آخرین اخبار

ورزشي

برد فجرسپاسی برابر آلومنیوم اراک

فارس آنلاین - تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز در هفته‌ی بیست و چهارم لیگ یک موفق شد در برابر آلومنیوم اراک با نتیجه 3 بر صفر پیروز شود. ...

تیراندازان فارسی به عضویت تیم ملی تیر و کمان سنتی در آمدند

فارس آنلاین - شیراز – ایرنا – رئیس هیات تیر و کمان استان فارس گفت: تیراندازان این استان در رقابت های انتخابی تیم ملی تیر و کمان سنتی با کسب عنوان قهرمانی به عضویت این تیم در امدند.

استاندارفارس:موانع استفاده ورزشکاران استان ازمکان های ورزشی رفع شود

فارس آنلاین - شیراز- استاندار فارس گفت:در دولت تدبیرو امید شاهد رونق درساخت و سازمکان های ورزشی مانند ورزشگاه پارس شیراز و مجموعه ورزشی شش هزار نفری شیراز و تعدادی دیگر بوده ایم که باید هرچه سریع تربه صورت کامل بهره برداری شوند و موانع استفاده ورزشکاران از این امکان ها رفع شود.

فوتبال دسته یک/ برق جدید شیراز باز هم باخت

فارس آنلاین - شیراز- تیم برق جدید شیراز در رقابت های فوتبال دسته اول کشور در ادامه ناکامی ها باز هم در خانه باخت و با 2 پله سقوط به رده دهم جدول رده بندی رفت.

تیم های نجف آباد و دهدشت به مرحله نهایی هندبال دسته یک مردان کشور راه یافتند

فارس آنلاین - شیراز- مرحله نیمه نهایی رقابت های هندبال لیگ دسته یک باشگاه های کشور در شهرستان مرودشت از توابع استان فارس پایان یافت و تیم های هیات هندبال نجف آباد و فرازبام خائیز دهدشت به مرحله نهایی راه یافتند.

تیم های نجف آباد و دهدشت به لیگ برتر هندبال مردان صعودکردند

فارس آنلاین - شیراز- تیم های نجف آباد اصفهان و فراز بام خائیز دهدشت کهگیلویه و بویراحمد با قرار گرفتن در سکوی اول و دوم رقابت های هندبال دسته یک مردان کشور ، به لیگ برتر هندبال در سال 97 صعود کردند.

مردم شیراز ازسرمربی تیم ملی فوتسال وهمراهانش استقبال کردند

فارس آنلاین - شیراز- محمد ناظم الشریعه سرمربی شیرازی تیم ملی فوتسال ایران و همراهانش که عنوان قهر مانی آسیا را کسب کردند در میان استقبال گرم و پرشکوه مردم و مسئولان سه شنبه وارد شیراز شدند.

موافقت شهرداری منطقه 5 شیراز با ساخت زمین و سالن ورزش تیرو کمان

فارس آنلاین - شیراز - رئیس هیات تیر و کمان فارس گفت:در نشستی که با شهردار منطقه پنج شیراز داشتیم طرح سالن و زمین تیر و کمان با ابعاد استاندارد جهانی ارایه که با استقبال و موافقت وی مواجه شد.

بانوی دونده شیرازی به تیم ملی دعوت شد

فارس آنلاین - شیراز - نایب رئیس هیات دو و میدانی فارس گفت: زینب منصوری دونده شیرازی در نخستین دوره رقابت های دو نیمه ماراتن بانوان کشور نائب قهرمان و به تیم ملی دعوت شد.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس: بهترین زورخانه کشور در شهرستان جهرم به بهره برداری می رسد

فارس آنلاین - شیراز- مدیر کل ورزش و جوانان فارس گفت: نیمه نخست اسفند 96 با حضور وزیر ورزش و جوانان، بهترین و زیباترین زورخانه کشور در شهرستان جهرم به بهره برداری می رسد.

