آخرين مطالب

سياسي

مرگ در باتلاق

پیام فارس - شیراز- ناکامی محور غربی و متحدانش در منطقه برای جلوگیری از نفوذ رو به گسترش جمهوری اسلامی ایران به پیاده‌سازی سناریوهای تازه‌ای انجامیده است که عربستان سعودی در آن نقشی ویژه را بازی می‌کند، نقشی که این کشور و منابعش را به ابزار تامین منافع آمریکا بدل کرده است.

نماینده مجلس: زمینه ارتباط صنعتگران با دنیا را فراهم کنیم

پیام فارس - شیراز- نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها راه نجات اقتصاد کشور این است که دست صنعتگران را باز بگذاریم و اجازه دهیم که با سلیقه خودشان با دنیا ارتباط برقرار کنند.

نشانه های فروپاشی در سرزمین سکوت

پیام فارس - شیراز- پادشاهی سعودی کشوری که هنوز یک سده از شکل گیری آن سپری نشده (1932میلادی) شیوه رفتار دولتمردان آن با مردم این کشور و کشورهای منطقه ظرف 86 سال آن را در مسیری از نفاق و دشمنی قرار داده و همین امر اسباب فروپاشی آن را از داخل مهیا ساخته است.

دولت را در دستیابی به اهداف کمک کنیم

فارس آنلاین - شیراز- رئیس مجمع نمایندگان استان فارس گفت: همه مجموعه ها و مسئولان نظام از جمله مجلس شورای اسلامی باید دست در دست هم دولت را در مسیر دستیابی به اهداف و برنامه ها همراهی و کمک کنیم.

در عرصه مدیریت مردانه ظهور کنیم

فارس آنلاین - استاندار فارس با تصریح بر اینکه به جای نگاه به خارج از مرزها و ترامپ به مشکلات داخلی توجه شود، تاکید کرد: در عرصه مدیریت باید مردانه ظهور ...

همدلی، رمز توسعه

فارس آنلاین - شیراز- همراهی و حمایت علما و روحانیون از نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز نکات جالب توجهی را به ذهن متبادر می کند.

آذری جهرمی: بستن فضای مجازی کار تنبل ها است

فارس آنلاین - شیراز- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان این که برخی ساده ترین راه حل ممکن را انتخاب می کنند، به نوع تعامل با شبکه های اجتماعی در کشور اشاره کرد و گفت: بستن، کار تنبل ها است و باید سهم خوبی از اقتصاد جهان در حوزه فضای مجازی را تصاحب کنیم.

حکم انتصاب چند مدیر در استانداری فارس صادر شد

فارس آنلاین - شیراز- استاندار فارس در حکم هایی جداگانه مدیرکل دفتر استاندار، سرپرست اداره کل حراست استانداری و مدیرکل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری این استانداری را منصوب کرد.

وزیر ارتباطات به فارس سفر می کند

فارس آنلاین - شیراز _ محمد جواد آذری جهرمی به منظور افتتاح پروژه های مخابراتی و حضور در جلسات شورای اداری به فارس سفر می کند.

اتاق های فکر دشمنان،درصدد برهم زدن انسجام ملی هستند

فارس آنلاین - شیراز- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: امروز جریان های معاند و اتاق های فکر دشمنان با بهره گیری از ابزارهای رسانه ای با دامن زدن به شایعات به دنبال برهم زدن انسجام ملی کشورمان هستند.

اداره‌های دولتی در مصرف بهینه پیش‌قدم باشند

فارس آنلاین - استاندار فارس با اشاره به شرایط خاص حاکم بر جامعه در حوزه‌های آب و برق، تاکید کرد که اداره‌های دولتی و مجموعه‌های عمومی غیردولتی ...

مطالبات مردم قائمیه پیگیری می‌شود

فارس آنلاین - شیراز- استاندار فارس به درخواست های مردم منطقه قائمیه پیرامون مساله تقسیمات کشوری اشاره کرد و گفت: مطالبات مردم این دیار پیگیری می‌شود.

