آخرين مطالب

سياسي

بازدید استاندار فارس از پروژه های راهسازی شهرستان کازرون

فارس آنلاین - استاندار فارس در آخرین ساعات سال 96 ، از سه پروژه مسیر دشت ارژن به قائمیه، تنگ ابوالحیات، تونل محرم و محور گردشگری تنگ چوگان به تنگ ابوالحیات در شهرستان کازرون بازدید و از نزدیک روند پیشرفت فیزیکی پروژه های مذکور را مورد بررسی قرار داد.

دستگاه های اجرایی اهتمام ویژه ای به ایجاد میزخدمت داشته باشند

فارس آنلاین - شیراز- استاندار فارس گفت: دستگاه های اجرایی و خدمات رسان با هدف پاسخگویی سریع و مناسب به مراجعه کنندگان و بر اساس منشور حقوق شهروندی در نظام اداری، نسبت به ایجاد میز خدمت اهتمام ویژه داشته باشند.

طرح آمایش بایستی وظایف مدیران را در حوزه های مختلف تعیین کند

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: انتظار داریم طرح آمایش استان، به عنوان نقشه راه برای دستگاه های اجرایی و همه مدیران استان تعیین تکلیف کرده و در حوزه های مختلف وظایف آنان را به درستی ترسیم نماید.

فارس آمادگی بیشتری نسبت به گذشته برای پذیرایی از مسافران نوروزی دارد/ تکمیل زیرساخت های حمل و نقل برای تسهیل ورود مسافران به فارس ضرورت ویژه دارد

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: این استان آمادگی بیشتری نسبت به گذشته برای پذیرایی از مسافران نوروزی فراهم کرده است و امید داریم امسال شاهد اقامت و بازدید بیشتری از طرف مسافران نوروزی در استان فارس باشیم.

اجرای طرح نسیم محبت نوروزی در شیراز

فارس آنلاین - فرمانده سپاه ناحیه ثارالله شیراز گفت: از ابتدای فروردین 97 طرح نسیم محبت نوروزی در شیراز اجرایی خواهد شد. به گزارش ...

بافت تاریخی؛ نقطه رویایی تاریخ، گردشگری و اقتصاد/ آمادگی کامل ستادی جهت احیای بافتهای فرسوده شهری اعم از تاریخی، میانی و حاشیه ای

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: بافت تاریخی نشانگر هویت فرهنگی و تاریخی شهروندان در محیط زیست شهری است و باید این هویت حفظ شود و ارتقا یابد.

تاکید بر مبارزه با مفاسد در سال جدید

فارس آنلاین - امام جمعه‌ی موقت شیراز با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر لزوم اجرای عدالت، برخورد جدی با مفاسد را راهکاری برای تحقق این امر ...

شهرداری ها باید به درآمد پایدار و اقتصاد پویا دست یابند/ فضای شهرها برای جانبازان مناسب سازی شود

فارس آنلاین - استاندار فارس با بیان اینکه هر ساز و کاری که می تواند ایجاد درآمد پایدار در شهرداری ها را بیش از گذشته محقق کند باید با جدیت در دستور کار قرار گیرد، گفت: شهرداری ها باید بتوانند بدون در نظر گرفتن اعتبارات خاص و با توجه به دارایی ها و مستحدثات موجود در شهرداری امورات جاری را اداره کنند به گونه ای که انجام این امور وابسته به رکود یا رونق ساخت و ساز یا اعتبارات عمرانی و... نباشد.

همه ظرفیت ها در جهت مناسب سازی دسترسی جانبازان به امکانات به کار گرفته شود.

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: همه مدیران دستگاهها باید در جهت مناسب سازی محیط کاری خود، به منظور دسترسی آسان جانبازان به خدمات آن دستگاه تمام تلاش خود را به کار گیرند.

اولویت واگذاری شرکت‌های شستا در استان فارس متعلق به فارس است

فارس آنلاین - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: شرکت‌های قابل واگذاری شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی که در استان فارس مستقر است در اولویت واگذاری مجموعه شستا به بخش خصوصی است.

اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت یک مسئولیت اجتماعی است

فارس آنلاین - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: اردوهای راهیان نور بستر مناسبی برای گسترش و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت فراهم می کند، لذا تداوم و تقویت این کار فرهنگی یک مسئولیت اجتماعی مهم است.

