آخرين مطالب

ورزشي

شیراز میزبان چهار هزار دانشجوی کشور در المپیاد ورزشی است

پیام فارس - شیراز - اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم اعلام کرد: چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور با حضور بیش از چهار هزار و 100 ورزشکار دختر و پسر در دانشگاه شیراز برگزار می شود.

دوندگان کوهستان فارس در رقابت های کشوری صاحب مقام شدند

پیام فارس - شیراز- رئیس هیات کوهنوردی استان فارس گفت: تیم دوی کوهستان هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی این استان در پنجمین دوره رقابت های اسکای رانینگ قهرمانی کشور در هر2 بخش آقایان و بانوان، مقام سوم انفرادی و همچنین مقام نخست تیمی را از آن خود کرد.

درخشش دوندگان کوهستان فارس در مسابقات اسکای رانینگ قهرمانی کشور

فارس آنلاین - شیراز- تیم «دوی کوهستان»هیئت کوه نوردی وصعودهای ورزشی استان فارس موفق شد درمسابقات قهرمانی کشوردربخشهای آقایان و بانوان مقام سوم انفرادی و مقام نخست تیمی رادر دو بخش آقایان و بانوان کسب کند.

17 زمین چمن مصنوعی در لامرد و مُهر درحال احداث است

فارس آنلاین - شیراز- مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: هم اینک 17 قطعه زمین چمن مصنوعی در شهرستان های لامرد و مُهر در جنوب استان در حال احداث است و تلاش بر این است که این طرح ها هفته دولت امسال به بهره برداری برسند.

مدیرکل ورزش وجوانان فارس:فوتبال استان مشکل فنی دارد نه مالی

فارس آنلاین - شیراز- مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: در سه سال گذشته بیش از 30 میلیارد ریال به فوتبال فارس کمک شده است اما برای درمان فوتبال بیمار این استان تنها پول ملاک نیست و باید بیشتر روی مسایل فنی، کیفیتی، روانی ومدیریتی کار کنیم.

هشت راگبی باز فارس به تیم ملی دعوت شدند

فارس آنلاین - شیراز- سرمربی تیم راگبی هفت نفره ایران پس از برگزاری رقابت های انتخابی تیم ملی در شیراز، 16 بازیکن را برای حضور در رقابت های آسیایی به اردو دعوت کرد که در بین آنها هشت بازیکن از استان فارس هستند.

کشتی گیران فارس به اردوی تیم ملی نونهالان دعوت شدند

فارس آنلاین - شیراز- نایب رئیس هیات کشتی فارس گفت: کشتی گیران این استان با کسب مقام در رقابت های کشتی فرنگی نونهالان کشور که به میزبانی شهر خرم آباد مرکز استان لرستان برگزار شد، به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

مشارکت جوانان فارس دربرنامه های تدوین شده چشمگیر بود

فارس آنلاین - شیراز - معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت: مشارکت جوانان در اجرای برنامه های تدوین شده در این اداره چشمگیر بود و موجب شد رتبه نخست کشور را بدست آوریم.

لیگ برتر راگبی/ پسران شیراز صدرنشین شد

فارس آنلاین - شیراز- رقابت های راگبی هفت نفره انتخابی تیم ملی و قهرمانی کشور با صدرنشینی تیم پسران شیراز در حال برگزاری است.

دور افتاده ترین نقاط فارس هم از امکانات ورزشی برخوردار است

فارس آنلاین - شیراز- مدیر کل ورزش و جوانان فارس گفت: امروز و به دنبال حمایت های دولت تدبیر و امید در دور افتاده ترین نقاط این استان امکانات ورزشی برای جوانان و پُرکردن اوقات فراغت آنها وجود دارد.

دونده شیرازی سهمیه المپیک آرژانتین را کسب کرد

فارس آنلاین - شیراز- محمد رضا رحمانی، دونده شیرازی در رقابت های انتخابی المپیک نوجوانان که در بانکوک تایلند درحال بر گزاری است، سهمیه المپیک 2018 آرژانتین را کسب کرد.

توپ در زمین زنان فوتبالیست فارس نیست

فارس آنلاین - شیراز- زنان فوتبالیست و فوتبال ‌دوست فارس می گویند با مشکلاتی همچون عدم تخصیص زمین مناسب، کمبود ملزومات آموزشی همچون توپ، نبود حمایت روحی و نیز رقم اندک قرارداد‌ها در فوتبال حرفه‌ای شهرستان‌ها در مقایسه با مبالغ هنگفتی که در فوتبال مردان هزینه می‌شود مواجه هستیم.

