پایگاه خبری تحلیلی پیام فارس

آخرين مطالب

اقتصادي

معاون استاندار فارس: فسا قابلیت تبدیل به یک شهرصنعتی را دارد

پیام فارس- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا گفت: کارخانه های فولاد و واحدهای تولیدی و صنعتی دیگری که در سطح شهرستان فسا در حال ساخت است قابلیت تبدیل شدن این شهرستان به عنوان یک نقطه صنعتی را محقق می سازد.

ملخ های صحرایی به اراضی کشاورزی فارس وارد نشده است

پیام فارس- مدیر حفط نباتات سازمان جهاد کشاورزی فارس گفت: ملخ های صحرایی که به برخی مناطق این استان هجوم آورده اند هنوز به اراضی کشاورزی وارد نشده و مبارزه با آنها در اراضی منابع طبیعی در حال انجام است.

1615 فقره مجوز تاسیس واحدهای صنعتی سال 97 در فارس صادر شد

پیام فارس - شیراز- سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: یک هزار و 615 فقره مجوز تاسیس واحدهای صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری افزون بر 135هزار میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای بیش از 25 هزار نفر، سال 97 در فارس صادر شد.

175 شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه کشاورزی فارس گردهم می آیند

پیام فارس - شیراز- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی، ماشین آلات، نهاده ها و آبیاری این استان، بیست و هفتم فروردین ماه جاری با حضور 175شرکت داخلی و خارجی در شیراز برگزار می شود.

مدیرعامل بنیاد برکت: 15هزار طرح اشتغالزا را اجرایی می کنیم

پیام فارس - شیراز- مدیرعامل بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: این بنیاد برای سال 98 اجرای 15هزار طرح اشتغالزا را در قالب طرح های اجتماع محور، تسهیلات محور و بنگاه محور، هدف گذاری کرده است.

رئیس اتاق بازرگانی فارس: رونق تولید نیازمند حذف موانع است

پیام فارس - شیراز- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس، با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال رونق تولید از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: این رونق نیازمند، کمک به این حوزه و حذف و یا کاهش موانع فراروی آن است.

دژگاه فارس، ایستگاه پرورش شترهای سرمایه گذار خارجی

پیام فارس - شیراز- قطار شترها که با قطار شایعات همراه بود سرانجام پس از 10 ماه در ایستگاه دژگاه شهرستان فراشبند فارس مستقر و مشخص شد این گله حیوانات مقاوم برای پرورش در قالب سرمایه گذاری خارجی وارد این استان شده است.

معاون وزیر جهاد کشاورزی: روند پرداخت تسهیلات برای ایجاد گلخانه آسان شود

پیام فارس - شیراز- معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور باغبانی گفت: با توجه به اینکه راه اندازی گلخانه ها نقش موثری در صرفه جویی و افزایش بهره وری آب در حوزه کشاورزی دارد باید روند پرداخت تسهیلات به متقاضیان ایجاد گلخانه در مناطق مختلف کشور، آسان شود.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی: مشوق کشت گلخانه ای هستیم

پیام فارس - شیراز – رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور گفت: گلخانه ها یکی از بهره ورترین روش های تولید محصولات کشاورزی هستند و سیاست ما تشویق سرمایه گذاران به اتخاذ روش کشت گلخانه ای است.

میزان خسارت سیل به روستاهای فارس 890 میلیارد ریال اعلام شد

پیام فارس - شیراز- مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس گفت: بر اساس برآوردهای انجام شده، به دنبال بارش های اخیر و جاری شدن سیل در نقاط مختلف استان، 890 میلیارد ریال به مناطق روستایی و عشایری خسارت وارد شده است.

معاون جهاد کشاورزی فارس:اراضی این استان از حمله ملخ ها آسیب ندیده است

پیام فارس - شیراز- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی فارس گفت: بیش از چهار موج حمله ملخ های صحرایی(دریایی) در این استان گزارش شده اما تاکنون محصولات زراعی و باغی این منطقه از این آفت کشاورزی خسارت ندیده است.