استیضاح حربه قدیمی

فارس آنلاین - روزنامه شیرازنوین چاپ شیراز در شماره 380 یادداشتی با عنوان `استیضاح حربه قدیمی` منتشر کرده است.

استاندار فارس چهره‌ی ماندگار بوشهر شد

فارس آنلاین - در دهمین گرامیداشت روز بوشهر اسماعیل تبادار؛ استاندار فارس به عنوان چهره ماندگار این استان معرفی شد ...

کسب مهارت اولین و مهمترین مولفه اشتغال است

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: کسب مهارت اولین و مهمترین مولفه اشتغال است و تا زمانی که مهارت در دستور کار قرار نگیرد، دستیابی به اهدافی که در راستای اشتغالزایی است به راحتی محقق نخواهد شد.

ایثارگران والاترین سرمایه اجتماعی هستند/ عزت و افتخار امروز ایران اسلامی با ایثار ایثارگران و جهاد مجاهدان به دست آمده است

فارس آنلاین - استاندار فارس با بیان این که ایثارگران در جامعه ما والاترین سرمایه اجتماعی محسوب می شوند، گفت: باید برای حفظ این سرمایه، خدمات رسانی مطلوب صورت گیرد و خدمتگزار صادقی برای ایثارگران باشیم.

اعلام همکاری استان فارس در واگذاری مجموعه های شستا / بخش خصوص افراد توانمند را معرفی کند

فارس آنلاین - استاندار فارس سیاست امروز در مدیریت استان فارس را حفاظت و صیانت از اشتغال موجود، رونق صنایع و تقویت و توسعه آنها دانست و آمادگی کامل استان برای همراهی با سیاست های سازمان سرمایه گذاری تامین اجتماعی در راستای واگذاری مجوعه های وابسته و نیز فراهم کردن زمینه ایجاد صنایع جدید، قلمداد کرد.

وزیر ورزش و جوانان وارد شیراز شد

فارس آنلاین - شیراز - مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به منظور افتتاح چند پروژه ورزشی در استان فارس شنبه وارد شیراز شد.

نظام معاش مردم بر موجودیت آب و مدیریت آن تعریف شود /تدوین برنامه جامع در راستای طرح تعادل بخشی بین میزان مصرف و برداشت از آبهای زیرزمینی /تشکیل کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی

فارس آنلاین - استاندار فارس با اشاره به حیاتی بودن عنصر آب در زندگی مردم ،تعیین راهبرد مشخص در مدیریت مصرف آب را گامی موثر در عدم به مخاطره افتادن موجودیت آب در زندگی مردم دانست .

مواضع رئیس جمهوری درباره برجام انقلابی و مقتدرانه بود

فارس آنلاین - شیراز- امام جمعه مرودشت از مواضع رئیس جمهوری و وزیر امور خارجه در ارتباط با موضوع برجام قدردانی کرد و گفت: مواضع مطرح شده در پاسخ به سخنان وزیر امور خارجه فرانسه انقلابی و مقتدرانه بود.

مخالفت آمریکا با برجام نمایشی است

فارس آنلاین - شیراز- نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز گفت: آمریکا به دروغ با برجام مخالفت می کند و تنها با ایجاد هیاهو به دنبال امتیازگیری است.

ساخت سد نرگسی کازرون شتاب گیرد

فارس آنلاین - وزیر نیرو گفت: طرح ساخت سد نرگسی شهرستان کازرون هم اینک از پیشرفت فیزیکی مناسبی برخوردار است اما باید با توجه به نیازهای منطقه به منابع آبی، ساخت آن شتاب گیرد.

بعید است که آمریکایی ها برجام را کنار بگذارند

فارس آنلاین - شیراز- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه که امروز آمریکا و همپیمانان این کشوربر روی آن متمرکز شده اند، مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم است و بعید به نظر می‌رسد که برجام را کنار بگذارند.

دستور تشکیل کارگروه رسیدگی به مشکلات سرمایه گذاری در شهرستانهای مهر، لامرد صادر شد

فارس آنلاین - استاندار فارس با تاکید بر ظرفیت های متعددی همچون نزدیکی به دریا، دسترسی به منابع گاز و وجود نیروهای انسانی جوان متخصص و آماده کار در شهرستانهای مهر و لامرد، انتخاب استراتژی توسعه صنعتی را بعنوان بخش دارای مزیت نسبی منطقه که می تواند بعنوان بخش پیشران توسعه اقتصادی جنوب استان باشد موردتاکید قرارداد، وی خواهان تشکیل کارگروهی برای رسیدگی به مشکلات سرمایه گذاری به ویژه در حوزه پتروشیمی و پالایش شد.

