آخرين مطالب

ورزشي

جایگاه فجر در لیگ برتر فوتسال بانوان رضایت بخش نیست

پیام فارس - شیراز - سرمربی تیم صنعت فجر شیراز با اشاره به جایگاه ششم این تیم در نیم فصل لیگ برتر فوتسال بانوان گفت: از جایگاهی که بدست آوردیم راضی نیستم چرا که انتظار بیشتری داشتم.

حضور بانوان در ورزشگاه ها تداوم یابد

پیام فارس - شیراز- دارنده پنج نشان طلا و برنز رقابت های پارالمپیک لندن و ریو و بازی های پاراآسیایی اندونزی با اشاره به حضور بانوان در ورزشگاه آزادی برای تماشای دیدار تیم های فوتبال ایران و بولیوی گفت: انتظار است که مسئولان زمینه تداوم حضور زنان در ورزشگاه ها را فراهم کنند.

داور بازی منتظر بود تا گل مساوی را دریافت کنیم

پیام فارس - شیراز- سرمربی تیم فوتبال نوجوانان فجر شهید سپاسی شیراز گفت: برابر تیم گل گهر سیرجان در لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور، داور بازی منتظر بود ما گل مساوی را دریافت کنیم آنگاه سوت پایان بازی را به صدا در بیاورد.

ورزشکار شیرازی به نیمه نهایی کاراته المپیک جوانان راه یافت

پیام فارس - شیراز- نوید محمدی، ورزشکار شیرازی در رقابت های کاراته سومین دوره المپیک جوانان که به میزبانی کشور آرژانیتن در حال برگزاری است به مرحله نیمه نهایی وزن 68 کیلو گرم راه یافت.

اعضای هیئت مدیره باشگاه ورزشی صدرا معرفی شدند

پیام فارس - طی جلسه‌ای با حضور مدیرکل ورزش و جوانان فارس و مدیران شهر جدید صدرا، اعضای هیئت مدیره باشگاه ورزشی صدرا معرفی شدند و احکامشان را دریافت ...

تیم زاهد شهر فسا به لیگ فوتسال کشور راه یافت

پیام فارس - شیراز- تیم زاهد شهر فسا با قهرمانی در رقابت های فوتسال جوانان استان فارس به عنوان نماینده این استان به مسابقه های کشوری راه یافت.

ایران جایگاه خود را در ورزش اسیکت آسیا پیدا کرده است

پیام فارس - شیراز- رئیس فدراسیون اسکیت گفت: قدردانی کمیته ملی المپیک از دست اندرکاران این رشته نشان داد، اسکیت ایران جایگاه خود را در آسیا پیدا کرده است و همین امر موجب شد نگاه مسئولان ورزش به این رشته جذاب تغییر کند.

محمد موسوی زیر حرف خودش زد!

پیام فارس - سید محمد موسوی، سرعتی‌زن باسابقه تیم ملی والیبال با وجود اعلام انصرافش از بازی در لیگ تا نیم‌فصل، به تیم پیام مشهد پیوست

پرتابگر شیرازی مقام چهارم المپیک جوانان را کسب کرد

پیام فارس - شیراز- محمد رضا رحمانی فر، پرتابگر شیرازی شرکت کننده در سومین دوره رقابت های المپیک جوانان که در کشور آرژانتین در حال برگزاری است، در پرتاب دیسک به مقام چهارم دست یافت.

کارنامه درخشان ورزشکاران فارس دربازی های پارآاسیایی

پیام فارس - شیراز- ورزشکاران جانباز، معلول و نابینای شرکت کننده از استان فارس در سومین دوره رقابت های پاراآسیایی 2018 جاکارتا، با کسب 12 مدال رنگارنگ کارنامه درخشانی از خود به جای گذاشتند.

فقط یک شغل دائمی به من بدهید

پیام فارس- هیچ یک از اعضای خانواده اش اهل ورزش نبودند، به سختی از خانواده ای شهرستانی با بنیه ضعیف مالی راهش را پیدا کرد و در رشته شنا به مدال های جهانی رسید اما هم اینک بی پول و بیکار، انگیزه ای برای ادامه ورزش حرفه ای ندارد و مهمترین خواسته اش داشتن شغلی دائمی است.