200 هکتار از اراضی فارس علیه ملخ صحرایی سمپاشی شد

پیام فارس - شیراز - مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: بیش از 200 هکتار از اراضی منابع طبیعی استان فارس با هدف مبارزه با ملخ های صحرایی سمپاشی شد.

پروژه ترکیب گوسفند پرتولید در نی ریز فارس نتیجه داد

پیام فارس - شیراز- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نی ریز فارس گفت: پروژه ترکیب گوسفند پرتولید از خرداد سال 1397 برای اولین بار در شهرستان نی ریز و استان فارس شروع و انجام شد که به نتیجه رسید.

نوید پرداخت مطالبات کارگران کارخانه قند فسا داده شد

پیام فارس - شیراز- مسئول روابط عمومی کارخانه قند فسا گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته ظرف 2روز آینده عیدی کارگران این کارخانه پرداخت و حقوق اسفند 97 آنها نیز تا پانزدهم اردیبهشت 98 پرداخت خواهد شد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی:اجرای طرح های آبخیزداری به 10هزار نقطه افزایش می یابد

پیام فارس - شیراز- معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری گفت: هم ‌اینک از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در بیش از 6هزار نقطه کشور فعالیت‌های آبخیزداری اجرایی شده و این رقم در سال 98 به 10 هزار نقطه افزایش می‌یابد.

220هزار هکتار از اراضی فارس به سامانه نوین آبیاری تجهیز شد

پیام فارس - شیراز- مجری طرح سامانه های نوین آبیاری وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به این‌ که استان فارس رتبه اول اجرای سامانه نوین آبیاری در کشور دارد، گفت: در این استان بالغ بر 220 هزار هکتار از اراضی به سامانه های نوین آبیاری مجهز شده که 15 هزار هکتار از این سطح مربوط به سال 97 است.

مدیر جهاد کشاورزی داراب: برای مبارزه با ملخ در آماده باش هستیم

پیام فارس - شیراز - مدیر جهاد کشاورزی داراب گفت: ملخ های مهاجم که از کشورهای حاشیه خلیج فارس به ایران هجوم آورده اند به نزدیکی داراب رسیده اند که با تمهیدات لازم، داراب در آماده باش کامل است.

گرده افشانی نخلستان های خنج آغاز شد

پیام فارس - شیراز- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خنج گفت: عملیات گرده افشانی (تلقیح مصنوعی) در سطح 2 هزار و 500هکتار از نخلستان های این شهرستان آغاز شد.

راهکارهای کاهش آسیب هجوم ملخ به مزارع فارس اعلام شد

پیام فارس - شیراز- سازمان جهادکشاورزی استان فارس در اطلاعیه ای با اعلام هشدار جدی به کشاورزان، دامپروران و زنبورداران فعال در این استان درباره خطر هجوم ملخ از مرزهای دریایی جنوب کشور، راهکارهای کاهش آسیب ناشی از این آفت را اعلام کرد.

ظرفیت های قانونی برای تامین برق در تابستان 98 بکار گرفته می شود

پیام فارس - شیراز - معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان فارس اظهار داشت : همه ظرفیت های قانونی برای تامین انرژی برق با توجه به احتمال افزایش مصرف در تابستان 98 در این استان به کار گرفته می شود.

رعایت اصول گرده‌افشانی نخل‌ها در تولید و کیفیت خرما موثر است

پیام فارس - شیراز- رئیس پردیس تحقیقات کشاورزی شهرستان جهرم گفت: گرده‌ افشانی از مهم‌ترین و حساس‌ترین عملیات زراعی در نخلستان هاست از این رو رعایت اصول و دقت در انجام این کار ضروری است زیرا این امر نقش بسیار مهمی در افزایش تولید و کیفیت محصول خرما دارد.

معاون استاندار فارس: فسا قابلیت تبدیل به یک شهرصنعتی را دارد

پیام فارس - شیراز- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا گفت: کارخانه های فولاد و واحدهای تولیدی و صنعتی دیگری که در سطح شهرستان فسا در حال ساخت است قابلیت تبدیل شدن این شهرستان به عنوان یک نقطه صنعتی را محقق می سازد.

