آخرين مطالب

ورزشي

سه تکواندوکار فارس به اردوی تیم ملی دعوت شدند

فارس آنلاین - شیراز- رئیس هیات تکواندو فارس گفت: سه تکواندو کار این استان به دلیل عملکرد موفقشان در رقابت های انتخابی تیم ملی در بخش پومسه (نمایشی)، به اردوی این تیم دعوت شدند.

برگزاری مسابقات کشتی باشگاه‌های محلات شیراز

فارس آنلاین - رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: مسابقات کشتی باشگاه‌های محلات شیراز در آستانه ماه مبارک رمضان گشایش یافت ...

ورزشکاران فارسی در اردوی تیم ملی بسکتبال باویلچر حضور دارند

فارس آنلاین - شیراز- رئیس هیات ورزش معلولان و جانبازان فارس گفت: مرحله جدید اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران با حضور 2 بازیکن از فارس در شهر ساری مرکز استان مازندران آغاز شد.

2 بانوی شیرازی پرچمداران ایران در بازی های پارا آسیایی شدند

فارس آنلاین - شیراز- کمیته ملی پارالمپیک، ساره جوانمردی و سمیرا ارم 2 بانوی ورزشکار شیرازی را به عنوان پرچمداران ایران در آیین افتتاحیه و اختتامیه سومین دوره بازی های پارا آسیایی جاکارتا انتخاب کرد.

بانوی والیبالیست لارستانی ملی پوش شد

فارس آنلاین - شیراز- ترکیب نهایی تیم ملی والیبال دختران ایران برای حضور در رقابت های آسیایی اعلام شد و فاطمه صبوری بانوی والیبالیست لارستانی در ترکیب 12 نفره این تیم قرار گرفت.

بدمینتون باز شیرازی به اردوی تیم ملی دعوت شد

فارس آنلاین - شیراز- مربی تیم بدمینتون فارس گفت: محمد چهار مالی به دلیل عمکرد موفق در رقابت های انتخابی تیم ملی بدمینتون جوانان، به اردوی این تیم دعوت شد.

سرمربی پارس آرا: با دست خالی به لیگ برتر صعود کردیم

فارس آنلاین - شیراز- سرمربی تیم فوتسال پارس آرا شیراز گفت: بدون حمایت هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان فارس، با دست خالی و خون دل به لیگ برتر فوتسال بانوان صعود کردیم اما انتظار ما این است که تیم بانوان همانند آقایان از پشتیبانی مسئولان برخوردار باشند.

کشتی گیران فارس به اردوی تیم ملی دعوت شدند

فارس آنلاین - شیراز- کشتی گیران فارس به مرحله نخست اردوی تیم ملی فرنگی ایران برای حضور در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا دعوت شدند.

ظرفیت های قانونی برای حضور بخش خصوصی در ورزش به کار گرفته شود

فارس آنلاین - شیراز- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، با اشاره به سیاست دولت تدبیر و امید مبنی بر حمایت از بخش خصوصی گفت: باید تمام ظرفیت های قانونی را به کار گیریم تا این بخش در حوزه ورزش نیز حضور پر پُررنگ تری داشته باشد.

فارس نایب قهرمان فوتبال قطع عضو کشور شد

فارس آنلاین - شیراز- مربی تیم فوتبال قطع عضو فارس گفت: این تیم در دوازدهمین دوره رقابت های فوتبال قطع عضو کشور به مقام نایب قهرمانی دست یافت.

ورزشکار فارسی صدرنشین لیگ برتر دارت کشور شد

فارس آنلاین - شیراز- دبیر هیات انجمن های ورزشی فارس گفت: ورزشکار شرکت کننده از این استان در مرحله نخست رقابت های لیگ برتر کشور در صدر جدول رده بندی قرار گرفت.