علی (ع) صاحب وسیع ترین فرهنگ قرآنی و نیرومند ترین وجدان اسلامی است/ در خطبه های فاطمیه سخن از عدل است و خروش برای ساختن جامعه ای که در آن مُقتضیات رشد ، موجود باشد

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: علی (ع) صاحب وسیع ترین فرهنگ قرآنی و نیرومند ترین وجدان اسلامی است.

شکوری راد: روحانی فضای سیاسی کشور را گشود

فارس آنلاین - شیراز- دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران گفت: دکتر حسن روحانی در دوران ریاست جمهوری توانسته است فضای سیاسی را در کشور بازتر کند و همین امر باعث شد اصلاح طلبان در انتخابات سال های 94 و 96 نیز گام هایی رو به جلو بردارند.

گرامیداشت مقام مادران و همسران شهدا در فارس

فارس آنلاین - در آستانه‌ی میلاد باسعادت دخت نبی‌مکرم اسلام(ص) حضرت زهرای مرضیه(س) و روز شهید پنجمین جشنواره «اسوه‌های صبر و مقاومت» ویژه ...

سفر وزرای نیرو و ورزش به فارس

فارس آنلاین - طی روزهای آینده وزرای نیرو و ورزش و جوانان به استان فارس سفر خواهند کرد. به گزارش ایسنا، ...

کاشت 500 نهال توسط خیران شهرساز

فارس آنلاین - همزمان با روز درختکاری، کاشت 500 نهال توسط خیران شهرساز و فرهنگساز در بوستان سلامت شیراز انجام شد

حمایت از اقتصاد دانش بنیان یک ضرورت است

فارس آنلاین - شیراز - استاندار فارس گفت: حمایت از اقتصاد دانش بنیان یک ضرورت است لذا باید فرآیند علمی موضوع مدنظر بوده و ایده ها در میدان عمل بکار گرفته شود.

وزیر نیرو به فارس سفر می کند

فارس آنلاین - شیراز – «رضا اردکانیان» وزیر نیرو روز پنجشنبه به استان فارس سفر می کند.

میزگردایرنا/منشور گفت و گوی سیاسی آغازی برای حل اختلافات احزاب

فارس آنلاین - شیراز-ایرنا- فعالان سیاسی و حزبی در استان فابرس معتقدند که منشور گفت و گوی سیاسی آغازی برای حل اختلافات و مشکلات در بین گروه ها و طیف های مختلف سیاسی است که احزاب می توانند در عین حفظ هویت سیاسی با گفت و گو مسیر توسعه را برای کشور هموارتر کنند.

تصویب 1008 طرح اشتغالزا در قالب 580 میلیارد تومان

فارس آنلاین - در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال که به ریاست استاندار فارس برگزار شد 1008 طرح در قالب 580 میلیارد تومان به تصویب رسید که به تدریج برای دریافت تسهیلات اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی به بانک های عامل معرفی خواهند شد

نمایشگاه دستاوردهای مقابله با تروریست های تکفیری در شیراز آغاز به کار کرد

فارس آنلاین - شیراز- ایرنا- نمایشگاه دستاوردهای مقابله با تروریسم تکفیری به همت اداره کل اطلاعات استان فارس و در آیینی با حضور معاون ضد تروریسم وزارت اطلاعات در شیراز آغاز به کار کرد.

اقدامات 30 گروه تروریستی علاوه بر داعش خنثی شده است

فارس آنلاین - شیراز- ایرنا- معاون ضد تروریسم وزارت اطلاعات گفت: علاوه بر داعش، اقدامات 30 گروه تروریستی دیگر در چند سال گذشته توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خنثی شده است.

تبلیغات مطلوب و اطلاع رسانی دقیق رابطه مستقیمی با پراکندگی مناسب تراکم سفر در سطح استان دارد

فارس آنلاین - معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس گفت: مدیریت منسجم و برنامه ریزی مناسب در ایام نوروز با تراکم و پراکندگی سفر در سطح استان از طریق تبلیغات مطلوب و اطلاع رسانی دقیق محقق می شود.