راه‌اندازی گلخانه در فارس به نهضت تبدیل شود

پیام فارس - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: با همکاری همه دستگاه‌های ذی‌مدخل راه‌اندازی گلخانه در استان فارس باید به یک ...

جذب 80 درصدی بودجه 97 شهرداری شیراز

پیام فارس - معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز اعلام کرد که بالغ بر 80 درصد از بودجه 3 هزار میلیارد تومانی سال 97 شهرداری جذب شده است. به گزارش ایسنا ...

برپایی نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی در شیراز

پیام فارس - رئیس سازمان جهادکشاورزی استان فارس گفت: پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی عصر سه شنبه 27 فروردین در محل نمایشگاه‌ شیراز با حضور 175 شرکت ...

اجرایی شدن قطعه هشت آزاد راه شیراز اصفهان

پیام فارس - مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس با بیان اینکه پروژه آزاد راه شیراز اصفهان مراحل پایانی را طی می‌کند، از نهایی شدن توافق برای اجرای قطعه هشتم ...

محدودیت برخی قوانین در توسعه گلخانه‎ها

پیام فارس - معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور باغبانی گفت: قوانینی در گذشته وضع شده که برخی از آنها مانعی برای توسعه گلخانه‎ها محسوب می‎شوند در حالی‎که ...

بررسی مشکلات گلخانه‌داران استان فارس

پیام فارس - طی جلسه‌ای با حضور معاون وزارت جهادکشاورزی، معاون استانداری و رئیس اتاق بازرگانی فارس، بخشی از مسائل و مشکلات گلخانه‌داران در این استان ...

تدوین سند اقامه نماز استان فارس

پیام فارس - معاون منابع انسانی و امور اقتصادی استانداری فارس با اشاره به اهمیت توجه به نماز به ویژه در ادارات، گفت: سند اقامه نماز استان در دست تدوین ...

تغییرات اقلیمی مهمترین معضل بخش کشاورزی است

پیام فارس - نماینده سازمان خوار بار جهانی (F.A.O) در ایران گفت: مهمترین معضلات حوزه آب و خاک و کشاورزی کاهش سطح ایستابی آبهای زیرزمینی، شوری خاک و ...

کمک ٢٧ میلیارد ریالی به آسیب دیدگان سیل شیراز

پیام فارس - مدیرکل بنیاد مسکن فارس اعلام کرد که این نهاد بابت فوتی‌ها، خرید خودرو و هزینه حمل مصدومان سیل شیراز تاکنون دو میلیارد و ٧٠٠ میلیارد تومان ...

همکاری مشترکان برای کاهش مصرف برق در تابستان/ پیش‌بینی پاداش برای کاهش مصرف برق

پیام فارس- معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق شیراز خواستار همکاری مشترکان خصوصا در بخش‌های کشاورزی و صنعتی برای پیک سایی (کاهش مصرف در زمان اوج بار) در تابستان امسال شد.

تدوین سند اقامه نماز استان فارس

پیام فارس- معاون منابع انسانی و امور اقتصادی استانداری فارس با اشاره به اهمیت توجه به نماز به ویژه در ادارات، گفت: سند اقامه نماز استان در دست تدوین است

200 هکتار از اراضی فارس علیه ملخ صحرایی سمپاشی شد

پیام فارس- مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: بیش از 200 هکتار از اراضی منابع طبیعی استان فارس با هدف مبارزه با ملخ های صحرایی سمپاشی شد.

دژگاه فارس، ایستگاه پرورش شترهای سرمایه گذار خارجی

پیام فارس- قطار شترها که با قطار شایعات همراه بود سرانجام پس از 10 ماه در ایستگاه دژگاه شهرستان فراشبند فارس مستقر و مشخص شد این گله حیوانات مقاوم برای پرورش در قالب سرمایه گذاری خارجی وارد این استان شده است

اجرایی شدن قطعه هشت آزاد راه شیراز اصفهان

پیام فارس- مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس با بیان اینکه پروژه آزاد راه شیراز اصفهان مراحل پایانی را طی می‌کند، از نهایی شدن توافق برای اجرای قطعه هشتم این پروژه در شمالغرب شیراز خبر داد.