نقشه برانکو برای خراب کردن بازی السد!

پیام فارس - سرمربی پرسپولیس برای مهار گابی می‌خواهد از یک بازیکن ثابت در کنار او و یک بازیکن آزاد برای نزدیک شدن به گابی و خراب کردن پاس‌هایش استفاده کند

استعفای مدیرعامل باشگاه قشقایی، مشکلات آن را حل نمی کند

پیام فارس - شیراز- دبیر هیات فوتبال فارس گفت : این هیات و اداره کل ورزش و جوانان فارس هم از نظر مالی و هم ازنظر معنوی کمک های زیادی به باشگاه قشقایی کرده اند و استعفای مدیر عامل این باشگاه دردی را دوا و مشکلات را حل نمی کند.

دونده شیرازی در بازی های پاراآسیایی طلایی شد

پیام فارس - شیراز- امید ظریف صنایعی دونده شیرازی در پنجمین روز از رقابت های پاراآسیایی 2018 جاکارتا به مدال طلا دست یافت تا جمع مدال های این ورزشکار در این بازی ها به عدد سه برسد.

فوتسال برتر/شکست های ارژن شیراز ادامه دارد

پیام فارس - شیراز- تیم ارژن شیراز در رقابت های فوتسال برتر کشور در ادامه ناکامی ها این بار برابر تیم فرش آرا مشهد شکست خورد تا باخت های این تیم ادامه یابد.

بانوی طلایی پارا آسیایی: مادر مهربانم دستانت را می بوسم

پیام فارس - شیراز- آرزو رحیمی، بانوی شیرازی و دارنده مدال طلای پارا آسیایی گفت: فکرش را می کردم که در این بازی ها مدال بگیرم و دوست دارم از همین جا بگویم مادر دلسوز و مهربانم که زحمات فراوانی برای موفقیت من متحمل شدی، دستانت را می بوسم.

فرار رو به جلو

پیام فارس - پایگاه خبری راستین آنلاین شنبه مطلبی با عنوان ` فرارروبه جلوی آقای مدیرعامل/ آیا طالبی از صدور حکم بازداشتش خبر داشت؟` درباره رخدادهای اخیر تیم فوتبال قشقایی شیراز که در لیگ دسته یک حضور دارد، منتشر کرده است.

دونده طلایی شیرازی: به فکر نشان طلای پارالمپیک هستم

پیام فارس - شیراز- دونده شیرازی دارنده نشان طلای پارا آسیایی 2018 گفت: پس از اینکه به ایران رسیدم تمرینات خود را سخت دنبال خواهم کرد زیرا به فکر کسب نشان طلای بازی های پارالمپیک 2020 ژاپن در ماده پرش طول هستم.

شطرنجبازشیرازی هفتمین مدال پاراآسیایی برای فارس کسب کرد

پیام فارس - شیراز - زهرا محمدی راد شطرنجباز نابینای شیرازی در چهارمین روز رقابت های شطرنج، بازی های پاراآسیایی 2018جاکارتا به مدال نقره دست یافت و هفتمین مدال را برای استان فارس به ارمغان آورد.

اقدام عجیب بازیکن استقلال در عراق

پیام فارس - همام طارق هافبک عراقی استقلال در حالی که به دلیل مصدومیت دو دیدار اخیر آبی‌ها را در لیگ برتر و جام حذفی از دست داده بود، در دیداری دوستانه برای تیم نیروهوایی عراق به میدان رفت

ورزشکاران فارس در بازیهای پارا آسیایی 2 مدال گرفتند

پیام فارس - شیراز- امید ظریف صنایعی و علی اصغر جوانمردی، ورزشکاران شرکت کننده از استان فارس در سومین روز بازی های پارا آسیایی 2018 جاکارتا، 2 مدال دیگر برای کشورمان به ارمغان آوردند.

مدیریت واحد ورزشی در شیراز یک ضرورت است

پیام فارس - رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز حلقه گمشده ورزش در کل کشور و در سطح این شهرستان را نبود یک مدیریت واحد ورزشی دانست و تاکید کرد که به ...