260 بسته سرمایه گذاری در استان فارس تهیه شده است/ کاهش نرخ بیکاری استان فارس از 5/16 درصد در سال 91 به 4/11 درصد در سال 95

فارس آنلاین - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه مدیریت استانداری فارس گفت: 260 فرصت و بسته سرمایه گذاری با برآورد 71 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری به زبانهای لاتین و فارسی در استان تهیه شده است.

توزیع پول مشروط به تحقق اشتغال باشد

فارس آنلاین - استاندار فارس: حاضر هستم به واسطه جذب نشدن اعتبارات اشتغال بازخواست شویم اما توزیع پول بدون تحقق اهداف اشتغال انجام ...

گشایش مشکلات آموزش و پرورش در گرو برنامه ریزی عملیاتی و مبنایی است/ تقویت نظام آموزشی پس از حذف مدارس تیزهوشان در دستور کار قرار گیرد

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: با حذف مدارس تیزهوشان باید برنامه ریزی مناسبی برای تقویت نظام آموزشی در دستور کار آموزش و پرورش قرار گیرد.

فرماندار شهرستان لامرد منصوب شد

فارس آنلاین - وزیر کشور طی حکمی حسین شبانی نژاد را به عنوان فرماندار شهرستان لامرد منصوب کرد

علامه خفری یکی از اصیل ترین و دل آگاه ترین و ژرفکارترین اندیشه وران ایران است

فارس آنلاین - استاندار فارس با بیان این که علامه خفری یکی از اصیل ترین و دل آگاه ترین و ژرفکارترین اندیشه وران ایران است، گفت: وی متکلم و فقیه و فیلسوف و ریاضی دان و ستاره شناسی است که حاصل زندگی پرثمر او تا همیشه میراث عظیم و گرانقدری برای مردم ایران، بویژه فارس خواهد ماند.

لزوم توجه و نظارت بر پهنه های مستعد گردشگری در طرح های ناحیه ای

فارس آنلاین - معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس گفت: در طرح های ناحیه ای که وضعیت پهنه های کاربری در آن معین است باید طرح هایی عملی شود که بیشترین توجیه و استعداد گردشگری را داشته باشند.

روش کار کشاورزان نمونه استان باید الگو سازی شود/ سند جامع و مشترک کشاورزی نقشه راه آینده باشد / استان فارس پذیرای سرمایه گذاران داخلی و خارجی در صنایع فرآوری محصولات باغی و گیاهان دارویی است

فارس آنلاین - استاندار فارس در مراسم تجلیل از کشاورزان نمونه استان و تقدیر از انها بر لزوم الگو برداری و ترویج روش های به کارگرفته شده توسط این افراد تاکید کرد

هسته مرکزی عدالت، رفع تبعیض است/ هنوز در رفع تبعیض، موفق نبوده ایم

فارس انلاین- به گمانم هسته مرکزی عدالت، رفع تبعیض است و مقام معظم رهبری بر آن هستند که هنوز در رفع تبعیض که به احساس عدالت می انجامد، موفق نبوده ایم. و الّا عدالت نسبی در حوزه های مختلف سطح های گوناگون از تحقق را داشته است.

کارکرد حوزه کشاورزی منطبق بر ظرفیت های استان باشد/ فعالیت صندوق های حمایت از توسعه کشاورز در استان فارس ضروری است / نقش آفرینی تعاونی های روستایی در کشاورزی مشخص شود

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: کارکرد دستگاه های اجرایی مرتبط با حوزه کشاورزی باید منطبق بر ظرفیت های عدیده و بی شمار کشاورزی در استان فارس باشد.

نمره قبولی برای دیپلمات ارشد ایران

فارس آنلاین - روزنامه تماشا چاپ شیراز در شماره 1478 یادداشتی با عنوان `گرفتن نمره قبولی دیپلمات خندان ایران زمین` و با موضوع کارنامه وزارت امور خارجه در دولت تدبیر و امید منتشر کرده است.

معاون استانداری فارس:اخلاق برای برخی حاکمان کشورهای اسلامی معنا ندارد

فارس آنلاین - شیراز- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، درد امروز جهان اسلام را نگاه اعتقادی و ایدئولوژیک نداشتن برخی حاکمان کشورهای اسلامی دانست و گفت: متاسفانه حاکمان این کشورها به دنبال حفظ تاج و سلطنت خود هستند و اخلاق برای آنها معنا و مفهوم ندارد.