175 شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه کشاورزی فارس گردهم می آیند

پیام فارس- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی، ماشین آلات، نهاده ها و آبیاری این استان، بیست و هفتم فروردین ماه جاری با حضور 175شرکت داخلی و خارجی در شیراز برگزار می شود.

بهره برداری از طرح های توسعه روستایی در استان فارس آغاز شد

پیام فارس- مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس گفت: طرح های توسعه روستایی به ارزش 200 میلیارد تومان در فارس آماده بهره برداری شد و همزمان با دهه حساب 100 امام راحل بهره برداری از آن آغاز شده است

وضعیت سدهای فارس پس از بارندگی‌ها

پیام فارس - مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای استان فارس وضعیت 9 سد این استان را تا روز سه شنبه 20 فروردین، تشریح کرد. ارحمند در گفت و گو با ایسنا منطقه ...

بازاریان شیراز در رخداد سیل، انساندوستی را به رخ جهان کشیدند

پیام فارس- فرماندار شیراز اعلام کرد: اصناف و بازاریان در کنار شهروندان شیرازی در رخداد سیل اخیر شرافتمندی خود را بار دیگر به رخ جهانیان کشیدند و تصویری بی بدیلی از انساندوستی و همدلی ترسیم کردند.

سه شهر فارس به سامانه صدور آنی قبض گاز پیوستند

پیام فارس - شیراز- سرپرست فناوری اطلاعات شرکت گاز استان فارس گفت: شهرهای لپویی، زرقان و صدرا در این استان به سامانه آنی صدور قبض گاز پیوستند و به زودی همه شهرهای فارس از این مزیت برخوردار خواهند شد و در محل کار یا منزل قبض گاز برای مشترکان صادر می شود.

مصرف بنزین در استان فارس پنج درصد افزایش یافت

پیام فارس - شیراز- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس گفت: مردم این استان از اواخر اسفند 97 تا شانزدهم فروردین 98 به طور متوسط روزانه بیش از 6 میلیون و 600 هزار لیتر بنزین مصرف کرده اند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، بیانگر پنج درصد افزایش است.

قند قهوه‌ای "دانه" تقلبی است

پیام فارس - مدیرکل استاندارد استان فارس اعلام کرد که قند قهوه ‌ای با مارک "دانه"، علامت استاندارد را جعل کرده و با توجه به مشخصه‌های ظاهری، مصرف آن ...

بدهی داریم اما تمام پروژه‌های فارس فعال است

پیام فارس - مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس گفت: علی‌رغم بدهی این اداره به پیمانکاران، تمام پروژه‌ها در سراسر استان فعال است. به گزارش ایسنا منطقه فارس ...

اتمام 96 درصد واحدهای مسکن مهر فارس

پیام فارس- معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی فارس اعلام کرد که تاکنون 96 درصد از کل واحدهای مسکن مهر در فارس تکمیل و واگذار شده است

اتمام 96 درصد واحدهای مسکن مهر فارس

پیام فارس - معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی فارس اعلام کرد که تاکنون 96 درصد از کل واحدهای مسکن مهر در فارس تکمیل و واگذار شده است. ...

استاندار فارس: سرمایه گذار نباید در پیچ و خم اداری سرگردان شود

پیام فارس - شیراز- استاندار فارس، ضمن تاکید بر لزوم تسهیل روند سرمایه گذاری در استان گفت: باید شرایط به گونه ای فراهم شود که سرمایه گذار در پیچ و خم بروکراسی اداری سرگردان نشود.

صنعتگران و اصناف فارس به یاری استان های سیل زده شتافتند

پیام فارس - شیراز- سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت: صنعتگران، بازاریان و اصناف این استان افزون بر کمک به آسیب دیدگان از سیل اخیر شیراز، با ارسال کمک های انسان دوستانه خود به مناطق سیل زده استان های لرستان و خوزستان به یاری هموطنان خود در این مناطق شتافتند.

اختصاص مقرری به واحدهای تولیدی آسیب دیده در سیل

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس گفت: کارگران شاغل در کارگاه‌ها و واحدهای تولیدی استان که در اثر جاری شدن سیل و وارد آمدن خسارت به این ...