کاراته کاهای شیرازی به اردوی تیم ملی دختران و پسران دعوت شدند

فارس آنلاین - شیراز- نایب رییس هیات کاراته فارس گفت: کادرفنی تیم ملی کاراته امید بانوان و آقایان، اسامی 21 کاراته کا را اعلام کرده است که پنج بازیکن آن متعلق به این استان است.

سوارکاران برتر فارس معرفی شدند

فارس آنلاین - شیراز- نخستین دوره رقابت های سوارکاری فارس در بخش استقامت برگزار شد و سوارکاران برتر معرفی شدند.

سه ورزشکار شیرازی عضو تیم ملی وود بال شدند

فارس آنلاین - شیراز- رئیس هیات گلف فارس گفت: سه ورزشکار شیرازی پس از موفقیت در چندین مرحله اردوی تیم ملی به عضویت این تیم در آمدند.

13 بازیکن از فارس در تیم های مختلف ملی حضور دارند

فارس آنلاین - شیراز – ایرنا – دبیر هیات فوتبال فارس گفت : از 15 بازیکن دعوت شده به تیم ملی هم اینک 13 بازیکن به عضویت تیم های ملی در سطح پایه ها درآمدند که این امر نشان دهنده کار اصولی بر روی پایه های فوتبال در فارس است.

تیم جهرم قهرمان رقابت های او اسپرت فارس شد

فارس آنلاین - شیراز- اولین دوره مسابقات او- اسپرت کارگران استان فارس به میزبانی شهرستان مرودشت برگزار شد و با قهرمانی تیم جهرم پایان یافت.

کشتی گیر شیرازی قهرمان نوجوانان آسیا شد

فارس آنلاین - شیراز- امیر رضا ده بزرگی کشتی گیر شیرازی در رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان آسیا بر سکوی قهرمانی ایستاد و مدال طلا را برگردن آویخت.

کشتی گیر شیرازی به مرحله نهایی رقابت های نوجوانان آسیا راه یافت

فارس آنلاین - شیراز- امیر رضا ده یزرگی، کشتی گیر شیرازی شرکت کننده در رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان آسیا که در ازبکستان در حال بر گزاری است، به مرحله نهایی وزن 45 کیلو گرم راه یافت.

فارس، تنها یک بازیکن در تیم ملی فوتبال امید دارد

فارس آنلاین - شیراز- استان فارس که در سال های نه چندان دور، چندین بازیکن در تیم ملی امید داشت اما هم اینک تنها یک یازیکن از این استان به اردوی تیم ملی دعوت شده است.

ساره جوانمردی دومین نشان طلای جهان را کسب کرد

فارس آنلاین - شیراز- ساره جوانمردی، ورزشکار شیرازی در رقابت های تیراندازی معلولان جهان پس از کسب نشان طلای تپانچه 10 متر در تپانچه 50 متر هم نشان طلا گرفت.

بانوان دارابی در رقابت های آمادگی جسمانی کشور صاحب مقام شدند

فارس آنلاین - شیراز- رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان داراب گفت: 2 نفر از بانوان این شهرستان که در قالب تیم استان فارس در رقابت های رکورد زنی آمادگی جسمانی کشور شرکت کرده بودند، در 2 بخش (آیتم) صاحب مقام نایب قهرمانی و رتبه سوم شدند.

هوادار آسیب دیده تیم استقلال:آرزومند بهبود چشمم هستم

فارس آنلاین - شیراز – ایرنا – هوادار تیم فوتبال استتقلال تهران که به دلیل پرتاب اشیا در فینال جام حذفی، بینایی چشم راستش را از دست داده است گفت: می خواهم یک بار دیگر بینایی چشمم را بازیابم تا دختر 16 ماهه خود را با هر دو چشم ببینم.

تجلیل از قهرمانان ملی و بین‌المللی استان فارس

فارس آنلاین - رییس هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس با بیان اینکه این هیئت 60 رشته‌ی ورزشی را در بر می‌گیرد، از برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان ...