برخی افراد به جای فرافکنی، مشکل آب استان بوشهر را حل کنند

فارس آنلاین - شیراز- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس با اشاره به سخنان یکی از نمایندگان استان بوشهر در مجلس گفت:برخی از این افراد به جای فرافکنی و سلب مسئولیت از خود با بررسی های علمی و عملیاتی به فکر حل مشکل تامین آب آشامیدنی شهروندان بوشهر باشند.

ساعت کار اداره‌ها در فارس تغییر کرد

فارس آنلاین - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه‌ی منابع انسانی استانداری فارس طی نامه‌ای از مدیران تمام دوایر دولتی، بانک‌ها و موسسه‌های ...

جاده قائمیه به شهرستان کازرون باز است

فارس آنلاین - یک مقام آگاه در استانداری فارس با اشاره به چرایی بسته شدن جاده قائمیه به شهرستان کازرون در شامگاه جمعه 5 تیر، خاطرنشان کرد: ...

عفاف و حجاب 2 واژه در مسیری از تعاریف نامحدود

فارس آنلاین - شیراز- نوزدهم تیرماه سرآغاز هفته ای با نام حجاب و عفاف است و به همین مناسبت، این مبحث به یکی از مطالب اصلی محافل فرهنگی تبدیل خواهد شد، موضوعی که معنی لغوی آن به 2 واژه پوشش و پاکدامنی محدود می شود اما تعریف اجتماعی آن از دیدگاه ها و منظرهای مختلف معانی متنوع دارد.

برخی افراد جاده قائمیه به کازرون را بستند

فارس آنلاین - شیراز- برخی افراد در حمایت از تفکیک شهرستان کازرون و ایجاد شهرستان جدید کوه چنار از اوایل بامداد شنبه شانزدهم تیر 97 تا حدود هشت صبح این روز با گذاشتن موانع، جاده قائمیه (چنارشاهیجان) به کازرون را بستند.

امام جمعه شیراز: نارضایتی مردم از بی عدالتی ها است

فارس آنلاین - شیراز - نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز با بیان اینکه عمده ناراحتی و نارضایتی مردم از بی عدالتی ها است، گفت: اگر عدالت در جامعه حاکم باشد نگرانی های موجود را نخواهیم داشت.

نه به تخریب، آری به وحدت

فارس آنلاین - روزنامه خبرجنوب چاپ شیراز پنجشنبه در شماره 10840 یادداشتی را با عنوان `افراد دست از تخریب یکدیگر بردارند` منتشر کرده است.

روستایی شغل داشته باشد مهاجرت نمی‌کند

فارس آنلاین - نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد که اگر روستایی شغل مناسب داشته باشد، مهاجرت نخواهد کرد لذا مهمترین موضوع برای ...

اشتغال راز ماندگاری مردم در روستاها است

فارس آنلاین - استاندار فارس با اشاره به مشکلات ناشی از خشکسالی و بحران کم آبی، اشتغال را مهمترین راز ماندگاری روستائیان و ممانعت از مهاجرت ...

پیام سفر رییس جمهوری، ارتباط تاثیرگذار اروپا با ایران است

فارس آنلاین - شیراز - دبیر جمعیت زنان مسلمان نواندیش منطقه فارس با اشاره به سفر دکتر روحانی به کشورهای اروپایی بیان داشت: در شرایط کنونی سفر رئیس جمهوری می تواند به جهان نشان دهد ایران با تاثیر گذارترین کشورهای اروپایی در ارتباط است.

اولویت هزینه‌کرد پول با ملت خودمان است

فارس آنلاین - سخنگوی فراکسیون امید و نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد که اولویت هزینه‌کرد پول با مردم خودمان ...

سفر روحانی تیر خلاصی به سیاست های آمریکا است

فارس آنلاین - شیراز- نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: سفر دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری به دو کشور عضو اتحادیه اروپا پس از خروج آمریکا از برجام، تیر خلاصی به جنگ تبلیغاتی و سیاست های آمریکا و متحدان منطقه ای اش مبنی بر انزوای ایران است.

اروپایی ها درقبال برجام،موضعی مستقل از آمریکا دارند

فارس آنلاین - شیراز- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: موضع کشورهای اروپایی در قبال برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) اثبات استقلال و عدم تبعیت و پیروی آنها از آمریکا است.

