آخرین اخبار

اقتصادي

برپایی همزمان نمایشگاه های گل و لوازم آرایشی در شیراز

فارس آنلاین - شیراز- سیزدهمین نمایشگاه گل و گیاه، گیاهان دارویی و تجهیزات گلخانه‌ای همزمان با نوزدهمین نمایشگاه تخصصی آرایشی و بهداشتی، پوست، مو، زیبایی، صنایع سلولزی، شوینده‌ها و پاک کننده‌ها شامگاه سه‌شنبه با حضور مسئولان استانی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس گشایش یافت.

اجرای مقررات ملی ساختمان نیازمند متولی مشخص است

فارس آنلاین - شیراز- رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: اجرای مقررات ملی ساختمان نیازمند یک متولی مشخص و در عین حال همکاری و همراهی تمامی مجموعه های مرتبط با امر ساختمان سازی است.

صدور 45 سند مالکیت برای اماکن مذهبی شیراز

فارس آنلاین - مدیر بنیاد مسکن شهرستان شیراز گفت: 45 سند مالکیت برای مساجد، حسینیه‌ها و اماکن مذهبی در این شهرستان صادر شده است. ...

آغاز نوسازی و بهسازی بافت فرسوده جهرم

فارس آنلاین - رئیس اداره عمران و بهسازی راه و شهرسازی فارس گفت: نوسازی و بهسازی بافت فرسوده‌ی شهر جهرم با اولویت سکونتگاه‌های غیر رسمی آغاز شد ...

پلمپ مرکز فروش نهال آلوده در جهرم

فارس آنلاین - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جهرم از تعطیلی مرکز فروش نهال‌های آلوده در بخش خفر این شهرستان خبر داد. ‌محمدرضا شهابی در ...

دستگاه های اجرایی برای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش بیشتری داشته باشند

فارس آنلاین - شیراز- استاندار فارس، اقدامات انجام شده در حوزه اقتصاد مقاومتی در 2 مجموعه آب منطقه ای و راه و شهرسازی استان را نسبتا مطلوب توصیف کرد و گفت: امیدواریم در ماه های پایانی سال کوشش بیشتری شود تا تکالیف و اهداف تعریف شده در حوزه اقتصاد مقاومتی محقق شود.

بیش از 6 هزار چاه غیر مجاز در فارس پُر شده است

فارس آنلاین - شیراز- مدیر عامل شرکت آب منطقه ای فارس گفت: از سال 92 تاکنون 6 هزار و 263 حلقه چاه غیر مجاز و فاقد پروانه بهره برداری در نقاط مختلف این استان پُر شده است.

کاهش 23 درصدی عوارض ساختمانی در شیراز

فارس آنلاین - معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز گفت: تخفیف 23 درصدی عوارض ساختمانی در شیراز تا پایان امسال برای متقاضیان اعمال می‌شود. ...

مصلحت اندیشی ها ترمز اجرای کامل طرح تعادل بخشی منابع آب دراستان فارس

فارس آنلاین - شیراز - حدود 2 ماه تا پایان سال مانده و قرار بوده دو هزار و 500 حلقه چاه غیرمجاز آب در استان فارس امسال پر شود که از این مقدار حدود 675 حلقه چاه آب در سال جاری پرشده و دلیل این نقصان ، مصلحت اندیشی ها عنوان شده است.

معرفی بیش از 2 هزار واحد تولیدی صنایع دستی در فارس برای دریافت تسهیلات

فارس آنلاین - شیراز- معاون هنرهای سنتی و صنایع دستی استان فارس گفت: از ابتدای سال 96 تا کنون، 2 هزار و 50 واحد تولیدی صنایع دستی زیر عنوان مشاغل خانگی برای دریافت تسهیلات به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شدند.

سرمایه گذاران در شهرک صنعتی زرین دشت از مشوق های ویژه برخوردار می شوند

فارس آنلاین - شیراز- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: با هدف ایجاد اشتغال و رونق تولید در شهرک صنعتی زرین دشت، سرمایه گذارانی که در این شهرک مبادرت به سرمایه گذاری کنند از مشوق های ویژه برخوردار می شوند.