کارگران بیکار شده ناشی از سیل در فارس مقرری دریافت می کنند

پیام فارس- مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس گفت: کارگران شاغل در کارگاه ها و واحدهای تولیدی استان که در اثر جاری شدن سیل و وارد آمدن خسارت به این کارگاه ها بیکار شده اند مقرری ماهیانه دریافت می کنند

رونق تولید؛ ضرورت‌ها و بایسته‌ها

پیام فارس - روزنامه تماشا چاپ شیراز شنبه در نخستین شماره پس از تعطیلات نوروز یادداشتی با عنوان `رونق تولید؛ ضرورت‌ها و بایسته‌ها` منتشر کرده است.

پیاز در کارخانه لوازم خانگی آزمایش مرودشت احتکار نشده است

پیام فارس - شیراز- مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت:هرچند فیلمی درفضای مجازی مبنی بر احتکار پیاز در کارخانه لوازم خانگی آزمایش مرودشت پخش شد اما مشاهدات ما مشخص کرد هیچ مدرکی دال بر احتکار پیاز در این محل وجود ندارد.

رفع تصرف از 21 هزار مترمربع اراضی ملی در فارس

پیام فارس - فرمانده یگان حفاظت اراضی اداره کل راه و شهرسازی فارس اعلام کرد که از 21 هزار مترمربع اراضی ملی در این استان رفع تصرف شده است. به گزارش ایسنا ...

کمیته ویژه رونق تولید در فارس تشکیل شده است

پیام فارس - مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از تشکیل کمیته ویژه رونق تولید با رویکرد استفاده از تمامی ظرفیت ها برای رونق تولید وایجاد اشتغال پایدار در ...

فارس ، هفته آتی را با بارندگی آغاز می کند

پیام فارس - شیراز – مدیر کل هواشناسی استان فارس از ورود سامانه بارشی جدید از عصر روز جمعه به استان فارس خبر داد و گفت :فارس هفته آتی را با بارندگی آغاز می کند و بارش های مناسبی در سراسر این استان در روز شنبه مورخ 17 فروردین ماه می بارد.

هواپیمای حامل وزیر ارتباطات راهی تهران شد

پیام فارس - شیراز- مدیر روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان فارس گفت: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که در مسیر عزیمت به استان سیل زده لرستان به دلیل ناپایداری هوا مجبور به بازگشت به شیراز شده بود، ساعتی قبل فرودگاه این شهر را به مقصد تهران ترک کرد.

کمیته حقیقت یاب شورای شهر شیراز درمقام تعیین مقصر سیل نیست

پیام فارس - شیراز- رئیس کمیته حقیقت یاب شورای شهر شیراز و عضو این شورا گفت:این شورا در مقام تعیین مقصر سیل و حوادث ناگوار نیست چون این وظیفه مرجع قضایی است ولی باهدف پیشگیری از بروز چنین رخدادهایی در آینده ، اقدام به انجام این کار کرده است.

دولت 5 میلیارد تومان تسهیلات به سیل زدگان شیراز پرداخت کرد

پیام فارس - شیراز – رئیس سازمان برنامه و بودجه استان فارس گفت: علاوه بر خسارت هایی که از سوی نهادهای حمایتی به سیل زدگان شیراز پرداخت شده دولت نیز 5 میلیارد تومان برای جبران زیان های خسارت دیدگان سیل شیراز پرداخت کرده است.

پرواز تهران - بوشهر در شیراز نشست

پیام فارس - شیراز- مدیر روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان فارس گفت: پرواز تهران – بوشهر شامگاه جمعه به علت نامساعد بودن هوای مقصد در فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز به زمین نشست.

پرواز تهران - بوشهر به پایتخت بازگشت

پیام فارس - شیراز- مدیر روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان فارس گفت: پرواز تهران - بوشهر که شامگاه جمعه به علت نامساعد بودن هوای مقصد در فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز به زمین نشست، بامداد شنبه به پایتخت بازگشت.

تردد درجاده های فارس به روال عادی است

پیام فارس - شیراز- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس گفت: با توجه به داده‌های دریافتی از سامانه‌های هوشمند مرکز مدیریت راه‌ها و شعب راهداری سراسر استان، در حال حاضر تمامی محور‌های شریانی استان باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.