رقابت دانشجویان دانشگاه های فارس در جشنواره فرهنگی ورزشی

فارس آنلاین - شیراز- سومین جشنواره فرهنگی ورزشی بسیج دانشجویی دانشگاههای استان فارس با شرکت 150دانشجو از 15 دانشگاه دولتی و غیر دولتی این استان روز شنبه در سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی کازرون آغاز شد.

رئیس فدراسیون زورخانه ای و پهلوانی: آیین نامه اجرایی این فدراسیون تغییر می کند

فارس آنلاین - شیراز- رئیس فدراسیون ورزش های پهلوانی و زورخانه ای گفت: بر اساس برنامه چهار ساله و برای بهتر شدن این رشته، آیین نامه اجرایی این فدراسیون تغییر می کند.

2 کشتی گیر شیرازی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

فارس آنلاین - شیراز- دبیر هیات کشتی فارس گفت: 2 کشتی گیر شیرازی از سوی سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در رقابت های بین المللی اکراین و قهرمانی آسیا که به میزبانی قرقیزستان برگزار می شود، دعوت شدند.

جامعه ورزش فارس در سوگ قهرمان اسبق شنای کشور

فارس آنلاین - آرمان حاجی نژاد قهرمان اسبق شنای استان و كشور پس از طی یك دوره سخت بیماری چشم از جهان فرو بست و جامعه ورزش را در سوگ و ماتم فرو ...

لطفاً به آقای ایکس رأی بدهید

فارس آنلاین - روزنامه شیرازنوین چاپ شیراز در شماره 351 یادداشتی با عنوان `لطفا به آقای ایکس رأی بدهید`، آنچه که `ضعف فرهنگی و طرز نادرست از استفاده فضای مجازی در بین فوتبالی‌ها` نامیده است را نقد کرده است.

کشتی گیران شیرازی به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی دعوت شدند

فارس آنلاین - شیراز - دبیر هیات کشتی فارس گفت : علی اشکانی سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی 30 کشتی گیر را برای حضور در رقابت های آسیایی قرقیزستان به اردوی تیم ملی دعوت کرد که در بین آنها 2 کشتی گیر شیرازی حضور دارند.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان : فرصت های خوبی برای گلزنی برابر فجرشیراز داشتیم

فارس آنلاین - شیراز - سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان اعلام کرد : فرصت های بسیار خوبی برای گلزنی برابر فجر شیراز داشتیم اما تیم حریف از محدود فرصت هایش نهایت استفاده را بُرد و به پیروزی رسید.

نوید وزیر ورزش در باره ورزشگاه میانرود شیراز

فارس آنلاین - شیراز – ایرنا – ورزش ورزش و جوانان گفت : نواقص ورزشگاه 50 هزار نفری پارس (میانرود) شیراز هم اینک بر طرف شده و در صورتی که ایران میزبان رقابت های آسیایی شود، این ورزشگاه یکی از محل های برگزاری این بازی ها می شود.

فوتبال دسته یک/ حساسیت دیدار آتی فجر سپاسی مقابل صدرنشین لیگ

فارس آنلاین - شیراز – ایرنا – تیم فجر شهید سپاسی شیراز در هفته بیست و یکم رقابت های فوتبال دسته یک کشور یکشنبه ( فردا) در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز در یک دیدار حساس به مصاف تیم نفت مسجد سلیمان، صدرنشین لیگ می رود.

وزیر ورزش و جوانان: ساماندهی سمن ها با قوت ادامه دارد

فارس آنلاین - تهران - وزیر ورزش و جوانان با اشاره به تقدیم لایحه تفکیک ورزش از جوانان به مجلس گفت: با وجود بررسی این لایحه در مجلس، فعالیت های حوزه جوانان متوقف نشده است و ساماندهی سمن ها با قوت ادامه دارد.

استاد بزرگ شطرنج: این رشته در ایران مظلوم واقع شده است

فارس آنلاین - شیراز- استاد بزرگ شطرنج ایران با بیان اینکه این رشته نماد اندیشه ، فرهنگ و تفکر ایرانی است گفت : شطرنج در ایران مظلوم واقع شده و می طلبد دولتمردان حمایت بیشتری از این رشته انجام دهند.

