آخرین اخبار

سياسي

پرداخت تسهیلات کم بهره در بهبود وضعیت اقتصادی و ایجاد اشتغال جامعه عشایری اثرگذار است

فارس آنلاین - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: پرداخت تسهیلات به جامعه عشایری در تمام بخش ها باعث بهبود وضعیت اقتصادی، اجتماعی و اشتغال پایدار آنان می شود.

توسعه صنایع دانش بنیان زمینه اشتغال زایی را فراهم می کند

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: مجموعه صنعتی فاتح کیمیا که در قالب 13 شرکت درکل کشور و چند شرکت در فارس که هم اکنون با اشتغال 900 نفر مشغول به فعالیت است زمینه حضور نیروهای فنی و جوانان تحصیل کرده و زبده را فراهم کرده است.

سیاست های راهبردی استان با همراهی دانشگاه ها تدوین شود

فارس آنلاین - استاندار فارس با بیان اینکه سیاست های راهبردی استان باید با همراهی دانشگاه ها و دستگاه های اجرایی تدوین شود، گفت: ارتباط دانشگاه ها و مراکز علمی با دستگاه های اجرایی زمینه بهره وری از ظرفیت ها و توانمندی های بی شمار استان را فراهم می کند.

فرماندار استهبان:مطالبه گری در چارچوب قانون باشد

فارس آنلاین - شیراز- فرماندار استهبان با یادآوری ناآرامی های اخیر گفت:‌ مطالبه گری حق است اما در چارچوب قانون، شورای تأمین شهرستان در مقابل اغتشاشات محکم ایستاده است و اجازه ناامنی نمی دهد.

نظام برنامه ریزی برای بهره گیری از ظرفیت ها فعال شود

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: اشتغالزایی در سایه فعال کردن توانمندی های بی شمار استان فارس محقق خواهد شد بنابراین ایجاد نظام برنامه ریزی و نظام اقتصادی مبتنی بر این ظرفیت ها باید در استان فعال شود.

استاندار فارس: سرمایه گذاران گلایه دارند/مدیران در فرایندها بازنگری کنند

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: سرمایه گذاران در این استان از روند امور اداری مربوط به طرح هایشان گلایه دارند و از این رو، انتظار است که مدیران دستگاه ها، فرایندها را بازنگری کنند.

تاکید استاندار فارس بر ضرورت همراهی دستگاه های اجرایی استان فارس با صنعت

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: در صورتی که فعالان اقتصادی و صنعتگران به صحنه بیایند و دستگاه های اجرایی نیز در کنار آنها به تسهیل امور بپردازند می توان به ایجاد زمینه های مناسب درخور استان در آینده امیدوار بود.

مدعیان حقوق بشر ناقضان اصلی آن هستند

فارس آنلاین - رئیس کل دادگستری استان فارس اعتقاد دارد که مدعیان حقوق بشر، ناقضان اصلی حقوق بشر در جهان محسوب می‌شوند. به گزارش ...

اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف پدافند غیر عامل در استان مطلوب اما ناکافیست

فارس آنلاین - جلسه توجیهی رابطین پدافند غیرعامل فارس با حضور هادی پژوهش معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، مجتبی مولوی معاون مدیر کل امور انتظامی و پدافند غیرعامل وزارت کشور، رحیم آزادی مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری فارس و رابطین پدافند غیرعامل دستگاه های اجرایی و فرمانداری های تابع استان فارس در شیراز برگزار شد.

توسعه سیاسی کشور نیازمند تقویت احزاب

فارس آنلاین - روزنامه تماشا چاپ شیراز در شماره 1439 یادداشتی با عنوان `توسعه سیاسی کشور نیازمند تقویت احزاب` منتشر کرده است.

رسانه می‌تواند هویت بخش یا هویت‌ زدا باشد

فارس آنلاین - معاون هماهنگ کننده سپاه فجر استان فارس با تاکید براینکه کتب الهی زیباترین و کامل‌ترین رسانه محسوب می‌شود، گفت: توسعه‌ و پیشرفت، ...