دونده فارس، دومین مدال پارا آسیایی را برای کشورمان کسب کرد

پیام فارس - شیراز- امید ظریف صنایعی، دومین ورزشکار شرکت کننده از استان فارس در سومین دوره بازی های پارا آسیایی 2018 جاکارتا است که پس از ساره جوانمردی، دومین مدال را برای فارس به ارمغان اورد.

رئیس فدراسیون فوتبال: رسانه ملی برای پخش فوتبال پولی نمی دهد

پیام فارس - شیراز- رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه فوتبال بزرگترین همایش مردمی ایران است،گفت: بیشترین برنامه های رسانه ملی پخش فوتبال است اما آنها پولی به فدراسیون پرداخت نمی کنند در حالی که در هیچ کجای دنیا چنین رسمی نیست.

رئیس هیات فوتبال فارس انتخاب شد

پیام فارس - شیراز - مجمع انتخاباتی هیات فوتبال فارس دوشنبه در شیراز برگزار و غلامعلی هنرپیشه به عنوان رئیس این هیات برای مدت چهار سال انتخاب شد.

جمعیت سالمند فارس طی 2 سال 4 درصد رشد کرده است

پیام فارس - مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: بیش از 10 درصد از افراد تحت پوشش این مدیریت را جامعه سالمند تشکیل می‌دهد که این میزان نسبت به ...

بیشتر بیماری ها از کم تحرکی و زندگی ماشینی است

پیام فارس - شیراز - دکترای فیزیولوژی قلب و عروق و مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بر لزوم ایجاد تحرک و نشاط اجتماعی برای دستیابی جامعه به سلامت تن و روان تاکید کرد و گفت:بی تحرکی، یکجا نشینی و زندگی ماشینی کیفیت زندگی را کاهش داده و موجب افزایش بیماری ها شده است.

برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال فارس

پیام فارس - مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال استان فارس دقایقی قبل با حضور رئیس فدراسیون فوتبال ایران در شیراز آغاز به کار کرد. به گزارش ایسنا منطقه فارس، با ...

هنرپیشه به عنوان رئیس هیئت فوتبال فارس ابقا شد

پیام فارس - با برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال استان فارس، غلامعلی هنرپیشه، با کسب اکثریت آراء برای 4 سال دیگر به عنوان رئیس هیئت فوتبال فارس انتخاب ...

امید عالیشاه بازی با السد را از دست داد

پیام فارس - امید عالیشاه بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در بازی برابر السد مصدوم شد و شاید بازی برگشت مقابل این تیم را از دست بدهد

پرچمدار ایران در پارا آسیا: هدفم، شلیک به محدودیت هاست

پیام فارس - شیراز - ساره جوانمردی بانوی معلول، قهرمان رشته تیراندازی و پرچمدار کاروان ورزشی ایران در بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا می گوید: همچنان به کسب نتایج بهتر و ازمیان برداشتن محدودیت ها می اندیشم.

تیم هندبال چمران لارستان شانسی برای کسب سکوی آسیا ندارد

پیام فارس - شیراز- تیم شهید چمران لارستان با پذیرش سومین شکست در رقابت های هندبال بانوان باشگاه های آسیا که در کشور قزاقستان در حال برگزاری است، دیگر شانسی برای قرار گرفتن بر روی سکوی این بازی ها ندارد.

برترین های تکواندو بانوان فارس شناخته شدند

پیام فارس - شیراز- رقابت های تکواندو بانوان استان فارس که در رده جوانان و بزرگسالان در سالن تکواندو شهید صادقپور شیراز برگزار شد، پایان یافت و برترین های آن معرفی شدند.

سازمان های مردم نهاد با اهداف وزارت ورزش و جوانان آشنا شدند

پیام فارس - شیراز- معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس گفت: سازمان های مردم نهاد تازه تاسیس این استان در قالب برگزاری یک دوره آموزشی، با اهداف وزارت ورزش و جوانان آشنا شدند.

سرمربی تیم فوتسال بانوان فجر: داور مانع پیروزی تیم ما شد

پیام فارس - شیراز – ایرنا – سرمربی تیم صنعت فجر شیراز با انتقاد از قضاوت داوران بازی تیمش با نامی نو اصفهان گفت: داور ضعیف این بازی؛ گل سالم بازیکنان ما را نپذیرفت و در خانه سر ما را بُریدند و مانع پیروزی تیم فجر شدند.

