آخرين مطالب

فرهنگي

32 واحد آموزشی در فارس در دست ساخت است

پیام فارس - شیراز- مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان فارس گفت: هم اینک 32 واحد آموزشی با برخورداری از 197کلاس درس در نقاط مختلف این استان در دست ساخت است.

عدالت و انصاف در شعارهای انقلابی رعایت شود

پیام فارس - شیراز- نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: برخی از شعارهای انقلابی که مطرح می شود از چارچوب شرع، دین و عدالت خارج است در حالیکه باید همگان مراقب باشند که از این محدوده عدول نکنند.

مصوبات شورای فرهنگ عمومی فارس عملیاتی خواهد بود

پیام فارس - شیراز- دبیر شورای فرهنگ عمومی استان فارس با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته برای برگزاری نخستین جلسه این شورا در دوره جدید گفت: مهم ترین موضوع در شورای جدید، عملیاتی کردن مصوبات و ایجاد خروجی ملموس در جامعه خواهد بود.

تورم و گرانی کشور به دلیل ضعف مدیریتی است/جنگ روانی دشمنان

پیام فارس - شیراز - فرمانده دانشگاه تربیت پاسداری امام حسین(ع) با بیان اینکه شرایط تورم و گرانی موجود به دلیل ضعف در حوزه مدیریتی است، گفت: دشمنان با هجمه روانی بسترسازی اجتماعات مردمی را دنبال می‌کنند.

رفع نیازهای مردم از اهم عبادات است

پیام فارس - تولیت آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع) گفت: اگر دنبال این هستیم که خداوند از ما راضی باشد باید کاری کنیم که از حاصل تلاش ما، مردم بهره ...

دلا بیار کاغذ

پیام فارس - روزنامه عصرمردم چاپ شیراز پنجشنبه در شماره 6420 یادداشتی با عنوان `بنویس، دلا بیار کاغذ...` درباره مشکلات مطبوعات در زمینه تامین کاغذ مورد نیاز منتشر کرده است.

تحریم ها دلیل التهاب در بازار نیست/ بسته پیشنهادی اتاق بازرگانی

پیام فارس - شیراز_ رئیس اتاق بازرگانی فارس گفت: تحریم ها دلیل بروز این التهاب در جامعه نیست زیرا تحریم هزینه ها را افزایش می دهد و آنچه باعث بروز مشکل شده فساد و عدم مدیریت و سیاست گذاری درست است.

ساخت 100 کلاس درس در مناطق محروم فارس آغاز شد

پیام فارس - شیراز- مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان فارس گفت: ساخت 20 باب مدرسه مشتمل بر 100 کلاس درس که 160میلیارد ریال هزینه احداث آن را بنیاد برکت تامین کرده در مناطق محروم این استان آغاز شد.

قطع گاز صنایع مصلحت نیست/افتتاح 117 میلیارد تومان پروژه گاز رسانی

پیام فارس - شیراز _ مدیرعامل شرکت گاز فارس گفت: پتروشیمی و صنایع بیشترین بدهی را دارند اما قطع کردن گاز مصلحت نیست هرچند که گاز پتروشیمی را نیز قطع کردیم اما انشعاب منازل با یک دوره بدهی قطع نمی شود.

ایجاد 10 هزار فرصت شغلی در کشور تا پایان سال جاری

پیام فارس - شیراز - رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ازایجاد 10 هزار فرصت شغلی توسط راه اندازی فعالیت های اجتماعی محور ستاد اجرایی فرمان امام(ره) خبر داد.

2هزار جهرمی در هشتمین جشنواره‌ کتابخوانی رضوی شرکت کردند

پیام فارس - شیراز- رئیس اداره کتابخانه‌ های عمومی شهرستان جهرم گفت: نزدیک به 2 هزار نفر از جهرم در دو بخش مکتوب و الکترونیک و در سه سطح در هشتمین جشنواره‌ ملی کتابخوانی رضوی شرکت کردند.