بانوی کشتی گیر مرودشتی نایب قهرمان کشور شد

فارس آنلاین - شیراز- دبیر هیات کشتی فارس گفت: فاطمه آبیدی، کشتی گیر شهرستان مرودشت در رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی کلاسیک بانوان به مقام نایب قهرمانی دست یافت و به تیم ملی دعوت شد.

دارت اندازان فارس به تیم ملی دعوت شدند

فارس آنلاین - شیراز- سرمربی تیم ملی دارت ایران، هشت بازیکن را به اردو دعوت کرده است که در بین آنها 2 ورزشکار از استان فارس حضور دارند.

کشتی گیر شیرازی: برای کسب مدال طلای جهان مبارزه خواهم کرد

فارس آنلاین - شیراز- کشتی گیر نوجوان شیرازی و دارنده نشان طلای آسیا گفت: برای کسب مدال طلای رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان جهان که به میزبانی کشور کرواسی برگزار خواهد شد با تمام توان مبارزه خواهم کرد.

میزگردایرنا/خواسته جوانان فارس،داشتن یک تیم درلیگ برترفوتبال

فارس آنلاین - شیراز- میزگرد بررسی مسائل فوتبال فارس و افق پیش‌رو در خبرگزاری جمهوری اسلامی برگزار شد و شرکت کنندگان داشتن یک تیم در لیگ برتر فوتبال را خواسته اکثر جوانان فارس دانستند.

سرمربی جدید تیم فجر شهید سپاسی شیراز تعیین شد

فارس آنلاین - شیراز- مدیر عامل باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز گفت: وحید رضایی به عنوان سر مربی جدید این تیم از سوی هیات مدیره این باشگاه برای حضور در فصل جاری رقابت های فوتبال دسته یک کشور تعیین شد.

ورزشکاران فارس شال پهلوانی گرفتند

فارس آنلاین - شیراز – ایرنا – رئیس هیات زورخانه ای و پهلوانی فارس گفت: برای نخستین بار در استان فارس ورزشکاران با مرام معرفی شدند و به آنها شال پهلوانی اهدا شد.

والیبالیست ارسنجانی به تیم ملی جوانان دعوت شد

فارس آنلاین - شیراز- رئیس هیات والیبال فارس گفت: علی زارع اهل شهرستان ارسنجان از توابع استان فارس به اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال جوانان ایران دعوت شد.

کارگر دارابی برای حمایت از زندانیان جرائم غیر عمد به قم رسید

فارس آنلاین - شیراز- رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان داراب گفت: هدایت عباسعلی پور یکی از کارگران این شهرستان در حمایت از زندانیان جرائم غیر عمد و ترغیب مردم به اهدای کمک مالی برای رهاسازی آنها از زندان، با پای پیاده راهی تهران شده و هم اینک به شهر قم رسیده است.

تکواندو کار خردسال فارس قهرمان کشور شد

فارس آنلاین - شیراز- رئیس هیات تکواندو استان فارس گفت: ابوالفضل عسکری، ورزشکار شرکت کننده از این استان در پیکارهای تکواندو پسران خردسال کشور به مقام قهرمانی دست یافت.

سالن ورزشی 6 هزار نفره شیراز دهه فجر97 افتتاح می شود

فارس آنلاین - شیراز- مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان گفت: سالن 6 هزار نفره شیراز که از مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب به این شهر (سال 78) است در دهه مبارک فجر 97 افتتاح می شود.

تلخ و شیرین جام جهانی

فارس آنلاین - هفته نامه `شهر راز ` چاپ شیراز در شماره 256 مطلبی با عنوان `تلخ و شیرین جام جهانی برای یک شیرازی` منتشر کرده است.

نمایش بی حاشیه فوتبال دربوستان های شیراز، نشانگرفرهنگ بالاست

فارس آنلاین - شیراز- معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز با اشاره به پخش مستقیم فوتبال تیم ملی دربوستان های شیراز گفت: مردم بدون بروز کمترین مشکلی این مسابقات را تماشا کردند و فرهنگ بالای شهروندی را به نمایش گذاشتند.