حجاب به ابزاری سیاسی تبدیل شده است

فارس آنلاین - مشاور اموربانوان و خانواده فرمانداری شیراز که اعتقاد دارد موضوع حجاب به ابزاری سیاسی تبدیل شده است، خواستار خودداری از اجرای ...

در حوزه زنان تنها به آموزش اکتفا نشود

فارس آنلاین - معاون سیاسی امنتی استانداری فارس که معتقد است در حوزه زنان نباید به آموزش صرف تنها اکتفا کرد، خواستار تمرکز بر یک موضوع خاص در ...

رسانه‌ها امید را به جامعه تزریق کنند

فارس آنلاین - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با ابراز گلایه از نحوه انتخاب تیتر و مطالب توسط برخی جراید استانی، تاکید کرد که ...

فرماندار داراب: تشریفات اداری حذف شود

فارس آنلاین - شیراز- فرماندار شهرستان داراب گفت: حذف تشریفات از شعارهای اینجانب است و رعایت ساده زیستی نیز باید در بین ادارات نهادینه شود.

دیدار اصحاب رسانه با نماینده ولی فقیه در فارس/ دژکام: نیازمند نگاه مستمر علمی اخلاقی به رسانه‎ایم

فارس آنلاین - جمعی از اصحاب رسانه با آیت الله لطف الله دژکام، نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز دیدار و پیرامون مباحث مختلف نقطه نظرات ...

امام جمعه شیراز از عملکرد بانک ها انتقاد کرد

فارس آنلاین - شیراز - نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز با طرح این پرسش که آیا رفتار بانکها مبتنی بر تعالیم دینی است، گفت: بانک ها با دریافت ربح، جریمه و دیرکرد مردم را زمین گیر کرده اند.

هراس از تحریم‎‏ها علت افزایش قیمت‌ها است

فارس آنلاین - یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است که افزایش قیمت‌ها ناشی از تحریم‌ها نیست، ناشی از هراس از تحریم‌هاست و پیشنهاد داد که ...

اسلام ناب محمدی مانع سلطه آمریکا در جهان است

فارس آنلاین - شیراز- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس گفت:دشمنی آمریکا با انقلاب و اسلام به این دلیل است که اسلام ناب محمدی یکی از اصلی ترین موانع اعمال سلطه آمریکا در جهان است.

ایجاد خانه احزاب یک ضرورت است

فارس آنلاین - معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شیراز، ایجاد خانه احزاب را یک ضرورت برای بسترسازی هم اندیشی و فهم مشترک بین گروه ها و احزاب و ...

استاندار فارس: ایجاد اشتغال در سایه سرمایه گذاری محقق می شود

فارس آنلاین - شیراز- استاندار فارس، ایجاد اشتغال و توسعه زیرساخت های مختلف در استان را در سایه تحقق سرمایه گذاری های خرد و کلان دانست و گفت: به همین دلیل از هرگونه سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه های مختلف حمایت می کنیم.

طرح عملیاتی برای پاسخ به هر تهدید فرا منطقه ای داریم

فارس آنلاین - شیراز- دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: با گذشت 30 سال از جنگ تحمیلی هیچ کشور همسایه ای تهدید نظامی علیه ایران، انقلاب و ملت ما نیست بلکه تهدیدات امروز علیه ما فرا منطقه ای است و ایران برای هر تهدید دشمن، طرح عملیاتی دارد.

فرماندار داراب منصوب شد

فارس آنلاین - شیراز – وزیر کشور در حکمی به پیشنهاد استاندار فارس، علی مظفری را به مسئولیت فرمانداری شهرستان داراب منصوب کرد.

دستگاه های اجرایی برای جذب کامل اعتبارات ملی و استانی بکوشند

فارس آنلاین - شیراز- استاندار فارس گفت: دستگاه های اجرایی استان باید برای جذب 100 درصدی اعتبارات ملی و استانی بکوشند و از تمام بندها و تبصره های قانون بودجه برای جذب اعتبارات بهره بگیرند.

تدوین طرح جامع احیای قلعه تاریخی ایزدخواست

فارس آنلاین - استاندار فارس با بیان اینکه در قلعه ایزدخواست باید به موضوعات متعددی همچون استحکام‌بخشی بنا و بهسازی مسیرهای دسترسی به آن، ...