امام جمعه شیراز: ردپای منافقین در پشت پرده حوادث خیابان پاسداران دیده می شود

فارس آنلاین - شیراز- نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز بر پیگیری و مجازات عاملان حوادث خیابان پاسداران تهران تاکید کرد و گفت: ردپای اعضای گروهک تروریستی منافقین و دشمنان ملت ایران در پشت پرده این حوادث دیده می شود.

هدف اصلی دشمنان ممانعت از گسترش اسلام است

فارس آنلاین - فرمانده سپاه فجر استان فارس با اشاره به نقش تاثیرگذار شهدا در تداوم مسیر اسلام و انقلاب و نظام اسلامی، بر این نکته تاکید کرد که ...

اولویت دشمن در ضربه‌زدن مسائل فرهنگی است

فارس آنلاین - امام جمعه‌ی موقت شیراز معتقد است که اولویت دشمن در ضربه زدن به اسلام و نظام اسلامی، مسائل فرهنگی است و مقام معظم رهبری نیز ...

پایداری دامداری در گرو پویایی مجتمع های لبنی است/ مشکلات شرکت های لبنی در سطح کشور پیگیری شود

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: با توجه به اینکه استان فارس رتبه چهارم دامداری کشور را دارد تقویت واحدها و مجتمع های تولیدات لبنی و برطرف کردن مشکلات آنها علاوه بر اینکه به توسعه صنعت و رونق اشتغال در این مجتمع ها کمک می کند، در پایداری اشتغال مبتنی بر دامداری در استان نیز موثر است.

دستگاه های اجرایی با نگاه تسهیل گرانه به رفع مشکلات فعالان اقتصادی بپردازند

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: هر یک از دستگاه های اجرایی باید با نگاهی تسهیل گرانه به رفع مشکلات مجموعه هایی که در رونق اشتغال و کارآفرینی موثر هستند ، بپردازند

فراهم شدن زیرساخت برگزاری مسابقات بین المللی با تکمیل سالن چند منظوره شش هزار نفری شیراز

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: با تکمیل و بهره برداری از مجموعه ورزشی شش هزار نفری شیراز زیرساخت مناسب برای برگزاری مسابقات بین المللی و همچنین مسابقات ملی در شهر شیراز فراهم خواهد شد.

ساير مطالب

«فردگرایی»تمام شده و بی‌اثر است

دستگاه های اجرایی به دنبال بهره گرفتن از توان سازمان های مردم نهاد جوانان باشند

پیام تسلیت استاندار فارس در پی جان باختن تعدادی از هموطنان در سانحه سقوط هواپیما در یاسوج

جوان‌باوری مقدم بر جوان‌گفتاری است

یادواره‌ی شهدای مدافع حرم و امنیت فارس سوم اسفند برگزار می‌شود

علت سقوط هواپیمای تهران - یاسوج را نمی توان شرایط بد جوی عنوان کرد

بخشدار زرقان منصوب شد

امنیت امروز کشور ثمره‌ی خون شهدا است

کیفیت تسهیلات نوروزی ویژه گردشگران معرف توانمندی تمام مردم فارس است

تحقق اقتصاد مقاومتی با تکیه بر تولید محصولات بومی/ سپیدان در آینده ای نزدیک بعنوان تولید کننده محصولات آشامیدنی معرفی خواهد شد

دانشگاه همچون کویر تشنه باران آزاد اندیشی است

تدوین سند جامع و مشترک، راهکار مدیریت بحران آب در فارس

جهانگیری: معنای واقعی `ما می توانیم` در حمایت از دانش بومی ایرانی است

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس: تخریب دولت، تخریب نظام است

معاون اول رئیس جمهوری به زیارت حرم شاهچراغ (ع) رفت

برنامه های دولت برای حل مشکلات خشکسالی و بافت های فرسوده در استان فارس

سفر معاون اول رئیس جمهوری موجب مسرت مردم فارس شد

هواپیمای حامل معاون اول رئیس جمهوری به دلیل شرایط نامساعد جوی به شیراز بازگشت

پایان سفر جهانگیری پس از بازدید از جاذبه های تاریخی فارس

شهرداری شیرازبه جای طرح های غیرموثر، به عمران مناطق محروم بپردازد

صدور 13 هزار کارت اشتغال برای اتباع خارجی در فارس/منع کارفرمایان از استخدام اتباع غیرمجاز