فوتبالیست های فارسی به تیم ملی بانوان دعوت شدند

فارس آنلاین - شیراز- نایب رئیس هیات فوتبال فارس گفت: از سوی سرمربی تیم ملی فوتبال زیر 19 سال بانوان، 27 بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت شدند که نام 2 بازیکن از فارس در این فهرست وجود دارد.

کشتی گیر شیرازی به مجارستان می رود

فارس آنلاین - شیراز- محمد رضا گرایی، کشتی گیر شیرازی در رقابت های کشتی فرنگی بین المللی جایزه بزرگ مجارستان به روی تشک می رود.

بانوان دونده فارس در رقابت های کشوری چهار مدال کسب کردند

فارس آنلاین - شیراز- تیم بانوان فارس در نخستین روز از رقابت های دو و میدانی قهرمانی کشور و انتخابی بازی های آسیایی که در شهر مشهد مرکز استان خراسان رضوی در حال برگزاری است، 2 نشان طلا و 2 نقره کسب کردند.

بانوی کاراته کا شیرازی، ملی پوش شد

فارس آنلاین - شیراز- شیما آل سعدی با کسب قهرمانی در رقابت های انتخابی تیم ملی، در وزن منهای 61کیلو گرم، ملی پوش شد.

فارس نایب قهرمان دو و میدانی کشور شد

فارس آنلاین - شیراز- رئیس هیات دو و میدانی فارس گفت: تیم فارس در رقابت های دو و میدانی بزرگسالان مردان کشور که در شهر مشهد برگزار شد، با کسب سه نشان طلا، یک نقره و یک برنز، نایب قهرمان شد.

تیم کوهنوردی فسا به قله قاش مستان دنا صعود کرد

فارس آنلاین - شیراز- رئیس هیات کوهنوردی شهرستان فسا گفت: اعضای تیم 50 نفره کوهنوردی فساموسوم به `قله نوردان` به قله چهار هزار و 450 متری قاش مستان دنا صعود کردند.

ورزش و توسعه آن راه ایجاد نشاط است

فارس آنلاین - مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس تاکید دارد که راهکار تاثیرگذار برای ایجاد نشاط در سطوح مختلف جامعه و پیشگیری از بروز و گسترش ...

جشن پیروزی تیم ایران بر مراکش در خیابان های شیراز برگزار شد

فارس آنلاین - شیراز- پیروزی تیم ملی فوتبال ایران برابر تیم مغرب(مراکش) شادمانی مردم شیراز را همگام با دیگر ایرانیان در پی داشت و جمعه شب مردم در خیابان های این شهر کامیابی تیم ایران را جشن گرفتند.

فوتبالیست شیرازی به تیم ملی نوجوانان فرا خوانده شد

فارس آنلاین - شیراز- دبیر هیات فوتبال فارس گفت: از سوی سرمربی تیم ملی نوجوانان ایران 27 بازیکن به اردوی این تیم دعوت شدند که یک نفر از این بازیکنان متعلق به شیراز است.

ووشو کار فارسی در رقابت های جهانی برزیل حضور دارد

فارس آنلاین - شیراز- دبیر هیات ووشو استان فارس گفت: محمد فرهادی، ورزشکار اهل شهرستان کوار از توابع استان فارس در رقابت های جهانی ووشو جوانان که در شهر برازیلیا پایتخت برزیل برگزار می شود، حضور دارد.

کشتی گیران فارس به اردوی تیم ملی دعوت شدند

فارس آنلاین - شیراز- دبیر هیات کشتی فارس گفت: سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی را برای حضور در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا، اعلام کرد که در این فهرست چهار کشتی گیر از فارس حضور دارند.

هفت کاراته کا از فارس به اردوی تیم ملی نونهالان دعوت شدند

فارس آنلاین - شیراز- رئیس هیات کارته فارس گفت: هفت کاراته کا از این استان برای شرکت در اردوی تیم ملی نونهالان که از بیست و نهم خردادماه جاری در خراسان رضوی برگزار می شود به این اردو دعوت شدند.

بهترین ورزشکار معلول جهان: هنوز استخدام رسمی نشده ام

فارس آنلاین - شیراز- ساره جوانمردی بهترین ورزشکار معلول جهان با انتقاد از وزارت ورزش و جوانان گفت: هنوز استخدام رسمی نشده ام زیرا سهمیه استخدام قهرمانان شامل حال معلولان نمی شود.