آماده واگذاری تالار شیراز به بخش خصوصی هستیم

فارس آنلاین - استاندار فارس با بیان اینکه پروژه های نیمه تمام دولتی جهت تکمیل و بهره برداری به بخش خصوص واگذار می شود، گفت: تاکنون چندین پروژه ...

امام جمعه موقت شیراز: با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد

فارس آنلاین - شیراز- امام جمعه موقت شیراز با اشاره به خروج آمریکا از برجام، این اقدام را گواه دیگری بر بی اعتماد ملت ایران به این کشور دانست و گفت: با آمریکا مذاکره ای نخواهیم کرد.

رسیدگی به ایثارگران نگاهی متفاوت نیاز دارد

فارس آنلاین - معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس اعتقاد دارد که برای رسیدگی مطلوب به امور مرتبط با ایثارگران و خانواده‌ی شهدا باید نگاهی ...

وحدت روحانیت استان فارس عامل تقویت جامعه است

فارس آنلاین - تولیت آستان مقدس حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ(علیه السلام) وحدت روحانیت را عامل تقویت جامعه دانست و گفت: روحانیت استان فارس ...

دشمنان در دوران کمال انقلاب برای براندازی آن خیز برداشته‌اند

فارس آنلاین - شیراز- عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در چهلمین سال و در سن کمال خود قرار دارد، گفت: در این دوران کمال، دشمنان برای براندازی نظام خیز برداشته و این موضوع را به صراحت بیان می کنند که البته این آرزو را به گور می برند.

سفیر قطر در ایران: زمینه گسترش روابط اقتصادی 2 کشور مهیاست

فارس آنلاین - شیراز- سفیر قطر در جمهوری اسلامی ایران گفت: با اقدامات انجام شده از سوی مسئولان ایران و قطر برای گسترش روابط، زمینه توسعه مراودات اقتصادی و بازرگانی میان این 2 کشور مهیاست.

سهم مسئولیت باید منصفانه باشد

فارس آنلاین - نماینده ی مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه مسئولیت پذیری در مدیریت امری مهم است، لزوم توجه به سهم منصفانه در ...

اطلاعات و خوراک غلط به مردم داده نشود

فارس آنلاین - نماینده شهرستان سپیدان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نباید به مردم اطلاعات و خوراک غلط داد، گفت: ...

ملتی که حول محور رهبری انسجام دارد پیروز است

فارس آنلاین - خطیب نماز عید سعید فطر شیراز با تاکید براینکه هیچ تهدیدی در اراده‌ی ملت ایران خللی وارد نکرده است، تاکید کرد ملتی که حول محور ...

امروز نیازمند تصمیات جدی در باب اقتصاد هستیم

فارس آنلاین - نماینده‌ی ولی فقیه در استان فارس با این تاکید که ضعیف بودن ایمان به لزوم و اهمیت انجام کارهای انقلابی و اثرگذار از مهمترین مسائل ...

استان فارس 183 هزار بیکار دارد

فارس آنلاین - استاندار فارس با اشاره به وجود حدود 183 هزار ببکار در استان، خاطرنشان کرد: اگر قرار باشد روال اشتغالزایی در فارس به همین نحو ...

روابط عمومی ها برای تقویت اعتماد عمومی گام بردارند

فارس آنلاین - شیراز- مشاور و مدیرکل حوزه استاندار فارس گفت: روابط عمومی ها باید برای تقویت اعتماد عمومی، افزایش سرمایه اجتماعی و انجام مسئولیت های اجتماعی گام بردارند.

تعطیلی پنجشنبه ها در فارس، پنج سال در حد حرف

فارس آنلاین - شیراز- طرح تعطیلی روزهای پنجشنبه دستگاه های اجرایی استان فارس بار دیگر در محافل رسمی استان مطرح شده است؛ طرحی که زمزمه های آن از سال 92 تاکنون در مقاطع مختلف به گوش رسیده و در مرحله حرف مانده است.