کشتی گیر شیرازی مدال طلای رقابت های بین المللی جام تختی را بر گردن اویخت

فارس آنلاین - شیراز - محمد علی گرایی کشتی گیر شیرازی در دیدار نهایی رقابت های کشتی فرنگی جام جهان پهلوان تختی با برتری برابر کشتی گیر کشور ترکیه مدال طلای این پیکارها را بر گردن آویخت .

معاون وزیر ورزش و جوانان: شمار سازمان های مردم نهاد جوانان باید به 6 هزار سمن افزایش یابد

فارس آنلاین - شیراز - معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به فعالیت ٢ هزار سازمان مردم نهاد (سمن) مریوط به جوانان در کشور گفت: برای رسیدن به استاندارد جهانی، باید شمار سمن های جوانان به 6 هزار تشکل افزایش یابد.

تیم منتخب ووشو جوانان فارس معرفی شد

فارس آنلاین - شیراز- دبیر هیات ووشو فارس گفت: بر اساس نظر شورای فنی و مربیان تیم های فارس، نفرات برتر ووشو این استان برای شرکت در رقابت های انتخابی تیم ملی، معرفی شدند.

مسابقات سوارکاری جام فجردر فارس برگزار می‌شود

فارس آنلاین - رییس هیئت سوارکاری استان فارس گفت: به مناسبت ایام‌الله دهه‌ی فجر، مسابقات سوارکاری در رشته‌های مختلف در استان فارس برگزار می‌شود. ...

14 بازیکن از فارس به اردوی تیم ملی کاراته جوانان دعوت شدند

فارس آنلاین - شیراز- مربی تیم کاراته فارس گفت: 14بازیکن از این استان پس از انجام بازی های انتخابی تیم ملی و قهرمانی کشور که در اصفهان برگزار شد، به اردوی این تیم برای شرکت در پیکارهای آسیایی دعوت شدند.

پنج دونده ازفارس در رقابت های دو و میدانی داخل سالن آسیا حضور دارند

فارس آنلاین - رئیس هیات دو و میدانی فارس اعلام کرد : پنج دونده از استان فارس برای حضور در هشتمین دوره رقابت های دو و میدانی داخل سالن آسیا که دوازدهم بهمن در تهران آغاز می شود، حضور دارند.

نخستین مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوان کشور در شیراز بر گزار می شود

فارس آنلاین - شیراز- مسئول ستاد برگزاری مجمع ملی سازمان های مردم نهاد گفت: نخستین مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوان کشور در شیراز و با حضور معاون اول رئیس جمهوری برگزار می شود.

سرمربی تیم برق جدید شیراز: تمرکز خود را پس از اخراج یک بازیکن از دست دادیم

فارس آنلاین - شیراز - سرمربی تیم برق جدید شیراز گفت: در دیدار با تیم شهرداری ماهشهر پس از اینکه یکی از بازیکنان تیم اخراج شد و 10 نفره شدیم تمرکز خود را از دست دادیم و در نهایت بازی بُرده را با شکست در نیمه دوم عوض کردیم .

سرمربی تیم شهرداری ماهشهر: سه تعویض کارساز برابر تیم برق شیراز داشتیم

فارس آنلاین - شیراز- سرمربی تیم فوتبال شهرداری ماهشهر پس از پیروزی برابر تیم برق جدید شیراز در رقابت های لیگ دسته یک کشور گفت: اگرچه سه تعویض همزمان به نوعی پذیرش خطر بود اما با این کار توانستیم به یک پیروزی با ارزش در خانه حریف دست یابیم.

شیرازمیزبان 21 تیم دررقابت های فوتبال دستی کشور شد

فارس آنلاین - شیراز – ایرنا – رئیس کمیته فوتبال رومیزفارس گفت: دور برگشت دومین دوره رقابت های فوتبال رومیز (فوتبال دستی ) لیگ برتر و دسته یک با شرکت 21 تیم به میزبانی شیراز برگزار می شود.