بیشترین میزان بارندگی سامانه کنونی در سپیدان ثبت شد

پیام فارس - شیراز- مدیرکل هواشناسی استان فارس بیشترین میزان بارندگی سامانه کنونی را در استان فارس تا صبح امروز دوشنبه مربوط به شهرستان اردکان با 48 و 8 دهم میلی متر بوده است.

همه محور‌های مواصلاتی فارس باز است

پیام فارس - شیراز- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس گفت: هم اینک تمامی محورهای مواصلاتی استان باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.

ساير مطالب

بارندگی به 209 واحد مسکونی درشهرستان فسا خسارت وارد کرد

سیل ما را متوهم نکند‌‌‌‌

مدیریت بحران فارس: مسافران در حاشیه رودخانه ها توقف نکنند

پرداخت تسهیلات بازسازی منازل خسارت دیده در سیل فارس آغاز شد

افزون بر 292 میلیون دلار کالا پارسال از فارس صادر شد

وقوع کمترین میزان خاموشی در سیل شیراز

اقلام مورد نیاز حادثه دیدگان سیل شهرک سعدی شیراز توزیع شد

کمک‌های مردم جهرم به مناطق سیل‌زده شمال کشور ارسال شد

مسافران جاده شیراز - یاسوج از مسیر جایگزین استفاده کنند

کمک های بخش خصوصی به سیل زدگان شیراز آماده تحویل شد

323 هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل جاده ای فارس جابه جا شد

200 خودرو زیان‌ دیده سیل شیراز کارشناسی میزان خسارت شدند

چه می کنند این شیرازی های باحال!