ساير مطالب

انتقاد گاهی برای پیشبرد امور ضروری است/ چگونگی حفظ بافت تاریخی شیراز اهمیت دارد

با سیستم ابلاغ نمی‌توان کشور را اداره کرد

توان جهاددانشگاهی را برای ارتقاء جایگاه استان فارس به‌کار گیریم

آغاز عملیات اجرایی جاده‌ی باجگاه به صدرا همزمان با عید فطر

مذاکره ترفندی برای سست کردن اراده ملت‌ها است/ رقص‌کنندگان شمشیر مدعیان دموکراسی شده‌اند

کالای ایرانی علی‌رغم تمام ضعف‌ها باید حمایت شود

امام جمعه شیراز: تا آزادی قدس ایستاده ایم

ایران از حقوق هسته ای خود عقب نشینی نمی کند

به واسطه‌ی حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس انجام شد؛ پیام قدردانی مشترک نماینده ولی فقیه در فارس و استاندار از مردم

حقوق ملت ها در مناسبات ظالمانه بین المللی تامین نمی شود

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس از مردم قدردانی کرد

راهپیمایی روز قدس جلوه‌ای از اقتدار مسلمانان جهان است

حضور گسترده مردم در راهپیمایی قدس ستودنی است

راهپیمایی روز قدس تجلی وحدت و همدلی آزادی‌خواهان جهان است

مردم ایران نشان دادند به دشمن اعتماد ندارند

ضرورت وحدت بیش از هر زمان احساس می‌شود

آغاز راهپیمایی روز قدس در شیراز/ حضور گسترده مردم در راهپیمایی

نماینده خبرگان در فارس مردم را به راهپیمایی روزقدس فراخواند

فرماندارکازرون:شفاف سازی برای پیشرفت شهرستان لازم است

مردم فارس به شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت شدند

دعوت شخصیت‌ها، تشکل‌ها و سازمان‌ها برای حضور در راهپیمایی روز قدس

استاندار فارس از مردم برای شرکت درراهپیمایی روز قدس دعوت کرد

استاندار و نماینده ولی فقیه در فارس مردم را برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند

مردم‌سالاری ایران نتیجه اعتماد امام خمینی به مردم است

دیدار هیئت رئیسه انجمن خبرنگاران و عکاسان فارس با استاندار/ تبادار: حمایت از انجمن صنفی خبرنگاران را یک ضرورت می‌دانم

قرآن مبنای اندیشه‌ها و اقدامات امام راحل بود

همه برای ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی و امام راحل تلاش کنند

باید ابعاد معنوی شخصیت حضرت امام(ره) تبیین شود

برگزاری مراسم سوگواری در حرم سوم اهل بیت به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام

تقویت معنویت نیروی انتظامی را بیمه می‌کند

آیین تودیع و معارفه فرماندار کازرون برگزار شد

سجاد خسروانیان مشاور استاندار فارس در امور رسانه شد

بین سکوت کردن و آرامش بخشیدن فرق بگذاریم

موافقان و مخالفان تقسیم کازرون ندای وحدت سر دادند

فرماندار جدید آباده معرفی شد

تجمع اعتراضی نشانه بی کفایتی مدیر مرتبط است

شرایط برای سفر گردشگران خارجی آسان شود

ضرورت توجه بر وجهه‌ی مردمی مراسم ارتحال حضرت امام(ره)

فراکسیون امید برنده سیاسی و اخلاقی انتخابات هیئت رییسه بود

انفصال از خدمات دولتی و تعلیق برای متهمان شورای مرودشت

فرودگاه زیرساخت بزرگ اقتصادی است/ رفتار کارکنان با گردشگر رصد شود

مسئولان باید مطالبات بحق مردم را اجابت کنند

رای مجمع عمومی فراکسیون امید به کاندیداتوری عارف، مطهری و پزشکیان

طی اطلاعیه‌ای اعلام شد؛ بیت آیت‌الله حائری شیرازی منسوب شاغل در آموزش و پرورش ندارد