بررسی مشکلات بیش از یک هزار واحد تولیدی فارس در کارگروه رفع موانع تولید

فارس آنلاین - شیراز- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس، با اشاره به تشکیل 176 جلسه کارگروه رفع موانع تولید در این استان گفت: در این نشست ها مسایل و مشکلات یک هزار و 141 واحد تولیدی و صنعتی مورد بررسی قرار گرفت.

میزگرد ایرنا/ بیم و امید صنعت فارس

فارس آنلاین - شیراز - این روزها خبرهای نویدبخش از صنعت استان فارس همانند از سرگیری خط تولید کارخانه های قدیمی و با سابقه مانند آرد دادلی، کاشی حافظ و ... شنیده می شود.

جلوی خروج منابع درآمدی فارس باید گرفته شود

فارس آنلاین - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان فارس اعتقاد دارد که با همراهی تمام دستگاه‌های اجرایی باید جلوی خروج منابع درآمدی فارس از این ...

رئیس اتاق بازرگانی شیراز: به وظیفه مشورتی خود عمل می کنیم

فارس آنلاین - شیراز- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس گفت: اتاق تا مقطعی آنگونه که باید به وظیفه مشورتی خود در قبال دستگاه های دولتی عمل نمی کرد اما امروز به این وظیفه به خوبی عمل می کند.

بهره گیری از متخصصان برای اثربخشی جلسات شورای گفت و گو/ ورود به موضوع بحران آب

فارس آنلاین - شیراز- شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی در سطوح ملی و استانی در کشور فعال است، شورایی که به گفته معاون اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز از نظر و دیدگاه کارشناسی متخصصان برای تعیین دستورکار جلسات آن در استان فارس بهره گرفته می شود تا این جلسات اثربخشی لازم را داشته باشد.

نیازمند ارتقای نشان های تجاری ایرانی در سطح بین الملل هستیم

فارس آنلاین - شیراز- معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه تجارت ایران گفت: در مسیر دستیابی به رونق اقتصادی، نیازمند ارتقای نشان های تجاری ایرانی در سطح بین الملل هستیم که جز با عزم ملی و هم افزایی تلاش های بخش های دولتی و خصوصی محقق نمی شود.

رشد 20 درصدی صادرات صنایع غذایی کشور

فارس آنلاین - شیراز- مدیرکل دفتر صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: صادرات صنایع غذایی کشور در هشت ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال 20 درصد افزایش یافت.

تاکید معاون وزیر راه و شهرسازی بر تکمیل گام پایانی مسکن مهر صدرا

فارس آنلاین - شیراز- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید بر شتاب بخشی به تکمیل طرح `بناسازان رمضان` به عنوان آخرین طرح باقیمانده مسکن مهر شهر جدید صدرا تاکید کرد.

قیمت تمام شده، چالش اصلی بازار داخل است

فارس آنلاین - شیراز- مدیر کل صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: امروز قیمت تمام شده چالش اصلی در حوزه بازار داخل است و همین قیمت تمام شده است که باعث وفاداری یا عدم وفاداری مشتری خواهد شد.

راه اندازی مرکز تبادل فناوری، زمینه ساز انتقال دانش روز به استان فارس است

فارس آنلاین - شیراز- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس گفت: راه اندازی مرکز تبادل فناوری و استانداردسازی اتاق شیراز، زمینه ساز حل مشکلات بنگاه های اقتصادی استان فارس در حوزه انتقال فناوری و تبادل آن و همچنین مجهز شدن این بنگاه ها به دانش روز است.

استاندارد نقشه‌ی راه است

فارس آنلاین - مدیرکل استاندارد فارس اعتقاد دارد استاندارد نقشه راه در تمام فعالیت‌ها خصوصا در مباحث اقتصادی و تولیدی محسوب می‌شود و فعالیتی که ...