کوهنوردان فسا به قله تفتان سیستان و بلوچستان صعود کردند

فارس آنلاین - شیراز- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت:گروه کوهنوردی تودج دانشگاه علوم پزشکی فسا موفق شدبه قله چهارهزاروپنجاه متری تفتان در استان سیستان و بلوچستان صعود کند.

دونده شیرازی نایب قهرمان پیکارهای بین المللی ترکیه شد

فارس آنلاین - شیراز- رئیس هیات دو و میدانی فارس گفت: مسلم نیادوست، دونده شیرازی در هفتاد و سومین دوره پیکارهای بین المللی دو و میدانی ترکیه که در شهر استانبول برگزار شد به مقام نایب قهرمانی دست یافت.

ساير مطالب

مرودشت، سکوی نخست جودو نونهالان فارس را کسب کرد

ساره جوانمردی بهترین ورزشکار جهان شد

ورزشکاران برتر پیکارهای فوتبال روی میز فارس شناخته شدند

شناگر جهرمی در پاراالمپیک آلمان، سوم شد

والیبالیست شیرازی به عضویت تیم نوجوانان ایران درآمد

کشتی گیر شیرازی مدال برنز جام گرجستان را کسب کرد

بانوی والیبالیست مرودشتی ملی پوش شد

نفرات برتر رقابت های پرش با اسب فارس شناخته شدند

دوندگان فارس در رقابت های بین المللی ترکیه حضور دارند

خانه دوچرخه شیراز تعطیل شد

سفر به محل جام جهانی با پول مردم، توجیه پذیر نیست

ساره جوانمردی نامزد عنوان بهترین ورزشکار معلول جهان شد

شناگر جهرمی برای کلاس بندی پاراالمپیک عازم آلمان شد

ورزشکارجهرمی به مقام اول درون اردویی تیم ملی جوجیستو رسید

کشتی گیر شیرازی راهی گرجستان شد

برترین های تیراندازی با کمان فارس معرفی شدند

ایران و برزیل مدعی قهرمانی جام هفتم فوتبال نابینایان هستند

آمادگی هیئت پزشکی ورزشی فارس برای پوشش المپیاد دانشجویان

کمانداران جهرم در رقابت‌های جام رمضان فارس مقام گرفتند

چرخ مشکلات دوچرخه سواران آیا از حرکت باز می ایستد

شیراز میزبان رقابت های راگبی کشور شد

داروهای لاغری خطری در کمین سلامت بانوان

ورزش محرک اقتصاد شهری است

سرانه ورزشی محورغرب و شمالغرب شیراز افزایش می یابد

بانوان والیبالیست فارس به تیم ملی دعوت شدند

تیم هندبال لارستان در جام باشگاه های آسیا شرکت می کند

دوندگان فارس در رقابت های جهانی کارگران 6 مدال کسب کردند

6 هندبالیست فارس راهی اردوی تیم ملی شدند

بانوان بسکتبالیست شیرازی در رقابت های دانشجویان آسیا حضور دارند

تیم بسکتبال لیگ برتری نیروی زمینی تهران به شیراز منتقل شد

تعامل هیئت‌های ورزشی بسترساز توسعه‌ی سلامت در جامعه است

رقابت های بین المللی رزمی به میزبانی شیراز برگزار می شود

حمایت استاندار فارس از میزبانی شیراز در جام جهانی کشتی

حضور سه فرنگی‌کار فارس در اردوی تیم ملی

پروژه ای که بعد از افتتاح هنوز کار دارد

بسکتبالیست فارسی راهی اردوی تیم ملی شد

بانوی تکواندوکار شیرازی سکوی سوم آسیا را فتح کرد

دوچرخه سواران فارس:به عملکردهیات دوچرخه سواری استان معترضیم

بانوی تکواندو کار شیرازی 2 نشان پارا آسیایی برگردن آویخت

سه کشتی گیر فارس جواز حضور در تیم ملی را کسب کردند

کشتی گیران فارس به رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان دعوت شدند