دهه فجر نماد وحدت است/ نظام جمهوری اسلامی به رغم بحران های متععد خدمات بی شماری به مردم ارائه کرده است/ بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی مراسمی مردمی است

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: انقلاب اسلامی ایران با وحدت کلمه درکنار رهبری برجسته و بی نظیر امام راحل به ظهور رسیده است بنابراین برگزاری مراسم بزرگداشت پیروزی انقلاب نیز باید بر اساس تقویت وحدت در میان آحاد مردم جامعه باشد.

حمایت کامل مجلس از بانک هویت ژنتیک ایران

فارس آنلاین - نماینده مردم کازرون و عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی بر حمایت کامل قوه‌ی مقننه از بانک اطلاعات هویت ژنتیک ایران با ...

آرامش امروز جامعه مدیون ایثارگری جانبازان است

فارس آنلاین - استاندار فارس با بیان این که آرامش امروز جامعه مدیون ایثارگری جانبازان است، گفت: عظمتی که در نگاه و کلام تک تک جانبازان بستری در بیمارستان جنت شاهد بودیم برای مسئولین و همه آحاد مردم درس بزرگی به شمار می رود.

تعامل شهرداری و میراث فرهنگی در راستای احیا و حفاظت از نقش برجسته برم دلک و کاخ ابونصر

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: حفاظت و صیانت از این نقش برجسته به همراه ایجاد فضای پیرامونی مناسب نه تنها فرهنگ غنی ایرانیان را احیا می‌کند بلکه به فرصتی مناسب برای جذب گردشگر نیز تبدیل خواهد شد.

فعالیت سازمان های مردم نهاد در امر مبارزه با اعتیاد باید تخصصی باشد/ظرفیت خیران در امر مقابله با اعتیاد به کار گرفته شود/ نظام برنامه ای مبارزه با مواد مخدر باید پایش شود

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: فعالیت سازمان های مردم نهاد و غیر دولتی در حوزه مبارزه با مواد مخدر باید تخصصی باشد و هر یک از این سمن ها باید در قالب گروه های تخصصی به فعالیت هایی از قبیل تبلیغات و آموزش، توانمند سازی، جلب خیرین و... بپردازند.

کاهش تلفات جاده ای نیازمند مشارکت همه جانبه دستگاه های مسئول است

فارس آنلاین - سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: کاهش تلفات جاده ای و تامین سفرهای ایمن برای شهروندان و مسافران نیازمند تلاش و مشارکت همه جانبه دستگاه های مسئول و مردم است.

شهردار سعادت شهر منصوب شد.

فارس آنلاین - استاندار فارس با صدور حکمی، شهردار سعادت شهر را منصوب کرد.

اجتماع و راهپیمایی مردم فارس در محکومیت ناآرامی های اخیر

فارس آنلاین - شیراز - مردم ولایت مدار شهرها و روستاهای استان فارس طی روزهای اخیر با اجتماع و راهپیمایی دراعتراض به ناآرامی های اخیر بار دیگر با آرمان های نظام جمهوری اسلامی تجدید پیمان و بر لزوم پیگیری مطالبات و مشکلات صنفی مردم از مجاری قانونی تاکید کردند.

دانشگاهها اهتمام ویژه نسبت به کاهش آسیب های اجتماعی و ایجاد فضای کسب و کار درفارس داشته باشند

فارس آنلاین - استاندار فارس در دیدار رئیس دانشگاه شیراز با بیان اینکه نگاه مردم فارس به دانشگاه شیراز یک نگاه ویژه است گفت: مردم فارس همواره قدردان خدمات و فعالیت های صورت گرفته در این دانشگاه هستند .

تشریح دستورالعمل آیین نامه اجرایی قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری

فارس آنلاین - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت :به منظور حداکثر سازی کار آمدی و اثر بخشی قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی تمامی دستگاههای دولتی و خصوصی استان مکلف به اجرای دستور العمل ها آئین نامه های اجرای این قانون می باشند .

امام جمعه موقت شیراز:اتاق فرمان ناآرامی های اخیر، خارج از ایران بود

فارس آنلاین - شیراز –ایرنا – امام جمعه موقت شیراز با اشاره به ناآرامی های اخیر در برخی نقاط کشور گفت:اتاق فرمان این ناآرامی ها با استفاده از فضای مجازی درخارج از ایران هدایت می شد.