افزایش درآمد های عمومی استان فارس در سال جاری

فارس آنلاین - شیراز - مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان فارس اعلام کرد:‌در هشت ماه امسال 11هزار 965 میلیارد ریال درآمدهای عمومی استانی از منابع مختلف وصول شده که با توجه به سهمیه مصوب، 4 دهم درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش دارد.

حوزه‌ی گردشگری نیازمند اقدامات ماندگار است

فارس آنلاین - معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز با بیان اینکه امروز شیراز میراث‌دار اقدامات گذشتگانی است که بناها و آثار ارزشمندی در این شهر ...

مردم شهرستان های جنوب غربی فارس از جاده های ایمن برخوردار می شوند

فارس آنلاین - شیراز- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: با اجرای 2 طرح راه سازی در جنوب غرب استان فارس، مردم شهرستان های فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین از راه و جاده های ایمن برخوردار می شوند.

حمایت دستگاه قضایی از تعالی اقتصادی فارس

فارس آنلاین - معاون قضایی و برنامه ریزی دادگستری کل استان فارس گفت: قوه قضاییه ظرفیت های مناسبی برای حمایت از فعالان و فعالیت‌های حوزه‌ی اقتصاد ...

برگشت آرامش به بازار تخم مرغ در فارس

فارس آنلاین - شیراز- قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ اوایل دی در شیراز به 8 هزار و 100 تومان رسید که نسبت به یک ماه و نیم پیش از آن حدود 1900 تومان افزایش نشان می داد اما با تصمیمات گرفته شده به نرخ قبل یعنی هر کیلوگرم 6 هزار و 200 تومان رسید.

صف پشت در

فارس آنلاین - روزنامه افسانه چاپ شیراز در شماره 3490 یادداشتی با عنوان `صف پشت در` منتشر کرده است.

کاهش قیمت تخم‌مرغ و محصولات لبنی در فارس

فارس آنلاین - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس معتقد است که قیمت تخم‌مرغ و محصولات لبنی در استان فارس با توجه به اقدامات ...

تعادل بخشی عرضه و تقاضای تخم مرغ و کنترل قیمت آن برای مصرف کنندگان در اولویت اصلی ستاد تنظیم بازار استان باشد

فارس آنلاین - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: با توجه به تولید 47000 تن تخم مرغ در سال و مصرف سالانه 48000 تن در استان ستاد تنظیم بازار می بایست با برنامه ریزی در بازه های مختلف زمانی این کمبود را مرتفع و تعادل را در بازار استان ایجاد نمایند.

زنان کارآفرین مشمول سیاست های دولت هستند

فارس آنلاین - مشاور امور بانوان و خانواده معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، با اشاره به اینکه زنان کارآفرین مشمول سیاست های تشویقی دولت خواهند شد، ...

معاون استانداری فارس: دستگاه های اجرایی قانون حمایت از توسعه مناطق روستایی استان را اجرا کنند

فارس آنلاین - شیراز- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: تمام دستگاه های دولتی و خصوصی استان مکلف هستند آیین نامه های قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی را اجرا کنند.

هرکیلوگرم تخم مرغ درشیراز6 هزارو 200 تومان/ کاهش قیمت نسبت به قبل

فارس آنلاین - شیراز- رئیس تنظیم بازار جهاد کشاورزی فارس گفت: قیمت تخم مرغ که طی دوهفته گذشته افزایش یافته بود اینک در بازار خرده فروشی شیرازهر کیلوگرم 6 هزار و 200 تومان است که نشانگر کاهش قیمت نسبت به زمان یاد شده است.

تعمیرات کارخانه پشم شیشه شیراز هر چه زودتر پایان یابد

فارس آنلاین - شیراز- استاندار فارس با اشاره به اینکه محصولات کارخانه پشم شیشه شیراز دارای بازار مناسب فروش است، گفت: تعمیرات این واحد تولیدی باید هر چه زودتر پایان یابد زیرا توقف در تولید موجب از دست دادن بازار محصولات خواهد شد.

صدور اولین محموله پسته فارس به روسیه

فارس آنلاین - مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از صدور اولین محموله پسته تولیدی فارس به کشور روسیه خبر داد. به ...