دوچرخه سوار جهرمی راهی رقابت های ترکیه شد

فارس آنلاین - شیراز- محمود قناعت پیشه دوچرخه سوار جهرمی با بدرقه مردم ومسئولان مربوط راهی رقابت های دوچرخه سواری پیشکسوتان جهان در ترکیه شد.

دونده شیرازی به تیم ملی نوجوانان دعوت شد

فارس آنلاین - شیراز- رئیس هیات دو ومیدانی فارس گفت: علی مطهری، دونده شیرازی پس از کسب مدال طلا در رقابت های انتخابی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شد.

طرح پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به جوانان فارس ابلاغ شد

فارس آنلاین - شیراز- رئیس مشارکت های اجتماعی اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت: طرح پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به جوانان این استان که در قالب قرارداد بین وزارت ورزش و جوانان و صندوق کارآفرینی امید منعقده شده برای اجرا در فارس ابلاغ شد.

پنج فوتبالیست فارس مسافر جام جهانی نابینایان شدند

فارس آنلاین - شیراز- رئیس هیات ورزش نابینایان فارس گفت: از سوی سر مربی تیم ملی، نفرات اعزامی به رقابت های جام جهانی فوتبال نابینایان مشخص شدند که در بین آنها پنج فوتبالیست از استان فارس مسافر جام جهانی شدند.

ساره جوانمردی سهمیه پارالمپیک ژاپن را کسب کرد

فارس آنلاین - شیراز- ساره جوانمردی، بانوی تیرانداز شیرازی با کسب مدال طلا در رقابت های تیراندازی جهانی معلولان در کشور کره جنوبی، نخستین سهمیه مستقیم بازی های پارالمپیک 2020 ژاپن را برای ایران کسب کرد.

سرمربی تیم فوتبال نورآباد: سوئیچ ماشینم را گرو گذاشتم

فارس آنلاین - شیراز- سرمربی تیم فوتبال نورآباد ممسنی فارس نائب قهرمان نونهالان دختر کشور گفت:این تیم را با یک دست لباس نائب قهرمان ایران کردم اما برای تسویه حساب با هتل محل اقامت بازیکنان تیم مجبور شدم سوئیچ ماشینم را گرو بگذارم.

تیم گلبال نابینایان جهرم نایب قهرمان کشور شد

فارس آنلاین - شیراز- مسابقات گلبال قهرمانی کشور که از 7 اردیبهشت تا 12 اردیبهشت به میزبانی بابلسر برگزار شده بود با نائب قهرمانی تیم گلبال جهرم به نمایندگی از فارس پایان یافت.

ورزش فرصتی برای معرفی داشته‌های یک کشور است

فارس آنلاین - نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاثیر یک ورزشکار قهرمان در معرفی کشورها، تاکید کرد که ورزش و قهرمانی در این ...

تجلیل از نخبگان ورزش و جوانان فارس در شیراز

فارس آنلاین - طی مراسمی از جوانان نخبه عرصه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، ورزشی و رسانه استان فارس در شیراز تجلیل شد. ...

ورزشکار دارابی به اردوی تیم ملی فوتسال دعوت شد

فارس آنلاین - شیراز- دبیر هیات فوتبال فارس گفت: سرمربی تیم ملی فوتسال ایران 19بازیکن را به اردوی تیم ملی ب فوتسال دعوت کرد که یکی از این ورزشکاران متعلق به شهرستان داراب است.

بانوان ورزشکار نابینای فارس به اردوی تیم ملی دعوت شدند

فارس آنلاین - شیراز- مسئول روابط عمومی هیات ورزش نابینایان فارس گفت: در پایان رقابت های انتخابی تیم ملی که به میزبانی بابلسر در استان مازندران برگزار شد، سه ورزشکار از فارس در رشته شطرنج و گلبال به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

سرمربی تیم فجر: برخی تیم فجر را مدعی سقوط می دانستند

فارس آنلاین - شیراز- سرمربی تیم فجرشهید سپاسی شیراز با بیان اینکه اگر به لیگ برتر صعود می کردیم دست به کار بزرگی زده بودیم، گفت: برخی از ابتدای لیگ دسته یک، تیم فجر را مدعی سقوط می دانستند.

