آخرین اخبار

اجتماعي

زلزله ، حوالی بیضای سپیدان را لرزاند

فارس آنلاین - شیراز- موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران اعلام کرد: زلزله ای به قدرت 3.4 ریشتر عصر سه شنبه اول اسفند 1396 حوالی بخش بیضا از توابع شهرستان سپیدان را لرزاند.

وقوع زمین لرزه در شیراز

فارس آنلاین - لحظاتی قبل زمین‌لرزه‌ای نسبتا خفیف شیراز را لرزاند. به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس حوالی ساعت 16 و 24 ...

وقوع زمین‌لرزه در شیراز

فارس آنلاین - لحظاتی قبل زمین‌لرزه‌ای خفیف شیراز را لرزاند. به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس حوالی ساعت 16 و 24 دقیقه‌ی بعد ...

تشییع پیکر پاک شهیدان در کازرون و مرودشت

فارس آنلاین - شیراز- همزمان با شهادت حضرت فاطمه زهرا پیکر پاک دو شهید سرافراز دفاع مقدس در کازرون و دوشهید دیگر در مرودشت تشییع شد.

معاون گردشگری استانداری فارس: نظارت بر مراکز خدمات رسان در ایام نوروز تشدید شود

فارس آنلاین - شیراز- معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس گفت: مجموعه های نظارتی باید با همکاری دستگاه های ذی ربط با هدف ارتقای کیفیت خدمات رسانی به شهروندان و مسافران در ایام تعطیلات نوروز، فعالیت ها و نظارت خود را بر مراکز خدمات رسان تشدید کنند.

احتمال برقراری پرواز هواپیما از فرودگاه جهرم به مشهد

فارس آنلاین - شیراز- معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان جهرم گفت: احتمال افزایش شمار پرواز هواپیما از فرودگاه جهرم به تهران و همچنین برقراری پرواز از این فرودگاه به مشهد وجود دارد.

معلمی که مرگش حیات بخش بود

فارس آنلاین - یک دبیر بازنشسته با اهدای اعضای حیاتی خود به 3 بیمار زندگی دوباره بخشید. به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، اعضای حیاتی ...

سیما و منظر شهری شیراز نیازمند بازنگری است

فارس آنلاین - رئیس كمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز اعتقاد دارد که سیما و منظر شهری شیراز در زمینه ساختارهای کالبدی معاصر، مناظر ...

اعزام 2 تیم امداد و نجات کوهستان فارس به محل سقوط هواپیمای تهران- یاسوج

فارس آنلاین - شیراز- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: 2 تیم امداد و نجات کوهستان هلال احمر فارس به محل سقوط هواپیمای پرواز شماره 3704 تهران - یاسوج هواپیمایی آسمان اعزام شده اند.

اهدای عضو بیمار مرگ مغزی در شیراز به سه نفر جان دوباره بخشید

فارس آنلاین - شیراز- مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان فارس گفت: اهدای عضو شادروان حبیبه مظفریان دبیر بازنشسته آموزش و پرورش و بیمار مرگ مغزی به 2 بیمار کلیوی در شیراز و یک بیمار کبدی در آذربایجان غربی جان دوباره بخشید.

فرماندار فیروزآباد: مسئولان طرح های نیمه تمام را تکمیل کنند

فارس آنلاین - شیراز- فرماندار شهرستان فیروزآباد گفت: مسئولان این شهرستان باید هر چه زودتر برای تکمیل طرح های نیمه تمام موجود در این منطقه از محل 2 درصد درآمد نفت و گاز که به آنها تخصیص داده شده، اقدام کنند.

مدیریت بحران آب، نیازمند تدوین برنامه ای جامع و فراگیر است

فارس آنلاین - شیراز- استاندار فارس، با اشاره به نگرانی های جدی در حوزه آب و کاهش 80 درصدی بارش ها در فارس در مقایسه با سال 95 گفت: مدیریت بحران آب نیازمند تدوین برنامه ای جامع و فراگیر با همکاری مشترک سازمان ها و نهادهای ذی ربط است.

اعزام تیم عملیاتی امدادی از اقلید فارس به محل سقوط هواپیمای آسمان

فارس آنلاین - شیراز- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: در پی سقوط یک فروند هواپیمای 200 - 72 ای. تی آر شرکت هواپیمایی آسمان که صبح یکشنبه در 120 کیلومتری سمیرم از توابع اصفهان سقوط کرد، یک تیم عملیاتی پنج نفره از شهرستان اقلید فارس برای مشارکت در امداد رسانی به محل سقوط هواپیما اعزام شد.