فارس در آستانه جذب یک میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی

فارس آنلاین - شیراز - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان فارس گفت: در 9 ماه امسال 853 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در این استان جذب شده و با تداوم روند کنونی، حجم این سرمایه گذاری ها از یک میلیارد دلار در سال جاری نیز بیشتر خواهد شد.

ایجاد اشتغال در فارس را باید در حوزه گردشگری جست و جو کرد

فارس آنلاین - شیراز- مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس گفت: با توجه به خشکسالی سال های اخیر در فارس و از بین رفتن فرصت های اشتغال در بخش کشاورزی، ایجاد اشتغال را باید در حوزه گردشگری و با ایجاد رونق در این بخش جست و جو کرد.

آغاز به کار سه نمایشگاه تخصصی حوزه صنعت در شیراز

فارس آنلاین - شیراز- سه نمایشگاه در حوزه صنعت شامل، سیزدهمین نمایشگاه صنعت آب و برق، هفتمین نمایشگاه تخصصی صنعت، اتوماسیون و ماشین آلات صنعتی و همچنین هفتمین نمایشگاه تخصصی معدن، سنگ، ماشین آلات عمرانی و راهسازی در محل نمایشگاه های دائمی بین الملی فارس در شیراز گشایش یافت.

استاندار فارس: راه آهن این استان با تبدیل شدن به کانون حمل بار رونق می گیرد

فارس آنلاین - شیراز- استاندار فارس گفت: راه آهن این استان با تبدیل شدن به کانون بار رونق می گیرد و سیلوی مکانیزه گندم در ایستگاه سیوند مرودشت که امکان جا به جایی 300 هزار تن بار در سال را ایجاد می کند، نخستین گام به سوی رونق حمل و نقل ریلی این استان است.

سرمایه گذاران فارس را به سوی سرمایه گذاری در حوزه فناوری هدایت کنیم

فارس آنلاین - شیراز- نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز با اشاره به اینکه در جهان امروز فناوری اطلاعات از بخش های مهم حوزه اقتصاد است گفت: با توجه به این مهم و اینکه صادرات حوزه فناوری با درآمدزایی و سودآوری بالایی همراه است، باید سرمایه گذاران در این استان را به سوی سرمایه گذاری در این حوزه هدایت کنیم.

سرمایه گذاری خارجی در فارس تاکنون 300 میلیون دلار بیشتر از پیش بینی ها بوده است

فارس آنلاین - شیراز- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: سهمی که امسال سازمان سرمایه گذاری و کمک های فنی و اقتصادی ایران برای جذب سرمایه خارجی در این استان پیش بینی کرده رقم 555 میلیون دلار است اما جذب سرمایه خارجی تاکنون 300 میلیون دلار بیشتر از این پیش بینی بوده است.

تقویت صادرات فارس در گرو حمایت بخش دولتی از صادر کنندگان است

فارس آنلاین - شیراز- نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز گفت: تقویت و گسترش صادرات استان فارس در گرو حمایت بخش دولتی و دستگاه های اجرایی ذی ربط از صادرکنندگان بخش خصوصی است.

سد نرگسی وفرایند های توسعه درجنوب غرب فارس

فارس آنلاین - شیراز - استاندار فارس دوشنبه از مراحل اجرایی سد نرگسی در شهرستان کازرون بازدید کرد که این سد با تامین آب مورد نیاز شرب، کشاورزی ، محیط زیست و صنعت نقشی راهبردی در توسعه منطقه ای شهرستان های کازرون و فراشبند و مناطق جنوب غرب فارس دارد.

سد نرگسی برای اتمام مراحل ساخت نیاز به بیش از 1400 میلیارد ریال اعتبار دارد

فارس آنلاین - شیراز - مدیر عامل شرکت آب منطقه ای فارس با بیان اینکه مهمترین مشکل اجرایی سد نرگسی تامین اعتبار است گفت : این طرح اکنون 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برا ی اتمام مراحل تکمیل نیاز به 1400 میلیارد ریال اعتبار دارد.