بوکسور فارسی مدال برنز آسیا را کسب کرد

فارس آنلاین - شیراز- رئیس هیات بوکس فارس گفت: حسین شادمان از استان فارس به همراه تیم ملی بوکس جوانان ایران مدال برنز آسیا را کسب کرد.

فانوس فجر برای صعود به لیگ برترسوسو می زند

فارس آنلاین - شیراز - تیم فوتبال فجرشهید سپاسی شیراز از مدعیان صعود به لیگ برتر هم اینک فانوس امیدی در دست دارد که در حال سوسو زدن است و شانس بسیار اندکی برای صعود دارد و کار به اما و اگر کشیده شد.

بودجه امور جوانان از حوزه ورزش جدا شود

فارس آنلاین - شیراز- معاون امور فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت: با در نظر گرفتن اینکه حوزه جوانان فرابخشی و ستادی است و تمام دستگاه ها باید در انجام امور آن مشارکت داشته باشند از این رو ضروری است بودجه آن هم با داشتن ذیحساب جداگانه از حوزه ورزش تفکیک شود.

بانوان فوتبالیست شیرازی راهی ایتالیا شدند

فارس آنلاین - شیراز- دبیر هیات فوتبال فارس گفت: 2 بازیکن شیرازی به همراه تیم ملی فوتبال بانوان زیر 17 سال ایران برای شرکت در تورنمنت چهار جانبه ایتالیا، راهی این کشور شدند.

6 بازیکن از فارس به تیم ملی فوتبال نابینایان دعوت شدند

فارس آنلاین - شیراز- مربی شیرازی تیم ملی فوتبال نابینایان گفت: 13 بازیکن به ششمین مرحله اردوی تیم ملی فوتبال نابینایان برای شرکت در رقابت های جهانی 2018 اسپانیا دعوت شدند که 6 بازیکن از آنها متعلق به استان فارس است.

مدال آوران فارسی بازی های جاکارتا سکه طلا دریافت می کنند

فارس آنلاین - شیراز- مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس، با اشاره به در پیش بودن بازی های جاکارتا اندونزی 2018 گفت: در نشست شورای عالی ورزش استان مصوب شد که به هر یک از ملی پوشان این استان که موفق به کسب مدال شوند، سکه بهار آزادی اهدا شود.

کشتی گیران فارس به اردوی تیم ملی دعوت شدند

فارس آنلاین - شیراز- کشتی گیران استان فارس برای شرکت در رقابت های آسیایی و بین المللی گرجستان به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان و بزرگسالان دعوت شدند.

ورزشکاران فارس در اردوی تیم ملی کبدی بانوان حضور دارند

فارس آنلاین - شیراز- رئیس هیات ورزش کبدی استان فارس گفت: شایلاجین، سرمربی هندوستانی تیم ملی کبدی بانوان 22 بازیکن را به اردوی تیم ملی برای حضور در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا اندونزی دعوت کرده که در بین آنها 2 بازیکن از استان فارس حضور دارند.

فوتبال دسته یک/ فجر شیراز برابر مس کرمان شکست خورد

فارس آنلاین - شیراز- تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز در رقابت های فوتبال دسته یک برابر تیم مس کرمان با انجام یک بازی ضعیف، شکست خورد و به رده سوم جدول سقوط کرد.

هندبالیست های فارس به تیم ملی دعوت شدند

فارس آنلاین - شیراز - 9 هندبالیست از فارس که نتایج و موفقیت های خوبی کسب کرده اند به تیم های ملی جوانان و نوجوانان دعوت شدند.

دعوت از 3 هندبالیست فارس به تیم ملی جوانان

فارس آنلاین - سه هندبالیست از فارس برای حضور در نخستین اردوی تیم ملی جوانان جمهوری اسلامی ایران دعوت شدند. به گزارش ایسنا منطقه‌ی ...