برگزاری جلسه‌ی ستاد راهبردی اربعین در شیراز/ تاکید بر مردمی شدن هرچه بیشتر برنامه‌های اربعین

پیام فارس- مدیران کل و مسئولان اداره‌های کل اوقاف و امور خیریه‌ی چهار استان در جلسه‌ی ستاد راهبردی مراسم اربعین بر خدمت‌گزاری هر بهتر به زائرین اربعین در موکب شلمچه و لزوم مردمی کردن هر چه بیشتر برنامه‌ها تأکید کردند

اختتامیه‌ی طرح نشاط معنوی در شیراز برگزار می‌شود

پیام فارس- رییس اداره‌ی اوقاف ناحیه‌ی سه شیراز گفت: اختتامیه طرح نشاط معنوی 25 مردادماه در بقعه‌ی سید نظام‌الدین محمود (شاه داعی‌الی الله) شیراز برگزار می‌شود

سرشاخ شدن آقای اشمیت با هویت

پیام فارس - شیراز- نمایش آقای اشمیت کیه؟ از 9 مرداد با طراحی و کارگردانی مانی آبادیان در شیراز در حال اجراست و اجراهای پایانی این نمایش جمعه 26 مرداد بر صحنه می‌رود.

یادواره شهدای شهر صدرا برگزار می شود

پیام فارس - شیراز - فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول‌الله (ص) شمال غرب شیراز از برگزاری یادواره شهدای ‌شهر صدرا با عنوان «کبوتران خاکریز» در تاریخ 24 مرداد خبر داد.

نظارت برمراکز تهیه مواد غذایی با به کارگیری دستگاه های سنجش پرتال

پیام فارس - شیراز-رئیس مرکز بهداشت شهدای انقلاب گفت: با توجه به تجهیز کارشناسان سلامت محیط به دستگاه های سنجش پرتابل،نظارت های بهداشتی برمراکز تهیه مواد غذایی، با شدت بیشتری انجام می شود.

«بوکس شطرنج» زیر مجموعه فدراسیون بوکس شد

پیام فارس - شیراز- بوکس شطرنج ایران بعد از فراز و نشیب های طولانی با فدراسیون ورزش های رزمی به زیر مجموعه فدراسیون بوکس منتقل شد.

دامن زدن به نومیدی جایز نیست

پیام فارس - شیراز- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس با بیان این که راست گفتن واجب نیست اما دروغ گفتن حرام است، گفت: اگر نااهلی زیر پوشش نظام اسلامی دزدی و اختلاس کرد، با توجه به این که موجب یاس و نومیدی می شود، مطرح کردن آن جایز نیست.

فارس نخستین گام را برای کسب عنوان پایتختی کتاب برداشت

پیام فارس - شیراز- دبیرخانه ستاد هماهنگی شهرها و روستاهای دوستدار کتاب فارس باعنوان مرجع هماهنگ کننده فعالیت های کتابخوانی فارس برای کسب عنوان پنجمین دوره جشنواره انتخاب پایتخت کتاب ایران در سال جاری گشایش یافت.

نمایشگاه نقاشی «گاو» در شیراز برپاست

پیام فارس - شیراز- «گاو» عنوان نمایشگاه آثار فاطمه بلوردی است که با 26 نقاشی در نگارخانه تار و پود زمان به روی دیوار رفته است.

خط 3 متروی شیراز در سال جاری کلنگ زنی می شود

پیام فارس - شیراز _ مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی شیراز گفت: مطالعات خط 3 متروی شیراز در حال پایان است که کلنگزنی آن در سال جاری انجام می شود.

نوید پذیرش دانشجو در مرکز آموزش عالی آباده داده شد

پیام فارس - نماینده مردم آباده ، بوانات و خرمبید در مجلس شورای اسلامی گفت: مرکز آموزش عالی آباده (دانشگاه دولتی) وابسته به دانشگاه شیراز مهرماه امسال برای نخستین بار دانشجو می پذیرد.

شرایط تبدیل بافت تاریخی شیراز به گذر فرهنگ و هنر تسهیل شود

پیام فارس - شیراز- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در بازدید از بافت تاریخی شیراز، خواستار سامان یافتن شیوه واگذاری خانه‌های تاریخی شد و گفت: این اقدام باید به گونه ای اعمال شود که امکان سرمایه‌گذاری فرهنگی و هنری برای همه وجود داشته باشد.