حضور گسترده مردم در راهپیمایی پیام روشنی به بدخواهان بود

فارس آنلاین - شیراز- نماینده مردم لامرد و مُهر و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: حضور گسترده مردم مناطق مختلف در راهپیمایی محکومیت ناآرامی های اخیر پیام روشنی به بدخواهان نظام و دشمنان به همراه داشت که ملت ایران حامی وحدت حول محور رهبری و همچنین مدافع اقتدار و امنیت کشور هستند.

شهادت یک جانباز 70 درصدی در شیراز

فارس آنلاین - حشمت الله امیری، جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس، به یاران شهیدش پیوست. به گزارش ایسنا منطقه فارس، حشمت الله امیری، ...

همایش هم اندیشی گروه ها و احزاب درکازرون برگزار شد

فارس آنلاین - شیراز - همایش هم اندیشی گروه ها و احزاب باهدف بررسی و ارئه راهکارهای مناسب برای حل مشکلات مردم با استفاده از نظرات نمایندگان این تشکل ها در کازرون برگزارشد.

نه مردم شیراز به اغتشاشگران و حامیان آنان

فارس آنلاین - مردم شیراز با حضوری گسترده در راهپیمایی و تجمع 14 دی، به اغتشاش و اغتشاشگران و بر هم زنندگان نظم و امنیت کشور، "نه" گفته و ...

محصولات باغی بیش از گذشته در کشاورزی استان مورد توجه قرار گیرد/ توانمند سازی روستا ها در دستور کار قرار گیرد/تعلق بیمه به آفات محصولات باغی پیگیری شود

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: پرداختن به موضوع تولیدات باغی و توسعه این حوزه می تواند نقش موثری در اشتغال، کارآفرینی، بنیان تولید در کشور و استان و همچنین بهبود وضعیت اقتصادی تعدادی زیادی از خانواده های استان در پی داشته باشد.

فعالیت کارخانه پشم شیشه باید با قدرت ادامه یابد

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: محصولات این کارخانه دارای بازار مناسب فروش است و مشکلات بیمه ای و مالیاتی گریبان گیر آن نیست بنابراین باید با تلاش و همت مضاعف دست اندرکاران همچنان فعال بوده و مشعل اشتغال و کارآفرینی و تولید در آن برافروخته باشد.

دعوت آیت الله ایمانی و آیت الله دستغیب از مردم برای حضوردر گردهمایی دفاع از انقلاب

فارس آنلاین - شیراز- آیت الله اسدالله ایمانی نماینده ولی فقیه در فارس همچنین آیت الله سید علی اصغر دستغیب متولی حرم شاهچراغ(ع) در بیانیه مشترکی از مردم برای حضور در گردهمایی دفاع از آرمان های انقلاب و علیه فتنه گران دعوت کردند.

نظارت جدی و قانونی شرط حفظ نقش استان فارس و شهر شیراز در عرصه گردشگری سلامت است.

فارس آنلاین - سرپرست معاونت گردشگری و امور زائرین استانداری فارس به توانمندی استان فارس و بخصوص شهر شیراز در حوزه پزشکی و درمانی اشاره کرد و افزود: باید از این ظرفیت و توانمندی در جهت تقویت و رونق گردشگری سلامت با نظارت جدی و قانونی دستگاههای مرتبط، استفاده مطلوب شود.

برنامه جامع کاهش بهره برداری از منابع آب تجدید پذیر تدوین شود

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: بهره برداری از منابع آب سالانه فارس ، هیچ گونه تناسبی با آب تجدید پذیر سالانه در استان ندارد و این برداشت باید حداکثر 70 تا 80 درصد باشد اما امروز بیش از 120 درصد از این منابع بهره برداری می شود بنابراین باید برنامه جامع و مدونی در راستای طرح تعادل بخشی مهیا شود و انتظاراتی که از هر یک از دستگاه ها در رسیدن به اهداف برنامه مورد نیاز است مشخص شود.

راه آهن فارس با اتصال به کانون های بار توسعه می‌یابد

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: راه آهن فارس با تبدیل شدن به کانون بار رونق می گیرد و سیلوی مکانیزه گندم در ایستگاه راه آهن سیوند که امکان جا به جایی 300 هزار تن بار در سال را ایجاد می‌کند نخستین گام به سوی رونق حمل و نقل ریلی استان فارس است.