ووشوکاران فارس به اردوی تیم ملی جوانان رفتند

فارس آنلاین - شیراز – ایرنا – دبیر هیات ووشو فارس گفت: سرمربی تیم ملی جوانان، 2 ووشو کار اهل فارس را به اردوی تیم ملی برای شرکت در رقابت های جهانی دعوت کرد و این ورزشکاران به این اردو رفتند.

یک خرک حلقه استاندارد برای تمرین در شیراز نداریم

فارس آنلاین - شیراز- سعیدرضا کیخا، عضو تیم ملی ژیمناستیک و تنها فردی در جهان که توانسته چهار حرکت را در فدراسیون جهانی ژیمناستیک به نام خود ثبت کند گفت: حتی یک خرک حلقه استاندارد در شیراز وجود ندارد که با آن تمرین کنم.

سه ورزشکار شیرازی عضو تیم ملی کاراته شدند

فارس آنلاین - شیراز - رئیس هیات کاراته فارس گفت: سه ورزشکار از استان فارس با کامیابی در رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته امید و جوانان، ملی پوش شدند.

4 جهرمی به رقابت های گلبال کشور راه یافتند

فارس آنلاین - شیراز- فوتبال کم بینایان و نابینایان به گلبال مشهور است که براساس اعلام رئیس اداره ورزش و جوانان جهرم 4 ورزشکار کم بینای این شهرستان به رقابت های گلبال قهرمانی کشور راه یافتند.

ساير مطالب

دوچرخه سواران جهرمی برای تیم ملی انتخاب شدند

2 پروژه ورزشی درجنوب استان فارس افتتاح شد

بازی‌ها جوانمردانه نباشد هیچ‌کس خیر نمی‌بیند/ داوران ما سالم و پاک هستند

برد فجر مقابل اکسین/ امیدواری بیشتر به صعود

12 سالن ورزشی جهرم با همکاری بسیج احداث شد

ماهیانه 40 هزار مترمربع به فضای ورزشی فارس اضافه می‌شود

مربی تیم فوتبال اکُسین البرز:قضاوت داوران ضعیف است

پنج تیم لیگ دسته یک فوتبال شرایط صعود دارند

تیم فوتبال فجرسپاسی، اکسین البرز را برد

2 پروژه ورزشی در شهرستان جهرم احداث می شود

همه امکانات برای تقویت ورزش فارس به کار گرفته شود

ساخت 2 طرح ورزشی در جهرم آغاز شد

تیم فوتبال برق برابر مس رفسنجان متوقف شد

آغاز عملیات اجرایی 2 سالن ورزشی در جهرم

ساره جوانمردی به مدال طلای تیراندازی معلولان جهان دست یافت

بانوان تیراندازشیرازی شانس زیادی برای کسب مدال جهانی امارات دارند

برگزاری نخستین همایش قدردانی از روشندلان مدال‌آور فارس/ نبود حمایت بزرگترین مشکل ورزشکاران روشندل

حمایت از ورزشکاران نابینا تقویت شود

سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی فجر شهید سپاسی شیراز افتتاح شد