سرپرست فرمانداری لامرد به دلیل تالمات روحی ناشی ازفوت فرزندش استعفا داد

استاندار فارس:راه آهن استان باید به کانون های بار متصل شود

دولت متناسب با داشته ها و منابع مالی کارهای خوبی انجام داده است

نماینده مجلس خبرگان: جای ارزش ها و ضد ارزش ها عوض نشود

امام جمعه موقت شیراز: مواضع رئیس جمهوری در قبال آمریکا در خور تقدیر بود

دعوت استاندار فارس از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن

دعوت شخصیت ها و نهادهای فارس از مردم برای حضور چشمگیر در راهپیمایی 22 بهمن

امام جمعه شیراز: مردم با وحدت کلمه در راهپیمایی 22 بهمن حضور یابند

رئیس مجلس شورای اسلامی وارد شیراز شد

رئیس مجلس به زیارت حرم مطهر شاهچراغ (ع) مشرف شد

لاریجانی: 22 بهمن متعلق به همه مردم ایران است

رئیس مجلس در راهپیمایی 22 بهمن شیراز حضور یافت

دشمنان درباره موضوع موشکی حرف بی اساس می زنند

رئیس مجلس: پرداخت یارانه‌ها از پایه غلط بود

استاندار: حضور گسترده مردم فارس در راهپیمایی آگاهانه بود

امام جمعه موقت شیراز:برخورد با فساد باید از دانه‌ درشت‌ها آغاز شود

توسعه آبخیزداری در همه مناطق استان پیگیری می شود/ مدیران به تشریح وضعیت بحرانی آب می پردازند/اطلاع رسانی و فرهنگسازی در امر صرفه جویی آب باید فراگیر شود

ورود 25 شهید به شیراز/ استشمام عطر شهادت در فضای فارس

رشد 90 درصدی اعتبارات سال 96 شهرستان داراب

لزوم بهره مندی از ظرفیت های برجسته صدرا برای مبدل شدن به شهری با آینده ای سبز و محیطی دلپذیر

اعتبارات شهرستان دراب در سال 96 بیش از 90 درصد رشد داشته است

افتتاح همزمان 915 طرح سامانه نوین آبیاری در 9511 هکتار از اراضی استان

حمل و نقل جاده‌ای استان فارس باید تقویت شود

مسئولان بیش از سرمایه گذاران مشتاق کارآفرینی باشند

امسال در فارس 910 میلیارد دلار سرمایه‌ خارجی جذب شده است

تسهیلات لازم برای سرمایه گذاران در استان فارس فراهم است/ فارس نمادی کوچک از ایران اسلامی است/ تنگناها و محدودیت ها مانع توسعه و پیشرفت د رنظام جمهوری اسلامی نشده است

تدوین نقشه راه بهره گیری از معادن باید مهمترین دستاورد شورای معادن استان باشد

انتصاب سه مشاور در استانداری فارس

مدیر کل دفتر فنی استانداری فارس منصوب شد

فارس و سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در یک نگاه

شیراز در ایام فاطمیه‌ی دوم میزبان 18 شهید گمنام است

دکتر امیر محبیان: روحانی درباره همه پرسی توضیح بیشتری بدهد

علی لاریجانی وارد شیراز شد

رئیس مجلس به زیارت حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) رفت

تاکید امام جمعه‌ی لامرد بر حفظ وحدت

لاریجانی: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امنیت‌ساز است

شتاب تولید در همه‌ی زمینه‌ها باید افزایش یابد

لاریجانی: ملت ایران در راهی که انتخاب کرده موفق خواهد بود

استاندار فارس با صدور پیامی از حضور آگاهانه و پرشور مردم شریف استان در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر کرد.