روابط عمومی پزشکی ورزشی عنوان برتر هیئت‌های فارس را کسب کرد

بانوان فارس بر سکوی سوم رقابت های نجات غریق کشور ایستادند

2 بانوی فارسی به اردوی تیم ملی کبدی دعوت شدند

تیرانداز شیرازی به رقابت های جام جهانی آلمان اعزام شد

دوندگان فارس سه مدال در لیگ طلایی کشور کسب کردند

تکواندوکار فارسی راهی رقابت های آسیایی شد

سه تکواندوکار فارس به اردوی تیم ملی دعوت شدند

بانوی دوچرخه سوار شیرازی صدرنشیین آسیا شد

فوتبالیست های نابینای فارس دروازه بلژیک را گلباران کردند

برگزاری مسابقات کشتی باشگاه‌های محلات شیراز

ورزشکاران فارسی در اردوی تیم ملی بسکتبال باویلچر حضور دارند

2 بانوی شیرازی پرچمداران ایران در بازی های پارا آسیایی شدند

بانوی والیبالیست لارستانی ملی پوش شد

بدمینتون باز شیرازی به اردوی تیم ملی دعوت شد

داوران فارس، قضاوت خوبی در لیگ برتر دوچرخه سواری داشتند

سرمربی پارس آرا: با دست خالی به لیگ برتر صعود کردیم

فوتبال شیراز جوانان با استعدادی دارد/قشقایی می تواند مدعی باشد

تیم فوتسال بانوان پارس آرا شیراز به لیگ برتر صعود کرد

بانوی فارسی راهی رقابت های والیبال نوجوانان آسیا شد

کشتی گیران فارس به اردوی تیم ملی دعوت شدند

سه اتومبیلران فارس صاحب مقام کشوری شدند

ظرفیت های قانونی برای حضور بخش خصوصی در ورزش به کار گرفته شود

فارس نایب قهرمان فوتبال قطع عضو کشور شد

ورزشکاران نابینای فارس سهمیه رقابت های پارا آسیایی کسب کردند

نفرات برتر رقابت های دوچرخه سواری بانوان فارس مشخص شدند

ورزشکار فارسی صدرنشین لیگ برتر دارت کشور شد

تیم فارس بر سکوی قهرمانی تکواندو کشور ایستاد

کاراته کاهای شیرازی به اردوی تیم ملی دختران و پسران دعوت شدند

شهرستان آباده و لارستان فاتح پیکارهای مچ اندازی فارس شدند

سوارکاران برتر فارس معرفی شدند

سه ورزشکار شیرازی عضو تیم ملی وود بال شدند

چندین بازیکن فارس به اردوی تیم ملی کونگ فو بانوان دعوت شدند

13 بازیکن از فارس در تیم های مختلف ملی حضور دارند

ورزشکار شیرازی نایب قهرمان رقابت های کاراته آسیا شد

کاراته کا شیرازی به دیدار نهایی پیکارهای آسیایی صعود کرد

برترین های تکواندو دختران نوجوان فارس شناخته شدند

هشت بازیکن از فارس در اردوی تیم ملی حضور داشتند

کشتی گیر شیرازی در رده بهترین های جهان قرار گرفت

تیم جهرم قهرمان رقابت های او اسپرت فارس شد

شناگر کم ‌بینای جهرمی رکورد شنای کشوری را بهبود بخشید

کشتی گیر شیرازی قهرمان نوجوانان آسیا شد

کشتی گیر شیرازی به مرحله نهایی رقابت های نوجوانان آسیا راه یافت

فارس، تنها یک بازیکن در تیم ملی فوتبال امید دارد

ساره جوانمردی دومین نشان طلای جهان را کسب کرد

بانوان دارابی در رقابت های آمادگی جسمانی کشور صاحب مقام شدند

هوادار آسیب دیده تیم استقلال:آرزومند بهبود چشمم هستم

تجلیل از قهرمانان ملی و بین‌المللی استان فارس

تیم نابینایان فارس قهرمان دو و میدانی بانوان کشور شد

جهرمی ها برای رقابت های کشوری بدمینتون دعوت شدند

دوچرخه سوار جهرمی راهی رقابت های ترکیه شد

واگذاری باشگاه برق جدید شیراز هنوز نهایی نشده است

دونده شیرازی به تیم ملی نوجوانان دعوت شد

طرح پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به جوانان فارس ابلاغ شد