ساير مطالب

فوتسال برتر بانوان / صدرنشین در شیراز متوقف شد

پیکر،پیشکسوت ژیمناستیک کشور به خاک سپرده شد

رمزگشایی از راز یک تعویض غیرمنتظره برانکو در دیدار مقابل السد

تیم هندبال شهید چمران لارستان از سد هندوستان گذشت

13ورزشکار فارس راهی بازی های پارا آسیایی جاکارتا شدند

صحبت های سیدجلال حسینی پس از بازگشت پرسپولیس: همه مصدوم هستیم

درآمد شگفت انگیز پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا

پیشکسوت ژیمناستیک فارس و کشور درگذشت

چمران لارستان، رقابت های هندبال آسیا را با شکست آغاز کرد

پاسخ به یک سوال: با مصدومیت ماهینی امکان بازگشت رضاییان هست؟!

فوری: 2 سورپرایز بزرگ برانکو برای السد قطر

اقدامات سازمان یافته برای ایجاد ناامیدی در جامعه

صحبت های امیدوارکننده ایوانکوویچ: در قطر صعودمان را مسجل می کنیم!

رقابت های هندبال آسیا با بازی بانوان لارستان آغاز می شود

شفر فقط مجتبی جباری را میخواهد؛ نه مجیدی نه کس دیگری

استقلالی ها امیدی به این موضوع مهم نداشته باشند!!

بانویی که پرچمدار گزارشگری فوتبال شد

شوک به پرسپولیس در قطر؛ سیامک نعمتی هم به بازی با السد نمیرسد؟!

اختلاف شدید شفر با کمیته فنی استقلال

برق ورزشگاه پارس حین مسابقه قطع شد

حتی در استان های محروم هم برق ورزشگاه قطع نمی شود

سرمربی تیم قشقایی شیراز: زمین برای تمرین نداریم

حاشیه دیدار تیم های فجر شهید سپاسی و قشقایی شیراز

تیم قشقایی شیراز صدرنشین فوتبال دسته یک کشور شد

تغییرات بزرگ ترکیب پرسپولیس برای دیدار با السد

شرایط بحرانی تیام در امارات؛ الماس سیاه به استقلال بازمی گردد!

ماجرای ضربه عمدی احمد نوراللهی به کمر فرشید اسماعیلی

برانکو دیگر بازیکن جدید نمی خواهد!

برادران گرایی برای پیکارهای جهانی کشتی فرنگی انتخاب شدند

برترین های فوتبال روی میز فارس معرفی شدند

پینگ پنگ بازان فارس برای شرکت در رقابت های کشوری معرفی شدند

شهرآورد شیرازی ها در فوتبال دسته یک آیا می تواند جذاب باشد

بررسی شرایط عجیب پرسپولیس برای بازی مقابل السد

علت اعتراض مربی بدنساز پرسپولیس به فغانی چه بود؟

فرشته کریمی در راه ایتالیا؛ ستاره فوتسال بانوان لژیونر می شود

نظارت بهداشتی بر سالن‌های شنا در فارس

ارژن شیراز در لیگ برتر فوتسال مقابل مقاومت کرچک متوقف شد

تغییر سالن بازی با هماهنگی مدیر تیم صنعت فجر صورت گرفت

تیم هندبال چمران لارستان برای حضور در آسیا در تهران اردو زد

لیگ فوتسال دسته یک/ تیم صدرا شیراز متحمل شکست سنگینی شد

شیرازی ها در لیگ برتر فوتسال بانوان مساوی شدند

تغییر محل بازی بدون اطلاع، دور از انتظارمان بود

گاف شجاع خلیل‌زاده در یک مصاحبه و لو دادن تاکتیک پرسپولیس قبل از بازی!

بدترین خبر برای پرسپولیس پس از دربی

پرچم شاه چراغ (ع) بر قله سبلان برافراشته شد

خبر خوب علیرضا بیرانوند برای پرسپولیسی ها

تنها راه پرسپولیس برای شکست دادن استقلال در دربی

این تنها راه استقلال برای شکست دادن پرسپولیس در دربی است

تیم فوتبال هلال احمر گراش از سد استقلال کاشان گذشت

شیرازی ها در لیگ برتر فوتسال بانوان به مصاف هم می روند

اتهام عجیب به شفر؛ ترکیب و تعویض ها کار او نیست!