اورژانس جهرم 14 هزار و 386 ماموریت داشته است

فارس آنلاین - شیراز- مدیر اورژانس جهرم گفت: در 9 ماه سال جاری 14 هزار و 386 ماموریت انجام داده ایم که در این ماموریت ها به بیش از 13 هزار مصدوم و بیمار خدمات ارایه شده است.

خودروهایی که به جیب صاحب خود امداد می رسانند

فارس آنلاین - شیراز- دیدن افرادی که خودروهایشان را به جای بردن با یدک کش با روش هایی بکسل می کنند که چندان استاندارد نیست، این روزها گویا دارد در شیرازعادی می شود که دلیل آن هزینه های گزافی است که صاحبان امدادخودروها طلب می کنند.

مدیرکل استاندارد فارس:مصرف نمک های دریا خطرناک است

فارس آنلاین - شیراز- مدیرکل استاندارد استان فارس گفت:متاسفانه عده ای سودجو اخیرا نمک های غیراستاندارد را تحت عنوان نمک دریا به بازار عرضه می کنند که بدلیل نامشخص بودن نحوه تولید و بسته بندی مصرف آنها برای سلامتی شهروندان خطرناک است.

کشف محموله قاچاق 10 میلیارد ریالی در ممسنی

فارس آنلاین - شیراز- فرمانده انتظامی استان فارس اعلام کرد: ماموران انتظامی شهرستان ممسنی یک محموله قاچاق حاوی مقادیری مبدل الکتریکی به ارزش 10 میلیارد ریال در این شهرستان کشف کردند.

قاتل نامرئی در ارسنجان جان یک نفر را گرفت

فارس آنلاین - شیراز- فرمانده انتظامی ارسنجان گفت: یکی از شهروندان ارسنجانی به دلیل مسمومیت ناشی از استنشاق گاز مونواکسید کربن (CO) جان خود را از دست داد.

پیش فروش اینترنتی بلیت های نوروزی اتوبوس درفارس 24 بهمن آغاز می شود

فارس آنلاین - شیراز- معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس گفت: پیش فروش اینترنتی بلیت های نوروزی اتوبوس در این استان از روز بیست و چهارم بهمن ماه جاری (فردا) آغاز می شود و تا هجدهم اسفند 96 ادامه خواهد داشت.

توسعه مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی به کاهش حوادث جاده ای کمک می کند

فارس آنلاین - شیراز- نماینده مردم شهرستان جهرم در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه و راه اندازی مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی به کاهش حوادث جاده ای استان فارس کمک می کند.

پیاده رو و خیابان ملک شخصی نیست،هست

فارس آنلاین - شیراز- پیاده روهای مرکز شهرهای بزرگ و کوچک ایران کمابیش درتصرف و اختیار مغازه دارانی است که کالاهای خود را نمی خواهند در مغازه خود بگذارند و اینک برخی از این مغازه داران خیابان ها را نیز گرفته اند.

اعتبارکارت ملی قدیمی تاپایان سال/ 1.4 میلیون نفر در فارس اقدامی برای کارت جدید نکرده اند

فارس آنلاین - شیراز- مدیرکل ثبت احوال فارس گفت: کارت های ملی قدیمی تا پایان امسال (1396) اعتباردارند و دارندگان این کارت ها باید برای گرفتن کارت جدید اقدام کنند که هنوز حدود یک میلیون و 400 هزار نفر در فارس هیچ اقدامی برای دریافت کارت هوشمند ملی خود انجام نداده اند.

` داناب ` طرحی برای ترویج آموزه های فرهنگی مصرف بهینه آب در بین دانش آموزان

فارس آنلاین - شیراز - مسئولان و سیاستگذاران حوزه آب و آموزش و پرورش، سه شنبه طرح ` داناب ` را در استان فارس کلید زدند که به گفته آنان برای ترویج آموزه های فرهنگی مصرف بهینه آب بین دانش آموزان پایه گذاری شده وامیدمی رود با اجرای آن روند شتابناک مصرف غیر متعادل آب متوقف شود و مصارف به سمت مصرف بهینه حرکت کند.

شهردار شیراز: سال آینده برای اجرای پروژه های عمرانی مشکل مالی نخواهیم داشت

فارس آنلاین - شیراز- شهردار شیراز گفت: با برنامه عملیاتی و مالی که تدوین کرده ایم، سال آینده هیچ مشکل مالی برای اجرای پروژه های عمرانی در این کلانشهر نخواهیم داشت.