افتتاح بیش از 1500 پروژه در دهه فجر امسال با اعتباری بالغ بر 25000 میلیارد ریال

افتتاح 12 طرح در شهرک صنعتی شیراز

جشن اشتغال و خود کفایی 800 خانواده مدد جوی کمیته امداد در استان فارس

افتتاح 36 واحد آموزشی با 225 میلیارد تومان اعتبار در دهه فجر

احداث مسکن در 4500 متر مربع از بافت فرسوده شهر شیراز

لزوم بازخوانی آرمان‌های متعالی انقلاب

دعوت شخصیت‌ها و نهادهای فارس از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

نگرانی درباره امنیت مرزهای شرقی به دلیل انتقال داعش به افغانستان وجود ندارد

کشوری مستقل‌تر از ایران در جهان نیست/ تنها نیمه‌ی خالی لیوان را نبینیم

بیست و دوم بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ملت بزرگ ایران است

افتتاح و بهره برداری از چهار پروژه عمرانی، خدماتی و بهداشتی

سالن ورزشی روستای سیوند افتتاح شد

آماده سازی جاده های استان فارس برای سفرهای نوروزی

تسریع در تکمیل پروژه های ورزشی استان فارس

دولتمردان نگاه ویژه به خرامه داشته باشند

افتتاح چند طرح در شهرستان های اقلید و خرم بید

فرماندار جدید مرودشت معرفی شد

اتصال مراکز صنعتی استان به خطوط ریلی زمینه ساز توسعه اقتصادی استان است

سوم اسفند شیراز میزبان یادواره شهدای مدافع حرم و امنیت فارس است

اعتماد ملت در کنار رهبری امام خمینی (ره) رمز پیروزی انقلاب بود/ فلسفه وجودی ادارات دولتی خدمت به مردم است

نماینده مجلس خبرگان: جای ارزش ها و ضد ارزش ها عوض نشود

امسال 300 میلیارد تومان پروژه در لارستان اجرا شد

تبادار: تسهیل امور و رضایت شهروندان اولویت است

توجه شهرداری شیراز به تکمیل پروژه های نیمه تمام قابل تقدیر است/ تسهیل در امورات و ایجاد رضایتمندی در شهروندان اولویت شهرداری باشد

افتتاح اندرزگاه ایثار در ندامتگاه عادل آباد شیراز

جامعه اسلامی تفاوتی میان زن و مرد قائل نیست

بهره برداری از سه طرح صنعتی و تولیدی با اعتبار 41 میلیارد و 400 میلیون تومان

دکتر امیر محبیان: نباید تریبون‌ها را به کسانی داد که شعور مردم را دست کم می‌گیرند

موزه‌ی دفاع مقدس گامی موثر در ترویج فرهنگ جهاد و شهادت است

تكمیل مركز فرهنگی دفاع مقدس نیازمند 70 میلیارد تومان اعتبار است

پیروزی انقلاب اسلامی مرهون خون پاک شهدا است

فاز نخست مجتمع فرهنگی دفاع مقدس استان فارس افتتاح شد

استاندار فارس: رسانه ها با انعکاس دستاوردها، امید را در مردم تقویت کنند

دیدار استاندار و آزادگان سیاسی و خانواده‌های شهدای انقلاب در فارس

بهره برداری و آغاز عملیات گازرسانی به 2 شهر، 197 روستا و 9 طرح صنعتی

توسعه دانش و آگاهی مجرای عبور از تنگناها است

دولت متناسب با داشته ها و منابع مالی کارهای خوبی انجام داده است

استاندار: حمل و نقل جاده ای استان فارس تقویت شود

ایجاد پنجره واحد دستگاه‌های عضو ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر

مناطق جنوبی استان فارس جلوه گاه وحدت مردم در زمینه های مختلف است

مسئولان راهکارهای مناسب برای حل مشکلات سرمایه گذاران را بیابند

حمل و نقل جاده ای در استان فارس باید تقویت شود

ارتباط مسئولان با مردم مبتنی بر وظیفه باشد

برپایی مراسم اربعین ارتحال آیت‌الله حائری در شیراز

دیدار استاندار فارس با خانواده شهید انقلاب اسلامی در شیراز

مردم سالاری دینی رهاورد انقلاب اسلامی است

برگزاری مراسم یوم الله 12 بهمن در شهرستان لامرد

مقبره شهید «اسكندری» با حضور سردار سلیمانی رونمایی شد

آیین گرامی‌داشت 12 بهمن در شیراز برگزار شد

یك سوم پرونده‌های ورودی به شوراهای حل اختلاف كشور به صلح و سازش ختم می‌شود

مردم سالاری دینی، رهاورد انقلاب اسلامی است

بازخوانی خاطرات جهرمی‌هایی که به استقبال امام خمینی رفتند

تسهیلات قرض الحسنه ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) تا پایان سال به صورت کامل جذب شود