جشنواره کتابخوان روستاییان و عشایر فارس بومی برگزار می شود

پیام فارس - شیراز- پس از حضور موفق فارس در چند دوره جشنواره‌ روستاها و عشایر دوستدار کتاب کشور، تفاهم‌نامه همکاری برای برگزاری نخستین جشنواره استانی کتابخوانی روستاییان و عشایر این استان به صورت بومی در سال 97 امضا شد.

دهیاری هاظرفیت های مناسبی برای کتابخوانی هستند

پیام فارس - شیراز- مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس گفت: افزون بر 2100 روستای فارس دارای دهیاری هستند که دارای ظرفیت هایی برای کتابخوانی است.

کتابخوانی در روستاها نسبت به شهرها بیشتر است

پیام فارس - شیراز- مدیرکل کتابخانه های عمومی استان فارس گفت: میزان کتابخوانی در روستاها نسبت به شهرها بیشتر است و برخی روستاها اهداف افق 1404 را پشت سرگذاشتند.

رونق اقامتگاه های بوم گردی اولویت گردشگری سپیدان است

پیام فارس - شیراز- مدیرکل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان فارس گفت: با توجه به شرایط اقلیمی سپیدان و وجود 32 جاذبه طبیعی ثبت شده در این شهرستان ،رونق و ساماندهی اقامتگاه های بوم گردی بیش از سایر تاسیسات گردشگری مورد توجه قرار دارد.

کتاب «در آغوش خیال» منتشر شد

پیام فارس - شیراز- مجموعه شعر «در آغوش خیال» سروده شاعره خوش ذوق شیرازی، محبوبه یزدانی(باران) توسط انتشارات نویسندگان پارس منتشر شد.

پسران پیشتاز فارس در اردوی ملی افتخارآفرینی کردند

پیام فارس - شیراز- رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس گفت: پسران پیشتازان فارس در اردوی ملی که با حضور بیش از یک هزار و 200دانش آموز از سراسر کشور برگزار شد، موفق به کسب 2 مقام اول، یک مقام دوم و یک رتبه سوم شدند.

263 پروژه در سازمان محیط زیست مانده است

پیام فارس - شیراز- رئیس سازمان محیط زیست کشور گفت: طی 14 سال گذشته 263 پروژه در محیط زیست مانده که باید تعیین تکلیف شود.

240 کلاس درس کازرون معلم ندارند

پیام فارس - شیراز- سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان کازرون گفت: 240 کلاس درس این شهرستان برای سال تحصیلی جدید معلم ندارند و هنوز از سوی مسئولان ذی ربط تدبیری برای حل این مشکل اندیشیده نشده است.

نامه علما و روحانیون شاخص فارس به رئیس قوه قضائیه

پیام فارس - شیراز- علما و روحانیون شاخص استان فارس در نامه ای به رئیس قوه قضائیه خواستار اقدامات قاطع، عاجل و دقیق قوه قضائیه در برخورد با متجاوزان به حقوق ملت و مفسدان اقتصادی شدند.

رسانه و الزامات امیدآفرینی

پیام فارس - روزنامه طلوع از نشریات استان فارس در شماره 2304 یادداشتی درباره رسانه ها و الزامات امیدآفرینی در جامعه منتشر کرده است.

کتابخانه‌ های عمومی فارس و شهرداری شیراز تفاهم نامه نوشتند

پیام فارس - شیراز- اداره کل کتابخانه ‌های عمومی فارس و اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب ‌دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز با هدف همکاری بیشتر در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی تفاهم نامه امضا کردند.

ارثیه مطالعه نکردن باید از بین برود

پیام فارس - شراز- رئیس هیئت مدیره انجمن کتابداری و اطلاع رسانی فارس گفت: ارثیه مطالعه نکردن باید از جایی قطع شود و از بین برود.

راه‌اندازی خانه‌ی خبرنگار فارس در شیراز

پیام فارس - معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز اعلام کرد که هفته‌ی دولت خانه‌ی خبرنگار در شیراز راه‌اندازی و طی تفاهم‌نامه‌ای مدیریت آن به ...