فوتبال دسته یک / نمایندگان فارس در شیراز و رفسنجان به مصاف حریفان خود می روند

فارس آنلاین - شیراز- تیم برق جدید و فجرشهید سپاسی شیراز نمایندگان استان فارس درهفته بیستم رقابت های فوتبال دسته اول کشوردر شیراز و رفسنجان یکشنبه ( فردا ) به مصاف حریفان خود می روند.

استاندار فارس: دولت اهتمام ویژه ای به ایجاد جامعه سالم از مسیر ورزش دارد

فارس آنلاین - شیراز- استاندار فارس گفت: دولت تدبیر و امید اهتمام ویژه ای به نهادینه کردن فرهنگ توجه به سلامتی جامعه از مسیر ورزش و تفریحات نشاط آور خانوادگی و عمومی دارد.

سرمربی فجر سپاسی شیراز: بازیکنان تیم،پول کرایه تاکسی ندارند

فارس آنلاین - شیراز - سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز اعلام کرد:‌ برخی فکر می کنند که تیم ما در ناز و نعمت به سر می برد در حالی که بازیکنان ما پول کرایه تاکسی را ندارند با این وجود با جان و دل بازی می کنند.

اخبار خواندنی

بانوی کماندار شیرازی به اردوی تیم ملی دعوت شد

فوتبال دسته سوم کشور/ تیم شهید باقری گویم شیراز به رده دوم جدول صعود کرد

معاون وزارت ورزش وجوانان:اجازه حضورجوانان در همه عرصه ها داده شود

سرمربی تیم ماشین سازی تبریز: به شرایط بهتر تیم امیدواریم

پینگ پنگ باز شیرازی قهرمان استان فارس شد

سرمربی تیم فجر سپاسی: به سه امتیاز بازی با ماشین سازی نیاز داشتیم

فوتبال دسته اول کشور/ پیروزی پُر گل فجرسپاسی شیراز برابر ماشین سازی تبریز

مسابقات کشوری پرورش اندام در شیراز برگزار می شود

مدیرعامل باشگاه فجر سپاسی: برخی سعی کردند چوب لای چرخ باشگاه بگذارند

عملیات اجرایی طرح های ورزشی در آباده آغاز شد

فوتسال دسته یک/ تیم رامک شیراز بر بالان صنعت پیروز شد

فوتسال برتر بانوان / صنعت فجر شیراز از سد مشکی پوشان مشهد گذشت

سرمربی شیرازی تیم ملی فوتسال، سومین مربی برتر جهان شد

تیم تیر اندازی فارس به لیگ برتر کشور صعود کرد

فوتبال دسته دوم کشور/ قشقایی شیراز تیم صدرنشین را متوقف کرد

وقتی قهرمان تکواندوی جهان حریف بروکراسی اداری نمی‌شود

دعوت از 2 کشتی گیر شیرازی برای پیوستن به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی

سرمربی تیم برق جدید شیراز: مشکل گلزنی داریم

والیبالیست لارستانی به تیم ملی والیبال بانوان جوان ایران دعوت شد

سرمربی تیم ملوان انزلی: داور بازی با تیم برق شیراز بسیار کم تجربه بود

فوتبال دسته اول/ برق جدید شیراز برابر ملوان انزلی متوقف شد

فارس می‌تواند میزبان رویدادهای بین‌المللی اسکی باشد

مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ فارس برگزار شد

تیم جهرم قهرمان مسابقات رزمی استان فارس شد

فجریها برای تقویت تیم در دور برگشت 2 بازیکن جدبد به خدمت گرفتند

فوتسال لیگ برتر/ ارژن شیراز در لیگ برتر باقی ماند

بانوان شناگر برتر جنوب فارس مشخص شدند

سرمربی شیرازی تیم ملی فوتسال، کاندیدای بهترین مربی جهان شد

لارستان قطب تنیس روی میز جنوب کشور می‌شود

تیم گلبال نابینایان جهرم صدرنشین مسابقات لیگ برتر کشور شد

شیراز، قهرمان مسابقات ووشولیگ آینده سازان مردان فارس شد

تیم شطرنج نورآباد ممسنی قهرمان استان فارس شد

نفرات برتر مسابقات تنیس بانوان استان فارس شناخته شدند

تیم وو شو رنگ فیروزه شیراز به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر کشور صعود کرد