فرماندار جدید کازرون منصوب شد

تکذیب خبر آتش‌سوزی شعبه بانک ملت در شیراز

تجمع ها در چنارشاهیجان کازرون با همت مردمی پایان یافته است

نماینده کازرون:از تجمع و اخلال در رفت و آمد خودداری شود

تقسیمات کشوری بدون وجودعدالت، مشکل راحل نمی کند

عدالت اصلی‌ترین گمشده‌ی مردم است

نیازمند گفتمانی واحد در مورد برجام هستیم

عدم اطاعت از ولی فقیه شکست را به دنبال خواهد داشت

نبود اطلاع‌رسانی صحیح مشکل اعتصاب رانندگان را تشدید کرد

برگزاری همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت در شیراز

امام جمعه کازرون:مسببان حوادث این شهر شناسایی شوند

اهالی چنارشاهیجان کازرون خواسته خود را بیان کردند

امام جمعه شیراز:اروپا در مقابل ناقض برجام سکوت نکند

مردم به شایعات کمبود بنزین توجه نکنند/ کمبود بنزین در فارس وجود ندارد

شهروندان شیرازی نگران تامین بنزین نباشند

قدرت امروز ایران انکارناپذیر است

عرضه‌ی سوخت در شهرستان شیراز به روال طبیعی برگشت

اجرای طرح نسیم محبت توسط بسیج در شمالغرب شیراز

تشیع سه قربانی حوادث کازرون

بیانیه‌ی تشکل‌های دانشجویی کشور در خصوص انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی

فرآوری گیاهان دارویی با توجه به خشکسالی فارس ترویج شود

نهادینه شدن محبت در جامعه حلال بسیاری از مشکلات است

استقرار گروه‌های پزشکی در محله‌های محروم شیراز/ اجرای برنامه‌ی هدف‌مند کارآفرینی برای دانش‌آموزان

تبریک رئیس دانشگاهی فارس به نماینده جدید ولی فقیه

محرک‌های داخلی و خارجی باعث اتفاقات اخیر در کازرون شد

کازرون از نمای نزدیک

گلریزان برای آزادی زنان زندانی در فارس آغاز شده است

فرماندار کازرون:آرامش در این شهرستان برقرار است

اهالی فرهنگ و هنر نیازمند مدارا هستند

گزارشی از حوادث کازرون

برگزاری مسابقه‌ی طراحی پوستر نمای آفتاب در فارس

پلیس با هنجارشکنانه حادثه کازرون برخورد می‌کند/ اوضاع کازرون تحت کنترل پلیس است

تشکیل کمیته‌‌ی تحقیق در مورد حوادث کازرون/ حوادث کازرون 2 کشته و 48 مصدوم داشت

تریبون نماز جمعه باید وحدت و همدلی را تقویت کند

پیگیری مطالبات در فضای آرام نتیجه بخش است

آمریکا از انتقال سفارت به بیت المقدس رهاوردی نخواهد داشت

اکثر حامیان انقلاب کسانی هستند که مشکل مالی دارند

سخنانم درباره کازرون را تحریف کردند

وحدت رمز اصلی پیشبرد اهداف نظام اسلامی است

عالم عهده‌دار هدایت و مدیریت جامعه‌ی دینی است/ نماز جمعه میتینگ سیاسی عبادی هیچ جناحی نیست

همه جریان‌های سیاسی ریشه در گذشته انقلاب دارند

انتظار از تریبون نماز جمعه استحکام وحدت است/ هنجارشکنان در کازرون از مردم نیستند

منافقین در حوادث کازرون نقش دارند/ آرامش مردم اولویت است

حساب هنجارشکنان از مردم کازرون جداست

فعالان روابط عمومی قادر به ایجاد حرکت در اجزای سازمان هستند

اطلاعیه وزارت کشور درباره حوادث اخیر کازرون

اوضاع در کازرون تحت کنترل است

1 کشته در درگیری شهرستان کازرون/ وضعیت تحت کنترل است

نگاهی به زندگی نماینده جدید ولی فقیه در فارس

حجت‌الاسلام دژکام به نمایندگی ولی فقیه در فارس منصوب شد

قدردانی بیت آیت الله ایمانی از مردم و مسئولان

رهاورد خروج آمریکا از برجام، پیروزی ایران بود

مردم می‌خواهند حكومت موانع زندگی‌شان را برطرف كند/ عدم تحقق وعده‌ها اعتبار دولت را مخدوش می‌كند