ادامه نظارت های دقیق بر اغذیه فروشی‌ها

پیام فارس - شیراز- رئیس مرکز بهداشت شهدای والفجر شهرستان شیراز درواکنش به پلمب برخی فروشگاه‌های اغذیه‌فروشی معروف در شهر شیراز،برادامه نظارت‌های دقیق و فنی بر عملکرد و محصولات این فروشگاه‌ها تأکید کرد.

ظرفیت گیاهان دارویی برای خلق ثروت در فارس منحصر به فرد است

پیام فارس - شیراز- نائب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس گفت: گیاهان دارویی یک ظرفیت منحصر به فرد برای استان فارس است که می توان از این ظرفیت در جهت خلق ثروت برای استان فارس بهره گرفت.

علوم پزشکی شیرازمیزبان بخش دوم مدرسه تابستانی طب ایرانی

پیام فارس - شیراز- بخش دوم و پایانی نخستین مدرسه تابستانی بین المللی طب ایرانی به عنوان بخش تکمیلی برنامه مشترک دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی تهران در دانشگاه علوم پزشکی شیراز آغاز شد.

آمار طلاق در فارس کاهش پیدا کرده است

پیام فارس - شیراز _ مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی گفت: اجرایی شدن طرح بهارنکو باعث کاهش آمار طلاق در مقایسه با سال 89 در فارس شده است.

شبی برای همدلی خبرنگاران و مردم در شیراز

پیام فارس - اختتامیه‌ی نمایشگاه عکس و جشن مردمی بزرگداشت مقام خبرنگار، زمینه‌ای برای همدلی بین خبرنگاران و مردم در شیراز شد. به ...

خبرنگاران برای دریافت کارت حرفه‌ای خبرنگاری اقدام کنند

پیام فارس - شیراز- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از خبرنگاران خواست برای دریافت کارت حرفه ‌ای خبرنگاری که مزایایی با ارائه این کارت پیش بینی شده ،اقدام و به سایت e-resaneh.ir مراجعه کنند.

تنوع دغدغه ارباب رسانه و دعوت امام جمعه شیراز به هم افزایی

پیام فارس - شیراز- دیدار امام جمعه شیراز با اصحاب رسانه که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد، دومین نشست از این نوع بود که اصحاب رسانه، دیدگاه های متنوع خود را بیان کردند که امام جمعه توصیه اش هم افزایی بود.

فراخوان برگزاری راهپیمایی بعد از نماز جمعه فردا شایعه است

پیام فارس - شیراز- مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه فارس گفت: این شورا و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این استان، هیچگونه فراخوانی برای برگزاری راهپیمایی پس از نماز جمعه فردا (نوزدهم مرداد) منتشر نکرده اند و طرح این موضوع از طریق شبکه های مجازی، شایعه ای بیش نیست.

الگوی رفتار رسانه ای اروپایی پاسخگوی مسایل ما نیست

پیام فارس - شیراز- نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: الگوی رفتار رسانه ای اروپایی و آمریکایی پاسخگوی مسایل ما نیست و باید روشی نوین در این حوزه معرفی کنیم.

بسیج رسانه چتری برای همه خبرنگاران است

پیام فارس - شیراز _ رئیس سازمان بسیج رسانه استان فارس گفت: بسیج رسانه بدون هیچ نگاه جناحی و سیاسی چتری است برای تمامی خبرنگاران و رسانه های استان فارس که در مسیر رفع مشکلات حرکت کنیم.

برترین سبک خبررسانی با نزول کتاب‌های آسمانی موجودیت یافت

پیام فارس - شیراز- دبیر کانون های فرهنگی مساجد فارس با بیان اینکه خداوند شأن عظیمی برای خبر قائل شده است، بیان داشت: برترین سبک خبررسانی با نزول کتاب های آسمانی به منصه ظهور رسیده است.

اختتامیه چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان در شیراز برگزار می شود

پیام فارس - شیراز- دبیرکل اجرایی چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور گفت: مراسم اختتامیه المپیاد، پنجشنبه 18 مرداد ساعت 21.30 در باشگاه فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز برگزار می شود.