استان فارس مأمن 18 شهید جاویدالاثر می‌شود

فارس آنلاین - شیراز- مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس اعلام کرد:آیین ‌تشییع و خاکسپاری 18 شهید جاوید‌الاثر در دهه فاطمیه در استان فارس برگزار می شود.

متخصص اعصاب و روان:والدین کودکان بیش فعال، خود را مقصر ندادند

فارس آنلاین - شیراز- متخصص اعصاب و روان دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت:برخی از والدین کودکان بیش فعال می پندارند که در ابتلای فرزندشان به این اختلال مقصر هستند و از این رو احساس گناه می کنند که این پندار درست نیست.

گرد و غبار در آسمان آباده/ کاهش دید افقی به 4 کیلومتر

فارس آنلاین - شیراز- اداره هواشناسی شهرستان آباده در شمال فارس اعلام کرد: وزش تندباد همراه با گرد و غبار شدید، دید افقی در این شهرستان را در شامگاه سه شنبه به چهار کیلومتر کاهش داد.

تندباد خسارتی در فارس نداشته است

فارس آنلاین - شیراز- مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس گفت: خوشبختانه تندباد اخیر که از عصر سه شنبه وزیدن گرفت تا پیش از ظهر چهارشنبه خسارتی در استان نداشته و گزارشی در این زمینه دریافت نشده است.

قلیان و فانتزی

فارس آنلاین - روزنامه افسانه چاپ شیراز در شماره 3523 یادداشتی با عنوان `قلیان و فانتزی` منتشر کرده است.

اورژانس شیراز امسال بیش از 77 هزار مزاحم تلفنی داشته است

فارس آنلاین - شیراز- سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فارس گفت:از ابتدای امسال تاکنون بیش از 14 درصد تماس ها با اورژانس شیراز یعنی 77 هزارو 385 مورد از طرف مزاحم های تلفنی بوده است.

برنامه هایی برای پذیرایی از مهمانان نوروزی شیراز اندیشیده شده است

فارس آنلاین - شیراز- یکی از قطب های گردشگری کشور شیراز است و این شهر در تعطیلات نوروز پذیرای شمار زیادی از مردم ایران خواهد بود که معاون خدمات شهری شهرداری شیراز می گوید آماده پذیرایی از مردم هستیم.

پیکر شهدای دفاع مقدس به شیراز وارد شد

فارس آنلاین - شیراز- پیکر مطهر شهیدان گمنام و بانام تازه ‌تفحص ‌شده برای برگزاری مراسم تشییع همزمان با ایام فاطمیه، عصر جمعه وارد فرودگاه شهید دستغیب شیراز شد.

30خودرو برای تجهیز کارگاه های مکانیک فنی و حرفه ای فارس اختصاص یافت

فارس آنلاین - شیراز- مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس اعلام کرد: 30 ‌دستگاه خودرو چری، تهیه شد و برای آموزش حرفه های مرتبط با اتومکانیک در اختیار مراکز آموزش فنی و حرفه ای فارس قرار گرفت.

توصیه های زیست محیطی درباره شیوع آنفلوانزای فوق حاد پرندگان

فارس آنلاین - شیراز - روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان فارس با توجه به هشدار سازمان دامپزشکی در مورد وجود آنفلوانزای فوق حاد پرندگان مهاجر اعلام کرد: شکار پرندگان وحشی اعم از آبزی و خشکی زی در استان فارس ممنوع است و شهروندان از خرید هرگونه پرنده صید شده وحشی خودداری کنند.

زمین لرزه شهرستان خنج را تکان داد

فارس آنلاین - شیراز- زمین لرزه ای با شدت سه و نیم در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت 14و 45 دقیقه و 18 ثانیه روز شنبه، شهرستان خنج از توابع استان فارس را تکان داد.

طرح «ایستگاه کار نشسته - ایستاده» دستاوردی پژوهشی برای مقابله با کم تحرکی

فارس آنلاین - شیراز - توسعه تکنولوژی پیشرفته و کاهش تحرک در محیط های کار باعث شده که مشاغل به سمت یکجا نشینی بیشتر پیش بروند و فعالیت های جسمانی مانند راه رفتن یا ملاقات همکاران کاهش پیدا کرده، طرح «ایستگاه کار نشسته – ایستاده»که در دانشکده بهداشت شیراز اجرا می شود بر اساس یک دستاورد از یک پژوهش علمی می کوشد تا این کم تحرکی را جبران کند.