معاون استانداری فارس: موظفیم حرف مردم را بشنویم

فارس آنلاین - شیراز- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت:مردم صاحبان اصلی کشور و انقلاب هستند و این شعار نیست و همه موظفیم هر حرفی که مردم دارند بشنویم.

حساب معترضان از اغتشاشگران جدا است

فارس آنلاین - رییس کل دادگستری فارس با تاکید براینکه حساب معترضان از اغتشاشگران جدا است، گفت:‌ با افرادی که به بهانه اعتراض صنفی دست به اغتشاش ...

استاندار فارس: مردم تنها در چارچوب قانون و مقررات نظام می توانند تجمع کنند

فارس آنلاین - شیراز- استاندار فارس با اشاره به حوادث چند روز اخیر که در برخی از شهرهای کشور رخ داده، گفت: مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب تنها در چار چوبی که قانون، مقررات و نظام مشخص کرده، می توانند تجمع و خواسته های خود را بیان کنند.

لزوم رعایت استاندارد و ضوابط فنی در پروژه های عمرانی

فارس آنلاین - سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری ، لزوم رعایت استاندارد و ضوابط فنی در پروژه های عمرانی را بسیار ضروری دانست و خواهان واگذاری اجرای پروژه های عمرانی به شرکت های معتبر و با توان فنی و تخصصی بالا شد.

تسهیل و تسریع سرمایه گذاری در بافت تاریخی اولویت دستگاه ها باشد/ توجه به معماری مناسب با تاریخ و فرهنگ در ساخت و سازهای بافت تاریخی در نظر گرفته شود

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: تسهیل و تسریع امور برای رفع مشکلات بافت تاریخی شیراز باید در اولویت دستگاه های مربوطه باشد و در این راستا نباید اهداف بزرگ را به خاطر مسائل جزیی و کوچک مغفول باقی گذاشت.

راه اندازی سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا در استان فارس

فارس آنلاین - جلسه اصلی کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان فارس با موضوع هماهنگی جهت اجرای سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا در استان فارس برگزار گردید.

بازآفرینی شهری نیازمند برنامه جامع می باشد

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: ستاد بازآفرینی شهری باید با برنامه ریزی دقیق و مدون، هدفگذاری و سیاستگذاری مشخصی را تعریف نموده و براساس آن حرکت نماید.

از اعتراض‌ها برای تسویه‌حساب استفاده نكنید

فارس انلاین- روز پنجشنبه عده‌ای با برگزاری تجمع در مشهد نسبت به وضعیت اقتصادی و معیشتی معترض شدند. اما این اعتراض به مشهد محدود نشد و كم كم برخی شهر‌های دیگر به این اعتراض پیوستند. امیر محبیان، تحلیلگر اصولگرای مسائل سیاسی معتقد است ضعف اقتصادی و مدیریتی در كشور سبب ظهور این اعتراض‌ها شده است. او می‌گوید جریانات سیاسی در این شرایط بسیار ضعیف عمل كرده و به دنبال تسویه حساب سیاسی رفته‌اند

حماسه‌ی 9 دی نقطه‌ی عطف انقلاب است

فارس آنلاین - عضو مجمع تشیخص مصلحت نظام با تاكید براینكه حماسه‌ی 9 دی نقطه‌ی عطف انقلاب و نظام اسلامی است، از این رخ‌داد به‌عنوان انقلاب سوم ...

از سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی استان حمایت می شود

فارس آنلاین - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع گفت : در راستای منویات مدیریت ارشد استان و بر اساس مصوبات کمیته جذب و حمایت از سرمایه گذاری و هیات مدیره شرکت شهر ک های صنعتی فارس از متقاضیانی که اقدام به سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان نمایند حمایت می شود .

امام جمعه موقت شیراز: پایان داعش نواختن سیلی بر آمریکا بود

فارس آنلاین - شیراز- امام جمعه موقت شیراز با اشاره به فروریختن پایه های گروه تکفیری داعش گفت: نابودی این گروه با نواختن سیلی بر آمریکا و نمایش شکست سیاست های واشنگتن در منطقه همراه بود.