نمایشگاه عکس نگاره در شیراز برپا می‌شود

پیام فارس - دبیر انجمن صنفی خبرنگاران و عکاسان خبری استان فارس گفت: نمایشگاه عکس نگاره در راستای بزرگداشت روز خبرنگار در شیراز برپا می‌شود. ...

ساير مطالب

استاندار فارس: از انتقاد مبتنی بر انصاف حمایت می کنیم

بازار سنتی جهرم درحال مرمت است

دنیای بی خبرنگار

بررسی اجمالی مکتب هنری استاد پایور در کلام افقه

انتخاب داور از انجمن سینمای جوان آباده

کتاب شعر «دریازده ای در پیچِ جاده ها» رونمایی می شود

اصحاب رسانه وفرهنگ به دیدار بیماران سرطانی رفتند

نقش رسانه در فروپاشی یا انسجام نظام اجتماعی

مطالبات رسانه های فارس به وزارتخانه ارجاع داده می شود

مدیر بیمارستان امیر شیراز:خبرنگاران یاور ما برای جلب کمک باشند

کاروان زیارت اولی‌ها از لامرد به مشهد مقدس اعزام می‌شوند

پیام تبریک مسئولان فارس به‌مناسبت روز خبرنگار

فرهنگسراهای شیراز به سینما تجهیز می‌شود

اقتصادی که دلالان و بازاریابان بگردانند آلوده وحبابی است

اهالی رسانه و خبرنگاران اتحاد خود را حفظ کنند

رئیس هیات ورزش های همگانی استان فارس انتخاب شد

برگزاری دومین دوره آموزش حقوق رسانه و جرائم مطبوعاتی در شیراز

بیش از 3 هزار نفر از فارس عازم حج تمتع می شوند

8 نفر کشته و زخمی در حادثه رانندگی محور فسا به داراب

اصحاب رسانه وفرهنگ به دیداربیماران سرطانی رفتند/گلایه از هزینه ها

مدیران مطبوعات هم خبرنگار هستند

پیام نور از بازماندگان کنکور سراسری 97 ثبت نام می کند

هنرجوی فارسی در جمع تک رقمی های کنکور 97 قرار گرفت

یکسال با اشک ها و لبخندهای اهالی رسانه فارس

نمایشگاه «از دست های ما» آغاز بکار کرد

نخستین «فم تور» با حضور 17 فعال گردشگری کشور عمان برگزار شد

دکل های مخابراتی سطح شهر شیراز ساماندهی شوند

توسعه فارس از مسیر مراکز علمی و دانشگاهی می گذرد

اعضای هیات موسس انجمن هنرهای تجسمی استان فارس مشخص شدند

مدیریت خاموش و حلقه اصلی اطراف شهردار مانع ارتباط با شورا است

دانشگاه ها راه حل خشکسالی را ارائه کنند

برگزاری کارگاه آموزشی «روستاها و عشایر دوستدار کتاب» در اقلید

برگزاری کارگاه آموزشی «روستاها و عشایر دوستدار کتاب» در بوانات

دانش آموزان دختر شیرازی در بخش انیمیشن درخشیدند

مشتاقان حج از استان فارس وارد عربستان شدند

ظرفیت های گردشگری فارس شگفت انگیز است

آغاز به کار دومین مدرسه تابستانی یادگیری الکترونیکی کشور در شیراز

نمایشگاه عکس«شات های شورانگیز» در نگارخانه تاروپود آغاز بکار کرد

کارهای اجرایی موکب احمدبن موسی(ع) را با قوت ادامه می‌دهیم

نخستین «فن تریپ» با حضور 17 فعال گردشگری کشور عمان برگزار شد

لزوم تخصیص آب سد سلمان فارسی به بخش ها و روستاهای لارستان

نیازمند همراهی خیران هستیم

تار و پود شیراز با شات های شورانگیز آذین شد

رسانه ها در آشنایی خیران با وقف های جدید موثر هستند

اطلاع رسانی صحیح باعث توسعه وقف می شود

مجوز فعالیت یک شرکت خدمات مسافرتی در فارس لغو شد

خبرنگاران شیرازی با شهدای گمنام تجدید میثاق کردند

انتقاد از برگزاری نشست خبری مدیران به بهانه تجلیل خبرنگاران

صفحه ای که پل دانش آموزان به دنیای رسانه شد

انتفاد از برگزاری نشست خبری مدیران به بهانه تجلیل خبرنگاران

سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

اتمام پروژه های عمرانی نیمه تمام کشور در دستور کار سران قوا است

استفاده از توان بخش خصوصی برای اتمام پروژه های نیمه تمام فارس

وزنه بردار شیرازی به نشان طلای رقابت‌های بانوان کشور رسید

حمله خرس قهوه ای به روستای کندازی مرودشت

14 هزار میلیارد ریال سهم سه پروژه اشتغالزایی در فارس

دیدار اهالی فرهنگ فارس با پیشکسوتان در هفته خبرنگار

کاروان سلامت و معیشت محور فارس راهی سیستان و بلوچستان شد

دام های اهلی حاشیه مناطق تحت مدیریت محیط زیست فارس واکسینه شدند

معاون استاندار فارس: نگاه متمرکزتری به توسعه گردشگری داریم

تضمین کیفیت کنسرت‌ها، در دستور کار شورای موسیقی فارس

بانک اطلاعاتی شهدای رسانه فارس تدوین می‌شود

چراغ هفته خبرنگار با پاسداشت شهدای رسانه روشن شد

داوطلبان المپیاد ورزشی دانشجویان 30 درصد رشد داشت

آغاز چهاردهمین المپیاد پسران دانشجویان کشور در شیراز

فراخوان نمایشگاه گروهی به مناسبت روز جهانی عکاسی منتشر شد

کودکان کار به تماشای تئاتر کودک نشستند/ضیافت «راز کلبه شکلاتی»