زمین لرزه خنج فارس خسارتی نداشت

فارس آنلاین - شیراز- فرماندار شهرستان خنج گفت: زمین لرزه سه و نیم ریشتری که امروز (شنبه) در این شهرستان رخ داد، هیچگونه خسارت جانی و یا مالی در پی نداشت.

نیروهای امدادی فارس در آماده‌باش

فارس آنلاین - مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس از آماده باش با نیروهای امدادی استان برای مدیریت مخاطرات و کاهش خسارات ناشی از باران و ...

جشن اشتغال 800 مددجوی کمیته‌ی امداد فارس

فارس آنلاین - طی مراسمی با حضور مسئولان استان فارس، جشن خودکفایی 800 خانواده‌ی مددجوی کمیته‌ی امداد امام خمینی برگزار شد. به ...

قاچاقچیان 500 کیلو تریاک را آتش‌زدند

فارس آنلاین - فرمانده انتظامی استان گفت: قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان نی‌ریز بعد از شناسایی توسط پلیس، خودروی پژو حامل قریب به 500 کیلوگرم ...

اسامی مصدومان واژگونی اتوبوس در مهارلو

فارس آنلاین - روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اسامی تعدادی از مصدومان حادثه‌ی واژگونی اتوبوس در محور شیراز به مهارلو اعلام شد. ...

حادثه‌ی واژگونی اتوبوس مهارلو 7 مصدوم داشت

فارس آنلاین - رییس پلیس راه شمالی استان فارس گفت: حادثه‌ی واژگونی اتوبوس در محور مهارلوی شهرستان شیراز، هفت مصدوم داشته است که به بیمارستان ...

دعوت شخصیت‌ها و نهادهای فارس از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

فارس انلاین- در آستانه برگزاری سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، نهادها و سازمان های مختلف با صدور بیانیه و پیام‌هایی از مردم فارس برای حضور پر شور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند

افزایش 175 درصدی مرگ با قرص برنج در فارس

فارس آنلاین - روابط عمومی پزشکی قانونی فارس اعلام کرد که از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه، مرگ‌های ناشی از مسمومیت با قرص برنج 175 برابر افزایش ...

ضرورت ساماندهی دکل‌های مخابراتی در شیراز

فارس آنلاین - رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شیراز بر لزوم ساماندهی دکل‌های مخابراتی به عنوان یک اولویت در بهبود سیما و منظر شهری تاکید کرد. ...

طرح های نیمه تمام شیراز با رویکردی کارشناسانه تکمیل شود

فارس آنلاین - شیراز- استاندار فارس گفت: شهرداری شیراز باید طرح های نیمه تمام را که در دوران قبلی مدیریت این نهاد عملیات ساخت آنها شروع شده با رویکردی کارشناسانه به اتمام رساند و اجرای طرح های ضروری و مورد نیاز برای این کلانشهر را در دستور کار قرار دهد.

افتتاح 75 طرح شهرداری شیراز در پنجمین روز از دهه فجر

فارس آنلاین - شیراز- در پنجمین روز از دهه فجر، 75 طرح عمرانی، فرهنگی، ورزشی و خدماتی شهرداری شیراز با اعتباری افزون بر 480 میلیارد ریال با حضور استاندار فارس در این کلانشهر افتتاح شد.

بهره برداری از `فاکس آریا` پیشرفته ترین دستگاه آزمایشگاهی سلول کشور در دانشکده پزشکی شیراز

فارس آنلاین - شیراز- به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دستگاه `فاکس آریا` به عنوان پیشرفته ترین دستگاه آزمایشگاهی سلول کشور در دانشکده پزشکی شیراز به بهره برداری رسید.

خدمات شبانه روزی به بیماران سرطانی در شیراز با 5 دستگاه رادیوتراپی

فارس آنلاین - شیراز- مدیر امور بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد:پنج دستگاه رادیوتراپی فوق تخصصی برای بیماران سرطانی در شیراز وجود دارد که به صورت شبانه روزی فعال هستند و خدمات دهی دارند.

رفع تصرف 130 هکتار اراضی تصرف‌ شده در فارس

فارس آنلاین - مدیرکل حفاظت محیط زیست فارس گفت: طی دو ماه گذشته بالغ بر 130 هکتار از اراضی تصرف شده محدوده‌ی پناهگاه حیات وحش بختگان رفع ...