فجر سپاسی شیراز برای انجام یک بازی دوستانه راهی مشهد می شود

پس لرزه های مشکلات مالی در تیم فوتبال `برق جدید شیراز`

فوتسال برتر بانوان / صنعت فجر شیراز دور برگشت را با پیروزی آغاز کرد

راه‌اندازی مركز ورزشی بانوان در شیراز

راه‌اندازی کمیته پزشکی در هیئت‌های ورزشی استان فارس

کمک های جامعه ورزش و جوانان فارس به زلزله زدگان سر پل ذهاب تحویل شد

جواز سفر به هند در انتظار مُشت‌ها و مُهره‌ها

مدال آورمسابقات پاراآسیایی دو ومیدانی:حقم مدال طلا بود

مدیرعامل باشگاه فجر سپاسی: بازی های این تیم در ورزشگاه دستغیب شیراز برگزار می شود

دوره آموزشی پزشک تیم در شیراز برگزار می‌شود

سه دوچرخه سوار شیرازی راهی اردوی تیم ملی شدند

سوارکاران برتر فارس مشخص شدند

قهرمان نابینای آسیا : با همه محدودیت ها به دنبال کسب مدال پارالمپیک 2020 ژاپن هستم

فوتبال برتر بانوان / برتری تیم فارس برابر تیم استقلال خوزستان

فوتسال برتر بانوان / شکست سنگین صنعت فجر شیراز برابر کویر کرمان

سرمربی تیم برق جدید شیراز:کنتورآب خوابگاه بازیکنان را کندند و بردند

فوتسال برتر مردان کشور/ ارژن شیراز در خطر سقوط قرار گرفت

فوتبال دسته دوم کشور/ شکست قشقایی شیراز برابر مس نوین کرمان

معاون وزارت ورزش و جوانان: جوانان جهان اسلام، پیام آور اخلاق هستند

تبریك معاون وزیر ورزش مراكش بابت راه‌یابی ایران به جام جهانی

دبیر شیراز پایتخت جوانان جهان اسلام: خلاقیت و اندیشه پیام مابه مسلمانان بود

تیم ملی فوتبال نابینایان ایران با بازیکنان فارسی نایب قهرمان آسیا شد

تیم آمادگی جسمانی بانوان فارس در کشور اول شد

تیم منتخب بوکس استان فارس به مصاف تیم المینای عراق رفت

روابط‌عمومی مهمترین ابزار مدیریت افكار است

دوندگان افتخارآفرین فارس درمسابقات پارا آسیایی امارات وارد شیرازشدند

لیگ برتر فوتبال جوانان/ شکست برق شیراز برابر ستارگان گرگان

دوندگان نابینای فارس در مسابقات پارا آسیایی امارات، چهار مدال کسب کردند

3 نشان رقابت های پارا آسیایی امارات به ورزشکاران فارس رسید

دونده نابینای نی ریزی مدال طلای مسابقات پارا آسیایی را بر گردن آویخت

استاندار فارس: ورزش همگانی باید عملیاتی باشد نه تبلیغاتی

تیم های برتر رشته های رزمی ساندا وتالو در فارس مشخص شدند

سرمربی تیم برق جدید شیراز: در صورت حفظ تمرکز بازیکنان پیروز میدان می شدیم

نکونام : تیم برق شیراز زیاد وقت تلف می کرد

فوتبال دسته اول / برق جدید شیراز پیروزی را با مساوی عوض کرد

نفرات برتر مسابقات وزنه برداری نوجوانان و جوانان فارس معرفی شدند

جهرم قهرمان مسابقات هندبال نوجوانان منطقه 8 کشور شد

تیم های برترمسابقات پرس سینه قهرمانی فارس شناخته شدند

فوتبال دسته اول کشور / فجر و برق شیراز به مصاف تیم های صبا قم و خونه به خونه بابل می روند