هدفم کسب مدال در المپیک 2020 است/ حمایت کامل مسئولان را نیاز دارم

ترکیب پرسپولیس برای دربی با یک ابهام بزرگ!

لو رفتن ترکیب استقلال برای دربی

تیم خلیج فارس شیراز قهرمان فوتبال فارس شد

تیم مرودشت در فوتبال دسته سوم از سد شیراز گذشت

اعتراف بازیکن پرسپولیس: قبلا استقلالی بودم

مطالبات هیات فوتبال فارس از باشگاه قشقایی شیراز قانونی است

ستاره آلمانی استقلال در دربی غایب است

دروازه بان استقلال در دربی مشخص شد؛ رحمتی یا حسینی؟!

پرتابگر شیرازی به بازی های المپیک نوجوانان اعزام می شود

والیبال قهرمانی جهان 2018: شکست ایران و حذف از رقابت ها

سرمربی فوتسال بانوان فجر: سزاوار شکست نبودیم

نمایندگان شیراز در فوتسال برتر بانوان به حریفان باختند

افتتاح 2 طرح ورزشی در نورآباد فارس

بهترین خبر برای تیم ملی والیبال در آستانه بازی با آمریکا از سوی سرمربی حریف

والیبال قهرمانی جهان 2018: شکست دوباره ایران مقابل کانادا

احتمال برگزاری دیدار تیم‌های فوتسال ایران و برزیل در استان فارس

سرمربی تیم قشقایی: به پیروزی در شهرآورد شیراز می اندیشیم

تیم فوتبال قشقایی شیراز به رده دوم جدول دسته یک صعود کرد

تیم هندبال چمران لارستان از سد نفت و گاز گچساران گذشت

شیرازی ها به مصاف صدرنشینان لیگ برتر فوتسال بانوان می روند

سرمربی فوتسال بانوان فجر:حفاری اهواز بازی سختی مقابل مادارد

کدهایی که سرمربی استقلال داد: شفر علیه پرسپولیسی‌ها!

قربانی بعدی هواداران استقلال کیست؟

والیبال قهرمانی جهان 2018: شکست غیرمنتظره ایران در دور دوم بازی ها

فجر و قشقایی شیراز در اندیشه صدر جدول فوتبال دسته یک هستند

صحبت های برانکو با رسانه های کرواسی: بازیکنانم احساساتی هستند

کشتی گیر شیرازی برای المپیک جوانان دعوت شد

کُشتی استان فارس سه پله سقوط کرد

هم گروهی‌های والیبال ایران در دور دوم قهرمانی جهان 2018 مشخص شدند

درآمد عالی پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا؛ پول قرارداد برانکو درآمد

بهترین خبر ممکن برای پرسپولیس که به فینالیست شدن امیدوار شدند

اعتراف جالب درباره ترکیب استقلال مقابل السد

والیبال قهرمانی جهان 2018: برد ایران در یک بازی جذاب مقابل فنلاند

خواسته مهم سید جلال حسینی را وزیر ورزش شنید؟

پرسپولیس شجاع, قهرمانانه صعود کرد

پایان تلخ استقلال 9 نفره در لیگ قهرمانان آسیا

والیبال قهرمانی جهان 2018: شکست ایران در شب مشاجره سعید معروف

کشتی گیر فارسی به مرحله پنجم تیم ملی بانوان راه یافت

فوتبالیست شیرازی راهی رقابت های جام ملت های آسیا شد

ترس بخاطر صحبت برانکو؛ برای الدحیل سورپرایز دارم!!

حضور خانواده والیبالیست باعث پخش بازی آنها نشد؟! عکس

والیبال قهرمانی جهان 2018: ایران, کوبا را هم شکست داد

وضعیت مصدومان پرسپولیس در مقابل الدحیل

برای انگیزه دادن به بازیکنان پرسپولیس, برانکو دست به جیب شد

شهرزاد مظفر سرمربی فوتسال بانوان کشورمان, مربی تیم ملی کویت شد!