روایت آیت الله دستغیب از بازگشت امام(ره)

فارس آنلاین - سایت جامع امام خمینی (ره) گفت و گویی با آیت الله سید علی اصغر دستغیب تولیت آستان مقدس شاهچراغ (ع) و نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری درباره بازگشت امام خمینی (ره) به میهن در روز دوازدهم بهمن 1357 منتشر کرده است.

نقش مردم فارس در انقلاب اسلامی ایران

فارس آنلاین - شیراز- مردم دیار فارس همزمان با تهران و قم به صف انقلابیون پیوسته و با روشنگری علمای بزرگی همچون آیت الله محلاتی و شهید آیت الله دستغیب به مقابله با رژیم پهلوی برخاستند.

بیش از 33 میلیارد ریال طرح در حوزه بهداشت و درمان فسا آماده بهره برداری است

فارس آنلاین - شیراز- رئیس دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: به مناسبت دهه فرخنده فجر، تعدادی طرح در حوزه بهداشت و درمان این شهرستان که بیش از 33 میلیارد ریال اعتبار برای آنها هزینه شده به بهره برداری می رسد.

گشودن گره های ترافیکی ناشی از اجرای طرح های عمرانی، جزو اولویت های شهرداری است

فارس آنلاین - شیراز- شهردار شیراز در بازدید از شماری از طرح های عمرانی این شهر، گفت: گشودن گره های ترافیکی ناشی از اجرای طرح های عمرانی که برای شهروندان مزاحمت ایجاد کرده از اهمیت ویژه ای برخوردار است و این امر در اولویت کار این نهاد قرار دارد.

مادر شهید محمد موسی جوادی به فرزند شهیدش پیوست

فارس آنلاین - شیراز- فاطمه مشغول مادر شهید محمد موسی جوادی که به علت ناراحتی قلبی در بیمارستان فوق تخصصی ولی عصر فسا بستری بود شنبه شب براثر ایست قلبی دارفانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

یک مقام قضایی:‌صدرا حیات خلوت متخلفان نیست

فارس آنلاین - شیراز- معاون دادستان عمومی و انقلاب شیراز گفت:متخلفان بدانند که نمی توانند این شهر را محیطی امن برای تخلف قلمداد کنند زیرا بر رفتار تمام مسئولان و کارکنان صدرا نظارت دقیق صورت می گیرد.

اقتداربین المللی و استقلال ملی دستاورد بزرگ انقلاب است

فارس آنلاین - شیراز - امام جمعه موقت شیراز با گرامیداشت فجر انقلاب بیان داشت : اقتدار بین المللی و استقلال ملی دستاورد بزرگ انقلاب است ، مردم قدردان انقلاب اسلامی هستند و از این دستاوردها قطعا دفاع و حراست خواهند کرد.

رویه دفاع مقدس، شاخص های جامعه را بهبود می بخشد

فارس آنلاین - شیراز- مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس گفت: امروز بر میزان تخریب‌ها و دشمنی‌ها افزوده شده است و پیمودن رویه دفاع مقدس، آسیب‌های اجتماعی را کاهش می دهد و رشد شاخص‌های جامعه را بهبود می‌بخشد.

رئیس جمهوری فاز نخست مرکز فرهنگی دفاع مقدس در استان فارس را افتتاح کرد

فارس آنلاین - شیراز- حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری صبح امروز(یکشنبه) به صورت ویدیو کنفرانس فاز نخست مرکز فرهنگی(موزه) دفاع مقدس استان فارس را افتتاح کرد.

90 روستا در شهرستان فسا از گاز بهره ‌مند شده اند

فارس آنلاین - شیراز- معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه فسا گفت: از سال 77 تاکنون بیش از 90 روستا در شهرستان فسا از گاز بهره‌مند شده اند که از این تعداد گازرسانی 46 روستا در دولت تدبیر و امید انجام شده است.

آزادگان و ایثارگران آرمان های انقلاب را به مسئولان گوشزد کنند

فارس آنلاین - شیراز- استاندار فارس گفت: بنیان انقلاب اسلامی بر اساس اخلاق و تحقق اهداف بزرگی شکل گرفته که لازم است ایثارگران، آزادگان، مردم و دلسوزان انقلاب این آرمان ها را به مسئولان گوشزد کنند.

