

پیام فارس - شیراز - رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه پرداخت وجه نقد در مطب های پزشکان پذیرفته نیست گفت: پزشکان باید با گذاشتن کارتخوان و استفاده از آن برای دریافت الکترونیک وجوه، جلو شبهات مبنی بر فرار مالیاتی را بگیرند.

پیکر ضیاءالدین دری در شیراز تشییع شد

پیام فارس - پیکر ضیاءالدین دری،‌ کارگردان فقید تلویزیون، در میان حزن و اندوه جمعی از هنر دوستان و مسئولان استان فارس در شیراز تشییع شد. ...

جزئیات جدید درباره طرح تعطیلات زمستانی مدارس

پیام فارس - علی‌اصغر مونسان می‌گوید: ما در حال حاضر ما موافقت اولیه وزارت آموزش و پرورش را برای این موضوع گرفته‌ایم اما اگر لازم باشد مجلس به موضوع ورود کند، اجرای آن امسال عملی نیست

آتش زدن لودر و 2 مامور شهرداری اهواز

پیام فارس - عضو شورای عالی استان خوزستان از آتش زدن لودر و 2 مامور شهرداری اهواز توسط افراد متخلف در این استان خبرداد

خانه‌هایی که از بانک‌ها بیشتر پول دارند/دزدیدن 90 سکه از خانه یک مدیر!

پیام فارس - رئیس پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه وجوه نقد و طلای برخی از منازل مسکونی از پول شعب بانک‌ها هم بیشتر است، به مواردی جالب از سرقت‌های کلان از منازل مسکونی اشاره کرد

خیران جهرمی بیش از یک میلیارد ریال از اموال خود را وقف کردند

پیام فارس - شیراز- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جهرم گفت: پنج نفر از خیران این شهرستان در سه ماه نخست سال جاری، سه قطعه زمین از دارایی های خود را به ارزش یک میلیارد و 820 میلیون ریال وقف کردند.

کاهش دو ساعت از برنامه‌های رسمی مدارس

پیام فارس - از ابتدای مهرماه مدارس باید به میزان دو ساعت محتوای برنامه رسمی که تاکنون در کتاب‌ها ابلاغ می شده را کنار گذاشته و محتوایی که خود لازم می داند و در منطقه اولویت دارد را در برنامه رسمی جای دهند

خودکشی نامعلوم جوان 32 ساله با شلیک گوله

پیام فارس - سرهنگ محمد معصومی،فرمانده انتظامی تویسرکان گفت: جوان 32 ساله تویسرکانی با شلیک گلوله کلت کمری به زندگی خود پایان داد

خیران 100 میلیارد ریال به حوزه سلامت فسا کمک کردند

پیام فارس - شیراز- رئیس دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: خیران با هدف مشارکت در توسعه زیر ساخت های حوزه سلامت این شهرستان، در سه ماه نخست سال جاری 100 میلیارد ریال به این حوزه کمک کردند.

تشکل های زیست محیطی: طرح توسعه پالایشگاه شیراز متوقف شود

پیام فارس - شیراز- حدود 50 نفر از اعضای تشکل های زیست محیطی فارس با امضای توماری خطاب به عیسی کلانتری معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، خواستار توقف اجرای طرح توسعه پالایشگاه شیراز شدند.

اولین بوستان توانخواهان شیراز سال 97 به بهره برداری می رسد

پیام فارس - شیراز- شهردار منطقه 11شیراز گفت: نخستین بوستان ویژه توانخواهان جسمی و حرکتی (معلولان) این شهر که هم اینک در این منطقه در دست طراحی و اجراست تا پایان سال 97 به بهره برداری می رسد.

رئیس و نایب رئیس شورای شهر شیراز در سمت خود ابقا شدند

پیام فارس - شیراز- انتخابات سالانه هیات رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز، پنجشنبه با حضور فرماندار و اعضای این شورا برگزار شد و رئیس و نایب رئیس این نهاد برای دومین سال در جایگاه های خود ابقا شدند اما اعضای هیات رئیسه تغییر کردند.

دنیا را آب برده و تلویزیون را خواب

پیام فارس - این روزها مشکلات اقتصادی موجب نگرانی مردم شده در چنین شرایطی، بر رسانه ملی است که به نوبه خویش و در حد توان، از این حجم التهاب بکاهد و با آثار به خصوص نمایشی خود، فضا را تلطیف کند

آسیب دیدگی روده بیمار هنگام سزارین در شیراز خبرساز شد

پیام فارس - شیراز- انتشار مطلبی در شبکه های اجتماعی مبنی بر آسیب دیدن روده یک بیمار هنگام عمل جراحی سزارین در بیمارستان حضرت زینب (س) شیراز، واکنش یک مقام دانشگاه علوم پزشکی شیراز را در پی داشت و او تلویحا چنین رویدادی را قصور پزشکی دانست.