تهران قهرمان دور رفت مسابقات لیگ برتر پینگ پنگ نوجوانان و جوانان شد

تیم بانوان لارستان به مسابقات هندبال غرب آسیا اعزام می شود

فوتسال لیگ برتر مردان / تیم ارژن شیراز ، صدرنشین لیگ را متوقف کرد

تیم سیمان لامرد قهرمان لیگ برتر فوتبال جوانان فارس شد

تیم شاهین فیروزآباد به مسابقات فوتبال نوجوانان کشور راه یافت

فوتسال دسته اول کشور/ یک شکست و یک پیروزی برای نمایندگان فارس

تیم شریف بتن ممسنی به لیگ برتر فوتبال بانوان کشور صعود کرد

فوتسال لیگ برتر بانوان / شکست تیم فجر شیراز برابر ملی حفاری اهواز

آذربایجان شرقی قهرمان مسابقات ترامپولین جوانان و بزرگسالان کشور شد

لیگ برتر هندبال/ شهرداری کازرون بر سنگ آهن بافق یزد پیروز شد

نایب رئیس فدراسیون فوتبال: لیگ برتر به خاطر جام جهانی تعطیل نمی شود

توسعه زیرساخت های ورزش بانوان فارس ضروری است

سرمربی تیم برق جدید شیراز: بازیکنان تیم به دلیل مشکلات مالی تمرین نکردند

تاکید وزیر ورزش و جوانان بر حمایت از ورزش فارس

پیروانی : بازی با مراکش به مراتب سخت تر از بازی با اسپانیا و پرتغال است

ایران با پرتغال، اسپانیا و مراکش در گروه زندگی قرار دارد، نه مرگ

پنج بازیکن از فارس در ترکیب نهایی تیم ملی فوتبال نابینایان قرار گرفتند

سرمربی تیم فجر شیراز: بازی پُر برخوردی با تیم نساجی مازندران داشتیم

سرمربی تیم نساجی مازندران: اشتباهات داوری در مسابقات به ضرر تیم ما بوده است

فوتبال دسته اول/ فجر شیراز و نساجی مازندران مساوی شدند

سرمربی تیم فجر: نظارت بیشتری روی کنترل دوپینگ درمسابقات دسته اول فوتبال شود

رویارویی فجر سپاسی و نساجی مازندران در هفته شانزدهم

هندبال برتر بانوان / برتری شهید چمران لارستان برابر نفت و گاز گچساران

لیگ برتر فوتبال بانوان/ شکست سنگین تیم فارس برابر سپاهان اصفهان

فرصت 72 ساعته به باشگاه ارژن شیراز برای تدارک حضور بهتر در لیگ برتر فوتسال

تیم لیگ برتری فوتسال به دلیل بی پولی به مسابقه نرسید

فوتبال دسته سوم/ تیم شهید رضایی فیروزآباد به دور دوم صعود کرد

فیروزآباد قهرمان مسابقات هندبال نونهالان دختر کشور شد

فیروز آباد فارس و سپاهان اصفهان به مرحله نهایی هندبال نونهالان دختر کشور راه یافتند

فوتسال لیگ برتر بانوان/ شکست سنگین تیم فجر شیراز برابر صدرنشین مسابقات

بازیکن تیم ملی کبدی بانوان:تیم ملی نیازبه تغییرات اساسی دارد

سرمربی تیم فوتبال برق جدید شیراز: بازیکنان ما برابر آلومینیم اراک احساسی بازی کردند

سرمربی تیم فوتبال آلومینیم اراک:می توانستیم گل های بیشتری به برق بزنیم

فوتبال دسته اول کشور/ برق جدید شیراز مغلوب آلومینیم اراک شد

ورزشکار فسایی مدال برنز مسابقات کبدی بانوان آسیا را بر گردن آویخت

بانوان کونگ فو کار شیرازی 2 نشان نقره جهانی کسب کردند

انتخابات هیئت‌‌های كاراته و پزشكی ورزشی به‌زودی برگزار می‌شود/ اساسنامه ملاك تعیین شرایط كاندیداها است