اخبار خواندنی

استاندار فارس: رسانه ها با انعکاس دستاوردها، امید را در مردم تقویت کنند

اعتیاد زیر ذره‌بین رسانه‌های استان فارس

استاندارفارس:باید به حقوق شهروندی به عنوان یکی از مولفه های انقلاب توجه کنیم

مشکل خط انتقال آب سد درودزن رفع شده است/ تامین آب شرب شیراز برعهده آب منطقه‌ای نیست

طنین زنگ انقلاب در 7 هزار مدرسه استان فارس/ آذری: مهارت‌آموزی دانش‌آموزان اولویت است

انفجار مرگبار در شهرک صنعتی شیراز/ یک کشته و 3 مصدوم

انفجار دیگ بخار در شهرک صنعتی شیراز/ یک نفر کشته شد

عواقب آتش سوزی در مخابرات کازرون/ هنوز برخی تلفن های ثابت قطع است

44 پروژه عمرانی درخرم بید دردهه فجر افتتاح و بهره برداری می شود

قطع سه روزه‌ی آب در شیراز/ مسئولان پاسخگو نیستند

امام جمعه مرودشت:خطبه های نماز جمعه نباید برای استفاده های شخصی باشد

امام جمعه موقت شیراز: مسئولان نقشه دشمن برای ناکارآمد جلوه دادن نظام را خنثی کنند

دستگیری سارقان سریالی در شهر جهرم

شکستگی خط انتقال آب، موجب قطعی و افت فشارآب در شیراز شد

هرگونه سو‌ء‌استفاده مدیران شهرداری را به مردم اعلام می‌کنم

دیدار استاندار فارس با خانواده یکی از شهیدان انقلاب

نگاه ویژه‌ای به مشارکت هنرمندان در توسعه‌ی شیراز داریم

656 هزار و 150 فقره پرونده نزاع در استان فارس به مصالحه ختم شد

استاندار فارس: مردم سالاری دینی ثمره انقلاب مردم ایران در سال 57 بود

دبیر ستاد ملی صبر قوه قضاییه: پایان نامه ها مرتبط با نیاز کشور نیست

یادمان شهید عبدالله اسکندری در شیراز رونمایی شد

یک مقام قضایی: شوراهای حل اختلاف بکوشند پرونده ها به صلح و سازش بینجامد

پیکر دو شهید گمنام در شیراز تشییع شد

بهره برداری از 20 طرح منابع طبیعی وآبخیزداری فارس در دهه فجر

فرماندار ویژه جهرم:دغدغه مسئوولان خدمت به مردم است

معاون قوه قضاییه:در سیاست خارجی شاهد عزت آفرینی بوده ایم

قانون، سامانه هوشمند جاده ای و آموزش موجب کاهش تصادف می شوند

آغاز برنامه های گرامیداشت دهه فجر در فارس با ادای احترام به مقام والای شهدا

آتش سوزی، ارتباطات مخابراتی کازرون فارس را قطع کرد

تاکید فرماندار داراب بردیدار مسئولان با مردم در دهه فجر

افتتاح 107 پروژه عمرانی ویژه دهه فجر در لارستان

طرح دانش آموزآماده درروزهای سخت درمدارس فسا برگزار شد

آیت الله ملک حسینی: جانباختگان سانچی همواره در قلب ملت ایران خواهند بود

گرامیداشت یاد دریادلان سانچی در شیراز/ تشکر خانواده جانباختگان از ابراز همدردی مردم و مسئولان

مراسم بزرگداشت جانباختگان نفت‌کش ایرانی در شیراز

قائمیه لرزید

استاندار فارس: یک هزار و 578 پروژه همزمان با دهه فجر در فارس افتتاح می شود

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز:پزشک خانواده را سیاسی نکنید

پیگیری تحقق شهرداری الکترونیک در شیراز

بیش از 50 هزاربرنامه دردهه فجردرفارس برگزار می شود

یک مقام وزارت کشور:وضعیت آسیب های اجتماعی هشداردهنده است

4 سد استان فارس هیچ ذخیره آبی برای برداشت ندارند

شهردار شیراز:‌ نقش محله ها در حل مشکلات کلانشهرها احیا شود

لایحه بودجه سال 97 شهرداری شیراز با محوریت اتمام پروژه های نیمه تمام تقدیم شورای شهر شد

مرد 46 ساله با وجود سقوط از ارتفاع 60 متری کوهستان زنده ماند

سال 97 شهرداری شیراز وضعیت خوبی را تجربه می‌کند

لزوم برنامه ریزی عدالت محور در مدیریت جامع شهری

لایحه‌ی بودجه شهرداری شیراز تقدیم شورا شد/ کاهش 15 درصدی بودجه

اولین کلینیک فوق تخصصی ریه در فسا افتتاح شد

دپو ذرت قاچاق در شیراز لو رفت

نود درصد صنایع فارس به سیستم تصفیه‌ی فاضلاب مجهز است

بازگشت یک اعدامی به زندگی در جهرم

فرسودگی لوله ها و قطعی طولانی مدت آب در ماهور میلاتی ممسنی

بودجه سال 97 شهرداری شیراز کاهشی و انقباضی خواهد بود

مدیرعامل گاز فارس :یک هزار روستای فارس همچنان گاز ندارند

حمایت ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور از طرح های نشاط اجتماعی