سرمایه گذاری و کارآفرینی کارکرد اصلی انجمن انبوه سازان/ ساخت مسکن خوب و نگاه اقتصادی به مسکن ویژگی انجمن صنفی انبوه سازان مسکن و ساختمان فارس

فارس آنلاین - استاندار فارس گفت: سرمایه گذاری و کارآفرینی کارکرد اصلی و مهمی است که انتظار داریم انجمن انبوه سازان مسکن و ساختمان در دستور کار خود داشته باشد.

نیروی انسانی نخبه سرمایه بزرگ کشور/ پیشرفت علمی و فناوری زمینه ساز اقتدار کشور است

فارس آنلاین - استاندار فارس نیروی انسانی نخبه را سرمایه بزرگ کشور دانست و تصریح کرد: پیشرفت و اساس هر کشوری بر مبنای پرورش نیروهای انسانی بخصوص نخبگان و استعدادهای برتر است.

نهم دی روز جدا شدن سره از ناسره بود

فارس آنلاین - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر فارس گفت: در روز 9 دِی سره از ناسره جدا شد و جبهه انقلاب اسلامی وحدت ...

چهره استان فارس با اتهامات زیست محیطی تخریب نشود

فارس آنلاین - سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: باید در رسانه های مکتوب و مجازی به اتهامات بی اساسی که در خصوص زمین خواری، کوه خواری، جنگل خواری و آسیب به محیط زیست مطرح می شود، پاسخ داده شود تا چهره استان با این اتهامات مورد تخریب قرار نگیرد.

اخبار خواندنی

هدف نهایی تبیین حقوق شهروندی،تحکیم قانون مداری است

مناظره درباره آیت الله منتظری در دانشگاه شیراز/ سایه سنگین مهدی هاشمی بر نشست

فناوری های نوین و فضای مجازی در اطلاع رسانی به مسافران نوروزی به کار گرفته شود

تشییع پیكر سرهنگ شهید طالبی در شیراز

چگونگی کسب ارزش افزوده از معادن استان اولویت شورای معادن است

وزیر اسبق ارشاد:حماسه 9 دی حمایت از شخص یا جناح خاصی نبود

نقش معادن در اقتصاد فارس 1 درصد است

تخفیف های قانونی اقشار مستضعف باید توسط دستگاه های خدمات رسان اعمال شود/مشکلات حقوقی نباید مانعی برای اجرای سریع پروژه های عمرانی باشد

روحانی درباره حقوق شهروندی با مردم صریح سخن می گوید

جهان سپاه حفاظت هوایی ایران را به‌عنوان نیرویی كارآمد می‌شناسد

امنیت صنعت هوانوردی مرهون تلاش‌های سپاه حفاظت هواپیمایی است

اجرای بیش از 150 تجمع و نشست به مناسبت 9 دی در استان فارس

اعلام برنامه‌های بزرگداشت حماسه نهم دی در جهرم

صنایع دستی و صادرات فرصت طلایی جهت رونق اقتصادی استان / اقلیم و شرایط شهری شیراز مستعد توسعه گردشگری سلامت

تشکیل کنسرسیوم صاداراتی فرش دستباف، گلاب و عرقیات در استان

شیراز باید به نماد فرهنگی کشور تبدیل شود

بداخلاقی‌های فضای مجازی حق الناس است

تصمیمات مقطعی مانع اقتصاد مقاومتی است

شیراز باید به نماد فرهنگی کشور تبدیل شود / اشرافیت به قانون لازمه کار همه اعضای شورای شهر می باشد

اقتصاد مقاومتی به معنای بهره گیری جامع از ظرفیت های درونی هر منطقه است/ نگاه کانونی و متمرکز مدیران زمینه توسعه توانمندی های استان را مهیا می کند

دود انحصار و وضع فشل صنایع خودروسازی به چشم ملت می‌رود

به روز رسانی تکنولوژی و نوسازی و بهسازی فازهای مختلف کارخانه کاشی حافظ ضامن رونق مجدد آن است

اصلاح طلبان در تله روحانی

آلودگی هوا،محصول بی برنامگی دوران خانم ابتکار

آگاهی و دانایی عامل رشد و عروج انسان است/ بهمن بیگی پایه گذار تعلیم و تربیت عشایری بود

ایجاد اشتغال در گرو همکاری بخش خصوصی و دولتی است/ حسن مدیریت به معنای یافتن راهکار بر اساس مشکلات موجود است