احتکار میلیاردی کالاهای اساسی در کازرون ناکام ماند

پیام فارس - شیراز- فرمانده انتظامی شهرستان کازرون گفت: سه انبار کالای اساسی و مواد غذایی در این شهرستان که در آن مقادیر زیادی برنج، روغن و شکر احتکار شده بود، کشف و پلمب شد.

داروی جدید تالاسمی وارد بازار شد

پیام فارس - شیراز- رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت:داروی جدیدی برای بیماران تالاسمی پنجشنبه 25 مرداد وارد سیستم درمان شد که ساخت شرکت های ایرانی است.

موش از فاضلاب وارد بیمارستان فقیهی شیراز شد

پیام فارس - شیراز - کلیپ وجود موش در یکی از بخش‌های بیمارستان شهید فقیهی شیراز در فضای مجازی پخش شد که رئیس این بیمارستان می گوید: فاضلاب و بخشی از تاسیسات شهری شیراز در اطراف این بیمارستان سبب بروز این موضوع و ورود موش به بیمارستان شده است.

هرگونه درگیری در فرودگاه ایلام تکذیب شد

پیام فارس - روابط عمومی فرودگاه شهدای ایلام گفت: هیچ‌گونه درگیری فیزیکی در این فرودگاه رخ نداده است و خبرهای مبنی بر این امر از سوی فرودگاه شهدای ایلام تکذیب می گردد

احمدی‌نژاد استعفا کرد

پیام فارس - محمدرضا احمدی نژاد، شهردار کرج با تقدیم نامه ای به شورای شهر کرج استعفا کرد

جوان اقلیدی در استخر آب کشاورزی غرق شد

پیام فارس - شیراز- فرمانده انتظامی شهرستان اقلید گفت: جوان 26 ساله اقلیدی در استخر آب کشاورزی این شهرستان غرق شد و به علت خفگی در آب جان خود را از دست داد.

ساير مطالب

محیط بان پارک ملی بمو شیراز با حمله پلنگ مجروح شد

پنج نوزاد دو قلو در یک روز در مرکز درمانی شیراز متولد شدند

تجهیزات پزشکی ضروری با ارز دولتی تامین می شود

سرعت زیاد راننده تیبا را در ساختمان فرش آباده فرو نشاند

یک مامور نیروی انتظامی در منزلش ترور شد

پیش بینی وضعیت هوای تهران و ایران برای فردا پنجشنبه 97/05/25

یک روز در تقویم ایرنا فارس به دانشگاه علوم پزشکی تعلق گرفت

واژگونی خودرو در محور فسا - داراب یک کشته برجا گذاشت

36 محصول پزشکی دانش بنیان در شیراز به مرحله تولید رسید

سونامی تعطیلی

کاهش مرگ ناشی از تصادف در فارس/ افزایش شمار قربانیان تصادفات در کشور

انعقاد تفاهم‌نامه اجرای طرح‌های اشتغالزا در فارس/ باز شدن پنجره امید به روی بیکاران

طوفان در سیستان بلوچستان ماسک هم دوایش نشد

این همه کل کل برای نصب دکل

30 هزار چاه اطراف بختگان، این تالاب را خشکاند

خاطره ای که شهردار شیراز از میزگرد ایرنا در ذهن دارد

بارورسازی ابرها، تنها یک عامل روانی

پاسخ وزیر آموزش و پرورش به پویش «فرزندت ـ کجاست؟»

خوزستان را دوباره دود هورالعظیم فرا گرفت

هزینه روادید اربعین کاهش یافت!