فارس قهرمان کیک بوکسینگ بانوان کشور شد

باشگاه فجر شیراز به تیم های پایه اهمیت می دهد

نفرات برتر پیکارهای شطرنج فارس در رده پایه ها شناخته شدند

برگزاری مسابقات اسکیت سرعت در فارس

تیم کازرون قهرمان رقابت های هندبال بانوان کشور شد

تیم کازرون قهرمان رقابت های هندبال بانوان کشور شد

تیم های فارس، یک برُد و 2 شکست در فوتسال کشور کسب کردند

دروازه تیم پارس آرا شیراز در لیگ برتر فوتسال گلباران شد

منابع مالی نگهداری ورزشگاه پارس شیراز تامین می شود

شیرازی ها سکوهای اول تا سوم بیلیارد کشور را فتح کردند

اعلام قیمت بلیت بازی پرسپولیس و الدوحیل در ورزشگاه آزادی

والیبال قهرمانی جهان 2018: برد ارزشمند تیم والیبال ایران مقابل بلغارستان

نفرات برتر پینگ پنگ فارس برای رقابت های کشور انتخاب شدند

تیم های کازرون و مشهد به لیگ برتر هندبال بانوان راه یافتند

خبر خوب برای پرسپولیس در آستانه بازی با الدحیل

خانه لاکچری سرور جباروف به پادوانی رسید!

بخشی از قراردادهای بازیکنان فوتسال فجر شیراز پرداخت می شود

رقابت های بیلیارد کشور در شیراز آغاز شد

احیای ورزش و آیین‎های بومی محلی نیازمند توسعه زیرساخت‎هاست

ایران در ورزش های انفرادی از استعدادهای خاصی برخوردار است

بازگشت دختر والیبالیست فارسی به میدان بعد از مصدومیت یکساله

واکنش همراه با کنایه برانکو به حضور رامین رضاییان در پرسپولیس

پشیمانی علی پروین از وساطت برای بازگشت رضاییان به پرسپولیس!؟

تعجب فیفا از بلایی که استقلالی ها سر خودشان آورده اند!!

السد با تمام قوا برابر استقلال ایران

احسان حدادی: میخواهم ازدواج کنم؛ مدالم تقدیم به حسن روحانی!

نتایج سومین روز رقابت های هندبال بانوان کشور اعلام شد

جهرم قهرمان فوتسال کارکنان دولت در فارس شد

دومین دوره مسابقات فوتسال محلات شیراز به ایستگاه آخر رسید

تیم های برتر فوتسال بانوان فارس 20 میلیون تومان پاداش گرفتند

دروازه بان پرسپولیس و همسرش به دنبال خانه در تهران!

ورزش بانوان نیازمند روح و نگاه تازه است!

تیم فوتبال بانوان فارس به مصاف مریوان می رود

سه بازیکن از فارس به تیم ملی فوتبال بانوان دعوت شدند

بازیکن شیرازی به تیم ملی واترپلو دعوت شد

نتایج دومین روز از رقابت های هندبال بانوان کشور مشخص شد

خودروی میلیاردی و جدید بازیکن پرسپولیس! عکس

کری کاپیتان الدحیل برای پرسپولیس: بگویید هواداران‌تان بیایند

واکنش برانکو به حضور جاسوسش در تمرین نساجی!

این بازیکن بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس را منتفی می کند؟!

قهرمانی نواک جوکوویچ در اوپن آمریکا

شکست غیرمنتظره سرنا ویلیامز مقابل دختر 20 ساله در گرنداسلم آزاد آمریکا

سونامی در ترکیب استقلال مقابل السد به درخواست شفر

شیراز در رقابت های کاراته کارگری بانوان فارس اول شد

رویکرد وزارت ورزش،توسعهٔ دیپلماسی ورزشی در جهان است

رقابت های هندبال بانوان کشور در کازرون آغاز شد

پشت پرده درگیری سیامک نعمتی و منشا

بند عجیب در قرارداد استقلال با علی کریمی

علی پروین برای رامین رضاییان ریش گرو گذاشت!

تهدید شدید استقلال از سوی سرور جبارف

کسب 6 مدال بازی های آسیایی رکوردی برای ورزش فارس است

اعتراض شدید استقلال به لیست تیم ملی ایران

بازگشت غریبانه احسان حدادی به ایران بدون هیچ استقبالی!