پیام تسلیت مشترک آیت الله ایمانی و استاندار فارس در پی درگذشت آیت الله حائری شیرازی

پیام تسلیت استاندار فارس در پی درگذشت آیت اله حائری شیرازی :

تقویت آموزش عام در دستور کار قرار گیرد/ توجه به تعلیم و پرورش استعدادهای برتر در همه مناطق استان به جد در دستور کار قرار گیرد / دانش ها و ایده های برجسته به سمت تجاری سازی سوق داده شوند

بهبود فضای کسب و کار با راه اندازی پنجره واحد سرمایه گذاری محقق می شود

دسترس پذیرکردن ایزدخواست مستلزم کار تکنیکی گردشگری/ مطالعه راهبردی قلعه ایزدخواست با اولویت استحکام بخشی بنای تاریخی

آموزش، ارائه تسهیلات و بازاریابی سه گام عملی جهت توانمندسازی زنان سرپرست خانوار

لزوم رعایت شاخص ها و الزامات مناسب سازی فضای شهری ویژه جانبازان و معلولین/ پیگیری و رفع مشکلات معلولان جسمی و حرکتی رسالت اجتماعی، اخلاقی و دینی و قانونی است .

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین:انتفاضه به حمایت ملت های اسلامی نیاز دارد

دکتر امیر محبیان: جهانگیری نمی‌تواند خودش را از بار مسئولیت‌های دولت روحانی خلاص کند

اختصاص 15 میلیارد ریال برای تكمیل موزه‌ی دفاع مقدس شیراز

کسب مقام برتر پژوهش و فناوری زیبنده استان فارس است

آقای زیباکلام،لطفا عینک خود را عوض کنید

جزئیات مراسم تشییع نهمین شهید مدافع حرم در جهرم

فارس از توانمندی های لارستان بهره مند شود.

حمایت و توانمند سازی سمن ها؛ اهرمی قدرتمند جهت کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی

آقای قوچانی به شعور مخاطبان توهین نکنید!

اختصاص 2 میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت های منطقه ویژه اقتصادی لارستان/کاهش نرخ بیکاری لارستان با همت خیران این شهرستان

استاندار فارس طی پیامی کسب موفقیت های صدا و سیمای مرکز فارس در چهاردهمین اجلاس سراسری فن آوری رسانه را تبریک گفت.

تضارب آرا و عقاید پیشرفت و پویایی جامعه را به همراه دارد

پویایی و نشاط جامعه در گرو تقارب آرا و عقاید است

پویایی و نشاط جامعه در گرو تضارب و تقارب آرا و عقاید مختلف است

مهمترین شاخص سنجش مدیران خدمتگزاری است/ جذب 855 میلیون دلار سرمایه خارجی از ابتدای سال 96

واكنش علما به برگزاری نمایشگاه گردشگری پارس در شیراز

شهیدی دیگر از جهرم به خیل شهدای مدافع حرم پیوست

امام جمعه مرودشت در یک ماه آینده معرفی می‌شود

توقف بر مشکلات با وجود مدیران توانمند بی معنا است و ذات مدیریت برطرف نمودن مشکلات و تنگناهاست

تخصیص 2 میلیارد تومان برای رفع آسیب‌های اجتماعی در شیراز

بررسی راهکارهای اشتغال زایی از اهداف اصلی سفر به فیروزآباد است

تکلیف طرح افزایش سن ازدواج دختران تا پایان مجلس دهم مشخص می شود

به زودی سه مرکز درمانی دراستان فارس افتتاح می شود .

شناسایی 119 نقطه پرخطر از نظر آسیب‌های اجتماعی در فارس

خانه نصیر الملک برای بازدید گردشگران بازگشایی می‌شود

استان فارس ظرفیت های مناسبی برای توسعه اشتغال دارد/ لزوم ساخت بیمارستان 320 تخت خوابی تامین اجتماعی در شیراز/ کارخانه های سیمان و پشم شیشه باید از شیراز خارج شود