صدور گواهینامه استاندارد برای یک هزار تن کالای صادراتی در فارس

فارس آنلاین - شیراز- مدیر کل استاندارد فارس گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 240 فقره گواهینامه استاندارد برای یک هزار تن کالای صادراتی از سوی نمایندگی این اداره کل در گمرک این استان صادر شده است.

لزوم تقویت جایگاه مهندسان در جامعه

فارس آنلاین - استاندار فارس اعتقاد دارد كه تقویت جایگاه مهندسان در جامعه و آگاه‌سازی افراد نسبت به اهمیت و ضرورت فعالیت مهندسان نخستین گام در ...

چشم پوشی برواقعیت ها وتخریب دولت به منافع ملی ضربه می زند

فارس آنلاین - شیراز- استاد دانشگاه شیراز گفت: وضع اقتصادی کشور برای نخبگان روشن است ولی برخی از آنان بر واقعیت ها چشم می بندند و دست به تخریب دولت می زنند که این روش سرانجام موجب اختلال در منافع ملی می شود.

انتظار اقدام خلاف قانون از بانکها نداریم

فارس آنلاین - استاندار فارس با بیان اینکه نقش بانک‌ها در رونق اقتصادی استان موثر است گفت: انتظار خلاف قانون از هیچ یک از بانک‌ها و دستگاه‌های ...

تخفیف 10 درصدی قیمت زمین شهرک های صنعتی فارس برای شرکت های دانش بنیان

فارس آنلاین - شیراز - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: شرکت های دانش بنیان علاقه مند به سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی این استان از تخفیف 10درصدی در قیمت واگذاری زمین بهره مند می شوند.

جمعی از کارکنان کارخانه آ . اس شیراز خواهان پرداخت مطالباتشان شدند

فارس آنلاین - شیراز- حدود 25 نفر از کارکنان اخراجی کارخانه آ. اس شیراز برای مطالبه حقوق معوق خود، روز پنجشنبه در مقابل استانداری فارس حضور یافتند و خواستار رسیدگی مسئولان ذی ربط به این موضوع شدند.

اخبار خواندنی

باید به اتهامات پاسخ داد تا چهره زیست محیطی فارس تخریب نشود

افزایش بهای تخم مرغ ناشی از گران شدن خوراک طیور است

سود حاصل از بهره برداری از معادن فارس باید به رونق اقتصادی استان کمک کند

پروژه‌های شهرداری باید پیوست اقتصادی داشته باشد

شیراز الگوی تعامل در هوشمندسازی شهر است

هیچ مجوز معدنی برای منطقه‌ی قلات صادر نكرده‌ایم/ منتظر نهایی شدن مطالعات منطقه‌ی بهرام گور هستیم

انرژی‌‌های تجدید پذیر مبحث مورد علاقه‌ی سرمایه‌گذاران خارجی است

مركز تبادل تكنولوژی در اتاق بازرگانی شیراز آغاز به‌كار كرد

حذف جدول شماره 17 بودجه 97 با هدف شفاف سازی انجام شد

عضو اتاق بازرگانی شیراز:قوانین حوزه معدن شفاف سازی شود

مطالبه‌ی بخش خصوصی اجرای صحیح قانون است

بندر دیر به‌عنوان مبدا صادرات كالاهای فارس به قطر انتخاب شده است

تاکنون 51 درصد بودجه شهرداری شیراز محقق شده است

خیران لامردی از فرصت های سرمایه گذاری در بخش کشاورزی بهره گیرند

بررسی مشکلات بیش از یک هزار واحد تولیدی فارس در کارگروه رفع موانع تولید

مدل پژوهشی جامع صادرات استان فارس تدوین می‌شود

جوابیه‌ی پشتیبانی امور دام به گزارش ذرت‌كاران زیر تیغ ...