هدف آمریکا از حمایتِ اغتشاشگران ناامن جلوه دادن ایران است

دهه‌ی فجر بیش از 1500 برنامه در فارس برگزار می‌شود

تشییع و تدفین پیكرشهید مهدی كاظمی در زرقان فارس

1578 طرح و پروژه در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد

استاندار فارس:راه آهن استان باید به کانون های بار متصل شود

بخشی از مشاغل شیراز را اتباع بیگانه اشغال کرده‌اند

بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی 1578 پروژه در استان فارس

1578 طرح در فارس افتتاح یا کلنگ زنی می شود/ استفاده از مدیر بومی

سرپرست فرمانداری لامرد به دلیل تالمات روحی ناشی ازفوت فرزندش استعفا داد

نخستین یادواره شهدای مدافع حرم و امنیت استان فارس در شیراز برگزار می‌شود

شهرداری شیرازبه جای طرح های غیرموثر، به عمران مناطق محروم بپردازد

صدور 13 هزار کارت اشتغال برای اتباع خارجی در فارس/منع کارفرمایان از استخدام اتباع غیرمجاز

مراسم چهلم آیت‌الله حائری در سه شهر برگزار می‌شود

ترویج سبک زندگی فاطمی رسالت مهم حوزه‌های علمیه است

دغدغه استان فارس موضوع اشتغال است/ رعایت قانون هیچ تناقضی با ایجاد تسهیلات برای سرمایه گذاران ندارد/ مدیران کل باید بر عملکرد زیرمجموعه خود بیشتر نظارت کنند

فرماندار شهرستان لامرد استعفا داد

پایان سفر جهانگیری پس از بازدید از جاذبه های تاریخی فارس

سهم استان فارس از 5 هزار میلیارد تومان اعتبار مصوب شورای عالی آب به احیا تالاب های استان اختصاص داده شود/ اختصاص یک هزار و 50 میلیارد تومان به 20 طرح سرمایه گذاری در استان فارس/ تکمیل آزاد راه شیراز اصفهان گامی موثر در توسعه استان است

سفر معاون اول رئیس جمهوری موجب مسرت مردم فارس شد

هواپیمای حامل معاون اول رئیس جمهوری به دلیل شرایط نامساعد جوی به شیراز بازگشت

معاون اول رئیس جمهوری به زیارت حرم شاهچراغ (ع) رفت

برنامه های دولت برای حل مشکلات خشکسالی و بافت های فرسوده در استان فارس

بحران آب اولین دغدغه‌ی فارس است

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس: تخریب دولت، تخریب نظام است

راهکار حل تمام مشکلات ایران سیاسی است

فولاد نیریز قابلیت توسعه و تبدیل شدن به نمونه دیگری از گلگهر را دارد

جوانان مرکز و محور اصلی تحول و توسعه هستند/هر کس به آینده کشور فکر می‌کند از حضور جوانان در صحنه استقبال می‌کند/ جوانان می‌توانند معجزه خلق کنند/ نباید میان مطالبات جوانان و امکانات کشور فاصله ایجاد شود/ نسل جوان باید به آینده کشور امیدوار شود/ جوانان عقبه دولت هستند و دولت به عقبه خودش بی اعتماد نیست/ ما نیازمند انسجام و گفتگوی ملی هستیم

ایران نیازمند کارآفرینانی ریسک پذیر و توانمند است/ رمز غلبه بر چالش‌های اقتصادی ایجاد امنیت سرمایه گذاری است/ نهاد‌های غیردولتی سهامشان را در بورس و به مردم عرضه کنند/ حاکمیت باید بستر ساز و داور باشد نه رقیب بخش خصوصی

جهانگیری: معنای واقعی `ما می توانیم` در حمایت از دانش بومی ایرانی است

اِشراف اطلاعاتی از مبانی اصلی اقتدار نیروهای مسلح کشور است

امنیت سرمایه‌گذاری رمز غلبه بر چالش‌های اقتصادی است

مانع تراشی‌ها ممکن است به اعتراض جوانان و جامعه منجر شود

فارس کانون اصلی فرهنگ و تمدن ایران است

اساسنامه مجمع ملی سمن‌های جوانان کشوربا حضور جهانگیری رونمایی شد

باید تابوی واگذاری برنامه ها به مردم شکسته شود

مردم معترض برانداز نیستند؛ مسئولان ناکارآمد براندازند

دولت مسئولیت های بیشتری را به جوانان واگذار می کند