شهرداری شیراز پاسخگوی مشکل ترافیک ورزشگاه پارس باشد

تصادف در جاده فیروزآباد - عسلویه 12 مصدوم داشت

پیش بینی وضعیت هوای تهران و ایران برای فردا چهارشنبه 97/05/24

کمبود اعتبار تنها مشکل فراروی تامین تجهیزات مترو شیراز است

سالن غیر مجاز زیبایی در فسا پلمب شد

سالانه 6 هزار و 500 بیماری سرطان در فارس ثبت می شود

تشکیل کمپین "از خودمون شروع کنیم" در شیراز

قوانین دست‌وپا گیر کارآفرینی باید برداشته شود

پدر بی رحم از ناگفته های جنایتش پرده برداشت

خدمات رسانی ثبتی به مردم شتاب گیرد

برق طلا چشمان راننده پاکدست جهرمی را نگرفت

تامین داروی دسفرال تالاسمی ها، اکسجید در پیچ و خم اداری

اژه ای: دادگاه مفاسد اقتصادی علنی و رسانه‌ای می‌شود

هشدار وزارت بهداشت درباره موسسات اعزام دانشجو به خارج از کشور

تشکیل گاردهای حفاظت در گمرکات مرزی کشور

محاکمه تازه عروس به خاطر پرت کردن شوهر از طبقه نهم

درگیری مسلحانه 2ساعته وزارت اطلاعات با یک باند قاچاق

40 میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان جهرم نیاز است

حوادث رانندگی در فارس چهار کشته بر جا گذاشت

هشت هزار و 633 ازدواج در فارس به ثبت رسید

پرواز ابدی خلبان بالگرد اورژانس هوایی جهرم

انتخاب هیات رئیسه شورای شهر شیراز به تاخیر افتاد

پیش بینی وضعیت هوای تهران و ایران برای فردا سه شنبه 97/05/23

مجوز استقرار ایستگاه بازرسی در محور لار - جهرم گرفته شد

سومین مدرسه تابستانه مهندسی پزشکی در شیراز برگزار می‌شود

تشریح ویژه برنامه‌های دهه امامت در فارس

تصویب طرح اقتصادی باغ‌های قصردشت اشتغالزایی را به دنبال دارد

خودکشی زن تهرانی در لایو اینستاگرام

مسمومیت 53 زن در استخر نهاوند

کشف سجاده آغشته به تریاک توسط ماموران گمرک

دستگیری شهردار و 7 کارمند شهرداری زابل به جرم فساد

طرحی که از شکوفه به بهاری نکو رسید

خودروهای بدون مجوز بهداشتی حامل دام زنده در آباده توقیف شدند

توپ احیای تالاب های فارس در زمین دانشگاه

تصادف در محور کازرون به قائمیه یک کشته داشت

آسانسور و استاندارد لازم و ملزومی مغفول

برگزاری انتخابات مجمع عمومی تعاونی مرزنشینان لامرد تا دو ماه آینده

تلاش برای شناسایی زودهنگام سرطان در فارس/ سرطان‌های شایع در فارس

دختری سرطانی که تنها از زندگی یک شناسنامه و بیمه تأمین اجتماعی می خواهد

مطالعات احیای دریاچه بختگان به سرعت جمع بندی شود

معرکه ای که پسر عاشق پیشه به خاطر یک دختر در خیابان پیروزی به پا کرد

صنایع آلاینده برخی استانها برسه شهرستان فارس تاثیر منفی دارد

شوخی پسر 9 ساله جان مادر را گرفت

توضیح اژه‌ای درباره پیام ویدئویی احمدی نژاد

طرح های عمرانی فاقد پیوست زیست محیطی مجوز نمی گیرند

روحانیون فارس دست عدالت خواهی به سوی قوه قضاییه دراز کردند

تشکیل گروه اجتماعی برای نظارت خبرنگاران بر شهرداری

معطل ماندن صدها پروژه به‌دلیل نداشتن مطالعات زیست‌محیطی

پیش بینی وضعیت هوای تهران و ایران برای فردا دوشنبه 97/05/22

الگوی احیای دریاچه ارومیه برای سایر تالاب ها کاربرد دارد

رویه خدمات رسانی در بافت تاریخی شیراز اصلاح شود

رسانه ها یاور هلال احمر هستند

محموله تخم مرغ محلی از آباده به خمینی شهر برگردانده شد

کیفیت آب‌های زیرزمینی فارس در معرض تهدید است

حفظ منابع انسانی اولویت هر کشوری است

تدوین طرح مطالعاتی احیای دریاچه بختگان

پس از وحید مرادی اینبار معروف ترین سارق کیف قاپ تهران دستگیر شد

چه‌کسی نیزارهای هورالعظیم را به‌آتش می‌کشد؟

کشف حدود 2 کیلو موادمخدر از حجاج ایرانی

آخرین اخبار از پرونده تجاوز به دختران ایرانشهر

افزودن سبوس جداگانه به آرد سفید، غیر بهداشتی است

درمان در خانه ، راهکار گریزناپذیر آینده است

افزایش حمایت‌های روانی از کودکان آزاردیده با مخالفت مجلس روبرو شد

شگرد عجیب اوباش قمه‌بدست برای فرار از دست ماموران+تصاویر

دزدی های دختر مرفه و تحصیلکرده قلهک نشین!

دادستان کل کشور: اینطور نیست که موریانه فساد به بدنه نظام افتاده باشد

آسیب های اجتماعی با بخشنامه کنترل نمی شود

370 برنج احتکار شده و قاچاق در فارس کشف شد

مشاوره ازدواج در شیراز منجر به دوام زندگی مشترک شده است

تبلیغ «گز اصفهان» و «سوهان قم» ممنوع شد!