وفاق ملی درباره برجام، پشتوانه استیفای حقوق ملت

راه شهادت در فرهنگ شیعه همواره باز است

آیت‌الله ملک‌حسینی: وظیفه‌شناسی برجسته‌ترین صفت آیت‌الله ایمانی بود

خروج از برجام رسوایی بزرگ مدعیان حقوق بین الملل است

مبارزه با فساد اداری اقدامی جهادگونه نیاز دارد

اجرای نظام سلامت اداری در اداره‌ها/ برخورد قاطع با کارمند خاطی

حملات رژیم صهیونیستی به سوریه بی پاسخ نمی ماند

گزارش عملکرد سال 96 مدیران فارس به‌زودی ارائه می‌شود

مدیران کم‌کار فارس کارت زرد می‌گیرند

مردم ایران متحد مقابل تهدید دشمن می ایستند

مردم فارس بدعهدی آمریکا در برجام را محکوم کردند

راهپیمایی اعتراض به بدعهدی آمریکا در شیراز

وحدت ملی برای استیفای منافع ایران لازم است

مذاکره با آمریکا و غرب حقانیت ایران را نشان داد

پیام قدردانی ستاد ارتحال آیت‌الله ایمانی

امام جمعه جدید شیراز تاکنون انتخاب نشده است

نقش هیئت‌های تخلفات در سلامت اداری تعیین کننده است

باید به دنبال تعریف یک نظام زیستی سالم در کلانشهرها باشیم

واقعیت برجام نمی تواند تغییر کند

وداع فارس با عالم بصیر و صادق

ایران یکصدا در قبال بدعهدی آمریکا

مراسم تشییع امام‌جمعه‌ی فقید شیراز برگزار شد

تشییع پیکر آیت‌الله ایمانی با حضور نماینده‌ی رییس جمهوری

حضور رییس جهاددانشگاهی فارس در منزل آیت‌الله ایمانی

رسانه ها رسالت سنگینی در اعتلای جامعه دارند

مرحوم آیت الله ایمانی ترویج معارف دینی را استمرار بخشید

نگاهی گذرا بر زندگی آیت‌الله ایمانی

پیام تسلیت استاندار فارس در پی درگذشت آیت‌الله ایمانی

پیام تسلیت مسئولان فارس به مناسبت در گذشت آیت‌الله ایمانی

پیام تسلیت سپاه فجر فارس برای درگذشت آیت‌الله ایمانی

طرح مطالبه‌ی تشکل‌های دانشجویی شیراز نسبت به نمایندگان مجلس

پیکر آیت‌الله ایمانی چهارشنبه در شیراز تشییع می‌شود

امام جمعه شیراز درگذشت

آیت‌الله ایمانی دعوت حق را لبیک گفت

پیش‌روندگی و پیش‌برندگی باید در سپاه ملاک باشد

فرهنگ و ادب ایران زمین بدون نام شیراز قابل تصور نیست

بخش زرقان استحقاق ارتقاء را دارد

طرح تفکیک کازرون برای اصلاح، از دولت بازگشت داده شد

تبلیغات زودهنگام برای انتخابات مجلس تخلف است

خروج از برجام، آمریکا و غرب را بی اعتبار می کند

استاندارد حقوق کارگر 1480 دلار در ماه است

حراست از ایران با لباس گمنامی

وزیر کار: سه میلیون و 200 هزار نفر کار می خواهند

سود کنونی تسهیلات بانکی مانعی برای ایجاد اشتغال است

برخی مدیران با حاشیه‌سازی برای عدم پاسخگویی بهانه‌ می‌سازند/عده‌ای درصدد سیاسی‌سازی مسائل حاشیه‌ای، برای برهم‌زدن اولویت‌بندی کشور هستند

نسخه جدید پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس به زودی بارگذاری خواهد شد

عضوکمیسیون اجتماعی مجلس:پیگیر تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی هستیم

انتقاد از اظهارنظرهای عجولانه برای اعلام مقصر سقوط هواپیمای یاسوج

مواهب تداوم توسعه روستایی به شهرها هم می رسد

نماینده ولی فقیه در فارس استعفا داد+ عکس نامه

شوراها بخش مهمی از حکمروایی نظام جمهوری اسلامی هستند/ در قضاوت‌ها آگاهی و انصاف را مد نظر قرار دهیم

کاهش تعرفه واردات خودرو، خودروساز داخلی را رقابت پذیرتر می کند

قضاوت در امور باید مبتنی بر انصاف باشد