تیم قیرو کارزین قهرمان تیراندازی به اهداف پروازی فارس شد

تیم گلستان فاروق مرودشت به رقابت های فوتبال زیر گروه کشور راه یافت

ورزشکار شیرازی 2حرکت جدید در رقابت های جهانی ژیمناستیک به نام خود ثبت کرد

فوتبال دسته یک/ فجر سپاسی از سد برق جدید شیراز گذشت

مربیان تیم های فجر سپاسی و برق جدید شیراز با خبرنگاران مصاحبه نکردند

همایش تجلیل از مدال‌آوران ورزش‌ نابینایان فارس برگزار می‌شود

فارس،قطب خدمت رسانی پزشکی ورزشی به استان های همجوار شد

تعرفه‌ی بیمه ورزشکاران افزایش نمی‌یابد/ فارس قطب درمان پزشکی ورزشی خواهد شد

گفت و گوی ایسنا با بانوی هندبالیست/ ورزش بانوان نیازمند حمایت

دونده کواری سکوی سوم دو صحرانوردی آسیا را فتح کرد

رسالت هیئت پزشکی ورزشی پرورش ورزشکار قهرمان است

6 خانه جوان در شهرستان های فارس احداث می شود

سرمربی برق جدید شیراز: بازیکنان ما برابر نساجی مازندران ترسیده بودند

فوتبال دسته یک/ برق باخت اما خوب بازی کرد

موسایی سکاندار هیئت کشتی فارس شد

تکمیل پروژه های ورزشی نیمه تمام اولویت دولت در سال آینده

تکمیل پروژه های ورزشی با پیشرفت 70 درصد در اولویت است

سرمربی تیم فجر سپاسی شیراز: راه آهن تهران را دست کم نمی گیریم

مدیر عامل برق جدید شیراز: تیم را متحول کرده ایم

سفر وزیر ورزش و جوانان به استان فارس

کشتی گیرشیرازی درصدر وزن 77 کیلوگرم جهان ایستاد

آیین پیاده روی بزرگ خانوادگی در شیراز برگزار شد

شهرداری کازرون نایب قهرمان لیگ برتر هندبال شد

محل برگزاری پیاده روی خانوادگی شیراز تغییر کرد

تجلیل از نخبگان ورزش فارس در شیراز

بانوی اسکی باز شیرازی مدال برنز آسیا را کسب کرد

تیم گیلان قهرمان فوتبال هفت نفره کشور شد

سرمربی تیم فجر شیراز: به سحتی سه امتیاز از تیم شهرداری ماهشهر گرفتیم

سرمربی تیم شهرداری ماهشهر: باخت برابر تیم فجر شیراز عادلانه نبود

برد خانگی فجر سپاسی مقابل ماهشهری‌ها

فوتبال دسته یک/ فجر سپاسی به سختی از سد شهرداری ماهشهر گذشت

مسابقات بوکس جوانان و امید فارس برگزار شد

فوتبال دسته یک/ فجر سپاسی شیراز همچنان مدعی صعود به لیگ برتر است

فوتبال برتر بانوان / توقف تیم فارس برابر پالایش گاز ایلام

ورزشکار فارسی به تیم ملی کاراته بزرگسالان دعوت شد

فوتسال دسته 2/ یک پیروزی و یک شکست برای نمایندگان فارس رقم خورد

فوتسال برتر بانوان/ فجر شیراز برابر تیم البرز زنجان پیروز شد

رئیس هیات پزشکی ورزشی فارس: شیوه مبارزه با دوپینگ را ارتقامی دهیم

هشت بازیکن از فارس در اردوی تیم ملی فوتبال نابینایان حضور دارند

مربی تیم ملی سپک تاکرا:اردوی تیم ملی درشیرازبرگزار می شود

کشتی گیر شیرازی نایب قهرمان کشتی فرنگی آسیا شد

دونده استان فارس به رقابت های دو صحرانوردی آسیا اعزام می شود

دانش‌محوری اولویت هیئت پزشکی است

کاوه باشتی سکان‌دار هیئت پزشکی ورزشی فارس شد

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی: ورزشکاران نگران مصدومیت خود نباشند

کشتی گیر شیرازی به مرحله نهایی پیکارهای کشتی فرنگی آسیا راه یافت

شهرداری، شورای شهر و نیکوکار به تیم هندبال کازرون کمک کردند

مسابقات آزاد فوتبال جانبازان و معلولان کشور در شیراز

حریفان کشتی گیر شیرازی در رقابت های آسیایی مشخص شدند

راهیابی 2کونگ فو کار جهرمی به اردوی تیم ملی

تیم پرشیا شیراز، قهرمان پینگ پنگ باشگاه های فارس شد

سرمربی تیم برق شیراز: لغزندگی زمین ورزشگاه دستغیب اجازه نداد بازی با کیفیتی برگزار کنیم