نمایشگاه عکس فازی فریم در شیراز آغاز به کار کرد

مردم شیراز خواستار رسیدگی به وضعیت اقتصادی شدند

راهیابی نمایش خیابانی از فسا به جشنواره تئاتر مرصاد

تمدید بخش الکترونیک هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی

«فصل گرم کتاب» آغاز می شود

3 شکارچی غیر مجاز در لارستان دستگیر شدند

استانداردهای صادرات به بازارهای اروپا و خاورمیانه بررسی شد

فعالان گردشگری عمان با ظرفیت های فارس آشنا شدند

هنرجویان فارس در جشنواره ملی هنرهای تجسمی، دوم شدند

بعضی افراد درمصرف بهینه‌ انرژی برنامه‌ریزی ندارند

مرجع صدور کارت خبرنگاری سامانه جامع رسانه‌های کشور است

ظرفیت‌های فرهنگی و مفاخر شیراز در پایانه‌ها به مسافران معرفی شود

فارس رتبه برتر روابط عمومی های پزشکی ورزشی کشور را کسب کرد

مشکلات فعالان بخش خصوصی فارس در سطح ملی دنبال شود

ساماندهی تفرجگاه پیرکدوییه بوانات آغاز شد

حل مشکلات مطبوعات فارس پیگیری می‌شود

اقدامات بهمن بیگی برای عشایر و کشور الگوست

دغدغه های اصحاب رسانه فارس در نشست با مدیران استان

کنسرت نمایش شط رنج در شیراز لغو شد

پژوهش‌هایم از سر شیفتگی به زبان فارسی است

آخرین مهلت برای شرکت در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی

تشریح برنامه‌های بزرگداشت مقام خبرنگار در فارس

محوطه سازی تفرجگاه «پیرکدوییه» مزایجان بوانات آغاز شد

«دروازه های زبان» منتشر می شود/ فرهنگ اصطلاحات نو پدید

عناوین مطبوعات دهم مرداد شیراز

دوسالانه ملی هنرهای تجسمی کانون پرورش برگزار می شود

دوازدهمین دوره همایش «زنگ تفریح» در دانشگاه شیراز برگزار می شود

همایش روز معرفی دانشگاه شیراز برگزار می شود

لزوم ایجاد آرشیو متمرکز از عکس های عکاسان ایرانی

دانش‌ آموزان فارس بازماندگان رتبه‌های برتر کنکور 97

مراکز فرهنگی تک منظوره دیجیتال در فارس مجوز می گیرند

رسانه‌ها در فرهنگ‌سازی اهداء خون همراهی کنند

واگذاری صدور مجور مراکز فرهنگی تک منظوره دیجیتال به فارس

رتبه 19 فارس در شاخص‌های کنکور سراسری

پول ثبت نام در مدارس همچنان گرفتار بحث های پردامنه

عصر فیلم کوتاه حوزه هنری فارس میزبان «بازگشت» شد

آموزش در فارس و شیراز تجاری شده است

مقاله نویسنده‌ی شیرازی عنوان برتر دانشگاه آرلنگیتون را کسب کرد

کمتر کسی پا در کفش های این مرد می کند

کانون های مساجد توانایی معرفی استعدادهای درخشان را دارند

معروف، منکر شده است