سیل، خسارتی به شهرک صنعتی شیراز وارد نکرد

افزون بر4 هزارتن میوه طرح تنظیم بازار در استان فارس توزیع شد

آماده شدن نخستین بخش از کمک‌های نقدی و غیرنقدی برای سیل زدگان شیراز

تامین آرامش روحی و آسایش مردم بعد از سیل ، در اولویت است

پرداخت خسارت فعلا شامل سیل زدگان دروازه قرآن می شود

وام های بلاعوض وحمایتی به سیل زدگان در شیراز پرداخت می شود

بیمه متعهد به پرداخت فوری خسارت خودروهای آسیب دیده سیل است

شهروندان و مسافران هشدارها را جدی بگیرند

تشریح وضعیت محورهای مسدود و جایگزین فارس

نباید خسارت ناشی از سیل در فارس تکرار شود

اطلاعیه شرکت آب منطقه‌ای فارس/ سدی در فارس نشکسته است

سیلاب خللی در سلامت آب آشامیدنی شیراز وارد نکرد

مصرف بنزین در استان فارس 13 درصد افزایش یافت

وضعیت تردد در جاده های استان فارس عادی است

راه نجات اقتصاد کشور رابطه جهانی است

رشد13 درصدی مصرف بنزین در فارس

اقتصاد فارس در سال 97 / از محاکمه ها تا همکاری با جهان

آماده باش نیروهای اتفاقات برق شیراز در ایام نوروز

زمینه سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی لامرد وجود دارد

سه سایت مخابراتی در جهرم افتتاح شد

خرمای جهرم به کشورهای آسیایی صادر شد

آفت سن گندم در مزارع جهرم کنترل شد

2100 تن میوه در طرح تنظیم بازار فارس عرضه شده است

2هزارو 100 تن میوه درطرح تنظیم بازار فارس عرضه شده است

فارس در رتبه پنجم تردد جاده‌ای کشور

60 هزار فقره تسهیلات کشاورزی در فارس مشمول مهلت شده است

برگزاری طرح آرامش بهاری در 500 بقعه متبرکه

فارس در رتبه پنجم تردد جاده‌ای کشور

رد پای سیاست‌گذاران در نابسامانی‌های اقتصادی/ تحریم بازیگر نقش اول نیست

روند توسعه منطقه ویژه اقتصادی لامرد شتاب گیرد

بازار را کاملا رصد می‌کنیم/ کمبود کالا نداریم

فضای رخوت و سستی بر صادرات فارس حاکم است

صادرات فارس از نظر ارزی 35 درصد افزایش داشته است

نوید گره گشایی از مشکل کارخانه آزمایش مرودشت داده شد

عرضه میوه طرح تنظیم بازار در فارس آغاز شد

آغاز به کار اولین نمایشگاه روستاگردی فارس در شیراز

ایجاد تشكل‌های تخصصی كسب و كار از سال 98 در اتاق فارس

بیانیه گام دوم تکلیف مدیران و سیاستگزاران را مشخص کرده است

گام دوم انقلاب مشخص کننده مسیر انقلاب است

بهره برداران به سمت کشاورزی دانش بنیان بروند

آماده تامین سوخت خودروی هموطنان در سفر به فارس هستیم

ارزان‌ترین تسهیلات کشاورزی مربوط به گلخانه‌هاست

حرکت به سمت کشاورزی دانش‌بینان یک الزام است

عرضه میوه طرح تنظیم بازار 25 اسفند در فارس آغاز می شود

180هزار میلیارد ریال به اشتغال روستایی کشور اختصاص یافته است

همه فعالیت های دستگاه ها پیوست اشتغال داشته باشد

افزایش 15 درصدی مصرف بنزین در ایام نوروز/ تامین سوخت به اندازه نیاز

حمایت از بخش خصوصی مورد تاکید بیانیه گام دوم انقلاب است

وصول بیش از 310 میلیارد ریال حقوق دولتی از معادن فارس

وصول 310 میلیارد ریال حقوق دولتی از معادن فارس

فارس و بازار خرید در آستانه نوروز

ناگزیر از اعمال محدودیت در کشاورزی هستیم

وابستگی کامل زیرساخت‌ها به انرژی برق ضعف است

نرخ مصوب آجیل و خشکبار در شیراز اعلام شد

مسافران از سایت های نامعتبر بلیت نخرند

جاده‌های فارس 170 نقطه حادثه‌خیز دارد

افتتاح سه پروژه آبخیزداری در فارس

2 طرح آبخیزداری در کازرون به بهره برداری رسید

بهبود وضعیت معابر شیراز برای نوروز/ کارگاه‌ پروژه‌ها کوچک می‌شود

محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی فارس در نوروز 98

برنامه ریزی جامع برای تامین سوخت در نوروز شده است

سهم 860 میلیارد تومانی فارس از تسهیلات تولید و اشتغال

قدردانی از حامیان حقوق مصرف کنندگان در فارس

88 واحد برتر حامی حقوق مصرف کننده در فارس معرفی شدند

اتمام فاز نخست حفاری خط 2 مترو در شیراز

گذر از تابستان 98 در گرو مصرف بهینه برق است

طلافروشان پیشکسوت شیراز خانه نشین شدند

صادرات غیرنفتی فارس 111 درصد رشد یافت

مناسبات تجاری ایران و عراق به 20 میلیارد دلار افزایش می یابد