پرداخت معوقات دولت در خصوص متروی شیراز

افزایش 6 درصدی مرگ خاموش در فارس

استان فارس همچنان پیشتاز سوانح رانندگی/ کشته شدن 1173 نفر براثر تصادف در فارس

عقد تفاهم‌نامه‌ای برای کمک به کانون‌های دانشجویی همیاران

شهرداری شیرازبه جای طرح های غیرموثر، به عمران مناطق محروم بپردازد

لغو تمام پروازهای شیراز به تهران به دلیل شرایط بد جوی

پایان سال معتادان متجاهر در شیراز جمع‌آوری می‌شوند

واژگونی خودروی دفتر فنی استانداری فارس

معاون رئیس جمهوری: دولت مصمم به عملیاتی کردن منشور حقوق شهروندی است

واژگونی خودروی دفتر فنی استانداری فارس

مقوا و جعبه‌های بسته‌بندی مواد غذایی مشمول استاندارد اجباری است

هواپیمای حامل معاون اول رئیس جمهور به شیراز بازگشت

کمک 2 تا 10 میلیارد تومانی دولت به کمیته امداد استان های کشور

تغییر سبک زندگی در مقابله با سرطان موثر است

آتش سوزی در کارخانه کاغذسازی خرم بید مهار شد

بازدید هوایی معاون اول رئیس جمهوری از دریاچه بختگان فارس

تعریف شناسه حقوقی، درخواست نماینده سمن ها از معاون اول رئیس جمهوری

پیگیری لوایح امنیت اجتماعی و حمایت از کودکان / بررسی «خشونت» و ابعاد آن

ادامه رایزنی‌ها برای تفکیک بخش جوانان از وزارت ورزش/ دفاتر مشاوره ازدواج توسعه‌ می‌یابد

مشکلات جوانان به درستی به دولت منتقل نشده است

وزیر ورزش و جوانان: ساماندهی سمن ها با قوت ادامه دارد

معاون رئیس جمهوری: آیین نامه ای برای حضور سمن ها در تصمیم گیری های دولت تصویب می شود

درخواست پذیرفته شدگان آزمون وکالت شیراز از معاون اول رئیس جمهوری

معاون اول رئیس جمهوری:جوانان باید فراهم بودن شرایط حضورشان در مدیریت را احساس کنند

رئیس فراکسیون جوانان مجلس: مشاوران جوان در دستگاه ها به کار گرفته شوند

معاون وزارت ورزش و جوانان:‌سازمان های مردم نهاد جوانان یاردولت هستند

استاندار فارس:‌تقویت نشاط جوانان از سیاست های دولت است

برنامه هایی برای احیای دریاچه کافتر اقلید در سال آینده

امام جمعه شیراز: شهرها رنگ جشن پیروزی انقلاب بگیرند

‎طرح جداگانه مجلس برای احیای سازمان ملی جوانان

بسیاری از طرح های نوسازی بافت های فرسوده شهری ناکارآمد است

امکان حمل هوایی بار از فرودگاه بین المللی لارستان فراهم شود

اجرای طرح های مقاوم مسکن شهری رویکردی موفق برای کاهش حاشیه نشینی است

مدیر کل فرودگاه های فارس: توسعه فرودگاه جهرم را در دستور کار داریم

رئیس شورای شهر تهران: وضعیت درآمد پایدار کلانشهرها مناسب نیست

نگرانی رییس شورای تهران برای درآمد

معاون وزیر ورزش و جوانان: شمار سازمان های مردم نهاد جوانان باید به 6 هزار سمن افزایش یابد

مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوان کشور در شیراز آغاز به کار کرد