بانوی دوچرخه سوار شیرازی در رده نخست آسیا ایستاد

فوتسال برتر/ تیم ارژن شیراز یک پله سقوط کرد

برترین های مسابقات تیرو کمان مردان فارس شناخته شدند

بانوان کماندار برتر استان فارس شناخته شدند

بدمینتون باز شیرازی نخستین مدال بین المللی برای فارس کسب کرد

نفرات برتر مسابقات ژیمناستیک هنری دختران باشگاه های فارس مشخص شدند

2 کشتی گیر شیرازی به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی دعوت شدند

فوتسال دسته اول کشور/ توقف بالان صنعت شیراز مقابل رعد مشهد

گلریزان جامعه‌ی ورزشکاران فارس برای زلزله‌زدگان/ کامیاب: امسال پرونده‌ی پروژه‌های ورزشی فارس بسته می‌شود

کشتی گیر شیرازی شانس زیادی برای کسب رتبه سوم جهان دارد

مدیرکل ورزش و جوانان فارس : توسعه کمی و کیفی سازمان های مردم نهاد مورد توجه قرار گیرد

زنگ ورزش عصرگاهی در رادیو فارس نواخته می‌شود

پیروزی قاطع فجر شهید سپاسی در برابر شهرداری تبریز

دین محمدی: تیم شهرداری تبریز را در دسته اول حفظ می کنیم

سرمربی فجر سپاسی:18 بازیکن ما در مجموع یک میلیون تومان حقوق می گیرند

پیغام خطا: خطا

گلریزان جامعه ورزش و جوانان فارس برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه

عزم جدی برای کمک به تیم فوتبال قشقایی شیراز

آغاز عملیات اجرایی 12 پروژه‌ی ورزشی در شهرستان جهرم

مدیرکل ورزش و جوانان فارس: تصاویر خبر 20:30 از ورزشگاه پارس شیراز آرشیوی بود

مربی تیم ملی سپک تاکرا : 32 بازیکن به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شدند

لیگ برتر هندبال بانوان/ شکست شهید چمران لارستان برابر تاسیسات دریایی تهران

جودوکار استهبانی راهی مسابقات جهانی هلند شد

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان: جادوگران فوتبال برای طلسم کردن دروازه حریف با ما هم تماس گرفتند

ساره جوانمردی مدال طلای پارالمپیک ریو رابرای کمک به زلزله زدگان به حراج گذاشت

علیرضا عباس نژاد، مربی برتر فوتسال فارس شد

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان: داور به ناحق تیم ما را 10 نفره کرد

سرمربی تیم برق جدید شیراز: تیم نفت مسجد سلیمان برای مساوی آمده بود

فوتبال دسته اول/ برق جدید شیراز و نفت مسجد سلیمان مساوی شدند

برق جدید برابر نفت مسجد سلیمان متوقف شد

فجرسپاسی به مصاف اکسین البرز می رود

زیرساخت های لازم برای رشته ژیمناستیک در فارس فراهم شود

شیرازی ها سکوی نخست پینگ پنگ فارس را فتح کردند

فوتبال برتر جوانان کشور/ برق جدید شیراز در قعر جدول باقی ماند

فوتسال لیگ برتر/ ارژن شیراز دروازه تیم پارسیان قدس تهران را گلباران کرد

فوتبال دسته دوم/ قشقایی شیراز برابر تیم شموشک نوشهر پیروز شد

نگاه ویژه‌ی فدراسیون ژیمناستیك به استعدادهای فارس

جدال حساس نفت مسجد سلیمان و برق شیرازدر هفته سیزدهم فوتبال دسته اول

300 میلیارد ریال برای تکمیل سایر رشته های ورزشی ورزشگاه پارس شیراز نیاز است

مجموعه‌ی بزرگ ورزشی پارس احیاء کننده مسیر بین المللی ورزش فارس است