فوتبال دسته یک/ برق جدید شیراز پس از هفته ها ناکامی، بُرد

تجلیل از تیم بانوان هندبال شهید چمران لارستان

کشتی گیر شیرازی، راهی رقابت های کشتی فرنگی آسیا در قرقیزستان شد

رقابت های فوتبال هفت نفره جانبازان و معلولان کشور در شیراز آغاز شد

پارس آرا شیراز به مرحله نهایی فوتسال بانوان دسته یک کشور صعود کرد

2 بازیکن شیرازی به اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان دختر دعوت شدند

فوتبال برتر جوانان کشور/ سقوط تیم برق جدید شیراز به دسته یک قطعی شد

کلاس داوری درجه یک هندبال کشوردرفیروزآباد برگزار شد

تامین هزینه برای خرید تجهیزات استاندارد ژیمناستیک نیاز مبرم ورزشکاران است

رقابت های شنای قهرمانی کشور در شیراز آغاز شد

نتایچ چند رشته از شنای قهرمانی کشور در شیراز مشخص شد

تیم شهید چمران لارستان، قهرمان هندبال بانوان غرب آسیا شد

کشتی گیر شیرازی راهی رقابت های کشتی بین المللی اکراین شد

استاندار فارس: امکانات میزبانی مسابقات بین المللی ورزشی شیراز ارتقا یابد

نتایج دومین روز رقابت های شنای نوجوانان کشور مشخص شد

لیگ برتر هندبال/ شهرداری کازرون بر مس کرمان غلبه کرد

شناگر تهرانی رکورد رشته 50 متر آزاد شنای نوجوانان کشور را شکست

رکوردشکنی دوباره در رقابت های شنای نوجوانان کشور

رئیس فدراسیون شنا:برای رسیدن به سطح اول آسیا نیاز به 10 سال کار مداوم است

استقبال از دختران قهرمان هندبال غرب آسیا در لارستان/ پیام تبریک استاندار فارس

تیم های برتر رقابت های شنای نوجوانان کشور مشخص شدند

تاکید استاندار فارس بر لزوم تسریع در ساخت سالن 6 هزارنفره شیراز

آغاز مسابقات شنا جام پارسیان در شیراز/ نتایج اولین روز رقابت‌ها

30 نفر از کوهنوردان فارس به محل سقوط هواپیما اعزام شدند

هندبال بانوان غرب آسیا/ شهید چمران لارستان یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شد

پیاده‌روی خانوادگی بزرگ شیراز 18 اسفند برگزار می‌شود

معرفی نفرات و تیم های برتر جشنواره فرهنگی ورزشی دانشجویان فارس

فارس در حوزه‌ی ورزش جزو استان‌های برتر است/ رسانه‌ها نقد می‌کنند اما برجستگی‌ها را نمی‌بینند

هندبال بانوان غرب اسیا / شهید چمران لارستان صدرنشین شد

فوتبال دسته یک/ فجر شهید سپاسی شیراز با شکست آلومینیم اراک مدعی صعود به لیگ برتر شد