پیش بینی وضعیت هوای تهران و ایران برای فردا یکشنبه 97/05/21

حل آسیب های اجتماعی با اقدامات پراکنده ممکن نیست

جذب کارورز ،کارفرمایان را از پرداخت حق بیمه معاف می کند

منطقه بهرام گور خط قرمز سازمان حفاظت محیط زیست است

طلاق صوری، راهی جدید برای کسب درآمد؟

80 هزار بازدید بهداشتی از مراکز تولید مواد غذایی/ تعطیلی 88 واحد

10 تیم از بسیجیان به اردوی جهادی اعزام شدند

نوجوان آباده ای با اهدای عضو به 6 نفر زندگی دوباره بخشید

سازگاری با کم آبی مهمترین راهکار خروج از خشکسالی است

سلامت مردم تنها خط قرمز متولیان بهداشت است

تقاضای اجرای حکم محارب برای متجاوز به 14 زن و دختر

برنامه خاموشی امروز تهران اعلام شد+جدول

امام جمعه شیراز: منتظر مشاهده آثار مبارزه با فساد هستیم

کارخانه مواد شیمیایی درشهرک صنعتی شیراز آتش گرفت

مثلث زیارتی مشهد، قم و شیراز تشکیل شود

پایان 12 سال زندگی مخفیانه یک قاتل

8سال زندان، شلاق و انفصال دائم از کار برای یک مدیرکل

سازمان های مردم نهاد برای حل مسائل انگیزه بالایی دارند

سخنی که موجب رنجش خبرنگاران شد

ورودی های دریاچه سد سلمان فارسی جهرم را بستند

برگزاری شانزدهمین اجلاس مجمع خیرین تامین سلامت در شیراز

بیش از 16 میلیارد ریال کالای قاچاق در فارس کشف شد

واژگونی خودرو در اقلید یک قربانی و پنج مصدوم داشت

صدور پروانه ساخت در ارتفاعات شیراز ممنوع شود

برخی دستگاه های اجرایی فارس بدهی کلانی به اوقاف دارند

بازداشت 3 متهم در پرونده فوت دانش آموزان یزدی در گرجستان

ساعات جدید کاری ادارات در تهران تا پایان مردادماه اعلام شد

پیش بینی وضعیت هوای تهران و ایران برای فردا جمعه 97/05/19

دولت بتنهایی از عهده هزینه های درمان بر نمی آید

آلودگی میکروبی،فروشگاه های معروف خوراکی شیراز را تعطیل کرد

رفع مشکلات روستاهای حاشیه شیراز نیازمند تلاش جدی است

درآمدهای پایدار شهرداری شیراز کمتر از هزینه های جاری است

تشریح دلایل تعطیلی بستنی‌فروشی‌های معروف در شیراز/ نمونه‌ی مثبت میکروبی علت اصلی تعطیلی‌ بوده است

پایان‌نامه منتخب شهرداری کرج باطل شد

شورا به‌دنبال احقاق حقوق فروش رفته‌ی شیراز است

افزایش آمار محبوس شدن در آسانسور به علت قطعی برق

یک هشدار جدی و خطرناک؛ چند سال دیگر آب ایران تمام می شود؟

مسمومیت 10 دختر با گاز کلر در قم

جزییات تکان دهنده از اردوی مرگ دانش آموزی به گرجستان

مسئولان به داد مردم برسند؛ ظرفیت کمیته امداد تکمیل است

مکمل‌های دارویی ارز 4200 تومانی نمی‌گیرند

بیش از یک تن مواد مخدر در فارس کشف شد

پیش بینی وضعیت هوای تهران و ایران برای فردا پنجشنبه 97/05/18

خبر ابتلای 78 نفر به ایدز در یکی از روستاهای چابهار تکذیب شد

وکیل «محمد ثلاث» آزاد شد

سلاح استفاده شده در قتل «اوتادی» جنگی بوده است

جزئیات تازه از پرونده متجاوز به 86 پسر نوجوان

کتاب نویسندگان جهرمی درباره مالاریا منتشر شد

تصادف در محور نی ریز - سیرجان 2 کشته در پی داشت

کشف 1400 کیلوگرم موادمخدر در فارس

موانع اجرای طرح‌های عمرانی فارس برطرف می‌شود

اعتماد حلقه‌ی گم‌شده‌ی ارتباط رسانه و مردم

170 مصدوم بر اثر وقوع طوفان شدید در سیستان و بلوچستان

3 کشته در اثر انفجار مهیب در مجتمع ورزشی خیابان سئول

چه بر سر «ژیوار» 6 ساله بینوا آمد؟+جزییات ماجرا

قتل یک استاد دانشگاه با چاقو

جسد مریم فرجی اصلا سوخته نبود+جزییات ماجرا

آخرین خبر از وضعیت سلامت تنها پلنگ ایرانی باغ وحش مشهد

دستور ویژه دادستان برای دستگیری قاتل اوتادی

استاندارد تهران: سوسیس و کالباس این برند را هرگز نخرید