برگه زردآلو با نشان `لی لی ترش` مصرف نکنید

نماینده مجلس: تمرکززدایی و شفافیت اعتبارات از مزیت های بودجه 97 است

ساماندهی روستاهای حاشیه شیراز یک ضرورت انکار ناپذیر است

راه عامل توسعه‌ی پایدار و ساخت آن ضرورت است

جذب 855 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در فارس در هشت ماه نخست امسال

اتصال شهرک صنعتی بوانات فارس به شبکه سراسری گاز

پیگیری اجرای بسته های رونق تولید واشتغال در فارس

یكپارچه‌سازی نرم‌افزار پرداخت عوارض خودرو در فارس

استاندار فارس: مدیران عملکرد جزیره ای را کنار بگذارند

نماینده مجلس: لایجه بودجه 97 بیانگر نگاه مثبت دولت به اشتغال و حقوق شهروندی است

احیای 67 هکتار از جنگل‌های سوخته پاسارگاد

باغ‌های قصردشت شیراز را حفظ می‌كنیم

اصلاح فرهنگ ترافیکی نیازمند نگرشی جدید است

نماینده شیراز:بخش خصوصی دولت را درعبور از مشکلات یاری کند

استاندار فارس:برای ورود سرمایه گذارهمواره آمادگی داشته باشید

صدور مجوز سرمایه گذاری با ایجاد پنجره واحد سرمایه گذاری سرعت می گیرد

رفع مشکل 40 واحد تولیدی با اجرای مصوبات کمیسیون حمایت قضایی اتاق شیراز

برنامه های اشتغال زایی درروستاهای فارس/ دادن تسهیلات،راه اندازی صنایع تبدیلی و تعاونی

آغاز به کار دو نمایشگاه ساختمانی در محل دائمی نمایشگاه‌های شیراز

طرح نظارتی ویژه بازار در آستانه شب یلدا

رفع مشكلات حقوقی 40 واحد تولیدی و تجاری در فارس

اشتغال در مناطق روستایی توسعه می‌یابد

برگزاری اولین نشست ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی فارس

نیروگاه جهرم با سرمایه‌گذاری 10 میلیون یورویی احداث می‌شود

اختصاص مشوق های سرمایه گذاری به سرمایه گذاران در شهرک صنعتی گراش

تسریع در اجرای احكام مسدود شدن چاه‌های غیرمجاز فارس

هفت هزار تن هندوانه خنج راهی بازار شب یلدا شد

طی نامه‌ای خطاب به رییس‌جمهوری انجام شد؛ پیشنهادهای رجبی در خصوص بهبود ساخت و ساز در كشور

طی نامه‌ای خطاب به رییس‌جمهوری انجام شد؛ پیشنهادهای رجبی در خصوص بهبود ساخت و ساز در كشور

پلمپ 2 كارگاه تولید میلگرد و نبشی در شیراز/ مراقب ترازوهای تقلبی چینی در بازار باشید