وضعیت تورم طی بهمن ماه در کشور

مراکز خدماتی بدون اخذ مجوز حق افزایش قیمت ندارند

افزایش 20 میلیارد دلاری توسعه روابط تجاری بین ایران و عراق

انداختن توپ به زمین دلال و تحریم‌ حلال مشکل اقتصاد نیست

عامل اختلال در تلفن همراه مشکل فنی خارج از فارس بود

لزوم اعتماد به 3 بخش خصوصی برای برون رفت از مشکلات اقتصادی

رونق صنعت مهمترین اولویت در تعیین رئیس سازمان صمت فارس

رئیس صمت فارس با هدف توسعه انتخاب شود

اختلال در خطوط تلفن‌ همراه و اینترنت شیراز

جاده در حال ساخت خیرساز،مسافت جهرم به خنج را کاهش می دهد

کنسولگری‌ها ظرفیت‌های مغفول بازرگانی/خام فروشی بلای جان صادرات شد

نوید عرضه شکر تعاونی در شیراز داده شد

حقوق شهردار شیراز کمتر از 10 میلیون است/ ماهیانه 65 میلیارد تومان حقوق می‌دهیم

103 میلیارد ریال بابت عیدی به کارکنان دولت در فارس پرداخت شد

بیش از 6هزار تن خرما از گمرک جهرم صادر شد

جذب 102 درصدی بودجه 97 شهرداری شیراز/ سال جدید 80 پروژه جدید آغاز می‌شود

صادرکنندگان استان مشکلات سامانه ارزی را به اتاق بازرگانی اعلام کنند

صادرکنندگان فارس مشکلات سامانه های ارزی را اعلام کنند

جلو زغال شدن جنگل های فارس را بگیرید

افزون بر 50 هزار راس دام زنده از پاکستان وارد ایران می شود

ایران عضو کمیته مشورتی کنترل تب برفکی در اوراسیای غربی شد

اشتغال در بخش کشاورزی طی سال‌های اخیر کاهش یافته است

رضازاده سرپرست سازمان صمت فارس شد

مهارت‌آموزی توجه به رکن درونزایی اقتصاد مقاومتی است

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس منصوب شد

ساخت 526 واحد مسکونی خیرساز در استان فارس

صندوق توسعه کشاورزی فسابا سرمایه 10میلیاردریالی ایجاد شد

بازار استان فارس تحت نظارت اصناف است/ تشکیل ٢١٠ پرونده تخلف

کاشت 3 هزار اصله نهال در پاسارگاد آغاز شد

8 میلیارد دلار، ارز آوری محصولات معدنی ایران بوده است

وجود 600 واحد تولیدی راکد در فارس

نظارت بر بازار شب عید برای جلوگیری از گرانفروشی و احتکار در شیراز

معافیت صادراتی موادخام برداشته و عوارض افزایش یافته است

دادستان ها بر بازار شب عید نظارت دارند

وزیر صنعت، معدن و تجارت وارد شیراز شد

بذرکاری 730 هکتار از عرصه‌های ملی پاسارگاد

وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان فارس سفر می کند

وجود 600 واحد راکد تولیدی راکد در فارس

صدور 1572 پروانه استاندارد برای واحدهای تولیدی فارس

فرهنگ گلخانه سازی کشاورزی درفارس نهادینه نشده است

طرح جامع مسکن اجرایی نشده است

قراردادهای راکد صنعتی فسخ خواهد شد

پلمب 266 دستگاه بازی غیراستاندارد در فارس

بانک کشاورزی نگاه ویژه به متقاضیان احداث گلخانه داشته باشد

تخریب باغ‌ها تهدیدی جدی پیش‌روی شیراز/ شهرداری متولی هوای پاک است نه گردشگری

منتخبان نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی فارس مشخص شدند

پرونده مسکن مهر استان فارس سال 98 بسته می شود

واگذاری طرح های نیمه تمام به بخش خصوصی شتاب گیرد

70 کارگاه غیرمجاز تولید زغال در فارس پلمب شد

تکمیل یک میلیون 100 هزار مسکن مهر در دولت تدبیر و امید/ پرونده مسکن مهر سال 98 بسته می‌شود

پایان انتخابات اتاق شیراز

تازه‌ترین قیمت خودرو‌های داخلی

دلار در بالاترین سطح در 10 هفته اخیر ایستاد

شرایط وام ازدواج 60 میلیونی مشخص شد

شاخص فلاکت در دولت روحانی رکورد زد

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/11

استقبال از نهمین دوره انتخابات اتاق فارس/ رای گیری تا ساعت 18 ادامه دارد

امدادرسانی به 242 خودرو در محورهای مواصلاتی فارس

توزیع ٤٠٠ هزار اصله درخت در فارس

بوی بهبود ز اوضاع شمالغرب شیراز می آید!

اردوهای جهادی درمناطق محروم جهرم در حال برگزاری است

طرح های پتروشیمی‌ فارس تعیین تکلیف می شوند

کارگران حقوق ثابت می‌خواهند نه بن کارت!

نرخ هتل‌ها برای نوروز 98 گران نمی‌شود

افزایش20 درصدی مزد؛ کارمندان ضعیف‌تر می‌شوند

کمبود آرد در فارس وجود ندارد

نماینده مجلس: مدارس باید به سمت مهارت محوری حرکت کنند

بلیت نوروزی اتوبوس گران می‌شود