کاهش تعداد گردشگران خارجی در ابهام

مقاله نویسنده شیرازی مقام برتر دانشگاه آرلنگیتون را کسب کرد

شماره تابستانی فصلنامه داستان و شعر «داستان شیراز» منتشر شد

مسابقه‌ی طراحی پوستر صدای سخن عشق برگزار می‌شود

تئاتر شیراز و کازرون در جشنواره ملی اهواز درخشیدند

همه ارگانها برای برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب فارس به میدان بیایند

بیش از سه میلیون گردشگر از جاذبه های فارس دیدن کردند

خرج تراشی یا کمک به کیفیت آموزش

مرمت برج تاریخی کمارج کازرون آغاز شد

دبیرستان عشایری شیراز تخریب نمی شود

سفر بیش از 3 میلیون گردشگر به فارس

ادامه کاوش های «تل آجری»تخت جمشیداز پاییز/ فرصت جدید گردشگری

بازدید بیش از 3 میلیون گردشگر از جاذبه های فارس

صداهایی که دیگر پژواک ندارند

کشف یک قبضه سلاح غیر مجاز در کازرون

فعالان حوزه گردشگری عمان با جاذبه های فارس آشنا می شوند

توانمندی های عشایر فارس در حوزه صنایع دستی عرضه می شود

بزرگترین ضربه به دین را متحجرین می زنند

رکورد گینس بزرگترین نودل جهان در ایران شکسته شد

کسب دیپلم افتخار هنرمند نی ریزی در جشنواره های جهانی کارتون

فیلم «قرص» روی میز تدوین قرار گرفت

نمایشگاه توانمندی های عشایر فارس در بخش صنایع دستی برپا می شود

نی ریز میزبان شاعران شرق فارس شد/رونمایی ازکتاب«خبر دادند می آیی»

مسابقه کتابخوانی نماز در فارس برگزار می شود

نمایشگاه توانمندی‌های صنایع‌دستی عشایر فارس برپا می‌شود

موزه‌ی عکاسی شیراز به‌زودی راه‌اندازی می‌شود

افتتاحیه تله فیلم «شهرام پاپر» برگزار شد/آغاز مراحل پیش تولید

لامرد گزینه مناسب برای پایتختی کتاب است

تاریخ عکاسی شیراز بر دیوارهای موزه نقش می‌بندد

عملیات رف‌خوانی در 186 کتابخانه عمومی فارس آغاز شد

لزوم بازآفرینی میراث‌‌های دینی ماندگار شیراز

هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در جهرم برگزار می‌شود

«سِفر پرسش» منتشر شد

بررسی وضعیت سینما بهمن در شورای شهر شیراز/انتقاد از ارشاد فارس

احیای سینما بهمن شیراز در دستور کار قرار دارد

موزه هنرهای معاصر شیراز همچنان درجامی زند/ پروژه ای با قدمت 40سال

درخشش هنرمند شیرازی در روز« تایپوگرافی »هند

سینما بهمن شیراز نباید تخریب شود

نمایشگاه نقاشی های اکسپرسیو با عنوان «خط و خیال» درگالری تاروپود

امام جمعه جدید گراش معرفی شد

مزون منتخب جشنواره‌ی ایثار به آوردگاه اهواز رسید

"سکوت شکسته" یک نذر فرهنگی