پرداخت تسهیلات اشتغال با برنامه ریزی دقیق انجام شود

فرمانده سپاه فجر فارس: تلاش آمریکا برای تغییر هویت قدس ناکام می ماند

بعضی می‌خواهند یاد شهدا فراموش شود

برگزاری یادواره شهدای دانشجوی دانشگاه‌ فنی و حرفه‌ای فارس

حذف یارانه اگر به اشتغال منجر شود كارآمد است/ افزایش عوارض خروج از كشور منطقی نیست

تنها راه پیروزی بر اشغالگران قدس راهبُرد مقاومت است

توجه به ورزش از شاخصه‌های توسعه یافتگی است

برخی از مسئولان زن با افزایش سن ازدواج دختران مخالفت می کنند

توجه به ورزش، شاخصه توسعه یافتگی جامعه است

اصول زمین مانده قانون اساسی نیاز به پیگیری رئیس جمهوری دارد

حقوق شهروندی و حقوق بشر یک مفهوم نیست/ جهان به تدابیر موثرتری برای حقوق زنان نیاز دارد

شکست اصلاح طلبان در انتخابات آینده و ظهور احمدی نژادی دیگر

برگزاری همایش ملی حقوق زن، حقوق بشر در شیراز

عبور جامعه روحانیت از اصولگرایان؟/جامعه روحانیت فراجناحی شد

گلباران مرقد شهید دستغیب در سالروز شهادت/ تبادار: شهید دستغیب قلم و قدم در راه دین زد

آیت الله دستغیب، عالمی برجسته که جان در راه انقلاب داد

دومین یادواره دانشجویان شهید استان فارس 30 آذر برگزار می‌شود

شهردار جهرم منصوب شد.

شهردار آباده منصوب شد.

زندگی شهید آیت الله دستغیب دارای ملکات اخلاقی است

توسعه گردشگری، راه تحقق مفهوم جهانی شدن

رسانه ملی نقش موثری در ایجاد نشاط و امیدواری در جامعه دارد

دکتر امیر محبیان: نهاد قدرت به نیت اصلاح‌طلبان مشکوک است/ قالیباف بیشتر مدیر اجرایی است تا نظامی

افزایش اعتبارات استان فارس رهاورد سفر معاون رئیس جمهوری

مدیران با پیگیری و ایجاد تعامل در جذب بودجه کوشا باشند

بیانیه جهاد دانشگاهی در واکنش به تصمیم غیرقانونی دولت آمریکا

بازتاب محکومیت اقدام ترامپ در نشریات شیراز

اعزام دومین كاروان دانش‌آموزی راهیان نور سپاه ثارالله شیراز

بهره برداری از ترمینال بین المللی فرودگاه شیراز تا سال 97

توجه ویژه به اعتبارات عمرانی فارس در سال جاری و بودجه 97

امام جمعه مرودشت:انتقال سفارت آمریکا به قدس به معنای نابودی اسرائیل است

راهپیمایی مردم شیراز در محکومیت انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس

پرداختن به حمل و نقل عمومی کلانشهرها، از اولویت‌های مهم مسئولین

امام جمعه شیراز:آمریکا باانتقال سفارتش به قدس،خواستار جنگ در منطقه است

نیازها و خواسته های اصلی استان در سفر دکتر نوبخت دنبال می شود

معاون رئیس جمهور وارد شیراز شد

آیت الله خاتمی: تبلیغ تنها منبر رفتن نیست

حق فهمی، حق جویی وحق گویی اساس فعالیت دانشجویان است.

طرح معرفی سوغات استان فارس و برند سازی آن

تغییر در حوزه اجتماعی لازمه تغییر فضای سیاسی و اقتصادی

فاصله گرفتن از فرهنگ هویت را به چالش می‌کشد

هنر کارآفرین اشاعه فرهنگ کارآفرینی است

اختصاص اعتبار توسط سپاه برای 14 نقطه‌ی محروم شناسایی شده در شیراز

مراقب فعالیت نوجوانان و جوانان در فضای مجازی و حقیقی باشید

پیشرفت 68 درصدی خط دوم انتقال آب سد درودزن به شیراز

خط انتقال آب از سد درودزن به شیراز، پروژه ای بزرگ و حیاتی است.