فرایند پُرکردن چاه های غیرمجاز به دشت قره باغ شیراز رسید

آمادگی کره ای ها برای ساخت نیروگاه خورشیدی در فارس

طرح ممیزی املاك باید در تمام مناطق شهرداری شیراز اجرا شود

کمبود بذر گندم در فارس شایعه است

نظارت بر بازار شب یلدا در شیراز تشدید می شود

مراکز خدمات کشاورزی فارس، مشکلات بهره برداران را پیگیری کنند

احتمال افزایش پروازها از فرودگاه جهرم

راه و شهرسازی فارس مقام نخست كشور را كسب كرد

پدیده ای به نام فروش وانتقال غیرمجاز آب در استهبان

پروژه‌های عمرانی شیراز براساس اولویت تكمیل می‌شود

یک مدیرکارخانه پشم شیشه شیراز:‌انتقال این کارخانه تا پایان امسال مقدور نیست

جذب 855 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در فارس در سال 96

استاندار فارس: ساخت شهرک نیروگاهی در گراش در دستور کار قرار گیرد

سیاست شهرداری شیراز پرداخت بدهی‌ها در كمترین زمان است

تولید سالانه 1.5 میلیون تن انواع مركبات در جهرم

استاندار فارس: باید برای توسعه‌ی راه‌ها تلاش بیشتری كرد

رئیس سازمان برنامه و بودجه فارس: طرح آمایش سرزمین نگاه کلی به توسعه استان دارد

اختصاص مشوق‌های ویژه برای سرمایه‌گذاری در شهرك صنعتی لامرد

طرح جمع آوری میوه ارس برای جوانه دار کردن بذر در استهبان آغاز شد

زمین های محیط زیست از متصرفان در استهبان پس گرفته شد

آمادگی شرکت چینی برای تامین مالی و اجرای پروژه های سرمایه ‌گذاری در فارس

یکی از عوامل آتش سوزی جنگل‌های پاسارگاد حذف شد

استاندار: فارس از استان های پیشرو در اجرای طرح های اشتغالزایی است

ربیعی: سیاستگذاری های دولت در جهت بهبود وضع عامه مردم در درازمدت است

اعطای مشوق های سرمایه گذاری به سرمایه گذاران در شهرک صنعتی پاسارگاد

فارس در اعتبارات هزینه ای استانی لایحه بودجه سال 97 در کشور جایگاه سوم را دارد

افتتاح یکی از جامع ترین مراکز خیریه کشور در داراب با حضور وزیر تعاون

استاندار فارس: بخش خصوصی مکمل اعتبارات اشتغالزایی است

اختصاص 32 هزار میلیارد تومان تسهیلات برای اجرای طرح های اشتغال فراگیر و روستایی

خشکسالی بخش کشاورزی را در برخی از شهرستان های فارس تعطیل کرده است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد شیراز شد

تسهیلات ارزان قیمت مسیر اشتغال را منحرف می کند

ربیعی: عزم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در فقرزدایی جدی است

فرمانداراستهبان: برای سرمایه گذاری، قانون را نشکنیم، خم کنیم

شناسایی وشفاف سازی درآمدهای پنهان به نفع اقتصاد است

تحول حوزه‌ی گردشگری شیراز طی 4 سال آینده

سرمایه‌گذاری در زیر ساخت‌های حمل و نقل نیرو محرکه‌ی توسعه است

فاز اول تقاطع شهید رودکی شیراز بهار 97 افتتاح می‌شود

پخش هلكوپتری پول در كارگروه‌ها حلال مشكل اقتصاد نیست

تسهیلات ارزان‌قیمت در اشتغال انحراف ایجاد می‌کند

برای ایجاد اشتغال 42 هزار میلیارد تسهیلات در نظر گرفته شده است

تمرکز زدایی ویژگی مهم بودجه 97 است/ رتبه سوم فارس در سهم اعتبارات استانی

اهلیت افراد در پرداخت تسهیلات اشتغال مولفه‌‌ای مهم است

امحای فقر مطلق و اشتغال فراگیر در دستور کار وزارت کار است

وزیر تعاون در راه فارس

حمایت از سرمایه گذاری در حوزه حمل و نقل ریلی فارس

استاد دانشگاه مرمره ترکیه: فرش ایران در جایگاه برتر دنیا قرار دارد

دایر شدن پروازهای جهرم به تهران/ هواپیمای ATR ایمن است

پرداخت فقط 5 درصد حق انتفاع زمین،یکی از مشوق ها برای سرمایه گذاران صنعتی در جهرم

تغییرات در شهرداری شیراز به نفع شهروندان است/ بدهی 252 میلیارد تومانی به پیمانكاران

رفع مشکل آنتن دهی تلفن همراه درفارس تا پایان امسال

آسیب‌پذیری 45 درصد فارس در برابر حوادث طبیعی

قبل از خرید یا اجاره املاك از سلامت كنتورهای برق مطمئن شوید

سال آینده انتظار وضعیت بهتری را به لحاظ اعتبارات داریم

افزایش سهم اعتبارات استانی در لایحه‌ی بودجه 97

تاکید استاندار فارس بر تسریع ساخت ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه شیراز

جذب اولین سرمایه‌گذار خارجی در جهرم

نیروگاه برق جهرم پایان 97 كامل می‌شود

ترمینال بین‌المللی فرودگاه شیراز سال 97 افتتاح می‌شود

مالکان مجتمع مسکونی 646 واحدی گلدشت معالی آباد شیراز حمایت مسئولان را خواستار شدند