سرمربی تیم آلومینیم اراک: این تیم را در دسته یک حفظ خواهیم کرد

برد فجرسپاسی برابر آلومنیوم اراک

شیراز میزبان مسابقات شنای مسافت بلند قهرمانی کشور جام فجر پارسیان

نائب قهرمانی تیم جهرم در مسابقات ژیمناستیک هنری بانوان فارس

تیراندازان فارسی به عضویت تیم ملی تیر و کمان سنتی در آمدند

فوتسال لیگ دسته دو/تیم عباس نژاد اقلید برابر شاهین شهر اصفهان پیروز شد

نتایج دیدارهای روز نخست لیگ دسته یک هندبال کشور مشخص شد

استاندارفارس:موانع استفاده ورزشکاران استان ازمکان های ورزشی رفع شود

فوتبال دسته یک/ برق جدید شیراز باز هم باخت

سرمربی تیم مس کرمان: تیم برق شیراز نسبت به دور رفت ضعیف تر شده است

مربی تیم برق جدید شیراز: به یک مهاجم گلزن نیاز داریم

چهار تیم به مرحله نیمه نهایی هندبال دسته یک مردان کشور راه یافتند

شهرداری مرودشت به لیگ زیر گروه فوتسال کشور راه یافت

تیم های نجف آباد و دهدشت به مرحله نهایی هندبال دسته یک مردان کشور راه یافتند

2 بانوی والیبالیست به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شدند

تیم های نجف آباد و دهدشت به لیگ برتر هندبال مردان صعودکردند

فوتبال برتر بانوان / تیم فارس مغلوب صدرنشین شد

مردم شیراز ازسرمربی تیم ملی فوتسال وهمراهانش استقبال کردند

تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان وارد کشور اردن شد

هندبال بانوان غرب آسیا/ شهید چمران لارستان گام نخست را محکم برداشت

موافقت شهرداری منطقه 5 شیراز با ساخت زمین و سالن ورزش تیرو کمان

بانوی دونده شیرازی به تیم ملی دعوت شد

هندبال بانوان غرب آسیا/ شهید چمران لارستان از سد لبنان گذشت

تیم کردستان قهرمان پیکارهای رزمی شینوبی کشور شد

مدیرکل ورزش و جوانان فارس: بهترین زورخانه کشور در شهرستان جهرم به بهره برداری می رسد

رقابت دانشجویان دانشگاه های فارس در جشنواره فرهنگی ورزشی

رئیس فدراسیون زورخانه ای و پهلوانی: آیین نامه اجرایی این فدراسیون تغییر می کند

فوتبال دسته یک/ فجر شهید سپاسی شیراز به مصاف آلومینیوم اراک می رود

2 کشتی گیر شیرازی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

بانوان فارس بیشترین سهم را در تیم ملی وزنه‌برداری دارد

کسب عنوان قهرمانی آسیا انتظارات را از فوتسال بالا برد

بانوان هندبالیست لارستان به مسابقات غرب آسیا اعزام شدند

جامعه ورزش فارس در سوگ قهرمان اسبق شنای کشور

رحمان رضایی سرمربی تیم فوتبال برق جدید شیراز شد

افزون بر 600 میلیارد ریال پروژه ورزشی در فارس به بهره برداری می رسد

دونده شیرازی چهارمین مدال داخل سالن آسیا را برای فارس کسب کرد

مربی تیم ملی دو و میدانی: ابزارهای زیادی برای موفقیت دو و میدانی ایران لازم است

لطفاً به آقای ایکس رأی بدهید

ورزشکاران برتر در رقابت های تیر و کمان فارس مشخص شدند

شیراز، قهرمان رقابت های هنرهای فردی زورخانه ای فارس شد

سرمربی تیم فجر شیراز: باید در نیمه نخست کار تیم خونه به خونه بابل را تمام می کردیم

سرمربی تیم خونه به خونه بابل: از نتیجه تساوی برابر فجر راضی نیستم

فوتبال دسته یک/ فجر سپاسی و خونه به خونه بابل مساوی شدند

کشتی گیر شیرازی در صدر رده بندی اتحادیه جهانی کشتی قرار گرفت

دوندگان فارس در رقابت های دو و میدانی بانوان داخل سالن آسیا سه مدال کسب کردند

فوتبال برتر بانوان / پیروزی پُرگل تیم فارس برابر پارس جنوبی بوشهر

تیم خالص سازان روی زنجان قهرمان لیگ برتر فوتبال روی میز کشور شد

پنج فوتبالیست از استان فارس به اردوی تیم ملی فوتبال بانوان دعوت شدند

ورزشکاران فارس به رقابت های بین المللی تیر و کمان اعزام می شوند