نزاع و درگیری سرآمد آسیب‌های اجتماعی است

پرداخت مطالبات پیمانکاران تا پایان بهمن ماه

تاثیر رفتار محترمانه پلیس در قانون پذیری مردم

مردم خواهان عمل به قانون و مبارزه با فساد هستند

پل ها، پول ها را بلعیدند

بسیج دانشجویی دانشگاه های شیراز:دادگستری به شبهات دادگاه چهارمطالبه گر پاسخ دهد

معاون اجتماعی ناجا: نزاع، درگیری و خشم سرآمد تمام آسیب های اجتماعی است

عضو شورای شهر شیراز:شهرداری این شهر با تدبیر از بحران مالی عبور کند

ایجاد اشتغال برای 500 مددجوی معلول بهزیستی استان فارس

افزایش درآمد عشایر در دستور کار دولت دوازهم قرار دارد

برگزاری ششمین جشنواره گل نرگس در بخش جره و بالاده کازرون

کشف بیش از 100 كیلوگرم تریاك در شیراز

انهدام باند سارقان احشام در اقلید

کشف محموله میلیاردی قاچاق در لارستان

فرماندار شیراز: باغ شهرهای فاقد مجوز تخریب می شوند

حضور زنان آتش نشان شیراز در عملیات‌های امدادی

نوید بهره برداری از طرح تصفیه خانه فاضلاب آباده تا سال 98

مدیرکل امور اتباع استانداری فارس: بازسازی افعانستان مستلزم صلح و ثبات است

خط شکسته گر طلبی لوح دل نگر ، بمناسبت سالروز درگذشت عارف قزوینی

نایب رئیس شورای شهر شیراز: 70 درصد املاک شهرداری را یا فروخته اند یا هبه کرده اند

روز پرستار فرصتی برای یادآوری ارزش ها و آموزه های زینب گونه پرستاران

سامانه منام برای مشارکت مردم در نام گذاری معابر شیراز راه اندازی شد

شهرداری شیراز و راهکار عبور از بدهی 3 هزار میلیارد تومانی

واژگونی سرویس مدرسه در مشهدمرغاب فارس/ فوت راننده و مصدومیت سه دانش‌آموز

ادیانی: اضافه شدن خدمات جدید مشروط به تامین منابع است

واژگونی سرویس مدرسه در شمال فارس/ زخمی شدن 5 دانش آموز،درگذشت راننده

مدیرکل شهری و شوراهای استانداری فارس: تحقق بودجه شهرداری های استان نامطلوب است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی فسا:‌ 70 میلیاردتومان از بیمه ها طلب داریم

شمار ایستگاه‌های آتش‌نشانی شیراز به 22 می‌رسد

قاتل تبر به‌دست در شیراز اعدام شد

معاون استانداری فارس: تیم مدیریت شهرداری شیراز توان عبور از مشکلات پیش رو را دارد

کشف بیش از 280 كیلوگرم مواد مخدر در فارس

همدردی مسئولانه با خانواده جان باختگان سانچی/ نامگذاری خیابان در دستور کار

پویش ملی مبارزه با سرطان،رویکردهای امیدبخش به درمان

عضو شورای شهر شیراز:‌به نیازهای معلولان توجه ویژه خواهیم داشت

پندارنیک،گفتارنیک وکردارنیک درمبانی اسلام نیز وجود دارد

مدیرعامل آتش نشانی شیراز:برای ساختمان های تاریخی احساس خطر می کنیم

پلاسکو؛ دریغا دریغ

افزایش 537 درصدی کشف کالای قاچاق در مرودشت/ دستگیری 88 جاعل و کلاهبردار

كشف 151 كیلو مواد مخدر در فارس

كشف 41 هزار لیتر سوخت قاچاق در شیراز

گودرزی: پیشگیری از وقوع سرقت اولویت‌های اصلی پلیس فارس

تردد در محورهای برفگیر فارس جریان دارد

تخلفات در دستگاه ها را پیامک کنید

پلمب 130 نقطه‌ی پرخطر در شیراز

آتش‌سوزی در نمایشگاه زمستانه‌ی جهرم

توزیع نامناسب امکانات مطالعه در شیراز/ تعطیلی یک کتابخانه

رفاقتی که در سانچی جاودانه شد

زلزله هایی دهرم فراشبند را لرزاندند

پلیس فارس: متهم در اقلید خود را کشت

مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس :حقابه تالاب ها باید داده شود

رئیس انجمن شنوایی ‌شناسی فارس:به غربالگری شنوایی سنجی اهمیت بیشتری داده شود

نیکوکاران عرصه سلامت کمک های خوبی به دولت کرده اند

پدر شهیدان جمال زاده به فرزندان شهیدش پیوست

یادواره شهدای قرآنی برگزار شد/شناسایی 33 شهید قرآنی در فارس

درگیری مسلحانه ماموران با قاچاقچیان در لارستان و کشف بیش از یک و نیم تن مواد مخدر