خلاقیت و دانش محوری، کلید پویایی صنعت و تولید

فرمانده سابق انتظامی فارس: جای شهدای حرم در حماسه پایان داعش خالی است

بازدید معاون برنامه ریزی وزارت راه و شهرسازی از پروژه های در دست احداث اداره کل راه و شهرسازی لارستان

استاندار فارس: مسلمانان جهان با تمسک به قرآن در مسیر وحدت گام بردارند

امام جمعه شیراز: هدف از ایجاد داعش حفظ امنیت رژیم صهیونیستی بود

شیعه و سنی بر سر مشتركات خود وحدت داشته باشد

وحدت امت اسلامی با تمسك به قرآن امكان‌پذیر است

وحدت میان مسلمانان و اتحاد بین فرق اسلامی امری ضروری است/ امت اسلامی با تمسک به قران از هرگونه تفرقه دوری کنند.

مجلس بلندگوی مردم باشد نه جناح و گروهی خاص/ جهان اسلام را نداشتن وحدت ضعیف كرده است

بخشدار مرکزی شهرستان قیر و کارزین منصوب شد

اطلاع رسانی ، آموزش ، مشارکت اجتماعی و فرهنگ سازی چهار رکن ترویج نماز در جامعه هستند.

نخستین کارگروه فرهنگ، هنر و توسعه زیرساخت های فرهنگی شهر شیراز برگزار شد

اشتغال زایی با نگاه جامع ، باور و اعتقاد همگانی محقق می شود.

پیكر شهید "كشاورزی" در جوار شهدای خرامه آرام گرفت

تشییع پیكر شهید مدافع حرم در شیراز

تفكر و عمل جهادی تنها راه حل مشكلات است

پناهندگان همطراز با شهروندان ایرانی خدمت دریافت می‌كنند

امروز نیازمند تغییر نگرش و فرهنگ كار و تولید هستیم

تبیین برنامه های اشتغال فراگیر از طریق گفتگوی زنده تصویری با مدیران وزارت کشور و تعاون، کار و رفاه اجتماعی

شهردارخنج منصوب شد

شهردارکارزین منصوب شد.

پیشتازی استان فارس در میزبانی از پناهندگان/ پناهندگان هم طراز با شهروندان ایرانی خدمات دریافت می کنند.

افزایش بهره وری از معادن استان فارس در دستور کار قرار گیرد.

درخواست استاندار فارس از پژوهشگران برای ارائه نقشه راه برون رفت از مشکلات

تحقیق و پژوهش نقشه راه انجام همه امور باشد

نهمین نمایشگاه گردشگری پارس، میزبان جشنواره فاخر پیوند اقوام ایرانی

حامیان داعش برای این گروهک برنامه ریزی 30 ساله کرده بودند

توزیع روزانه غذای گرم بین زلزله‌زدگان توسط سپاه فجر فارس

دستگاه های اجرایی استان به یاری یک واحد تولیدی تعطیل شده آمدند.

بحران آب در استان باید بیش از گذشته در سطح ملی مطرح شود/ سازمان های مردم نهاد در یافتن راهکارهای زیست محیطی فرا خوانده شوند.

روزانه 150 كانكس توسط سپاه ساخته و به كرمانشاه ارسال می‌شود

برگزاری تجمع بزرگ بسیجیان در شیراز

استاندار فارس مشاور امور عمرانی، مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراها و بخشدار ارژن را منصوب کرد.

خاكسپاری 2 شهید گمنام در دانشگاه پیام‌نور شیراز

عالمان دینی برای ترویج فرهنگ باید به فناوری روز مجهز باشند

گزارش تصویری بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس از شرکت ذوب آهن پاسارگاد شهرستان کوار

تسهیل در سرمایه گذاری رونق صنعت را در پی دارد

همکاری، کلید توسعه گردشگری منطقه‌ای است

سال گذشته 85 هزار نفر به اردوی راهیان نور اعزام شده‌اند

ثبت تاریخ دفاع مقدس سبب ترویج شعر و شعور در جامعه است

گردهمایی شكوه مقاومت در شیراز برگزار می‌شود

ترویج آثار اسلامی از جمله نهج البلاغه سایه فرهنگ اسلام را عالم گیر می کند.

انس با کتاب باعث اقتدار ملی در صحنه جهانی است

بسیج كلید موفقیت در برابر تهاجم فرهنگی و مشكلات اقتصادی است

بسیج باید توسعه‌ یابد/ همدلی ایرانیان بی‌نظیر است