بدهی 500 میلیارد تومانی شهرداری شیراز بابت فروش اوراق مشارکت مترو

نوبخت: اختصاص 110 هزار میلیارد تومان به طرح های عمرانی در بودجه سال 97

شرکت بلغارستانی برای منطقه ویژه اقتصادی جهرم نیروگاه خورشیدی می سازد

خروج شهرستان کازرون از بن بست با تکمیل تونل محرم

برداشت تـُرب 8 کیلوگرمی در شهرستان نی ریز

خروج شهرستان کازرون از بن بست با تکمیل تونل محرم

ورود موفقیت آمیز به بازارهای رقابتی، نیاز به آموزش تولیدکنندگان دارد

تقویت ارزش هویتی فرش فارس در گرو ایجاد یک مرکز واحد است

خرید بیش از 941 هزار تن گندم تضمینی از کشاورزان فارس

بهداشت محیط داراب سه واحد صنفی متخلف را بست

اختصاص مشوق‌های سرمایه‌گذاری برای شهرک‌های صنعتی فارس

دور ریز غذای مردم ایران معادل 60 درصددرآمد نفتی کشور است

هوشمند سازی حمل و نقل عمومی در دستور کار سازمان راهداری است

برنامه ریزی برای افزایش 750 هکتاری نخلستان ها در جهرم

استاندار فارس: اعتبارات حوزه اشتغال با دقت نظر هزینه شود

ارتقای جایگاه صنایع معدنی در اقتصاد ملی از اهداف شورای معادن فارس است

پرداخت تسهیلات 20 میلیارد ریالی به طرح های اشتغالزایی روستایی

معاون استانداری فارس: امید به توسعه را باید در حوزه بانوان دنبال کرد

رئیس اتاق بازرگانی شیراز: موانع کارآفرینان رفع شود

ارسال 900 تن گندم با راه آهن برای اولین بار در فارس

استاندار: سهم اقتصاد فارس از معادن استان باید افزایش یابد

مجلس از تامین اعتبار برای تکمیل بزرگراه کوار- فیروزآباد حمایت کند

جای رشد و توسعه در ایران عوض شده است

شهردار به جای اقتصاد شهرداری به رونق اقتصاد شهر توجه کند

برگزاری همایش ملی زنان و توسعه در شیراز

جهرم شهر پایلوت هوشمندسازی آبیاری باغ‌ها می‌شود

ذرت کاران زیر تیغ شرکت پشتیبانی امور دام

نیمی از واحدهای مسكونی روستایی در فارس مقاوم‌ نیست

استاندار فارس دستگاه های اجرایی را به حمایت از یک واحد تولیدی فراخواند

مسافران پرواز تهران - یاسوج از راه زمینی به یاسوج فرستاده شدند

مجالی برای پرداختن به اشتباهات گذشته نداریم

تزریق 10 میلیارد تومان به پروژه خط دوم قطار شهری شیراز

رشد 15 درصدی اعتبارات شیراز

ورود سامانه کم بارش به فارس/ کازرون رکورددار بارش در روزهای بدون باران آباده

اعلام آمادگی سرمایه گذار خارجی برای احداث نیروگاه 650 مگاواتی کازرون

قصه‌ی پر غصه‌ی نان و كیفیت

سرمایه گذاران در شهرک صنعتی مُهر از تخفیف 80 درصدی زمین برخوردار می شوند

تلاش وزارت صنعت، معدن و تجارت برای ایجاد توازن در صادرات سنگ آهن و واردات فولاد

سردار حزنی: عشایر نقش موثری در شکل گیری اقتصا مقاومتی دارند

نان فعلا در فارس گران نمی‌شود

احیای 54 هکتار از جنگل های پاسارگاد آغاز شد

نخستین نشست تخصصی آینده پژوهی شغلی در شیراز برگزار شد

نماینده لامرد و مهرفارس:در آزمون استخدامی وزارت نفت، این دوشهرستان هم بومی عسلویه محسوب شوند