پنج فوتبالیست فارس مسافر جام جهانی نابینایان شدند

تیم ژیمناستیک دختران فارس، نایب قهرمان کشور شد

ساره جوانمردی سهمیه پارالمپیک ژاپن را کسب کرد

سرمربی تیم فوتبال نورآباد: سوئیچ ماشینم را گرو گذاشتم

بانوان برتر رقابت های تیرو کمان فارس معرفی شدند

مسابقات شطرنج کشور در کازرون پایان یافت

نفرات برتر رقابت های تیرو کمان مردان فارس شناخته شدند

تیم گلبال نابینایان جهرم نایب قهرمان کشور شد

تیم نورآباد نائب قهرمان فوتبال نونهالان دختر کشور شد

رقابت های شطرنج 10 استان در کازرون آغاز شد

قهرمانان آسیایی پرورش اندام فارس وارد شیراز شدند

ورزش فرصتی برای معرفی داشته‌های یک کشور است

جوانان نخبه و ورزشکار سفیران صلح و دوستی و سلامت هستند

کارگران مجرب و مسئولان کیفی کار می توانند نظام اقتصادی را رونق دهند

تجلیل از نخبگان ورزش و جوانان فارس در شیراز

ورزشکار دارابی به اردوی تیم ملی فوتسال دعوت شد

بانوان ورزشکار نابینای فارس به اردوی تیم ملی دعوت شدند

ورزشکار جهرمی طلای رقابت های پرورش اندام مردان آسیا را برد

فوتبال دسته یک/ فجرسپاسی از صعود به لیگ برتر باز ماند

سرمربی تیم فجر: برخی تیم فجر را مدعی سقوط می دانستند

پیروزی پرگل اما بی‌حاصل شاگردان کلانتری در بازی آخر

پیام آور پویش از خزرتا خلیج فارس به کازرون رسید

98 میلیارد ریال به امورجوانان فارس اختصاص یافته است

بوکسور فارسی مدال برنز آسیا را کسب کرد

بانوی کماندار جهرمی به تیم ملی تیراندازی با کمان راه یافت

فانوس فجر برای صعود به لیگ برترسوسو می زند

بودجه امور جوانان از حوزه ورزش جدا شود

تیم ملی راگبی با بازیکنان شیرازی از سد تیم قطر گذشت

بانوان فوتبالیست شیرازی راهی ایتالیا شدند

بانوان والیبالیست فارس دراردوی تیم ملی حضور دارند

کسب رتبه نخست فارس در ورزش‌های همگانی سال 96

6 بازیکن از فارس به تیم ملی فوتبال نابینایان دعوت شدند

مدال آوران فارسی بازی های جاکارتا سکه طلا دریافت می کنند

فوتبال دسته یک/ برق شیراز دروازه تیم گل گهر سیرجان را گلباران کرد

تیم منتخب تکواندو دختران خردسال و نونهال فارس مشخص شد

کشتی گیران فارس به اردوی تیم ملی دعوت شدند

ورزشکاران فارس در اردوی تیم ملی کبدی بانوان حضور دارند

دره نوردان از دره سخت گذر لیدرویه جهرم گذشتند

دو کاراته باز جهرمی در ارمنستان افتخار آفریدند

فوتبال دسته یک/ فجر شیراز برابر مس کرمان شکست خورد

دوچرخه‌سوار پیشکسوت شیرازی مقام سوم جهان را کسب کرد

فوتبالیست های شیرازی در اردوی تیم ملی نوجوانان دختر حضور دارند

فجریها سه گام تا صعود به لیگ برتر فاصله دارند

هندبالیست های فارس به تیم ملی دعوت شدند

دعوت از 3 هندبالیست فارس به تیم ملی جوانان

تکواندوکار مرودشتی در رقابت های جهانی سوم شد

ووشوکاران فارس به اردوی تیم ملی جوانان رفتند

یک خرک حلقه استاندارد برای تمرین در شیراز نداریم

فوتبال دسته یک/ برق شیراز و ایرانجوان بوشهر امتیازها را تقسیم کردند

سه ورزشکار شیرازی عضو تیم ملی کاراته شدند

نگاه دولت به مناطق روستایی با هدف محرومیت زدایی است

4 جهرمی به رقابت های گلبال کشور راه یافتند

رقابت حساس شیرازی ها وبوشهری ها دردسته یک فوتبال

دوچرخه سواران جهرمی برای تیم ملی انتخاب شدند

2 پروژه ورزشی درجنوب استان فارس افتتاح شد

بازی‌ها جوانمردانه نباشد هیچ‌کس خیر نمی‌بیند/ داوران ما سالم و پاک هستند